Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Redye
IDÉZET(JaniGP @ Jun 18 2009, 08:18) *
DC emberileg egy nulla MS-hez képest, aki mutogat, csak mert bezárják előtte a kaput....ugyanolyan kaliberű, mint Villi...csak visszafogott formában! VB címnélkül én se pattogtam volna ott a paddockban! biggrin.gif

Mikor ismered el a saját kedvenced hibáit is?Bírálni tudod Hamiltont,Alonsot vagy DCt,de őket nagyon
Szerintem meg DC sokkal nagyobb személyiség volt Schumachernél.Nem volt olyan nagy pilóta az biztos..de emberileg volt olyan,mint ő.
JaniGP
IDÉZET(Redye @ Jun 18 2009, 08:24) *
Mikor ismered el a saját kedvenced hibáit is?Bírálni tudod Hamiltont,Alonsot vagy DCt,de őket nagyon
Szerintem meg DC sokkal nagyobb személyiség volt Schumachernél.Nem volt olyan nagy pilóta az biztos..de emberileg volt olyan,mint ő.

Nyilván ugyanezt mondanád róla ha olvastad volna, miket művelt a boxban, és azon kívül! biggrin.gif Úriember mi..ch laugh.gif
Na jó van fejezzük be az OFF-ot, bocs Still mindenki nevében!
Réka
http://www.youtube.com/watch?v=dwd5vBdQlxI...feature=related

Szujó helyében nem adtam volna vissza azt a kártyát amihez Alonso hozzáért! cool.gif rolleyes.gif biggrin.gif
still
IDÉZET(Réka @ Jun 18 2009, 09:57) *
http://www.youtube.com/watch?v=dwd5vBdQlxI...feature=related

Szujó helyében nem adtam volna vissza azt a kártyát amihez Alonso hozzáért! cool.gif rolleyes.gif biggrin.gif

Erre emlészem,ez az első győzelmének hétvégéjén készült a Ringen.
Ekkorra datálható Befana spanyolimádatának kezdete is rolleyes.gif .
Redye
IDÉZET(JaniGP @ Jun 18 2009, 08:27) *
Nyilván ugyanezt mondanád róla ha olvastad volna, miket művelt a boxban, és azon kívül! biggrin.gif Úriember mi..ch laugh.gif
Na jó van fejezzük be az OFF-ot, bocs Still mindenki nevében!

Én tiszteletben tudom tartani a Forma1 tudásodat és a véleményed is.Nyilván,hogy Te sokkal régebbről nézed ezt a sportot,de ilyen hangnemben nem muszáj válaszolgatni smile.gif
JaniGP
IDÉZET(Redye @ Jun 19 2009, 06:05) *
Én tiszteletben tudom tartani a Forma1 tudásodat és a véleményed is.Nyilván,hogy Te sokkal régebbről nézed ezt a sportot,de ilyen hangnemben nem muszáj válaszolgatni smile.gif

Bocs, de ebbe mi volt sértő, még elnézést is kértem mindenki nevében! huh.gif dry.gif Na mindegy, ne OFF-oljunk tényleg. Hány éves vagy?
Amúgy Alonso nem ment rosszul, de sztem örülni fog 2 pontnak is a versenyen.
EasyGhost
IDÉZET(JaniGP @ Jun 19 2009, 06:16) *
Bocs, de ebbe mi volt sértő, még elnézést is kértem mindenki nevében! huh.gif dry.gif Na mindegy, ne OFF-oljunk tényleg. Hány éves vagy?
Amúgy Alonso nem ment rosszul, de sztem örülni fog 2 pontnak is a versenyen.

Péntek nem jelent semmit számunkra, mivel nem tudhatjuk mit tesztelnek, a Brawn sose volt elől szabadedzéseken, versenyen meg arattak.

Alonsonál mindig lehet számítani pontszerzésre...
Zoli
IDÉZET(JaniGP @ Jun 18 2009, 09:18) *
DC emberileg egy nulla MS-hez képest, aki mutogat, csak mert bezárják előtte a kaput....ugyanolyan kaliberű, mint Villi...csak visszafogott formában! VB címnélkül én se pattogtam volna ott a paddockban! biggrin.gif

Látom te nagyon ismered Alonsót, DC-t és Schumit, hogy ennyire tudod ki milyen személyiség.
Zoli
IDÉZET(EasyGhost @ Jun 19 2009, 08:06) *
Péntek nem jelent semmit számunkra, mivel nem tudhatjuk mit tesztelnek, a Brawn sose volt elől szabadedzéseken, versenyen meg arattak.

