Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Sway
IDÉZET(EasyGhost @ Sep 10 2009, 04:00) *
Azért az nem semmi, ahány macska annyi illatú.

Hogy legyen egy kis on. Alonsonak van házikedvence?

Tudomásom szerint egy chivava kutyusa van.
Mochok85
IDÉZET(Sway @ Sep 9 2009, 07:40) *
Csak nagyképű, önelégült, azt hiszi ő a világ közepe, ha valami nem tetszik neki karmol, harap és fúj....de mindezek ellenére pár másodpercnyi dorombolással eléri, hogy a gazdi a csillagokat is lehozza neki az égről wink.gif Igazi egyéniség mind, nem hiába voltak Egyiptomban szent állatok smile.gif

Csakazért is OFF biggrin.gif
Tehén mai napig szent állat! smile.gif Kutyák RULEZ!
A kutya hálás, a kutya mindig boldog ha meglát, a kutyával ki lehet menni a parkba játszani-birkózni, a kutya őrzi a házat, a kutya trükköket is képes megtanulni, amivel mégnagyobb lesz az egyénisége, és öreg korára is vidám szokott lenni! smile.gif
A macskák álmosak, mindig fáznak, nyarvognak, hálátlanok, rondák amikor kicsik(csont, bőr és pár szőr), vinnyognak éjjelek éjjelén miközben minden normális állat ugyanazt a munkát elvégzi szépen csöndben, senkivel sem tudatva hogy most ő...! dry.gif
ON
Alonso kikapott a csapattársától! laugh.gif Már itt is?? tongue.gif
Mochok85
IDÉZET(Sway @ Sep 10 2009, 07:55) *
Tudomásom szerint egy chivava kutyusa van.

De Easy azt kérdezte hogy van e kutyája! rolleyes.gif
EasyGhost
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 11 2009, 06:40) *
Csakazért is OFF biggrin.gif
Tehén mai napig szent állat! smile.gif Kutyák RULEZ!
A kutya hálás, a kutya mindig boldog ha meglát, a kutyával ki lehet menni a parkba játszani-birkózni, a kutya őrzi a házat, a kutya trükköket is képes megtanulni, amivel mégnagyobb lesz az egyénisége, és öreg korára is vidám szokott lenni! smile.gif
A macskák álmosak, mindig fáznak, nyarvognak, hálátlanok, rondák amikor kicsik(csont, bőr és pár szőr), vinnyognak éjjelek éjjelén miközben minden normális állat ugyanazt a munkát elvégzi szépen csöndben, senkivel sem tudatva hogy most ő...! dry.gif
ON

A macska is igen hálás tud lenni, legalábbis az enyém, alig várja, hogy hazaérjen valaki, mivel utál egyedül lenni, mindig ott van ahol mi, na ez az 1 amit nem tudsz macskával, a parkban birkozni, de viszotn a macskának elég egy cipőfűző, a macska bent van, nekünk is a kutya őrzi a házat, és a macska is képes megtanulni jó pár trükköt.

A macskák nem álmosak csak szeretnek lustálkodni, hülyeség hogy mindig fáznak, a kutya meg ugat, igenis hálás, pont hogy nagyon aranyosak mikor picik és ez később nem változik, ezért kell kiherélni. biggrin.gif

Na mindenre válaszoltam azt hiszem.

ON

Who cares? biggrin.gif
Sway
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 11 2009, 07:41) *
De Easy azt kérdezte hogy van e kutyája! rolleyes.gif

blink.gif Én pedig arra válaszoltam.
Sway
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 11 2009, 07:40) *

A szabadedzés csak egy legális teszt, pláne az idei szezonban. Majd holnap helyére kerülnek a dolgok, ebben 100%-ig biztos vagyok rolleyes.gif smile.gif
Mochok85
IDÉZET(Sway @ Sep 11 2009, 06:58) *
blink.gif Én pedig arra válaszoltam.

