Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
befana
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 01:28) *
A tökéletes főellenség!

Hunnylander,drágám,már látom lelki szemeim előtt a nyolc napon túl gyógyuló csörtéinket... rolleyes.gif tongue.gif
hunnylander
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 02:59) *
Hunnylander,drágám,már látom lelki szemeim előtt a nyolc napon túl gyógyuló csörtéinket... rolleyes.gif tongue.gif

biggrin.gif

Amennyire tiszteljük az ellenfelet, csak annyira értékes a legyőzése. Kemény, de fair küzdelmeket 'érzek az erőben', izgalmakban és cselekményekben gazdag történelmet fognak az F1 históriájának lapjaira vésni. smile.gif
Clyde
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 03:14) *
biggrin.gif

Amennyire tiszteljük az ellenfelet, csak annyira értékes a legyőzése. Kemény, de fair küzdelmeket 'érzek az erőben', izgalmakban és cselekményekben gazdag történelmet fognak az F1 históriájának lapjaira vésni. smile.gif

Tenyleg nem ertem mit vartok, mikor kozeleg a Messias! tongue.gif
Nem, nem Massiás, de brazilnak brazil, de jobb csaladbol... wink.gif
Zoli
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 02:59) *

Ezenkívül azt hiszem fel kell készülni lelkiekben a Massa/Kimi vs Alonso vitákra. Már, ha a Ferrarihoz fog menni...
Remélem tévedek... unsure.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ Jul 6 2009, 03:20) *
Ezenkívül azt hiszem fel kell készülni lelkiekben a Massa/Kimi vs Alonso vitákra. Már, ha a Ferrarihoz fog menni...
Remélem tévedek... unsure.gif

Ugyan,nem hiszem,hogy erre sor kerülne,hiszen régebben sem szólt a fáma Alonso kontra Fisichella csatározásokról és most sem hangos a fórum az Alonso kontra Piquet csörtéktől... tongue.gif
smile.gif
Zava
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 04:03) *
Ugyan,nem hiszem,hogy erre sor kerülne,hiszen régebben sem szólt a fáma Alonso kontra Fisichella csatározásokról és most sem hangos a fórum az Alonso kontra Piquet csörtéktől... tongue.gif
smile.gif

na de most nem is az a téma, hogy Kimi/Massa a Reanulthoz igazol!! smile.gif
Zoli
IDÉZET(Zava @ Jul 6 2009, 04:07) *
na de most nem is az a téma, hogy Kimi/Massa a Reanulthoz igazol!! smile.gif

Hmmm, nem rossz ötlet. Jövőre amúgy is lehet, hogy 2 üres hely lesz a Renault-nál. biggrin.gif
joe/röncis
IDÉZET(Zoli @ Jul 6 2009, 03:10) *
Hmmm, nem rossz ötlet. Jövőre amúgy is lehet, hogy 2 üres hely lesz a Renault-nál. biggrin.gif

akkor Piké Ferraris lesz?? biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(joe/röncis @ Jul 6 2009, 04:12) *
akkor Piké Ferraris lesz?? biggrin.gif

Nem, ő megy Fisichella mellé. smile.gif
Kimster
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 12:48) *
Kimster,drágám,hová tetted a szemed?!?Tán csak nem máris Dzsémin felejtetted? rolleyes.gif Na és merre jár a szivárványosan színes fantáziád,amivel megkísérled Magad elé képzelni a kis kreol bőrű,olvasztott csoki szín szemű,sötétbarna déli típus torrérómat vörösben...?!?
Számat nyaldosva bevallom,hogy ha Bika lennék,én rögtön megvadulnék.
Kos vagyok és még így is. unsure.gif rolleyes.gif

Nem kell ehhez fantázia, joe/röncis jóvoltából már most látom, hogy Alonsonak sem a piros áll a legjobban. wink.gif
Clyde
IDÉZET(Kimster @ Jul 6 2009, 09:10) *
Nem kell ehhez fantázia, joe/röncis jóvoltából már most látom, hogy Alonsonak sem a piros áll a legjobban. wink.gif

Eleve kap egy karakteresebb Santander feliratot...
Hidd el jo lesz wink.gif
hunnylander
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 09:18) *
Hidd el jo lesz wink.gif

Különben is a főellenségnek nem kell jól kinéznie, minél rondább, annál jobb. biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 09:28) *
Különben is a főellenségnek nem kell jól kinéznie, minél rondább, annál jobb. biggrin.gif

Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 09:18) *
Hidd el jo lesz wink.gif