Alonsonál mindig lehet számítani pontszerzésre...

Ha a kocsi van/lesz olyan jó. unsure.gif
Monacóban is kevés volt már a kocsi, csak kiestek előtte ketten. Isztambulban már nem volt szerencséje.
JaniGP
IDÉZET(Zoli @ Jun 19 2009, 08:14) *
Látom te nagyon ismered Alonsót, DC-t és Schumit, hogy ennyire tudod ki milyen személyiség.

Elhiheted! wink.gif
Zoli
IDÉZET(JaniGP @ Jun 19 2009, 09:40) *
Elhiheted! wink.gif

Nem fogom. wink.gif
5 év is simán kevés lehet ahhoz, hogy egy embert igazán megismerj.
JaniGP
IDÉZET(Zoli @ Jun 19 2009, 08:44) *
Nem fogom. wink.gif
5 év is simán kevés lehet ahhoz, hogy egy embert igazán megismerj.

Akkor DC szimplán hazudott....oké, az se jobb, ha meg igazat mondott, az meg pláne nem! biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(JaniGP @ Jun 19 2009, 09:47) *
Akkor DC szimplán hazudott....oké, az se jobb, ha meg igazat mondott, az meg pláne nem! biggrin.gif

Nem igazán érdekel, hogy DC mit mondott, de ne akard már nekem beadni azt, hogy egy rövid találkozással már annyira kiismered a pilótákat, hogy tudod milyen emberek. ohmy.gif
JaniGP
IDÉZET(Zoli @ Jun 19 2009, 08:52) *
Nem igazán érdekel, hogy DC mit mondott, de ne akard már nekem beadni azt, hogy egy rövid találkozással már annyira kiismered a pilótákat, hogy tudod milyen emberek. ohmy.gif

Nem csak az, amiket ovlastam, amiket mondott, amiket nyilatkozott, stb....de ő még a könnyebb eset! Csak azon akadtam ki, hogy "úriember"...ez több mint vicc!
IGen....
Ennek mondju kspeciel örültem biggrin.gif
Redye
IDÉZET(Zoli @ Jun 19 2009, 08:18) *
Ha a kocsi van/lesz olyan jó. unsure.gif
Monacóban is kevés volt már a kocsi, csak kiestek előtte ketten. Isztambulban már nem volt szerencséje.

Törökország nem feküdt nekik.
Pat Symonds:
Nagyon elégedett vagyok az autó versenyképességével. Azt vártuk, h a gyors kanyarok feküdni fognak nekünk, és a szektor idők azt mutatják, h igen versenyképesek vagyunk a gyors részeken. Ezért a köridőink úgy tűnnek kicsivel jobbak a megszokottól. Tudjuk, h különösen szoros lesz ez az időmérő, ezért jó lenne találni az autón még egy kis extra sebességet.
Sivatagi Róka
IDÉZET(Redye @ Jun 20 2009, 07:56) *
Törökország nem feküdt nekik.
Pat Symonds:
Nagyon elégedett vagyok az autó versenyképességével. Azt vártuk, h a gyors kanyarok feküdni fognak nekünk, és a szektor idők azt mutatják, h igen versenyképesek vagyunk a gyors részeken. Ezért a köridőink úgy tűnnek kicsivel jobbak a megszokottól. Tudjuk, h különösen szoros lesz ez az időmérő, ezért jó lenne találni az autón még egy kis extra sebességet.

Pedig ők még a motorhoz is hozzá nyúlhattak,akkor csak a brutálisan ronda kasztniban keresendő a hiba mert az fel sem merülne bennem hogy Alo nem tud mit csinálni az autóval biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Sivatagi Róka @ Jun 20 2009, 12:33) *
Pedig ők még a motorhoz is hozzá nyúlhattak,akkor csak a brutálisan ronda kasztniban keresendő a hiba mert az fel sem merülne bennem hogy Alo nem tud mit csinálni az autóval biggrin.gif

Csak az orrkúp ronda. angry.gif tongue.gif biggrin.gif
Lancelot
Ma nagyon szépen versenyzett. Ő és Lewis volt az, aki a klasszikus versenyt adta... smile.gif
EasyGhost
IDÉZET(Funes @ Jun 21 2009, 05:29) *
Ma nagyon szépen versenyzett. Ő és Lewis volt az, aki a klasszikus versenyt adta... smile.gif