....hátaznemkutyaaaa.... rolleyes.gif
Sway
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 11 2009, 08:08) *
....hátaznemkutyaaaa.... rolleyes.gif

Szerintem aranyos, bár én rottweiler párti vagyok wink.gif
Mochok85
IDÉZET(Sway @ Sep 11 2009, 07:18) *
Szerintem aranyos, bár én rottweiler párti vagyok wink.gif

Rotik szépek is! Volt nekünk is még régen! smile.gif
Chihuahua az nekem kimondottan undorító! Nincs benne semmi ami egy kutyában megvan... sleep.gif
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 11 2009, 07:40) *
ON

Mint ahogy Hamilton is Kovalainentől. Ez egy ilyen nap. tongue.gif biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ Sep 11 2009, 07:39) *
Mint ahogy Hamilton is Kovalainentől. Ez egy ilyen nap. tongue.gif biggrin.gif

....sakk matt! tongue.gif
Redye

anci
IDÉZET(Redye @ Sep 12 2009, 09:36) *

nem rossz. happy.gif
Réka
IDÉZET(anci @ Sep 13 2009, 08:59) *
nem rossz. happy.gif

Édesanyád is így gondolja, úgyhogy csak óvatosan wink.gif
anci
IDÉZET(Réka @ Sep 13 2009, 10:17) *
Édesanyád is így gondolja, úgyhogy csak óvatosan wink.gif

akkor mondom úgy hogy a gitár nem rossz. tongue.gif
Zoli
Holnap jár le a visszaszámlálás. rolleyes.gif
Redye
Itt van a reklám is
Szerintem nagyon jó lett smile.gif
Sway
IDÉZET(Redye @ Sep 14 2009, 03:56) *
Itt van a reklám is

Ez nagyon ott van! Imádooooom!!!! wink.gif smile.gif
Réka
Oda vagyok meg vissza. laugh.gif Bebizonyította, hogy karmesternek is tökéletes rolleyes.gif (ez ilyen "cukialonsos" szurkolólányos volt)
befana
Hát,lányok,nagyon-nem-kedvencem Alonsoné remélem legalább erre a néhány napra sarokba dobta a karrierjét és kivételesen megpróbál teljes erőbedobással(Szándékosan nem mellbedobást írtam,mert ami nincs,az ugye nincs... tongue.gif ) odaadó feleségként,hűséges társként,barátként viselkedni és bizonyíthatja fogadalmának a "jóban-rosszban" kitételéből az utóbbit is.
Spanyolunk a szimpla hétköznapokon sem egy szokványos,egyszerű karakter,most azonban atomerőműnyi energia,türelem,diplomáciai készség,tolerancia,pszichológiai készség és női fifika szükségeltetik Hozzá.Én bírnék Vele! wink.gif smile.gif
Késélen táncolunk és csak az idő dönti el,hogy lesütött szemmel maradunk vagy bukunk. wink.gif sad.gif Hát az ég áldjon minket,úgyhogy az ottani főnökkel Ti beszéljetek,én addig az ördöggel cimborálok.
Sway
IDÉZET(befana @ Sep 16 2009, 09:12) *
Hát,lányok,nagyon-nem-kedvencem Alonsoné remélem legalább erre a néhány napra sarokba dobta a karrierjét és kivételesen megpróbál teljes erőbedobással(Szándékosan nem mellbedobást írtam,mert ami nincs,az ugye nincs... tongue.gif ) odaadó feleségként,hűséges társként,barátként viselkedni és bizonyíthatja fogadalmának a "jóban-rosszban" kitételéből az utóbbit is.
Spanyolunk a szimpla hétköznapokon sem egy szokványos,egyszerű karakter,most azonban atomerőműnyi energia,türelem,diplomáciai készség,tolerancia,pszichológiai készség és női fifika szükségeltetik Hozzá.Én bírnék Vele! wink.gif smile.gif
Késélen táncolunk és csak az idő dönti el,hogy lesütött szemmel maradunk vagy bukunk. wink.gif sad.gif Hát az ég áldjon minket,úgyhogy az ottani főnökkel Ti beszéljetek,én addig az ördöggel cimborálok.

Nem kell őt annyira félteni, macho gyerek, bár a latinos temperamentumából adódóan valóban hajlamos elragadtatni magát, hisztizni, dühöngeni és talán sírdogálni is képes percek leforgása alatt. Én is remélem, hogy az a nőszemély ezekben az időkben ott van mellette és ha kell nyugtatót ad neki, ha az sem segít egy jó nagy pofont hogy észhez térjen. Bár hogy őszinte legyek nem nézek ki sokmindent a hölgyeményből, bár spanyol matadorunk szerint otthon az asszony hordja a nadrágot.