Meg alapból, ha az egész karakter ki lesz cserélve benne Kimivel nem csak a feje, akkor is máshogy jön át.
befana
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 09:28) *

Akkor nekünk nagyon jó...! tongue.gif smile.gif
MollySue
http://www.vimeo.com/2870315

Na egy nagyon jó videó wink.gif
EasyGhost
IDÉZET(Kimster @ Jul 6 2009, 08:10) *

Ez csak szarul sikerült Kimi helyére bevágni. biggrin.gif

Egyértelműen jobban fog neki állni mint a Renaultos bohócruha. Ha én lennék Alonso inkább a pirosat hordanám. biggrin.gif

Másik, én is valahogy úgy érzek mint hunny, nagyon várom már a következő éveket f1ben, Alonso a ferrarinal, Hamilton ellen. biggrin.gif biggrin.gif Nagyon fasza lesz majd, végre igazi versenyeket láthatunk majd. Nem Jenson "énvagyokmindenidőklegjobbf1espilótája" Button szar nyertes futamait. Clyde meg majd jön Brunoval. Hatalmas csatáknak nézünk elébe. biggrin.gif Mindenki készítse fel magát az eget rengető küzdelmekre, nagy pezsgőzésekre, FIA beleszólás nélküli eredményekre, és végletekig izgalmas, fair világbajnokságra. biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(EasyGhost @ Jul 10 2009, 04:09) *
Clyde meg majd jön Brunoval. Hatalmas csatáknak nézünk elébe. biggrin.gif Mindenki készítse fel magát az eget rengető küzdelmekre, nagy pezsgőzésekre, FIA beleszólás nélküli eredményekre, és végletekig izgalmas, fair világbajnokságra. biggrin.gif

No, en olyat utoljara 1991-ben lattam. tongue.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jul 10 2009, 09:15) *
No, en olyat utoljara 1991-ben lattam. tongue.gif

Nem 2005-ben tongue.gif ?
Clyde
IDÉZET(still @ Jul 10 2009, 09:24) *
Nem 2005-ben tongue.gif ?

2005-ben lattam par jo versenyt. Konretan: angol, olasz es brazil verseny rendben volt. tongue.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jul 10 2009, 09:30) *
2005-ben lattam par jo versenyt. Konretan: angol, olasz es brazil verseny rendben volt. tongue.gif

Rögtön gondoltam. Akkor a belga,meg az utsó két futam már kevésbé tetszhetett.
Főleg a legendás suzukai rolleyes.gif ...
Redye
„Nem emlékszem, hogy utoljára mikor hoztunk ennyi fejlesztést egy versenyre. Ez ad igazán hitelt a csapatnak, akik keményen dolgoztak az utóbbi időben is, hogy megpróbálják versenyképessé tenni az autót. Van néhány mechanikai fejlesztésünk, melyekről azonban nem beszélhetek, mert bizalmasan kell kezelnünk. És természetesen hoztunk aerodinamikai újításokat is, melyek jól láthatóak az autón. Ilyen például az első szárny és a felújított motorborítás. Úgy tűnik, hogy általuk gyorsabbá váltunk a pályán, de az ellenfeleink is fejlesztettek az autóikon..."

Alonso jelenleg nem harcolhat a világbajnoki címért, ám folyamatosan készenlétben áll, annak érdekében, hogy ha az autója versenyképessé válik, a lehető legjobbat tudja nyújtani.

„Amikor felveszem a sisakomat, 100%-osan a munkámra koncentrálok, mindent beleadok. Én ilyen vagyok. Ilyen az egyéniségem és ez a legkevesebb, amit megtehetek azokért az emberekért, akik az autó fejlesztésén dolgoznak. Természetesen nyerni szeretnék, mindig az élvonalban harcolni, de a Formula-1 nem ilyen...

http://www.formula.hu/f1/alonso-nem-adom-f...sre-c27283.html
Zoli
IDÉZET(Redye @ Jul 11 2009, 09:45) *
„Nem emlékszem, hogy utoljára mikor hoztunk ennyi fejlesztést egy versenyre. Ez ad igazán hitelt a csapatnak, akik keményen dolgoztak az utóbbi időben is, hogy megpróbálják versenyképessé tenni az autót. Van néhány mechanikai fejlesztésünk, melyekről azonban nem beszélhetek, mert bizalmasan kell kezelnünk. És természetesen hoztunk aerodinamikai újításokat is, melyek jól láthatóak az autón. Ilyen például az első szárny és a felújított motorborítás. Úgy tűnik, hogy általuk gyorsabbá váltunk a pályán, de az ellenfeleink is fejlesztettek az autóikon..."