Hát ha mástól nem mégis kitől kaphatna igazi versenyt az ember, mint két vbtől. biggrin.gif
EasyGhost
joe/röncis
IDÉZET(Zoli @ Jun 21 2009, 06:23) *
Csak az orrkúp ronda. angry.gif tongue.gif biggrin.gif

lopni kell egy jót Ross Brawntól rolleyes.gif
truczanalonso
na nem sokára majd a kis piros overállba fog fesziteni és megint VB-t nyerni remélem igy lesz majd, állítolag Ferrari lesz abból és nem Renault végre már megint majd megmutatja mit tud talajon.
Kimster
IDÉZET(truczanalonso @ Jul 5 2009, 05:08) *
na nem sokára majd a kis piros overállba fog fesziteni és megint VB-t nyerni remélem igy lesz majd, állítolag Ferrari lesz abból és nem Renault végre már megint majd megmutatja mit tud talajon.

NEm azért, de rohadt szarul áll neki a piros, és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Kimster @ Jul 5 2009, 10:06) *
NEm azért, de rohadt szarul áll neki a piros, és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. smile.gif

Pedig muszáj lesz megszokni. biggrin.gif
Clyde

Ha eloadod hogy Kiminek jol all, en nem tudom mit teszek veled! biggrin.gif

Elegans.

Bohocruha.
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Jul 5 2009, 10:42) *
Ha eloadod hogy Kiminek jol all, en nem tudom mit teszek veled! biggrin.gif

Elegans.

Bohocruha.

Clyde valakinek jól áll. pl. Schumi, de Kiminek nem wink.gif
hunnylander

A bátyám Raikkönen-szurkoló (from day 1), és ő is elismeri, hogy Kimi vörös skandináv fejéhez, rohadtul sz@rul áll a piros. A mclarenes cuccok 100× jobban álltak neki, és ezt nem azért mondom mert mclarenes vagyok, ugyanis Kimit a McLarennél sem kedveltem.
Réka
Szerintem mindez megszokás kérdése!! wink.gif
Clyde
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 08:07) *
A bátyám Raikkönen-szurkoló (from day 1), és ő is elismeri, hogy Kimi vörös skandináv fejéhez, rohadtul sz@rul áll a piros. A mclarenes cuccok 100× jobban álltak neki, és ezt nem azért mondom mert mclarenes vagyok, ugyanis Kimit a McLarennél sem kedveltem.

Errol van szo.
Montoyanak is szerintem jobban allt a Williams szerko mint a McLarenes, de mindegy...
befana
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 08:58) *
Errol van szo.
Montoyanak is szerintem jobban allt a Williams szerko mint a McLarenes, de mindegy...

Eszerint egyedül és kizárólag Alonsónak áll jól minden. tongue.gif rolleyes.gif Gondolom.
Clyde
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 09:01) *
Eszerint egyedül és kizárólag Alonsónak áll jól minden. tongue.gif rolleyes.gif Gondolom.

Haaat... kozel sem.
A pali meg a McLarenben illetve a Minardi fekete lovagjakent nezett ki valahogy.
Az IFA kek vilagbajnoki jatszoruha inkabb megmosolyogtato, a jelenlegi ING-s meg kesz katasztrofa.
Viszont a predesztinalt voros megy a spanyol torreadorhoz szerintem!+wink.gif
Vaant
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 09:01) *

hunnylander
IDÉZET(Vaant @ Jul 6 2009, 09:36) *

Ez ugye egy cirkuszi fellépése előtti fotó, nem F1-es cucc? unsure.gif

Néha a designerek nagyon elvetik a sulykot és elhagyják a jóízlésüket, ha van egyáltalán.
Vaant
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 09:40) *

Néha a designerek nagyon elvetik a sulykot és elhagyják a jóízlésüket, ha van egyáltalán.

Ha jól emlékszem 2008 első felét ebben a "remekbeszabott" szerkóban nyomta le. smile.gif
The worst F1overal, ever.
Clyde
IDÉZET(Vaant @ Jul 6 2009, 09:42) *
Ha jól emlékszem 2008 első felét ebben a "remekbeszabott" szerkóban nyomta le. smile.gif
The worst F1overal, ever.