Én leülnék tárgyalni a fenti főnökkel, csak kicsit - nagyon - feszengenék annak tudatában, hogy Ő belelát a fejembe és így minden apró részletét ismeri a Piké klán Föld színéről való eltörléséről szóló tervemnek huh.gif Nem vetne valami jó fényt rám unsure.gif
Zoli
Fernando wows the crowds in Oviedo
Clyde
IDÉZET(Redye @ Sep 14 2009, 03:56) *
Itt van a reklám is

Kifejezetten otlettelen, es eroltetett.
Mint a ket vb cime. tongue.gif
CeFre
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 09:09) *
Kifejezetten otlettelen, es eroltetett.
Mint a ket vb cime. tongue.gif

Mondj egy világbajnokot akinek ötletes és nemerőltetett VB címe van!
Clyde
IDÉZET(CeFre @ Sep 17 2009, 10:17) *
Mondj egy világbajnokot akinek ötletes és nemerőltetett VB címe van!

Senna rolleyes.gif
CeFre
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 09:20) *
Senna rolleyes.gif

Bírtam Sennát, de mond meg melyik VB címe volt ötletes?!
Clyde
IDÉZET(CeFre @ Sep 17 2009, 10:24) *
Bírtam Sennát, de mond meg melyik VB címe volt ötletes?!

1988-ban eleg jopofanak tartottam, hogy amig szarakodott rajtnal a valtoja (nem vette be a fokozatot), a 14. helyrol feljott elsore, a leheto legkielezettebb helyzetben, hiba nelkul es komplett hulyet csinalt amezonybol.
1990-ben ugyanezen a palyan elore eltervelten igazsagot szolgaltatott maganak amiert Mosley elodje odaajandekozta a 89-es cimet Prost haverjanak, raadasul nem behuzva fulet-farkat, es hogy o nem tud semmit, hanem FERFIASAN elore megmondta, hogy a picsaba ki fogja rakno Prostot, es vegre is hajtotta. Alonso meg csak nem is jelenthet neki ilyen teren, pedig vannak mocskos huzasai boven, maig emlekezetes, ahogy break tesztelte Coulthardot.
1991-ben olyan tempora kenyszeritette Mansellt ismetelten Suzukaban, hogy az elszallt az elso kanyarban, mint a gyozelmi zaszlo...

Azt hiszem, mutattam valamit abbol a sziporkabol amit nem lattal. Alonso vb cimei? Brio kisirta hogy jajajjj, ez az evil Schumacherek de gyorsak, lett nemi kompenzacio a Michelin javara, kik franciakent nem meglepo mod a francia csapatnak adtak a legjobb "papucsokat", igy azonnal alkalmassa valt nyeresre is a cucc. Nyeregetett par versenyt, majd amikor mar 2005-ben a McLaren 2006-ban a Ferrari is hulyere verte oket, hozogattak a pontocskakat, kulonosebb latvany es megeroltetes nelkul. Ez az en ingerkuszobomnek: keves.
CeFre
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 09:32) *
1988-ban eleg jopofanak tartottam, hogy amig szarakodott rajtnal a valtoja (nem vette be a fokozatot), a 14. helyrol feljott elsore, a leheto legkielezettebb helyzetben, hiba nelkul es komplett hulyet csinalt amezonybol.
1990-ben ugyanezen a palyan elore eltervelten igazsagot szolgaltatott maganak amiert Mosley elodje odaajandekozta a 89-es cimet Prost haverjanak, raadasul nem behuzva fulet-farkat, es hogy o nem tud semmit, hanem FERFIASAN elore megmondta, hogy a picsaba ki fogja rakno Prostot, es vegre is hajtotta. Alonso meg csak nem is jelenthet neki ilyen teren, pedig vannak mocskos huzasai boven, maig emlekezetes, ahogy break tesztelte Coulthardot.
1991-ben olyan tempora kenyszeritette Mansellt ismetelten Suzukaban, hogy az elszallt az elso kanyarban, mint a gyozelmi zaszlo...