Alonso jelenleg nem harcolhat a világbajnoki címért, ám folyamatosan készenlétben áll, annak érdekében, hogy ha az autója versenyképessé válik, a lehető legjobbat tudja nyújtani.

„Amikor felveszem a sisakomat, 100%-osan a munkámra koncentrálok, mindent beleadok. Én ilyen vagyok. Ilyen az egyéniségem és ez a legkevesebb, amit megtehetek azokért az emberekért, akik az autó fejlesztésén dolgoznak. Természetesen nyerni szeretnék, mindig az élvonalban harcolni, de a Formula-1 nem ilyen...

http://www.formula.hu/f1/alonso-nem-adom-f...sre-c27283.html

Jó volt olvasni ezt a cikket. rolleyes.gif

Remélem tényleg javult az autó és összejön a pontszerzés. smile.gif
Kojima

Sikerre kiéhezett Fernando, egy ferraris szerződésről álmodik! tongue.gif rolleyes.gif
befana
Míg a száguldó cirkusz bohócainak ivósabb,fagyizósabb,bulizósabb része eltűnt a Várkert Kaszinó rejtekében Dukai Reginák,Zimány Lindák,Fresh Andik,Hargitai Beák mögött nyilvánvalóan azzal a céllal,hogy minél többet megtudhassanak kultúránkról,addig én ismét bizonyságát láttam,hogy a megfelelő embert választottam kedvencemül,hiszen csendes magányában spanyol barátaival beszélgetve találtam a kanapékon heveregve szállodája lobbyjában.Meglátva eltökélt közeledésemet a kétajtós szekrény és a kredenc méretű testőrök szinte önként likvidálták magukat látván,hogy itt a legminimálisabb ellenállásra bútorok és femur-csontok törnének.Emberem arcára is zavartan bizonytalan mosolyt tudtam csempészni,a hazudozáskor szokásos,leleplező grüberlivel,mivel még Ő bizonygatta nekem,hogy i know you.Na hiszen...! rolleyes.gif Mindenesetre készségesen pattant fel,szórta a puszikat,aláírásokat,fényképeket és valószínűleg többé sajnos nem veszem fel azt a ruhát,amit személyesen érintett kezeivel a derekamnál,hanem vitrin mögé teszem,kis házi oltárt emelek elé és meghatározott időszakonként leborulok előtte.Hiába,ha egy nő igazán szeret...! wink.gif smile.gif
Ámbár azon kérdésemre,hogy vajon jövő ilyenkorra vörös színbe kell-e öltöznöm,ha stílszerű rajongó kívánok lenni,csak egy hamiskás(értsd szívdöglesztő) mosollyal válaszolt,azt azonban én nem titkolhattam előle,hogy méltán világhírű fórumunk oldalain Szlavo,Flex,Tifosi és Vito miket szokott Róla állítani,úgyhogy gondolom joggal feltételezem,hogy Őket még a harmadik szabadedzés és az időmérő között fel fogja keresni otthonukban azon céllal,hogy elégtételt vegyen folt ejtette becsületén.Tehát védjétek Magatokat! tongue.gif smile.gif
joe/röncis
IDÉZET(Kojima @ Jul 15 2009, 10:58) *

Sikerre kiéhezett Fernando, egy ferraris szerződésről álmodik! tongue.gif rolleyes.gif