Pont ilyen szinvonalas a jelenlegi Renault szerko:

laugh.gif
befana
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 09:40) *

És mégis még ezt is elegánsan viseli kis beletörődő megadással a szája sarkában,miközben arra koncentrál,hogy mennyit csengetett a pénztárgép a ruháján hordott szponzorok révén. smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 10:06) *
És mégis még ezt is elegánsan viseli kis beletörődő megadással a szája sarkában,miközben arra koncentrál,hogy mennyit csengetett a pénztárgép a ruháján hordott szponzorok révén. smile.gif

Ez az Alonso már nem az az Alonso!
Clyde
IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 6 2009, 11:04) *
Ez az Alonso már nem az az Alonso!

Egyetertek...

Hiaba no, az IFA kekje addiktiv! tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 11:07) *
Egyetertek...

Hiaba no, az IFA kekje addiktiv! tongue.gif

Ez a tetkó viszont kiemelten csillagos ötös! smile.gif
Clyde
IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 6 2009, 11:12) *
Ez a tetkó viszont kiemelten csillagos ötös! smile.gif

Raadasul a hatterben ahogy kell: kocsma! smile.gif Priceless.
Van meg a forumon par tetkoszakerto, feszulten varom a velemenyuket! tongue.gif
Kimster
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 08:07) *

Egy pillanatig sem állítottam, hogy Kiminek jobban áll a vörös, mint az ezüst. wink.gif De most nem is róla volt szó. Szerintem az Alonso szurkolók is beismerik, hogy a piros nem az ő színe, ettől függetlenül hozzá fognak szokni, ahogy én is Kimi ruhájához. wink.gif
Kimster
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 10:06) *

Másodpercenként 6 dollárt. wink.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 11:23) *
Raadasul a hatterben ahogy kell: kocsma! smile.gif Priceless.
Van meg a forumon par tetkoszakerto, feszulten varom a velemenyuket! tongue.gif

Lehet szerszám-kisker áruház az ott! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Kimster @ Jul 6 2009, 11:33) *
Szerintem az Alonso szurkolók is beismerik, hogy a piros nem az ő színe, ettől függetlenül hozzá fognak szokni, ahogy én is Kimi ruhájához. wink.gif

Kimster,drágám,hová tetted a szemed?!?Tán csak nem máris Dzsémin felejtetted? rolleyes.gif Na és merre jár a szivárványosan színes fantáziád,amivel megkísérled Magad elé képzelni a kis kreol bőrű,olvasztott csoki szín szemű,sötétbarna déli típus torrérómat vörösben...?!?
Számat nyaldosva bevallom,hogy ha Bika lennék,én rögtön megvadulnék.
Kos vagyok és még így is. unsure.gif rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Jul 6 2009, 12:48) *
Kimster,drágám,hová tetted a szemed?!?Tán csak nem máris Dzsémin felejtetted? rolleyes.gif Na és merre jár a szivárványosan színes fantáziád,amivel megkísérled Magad elé képzelni a kis kreol bőrű,olvasztott csoki szín szemű,sötétbarna déli típus torrérómat vörösben...?!?
Számat nyaldosva bevallom,hogy ha Bika lennék,én rögtön megvadulnék.
Kos vagyok és még így is. unsure.gif rolleyes.gif

Errol beszeltem wink.gif
Alonsonak egy beteljesedes lesz ez a voros hacuka. tongue.gif
hunnylander
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 12:51) *
Errol beszeltem wink.gif
Alonsonak egy beteljesedes lesz ez a voros hacuka. tongue.gif

A tökéletes főellenség!
Clyde
IDÉZET(hunnylander @ Jul 6 2009, 01:28) *
A tökéletes főellenség!

Ha pontosan azt hozza, amit en Ferrarikent megszoktam a mielobbi lehetseges Bruno-McLarenes utokartyammal szemben, akkor merhetetlen onuralommal ulok le a jovoben Forma-1-et nezni. wink.gif
Zoli
IDÉZET(Clyde @ Jul 6 2009, 01:32) *
Ha pontosan azt hozza, amit en Ferrarikent megszoktam a mielobbi lehetseges Bruno-McLarenes utokartyammal szemben, akkor merhetetlen onuralommal ulok le a jovoben Forma-1-et nezni. wink.gif

Gondolom Alonsónak fogsz szurkolni. biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(Zoli @ Jul 6 2009, 01:39) *
Gondolom Alonsónak fogsz szurkolni. biggrin.gif

Igen, osi szokasom barmilyen Ferrari pilotanak szurkolni! tongue.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.