Azt hiszem, mutattam valamit abbol a sziporkabol amit nem lattal. Alonso vb cimei? Brio kisirta hogy jajajjj, ez az evil Schumacherek de gyorsak, lett nemi kompenzacio a Michelin javara, kik franciakent nem meglepo mod a francia csapatnak adtak a legjobb "papucsokat", igy azonnal alkalmassa valt nyeresre is a cucc. Nyeregetett par versenyt, majd amikor mar 2005-ben a McLaren 2006-ban a Ferrari is hulyere verte oket, hozogattak a pontocskakat, kulonosebb latvany es megeroltetes nelkul. Ez az en ingerkuszobomnek: keves.

Na az ötletesség nem az amit te leírtál, de értem, hogy miről beszélsz.
A máig emlékezetes DC röptetésről is megvan a véleményem, nem minősíteném mocskos húzásnak.
Réka
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 10:32) *

Új klubot alapítottál AFA néven? unsure.gif
Zoli
IDÉZET(Réka @ Sep 17 2009, 10:53) *

Ő baja, csak ne mocskolja tele ezt a topikot is. unsure.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ Sep 17 2009, 11:04) *

Probléma nélkül kitiltatom! rolleyes.gif Lesz vizesárok,drótkerítés,esetenként árammal... wink.gif
Clyde
IDÉZET(CeFre @ Sep 17 2009, 10:50) *
Na az ötletesség nem az amit te leírtál, de értem, hogy miről beszélsz.
A máig emlékezetes DC röptetésről is megvan a véleményem, nem minősíteném mocskos húzásnak.

En igen, mivel nem egy versenyzo cimborajat megszivatta mar ezzel. Tenyleg hatekony, de szvsz gusztustalan.
Clyde
IDÉZET(Réka @ Sep 17 2009, 10:53) *

Azt mar reg megalapitotta az egykoron itt is tevekenykedo Button forumtars.
Ugyanakkor evek alatt, es mivel mindig botrany ovezi a matador munkassagat, kezdem megutalni, bar a dolog azon reszet inkabb, hogy o aztan sohasem saros. Egy lof.szt nem, nem ma jottem le a falvedorol. Ezzel a dumaval max. Kimi rajongokat etettek meg, mast nem.
Sway
Clyde; AKR, ARB, AFA ... nem vállalod túl magad? Még a végén belerokkansz nekem unsure.gif biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(Zoli @ Sep 17 2009, 11:04) *

Jo esellyel palyazik sokaknal elso szamu fobunko cimre majd Kimi utan, ezt mar most erzekelem.
Akikkel ennyit kiveteleznek, mint Schumacherrel, Kimivel, vagy jelesul most epp Alonsoval, az mindig is budos lesz, jobb ha mielobb elfogadjatok.
Clyde
IDÉZET(Sway @ Sep 17 2009, 12:40) *
Clyde; AKR, ARB, AFA ... nem vállalod túl magad? Még a végén belerokkansz nekem unsure.gif biggrin.gif

AFA-ban max. csendestars leszek. biggrin.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 12:42) *
Akikkel ennyit kiveteleznek, mint Schumacherrel, Kimivel, vagy jelesul most epp Alonsoval, az mindig is budos lesz.

Hát majd megfürdetjük.Ne aggódj,személyesen szívemen viselem a higiéniáját. wink.gif smile.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 17 2009, 12:44) *
Hát majd megfürdetjük.Ne aggódj,személyesen szívemen viselem a higiéniáját. wink.gif smile.gif

Errol eszembe jut egy klasszikus jelenet:

Ez! biggrin.gif
Sway
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 12:42) *
Jo esellyel palyazik sokaknal elso szamu fobunko cimre majd Kimi utan, ezt mar most erzekelem.
Akikkel ennyit kiveteleznek, mint Schumacherrel, Kimivel, vagy jelesul most epp Alonsoval, az mindig is budos lesz, jobb ha mielobb elfogadjatok.