csodálatos tongue.gif
csak a Santander még nincs sehol sem tongue.gif
Szlavo
IDÉZET(befana @ Jul 25 2009, 07:54) *
Míg a száguldó cirkusz bohócainak ivósabb,fagyizósabb,bulizósabb része eltűnt a Várkert Kaszinó rejtekében Dukai Reginák,Zimány Lindák,Fresh Andik,Hargitai Beák mögött nyilvánvalóan azzal a céllal,hogy minél többet megtudhassanak kultúránkról,addig én ismét bizonyságát láttam,hogy a megfelelő embert választottam kedvencemül,hiszen csendes magányában spanyol barátaival beszélgetve találtam a kanapékon heveregve szállodája lobbyjában.Meglátva eltökélt közeledésemet a kétajtós szekrény és a kredenc méretű testőrök szinte önként likvidálták magukat látván,hogy itt a legminimálisabb ellenállásra bútorok és femur-csontok törnének.Emberem arcára is zavartan bizonytalan mosolyt tudtam csempészni,a hazudozáskor szokásos,leleplező grüberlivel,mivel még Ő bizonygatta nekem,hogy i know you.Na hiszen...! rolleyes.gif Mindenesetre készségesen pattant fel,szórta a puszikat,aláírásokat,fényképeket és valószínűleg többé sajnos nem veszem fel azt a ruhát,amit személyesen érintett kezeivel a derekamnál,hanem vitrin mögé teszem,kis házi oltárt emelek elé és meghatározott időszakonként leborulok előtte.Hiába,ha egy nő igazán szeret...! wink.gif smile.gif
Ámbár azon kérdésemre,hogy vajon jövő ilyenkorra vörös színbe kell-e öltöznöm,ha stílszerű rajongó kívánok lenni,csak egy hamiskás(értsd szívdöglesztő) mosollyal válaszolt,azt azonban én nem titkolhattam előle,hogy méltán világhírű fórumunk oldalain Szlavo,Flex,Tifosi és Vito miket szokott Róla állítani,úgyhogy gondolom joggal feltételezem,hogy Őket még a harmadik szabadedzés és az időmérő között fel fogja keresni otthonukban azon céllal,hogy elégtételt vegyen folt ejtette becsületén.Tehát védjétek Magatokat! tongue.gif smile.gif

Készítem a vörös posztót.. rolleyes.gif
Réka
Alonso pole ennél nem kell több... remélem holnap lesz esélye küzdeni a dobogóra kerülésért wink.gif
(és ilyen szép pillanatokban nincs itt Zoli sad.gif )
Effegy
IDÉZET(Réka @ Jul 25 2009, 02:32) *
Alonso pole ennél nem kell több... remélem holnap lesz esélye küzdeni a dobogóra kerülésért wink.gif
(és ilyen szép pillanatokban nincs itt Zoli sad.gif )

Na van egy söröm rá, hogy ő a 1-2-3. legkönnyebb a mezőnyben. biggrin.gif
Redye
IDÉZET(Effegy @ Jul 25 2009, 02:35) *

Az biztos,de reménykedjünk wink.gif
Én remélem holnap 1-5-ben benne lesz
Réka
IDÉZET(Effegy @ Jul 25 2009, 03:35) *

Ez nem volt kérdés kedves barátom! wink.gif
wodnei
Gratulalok Alonsonak,nagyot ment ma...
still
Nem volt rossz tőle és a Rönótól,bármilyen könnyű is az autója .
Redye

„A Hungaroring különleges pálya számomra, hiszen életem első győzelmét itt szereztem meg 2003-ban. Mindig rendkívül boldog vagyok, mikor Budapesten vezethetek. Érdekes lesz a holnapi nap. Nagy előrelépést tettünk, az autó sokat fejlődött az utóbbi két futam során. Nagyon versenyképesek vagyunk, de talán mégsem annyira, mint a Red Bullos fiúk. Reméljük, holnap sok pontot szerezhetünk."

„Természetesen a győzelemre fogunk törekedni, de ha őszinte és realista vagyok, akkor valójában az a cél, hogy értékes pontokat szerezzünk. Az utóbbi 4 versenyből csak a Nürburgringen szereztük pontot, pedig erre most nagy szükség lenne a konstruktőrök bajnokságában."

„Agresszívak vagyunk, megtettük, amit akartunk a pole-ért. Nagyon fogunk hajtani a versenyen."
Effegy
Holnap Vettel megelőzi rajtnál. Elmegy a győzelme, amire ő is tudja, hogy sok esély még így sincs.
Redye
IDÉZET(Effegy @ Jul 25 2009, 04:16) *
Holnap Vettel megelőzi rajtnál. Elmegy a győzelme, amire ő is tudja, hogy sok esély még így sincs.

Vettel a piszkosabb oldalról rajtol és amúgy sem éppen a jó rajtjairól híres.Inkább Hamilton a veszélyesebb rá.Bár jó lenne,ha éppen betolakodna Vettelék elé,addig meg Alonso szabad utat kap rolleyes.gif rolleyes.gif
joe/röncis
IDÉZET(Effegy @ Jul 25 2009, 05:16) *
Holnap Vettelt megelőzi rajtnál Hamilton, aki feltartja az RB duoját Alonso pedig könnyedén elhúz

Jól mondod báttya cool.gif
joe/röncis
IDÉZET(Redye @ Jul 25 2009, 05:03) *

„A Hungaroring különleges pálya számomra, hiszen életem első győzelmét itt szereztem meg 2003-ban. Mindig rendkívül boldog vagyok, mikor Budapesten vezethetek. Érdekes lesz a holnapi nap. Nagy előrelépést tettünk, az autó sokat fejlődött az utóbbi két futam során. Nagyon versenyképesek vagyunk, de talán mégsem annyira, mint a Red Bullos fiúk. Reméljük, holnap sok pontot szerezhetünk."

„Természetesen a győzelemre fogunk törekedni, de ha őszinte és realista vagyok, akkor valójában az a cél, hogy értékes pontokat szerezzünk. Az utóbbi 4 versenyből csak a Nürburgringen szereztük pontot, pedig erre most nagy szükség lenne a konstruktőrök bajnokságában."

„Agresszívak vagyunk, megtettük, amit akartunk a pole-ért. Nagyon fogunk hajtani a versenyen."

jó végignézni ezeket a képeket cool.gif
azért a pole is valami, mert tavaly nem jött össze, szorítok neki h nyerjen, már tavaly is 4.volt itt, talán most még előrébb cool.gif

(A RedBullos srácokon eddig nem is láttam a Renault emblémát)
Réka
remekül elbaszták Alonso versenyét, csak gratulálni tudok... tapsvihar és meghajlás...
Effegy
IDÉZET(Réka @ Jul 26 2009, 01:27) *
remekül elbaszták Alonso versenyét, csak gratulálni tudok... tapsvihar és meghajlás...

2006 reborn. biggrin.gif
still
IDÉZET(Réka @ Jul 26 2009, 02:27) *

Ráadásul ugyanazon a pályán, ugyanannál a csapatnál, ugyanúgy mint 2006-ban.
Boszi ma legyőzte Befanát .
Redye
Amilyen nagyon lehetett tegnap örülni ma kevésbé.Pedig pontokért mentünk volna,ami nagyon fontos.
befana
IDÉZET(still @ Jul 26 2009, 04:20) *
Boszi ma legyőzte Befanát .

Ugyan,Boszit a pálya széléről sem engedték figyelni.A druszámtól kaptam ki csúnyán,de legalább emelt fővel. wink.gif
still
IDÉZET(befana @ Jul 26 2009, 06:49) *
Ugyan,Boszit a pálya széléről sem engedték figyelni.A druszámtól kaptam ki csúnyán,de legalább emelt fővel. wink.gif

Ezek szerint Te nem ugráltál olyan önfeledten, mint a másik Nyíkol unsure.gif ?
Most meszelték el a Rönót,Alonso nem lehet ott Valenciában ....
Effegy
IDÉZET(still @ Jul 26 2009, 05:50) *
Ezek szerint Te nem ugráltál olyan önfeledten, mint a másik Nyíkol unsure.gif ?
Most meszelték el a Rönót,Alonso nem lehet ott Valenciában ....

Lehet, hogy mégis ott lesz...hümm.
joe/röncis
IDÉZET(Effegy @ Jul 26 2009, 06:53) *
Lehet, hogy mégis ott lesz...hümm.

szerintem nem lesz ott a francba már
Tavaly sem tudott Naka miatt végig menni, és ezzel is értékes pontokat veszít majd unsure.gif
Remélem nem fogják ezt a pár futamot végig elbénáskodni, mint tavaly a Ferrari jó párat dry.gif
Edina
IDÉZET(still @ Jul 26 2009, 03:20) *

Ez a legdühítőbb az egészben, hogy nem először fordul elő. angry.gif
A szigorú büntetésről már nem is beszélve. sad.gif
befana
IDÉZET(Edina @ Jul 27 2009, 06:11) *
Ez a legdühítőbb az egészben, hogy nem először fordul elő. angry.gif
A szigorú büntetésről már nem is beszélve. sad.gif

Edina,miért mellőzöl minket ennyire,pláne most,az ínséges időkben? sad.gif
Edina
IDÉZET(befana @ Jul 27 2009, 05:30) *
Edina,miért mellőzöl minket ennyire,pláne most,az ínséges időkben? sad.gif

Teljesen képben vagyok a fórumot illetően, olvasok szorgalmasan, mint csendes megfigyelő. smile.gif
Redye
Időközben a Ferrari, majd nem sokkal később a Renault is cáfolta azt, hogy Massa helyére Alonso ülne be.

„Ez mind csak alaptalan spekuláció.” – mondta a Renault szóvivője, Patrizia Spinelli.

„Nincs ilyenről szó, lezártnak tekintjük az ügyet.” – így a Ferrari szóvivője, Luca Colajanni.

Akkor Befana és Réka is továbbra is velünk marad rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.