Mindenki egyéni szociális problémája hogy kit szeret és kit utál. Valószínűleg most divat lesz Alonsot utálni, ahogyan eddig divat volt Kimit, előtte Schumit és még sorolhatnám visszamenőleg. Elkezdi pár emberke, aztán mint a hiénák ráröppennek a témára a divat antidrukkerek, hisz "olyan menőőő" kizárólag fröcsögni napestig ahelyett, hogy szurkolnánk valakinek, nemde? dry.gif Már várom a csordát -éljen a tipikus magyar nyájszellem - ebbe az eddig békés területként számon tartott topicba, de már most megmondom, hogy nagy hepajra ne számítsatok, hisz az itteni Alonsosok közt nehezen találni konfliktus párti személyeket, szóval inkább nem reagálunk vagy elhülyéskedjük, de komolyan nem vesszük az hétszentség wink.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 12:47) *
Errol eszembe jut egy klasszikus jelenet:

Ez! biggrin.gif

Szerinted vicces volt??? unsure.gif blink.gif
A dobhártyaszaggató dübörgés,amit hallasz,a világ volt,ami összedőlt bennem.
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 17 2009, 12:50) *
Szerinted vicces volt??? unsure.gif blink.gif
A dobhártyaszaggató dübörgés,amit hallasz,a világ volt,ami összedőlt bennem.

Koszonjuk EMESE! wink.gif

Latom, nem vagy otthon az alternativ low budget hazai filmmuveszetben. smile.gif Sajnos ez csak egy kiragadott jelenet a filmbol, egyben teljesen ertelmet nyeri ez a resz is. wink.gif Ez is csak egy szerep, de mivel kiverte nalad a biztositekot hitelesen jatszik. smile.gif

Fejlodesed erdekeben:
Lenke - Stefanovics Angéla a 9 és fél randiban
Uristen@menny.hu
Négy szingli nő a városból

Na, erre varrj gombot! biggrin.gif
forza
IDÉZET(Sway @ Sep 17 2009, 11:49) *
Mindenki egyéni szociális problémája hogy kit szeret és kit utál. Valószínűleg most divat lesz Alonsot utálni, ahogyan eddig divat volt Kimit, előtte Schumit és még sorolhatnám visszamenőleg. Elkezdi pár emberke, aztán mint a hiénák ráröppennek a témára a divat antidrukkerek, hisz "olyan menőőő" kizárólag fröcsögni napestig ahelyett, hogy szurkolnánk valakinek, nemde? dry.gif Már várom a csordát -éljen a tipikus magyar nyájszellem - ebbe az eddig békés területként számon tartott topicba, de már most megmondom, hogy nagy hepajra ne számítsatok, hisz az itteni Alonsosok közt nehezen találni konfliktus párti személyeket, szóval inkább nem reagálunk vagy elhülyéskedjük, de komolyan nem vesszük az hétszentség wink.gif

A kimisek is így kezdték. cool.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 01:01) *
Koszonjuk EMESE! wink.gif

Latom, nem vagy otthon az alternativ low budget hazai filmmuveszetben. smile.gif Sajnos ez csak egy kiragadott jelenet a filmbol, egyben teljesen ertelmet nyeri ez a resz is. wink.gif Ez is csak egy szerep, de mivel kiverte nalad a biztositekot hitelesen jatszik. smile.gif

Fejlodesed erdekeben:
Lenke - Stefanovics Angéla a 9 és fél randiban
Uristen@menny.hu
Négy szingli nő a városból

Na, erre varrj gombot! biggrin.gif

Boldog vagyok,hogy immár küldetéstudatra leltél népnevelői minőségben,de eddig sem a kis sziporka színművésznői képességeivel volt gondom,hanem a-ha tetszik a vattacukrosan hamvas,ha úgy jobban tetszik az öregecskén prűd-lelkivilágom szerint nem kell mindent kimondani néven nevezve,kültelki pronyó stílben.Ettől persze még csinálhatom tongue.gif ,úgyhogy máris tisztában vagyok a következő vádponttal,a képmutatás cíművel,de felvállalom,van képem hozzá. wink.gif
Az összefüggést pedig a(z egyebek közt) biztosítékkiverős filmrészlet és a Renault ügye között pedig továbbra sem látom,de bármely Általad látni vélt Alonsós párhuzam erőltetése esetén kénytelen leszek kihívni Téged párbajra és nagy bátran,nyíltan,Sennásan felvállalva,előre deklarálva közlöm,hogy nem fogok válogatni az eszközökben.Nevezd meg a segédeidet! tongue.gif wink.gif
joe/röncis
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 10:32) *

Akkor te is elismered h őstehetség a srác igaz? cool.gif 2vb címet hozott úgy h nem erőltette meg magát, ha megerőlteti magát hány vb címe lesz? cool.gif
forza
IDÉZET(joe/röncis @ Sep 17 2009, 04:18) *
Akkor te is elismered h őstehetség a srác igaz? cool.gif 2vb címet hozott úgy h nem erőltette meg magát, ha megerőlteti magát hány vb címe lesz? cool.gif

2007-ben megerőltette magát. biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 17 2009, 04:01) *
Boldog vagyok,hogy immár küldetéstudatra leltél népnevelői minőségben,de eddig sem a kis sziporka színművésznői képességeivel volt gondom,hanem a-ha tetszik a vattacukrosan hamvas,ha úgy jobban tetszik az öregecskén prűd-lelkivilágom szerint nem kell mindent kimondani néven nevezve,kültelki pronyó stílben.Ettől persze még csinálhatom tongue.gif ,úgyhogy máris tisztában vagyok a következő vádponttal,a képmutatás cíművel,de felvállalom,van képem hozzá. wink.gif
Az összefüggést pedig a(z egyebek közt) biztosítékkiverős filmrészlet és a Renault ügye között pedig továbbra sem látom,de bármely Általad látni vélt Alonsós párhuzam erőltetése esetén kénytelen leszek kihívni Téged párbajra és nagy bátran,nyíltan,Sennásan felvállalva,előre deklarálva közlöm,hogy nem fogok válogatni az eszközökben.Nevezd meg a segédeidet! tongue.gif wink.gif

Segedeim: Triki es Still, csak hogy fajjon! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 05:57) *
Segedeim: Triki es Still, csak hogy fajjon! biggrin.gif

Te sem fogod jobban érezni Magad,mivel a két régi,jó barátnőmmel érkezem:Kovács vagy újabban Dobó Katával és Rocco Rózsájával,csak hogy a segédek se unatkozzanak és a Te figyelmed is el-,elkalandozzon. tongue.gif smile.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 17 2009, 06:04) *
Te sem fogod jobban érezni Magad,mivel a két régi,jó barátnőmmel érkezem:Kovács vagy újabban Dobó Katával és Rocco Rózsájával,csak hogy a segédek se unatkozzanak és a Te figyelmed is el-,elkalandozzon. tongue.gif smile.gif

Eleg rossz valasztas, hozzal magaddal sok penzt, mert mint tudjuk Triki Doboval csak penzert...
Szegeny Still meg mit kezdjen mar egy rozsaval, szur, vagy mi a csinobli benne? smile.gif

Es mi nezegetjuk egymast? rolleyes.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Sep 17 2009, 06:10) *
Eleg rossz valasztas, hozzal magaddal sok penzt, mert mint tudjuk Triki Doboval csak penzert...
Szegeny Still meg mit kezdjen mar egy rozsaval, szur, vagy mi a csinobli benne? smile.gif

Es mi nezegetjuk egymast? rolleyes.gif

A Rózsa az a hölgy, amely szerepelt a Rocco-féle Tarzan-interpretációban huh.gif ?
Jöhet, én adom a tövist tongue.gif !
befana
IDÉZET(still @ Sep 17 2009, 06:32) *
A Rózsa az a hölgy, amely szerepelt a Rocco-féle Tarzan-interpretációban huh.gif ?
Jöhet, én adom a tövist tongue.gif !

Tehát Hölgyeim és Uraim,Rózsa elkelt grammra-kilóra zseniálisan következtető Stillünk által,aki nagylelkűen feláldozta Magát. tongue.gif rolleyes.gif
Katánk pedig-amennyiben jól lesekedtem a ledér csajos topicotokban-Clyde-unk gyenge pontja,tehát gyakorlatilag az anti Alonso-liga elnökét is likvidáltnak tekinthetjük.
Immár csupán Lauda úr maradt,Vele pedig majd csak elbánok valahogy,hiszen a Borfesztivál óta nem ismeretlen előttem a gyenge pontja:itatnom kell. tongue.gif rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.