Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Lancelot
Na, tegnap csodával határos módon végre szinkronba került a zsűri, a közönségszavazatok és a saját álláspontom a "Csillag születik"-ben!

Ádám ismét hihetetlenül profi volt! "A dongó"-t három nap alatt így betanulni és előadni?!... Hm, nem semmi a gyerek! Igazi őstehetség!

Végre megváltunk Gomestől. Már kb. négy héttel ezelőtt ennek be kellett volna következnie, ha normálisan mennek a dolgok.

Most már úgy igazándiból gyenge pontja egy van a "mezőnynek", az pedig Teca. De őt meg a fogyatékossága miatt nyilván rokonszenv szavazatok támogatták eddig is.
Tarzaan
Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Soha egyetlen epizódot nem néztem meg ezekből :-)
Triki Lauda
IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 09:05) *
Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Pedig vannak tehetséges fiatalok, akiket érdemes megnézni, például a tangóharmonikás srác eszméletlen jó.
stoke
IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 09:05) *
Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Hát ja, Ezek nem ütik meg a VV szintjét! cool.gif
forza
Tegnap először néztem bele ebbe a CSISZ-be, és pont a harmonikás srác szerepelt, valószínűleg ez volt az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam tovább azonnal. Na az a gyerek az egyetlen igazán nagy tehetség ott az összes közül. Kb. olyan egyértelmű a fölénye mindenkivel szemben, mint anno Rúzsa Magdinak a Megasztárban...
forza
IDÉZET(stoke @ May 29 2011, 09:48) *
Hát ja, Ezek nem ütik meg a VV szintjét! cool.gif

Most már az "Alekosz - Szerelem a legfölsőbb szinteken" a menőség. cool.gif
Tarzaan
IDÉZET(Triki Lauda @ May 29 2011, 09:37) *
Pedig vannak tehetséges fiatalok, akiket érdemes megnézni, például a tangóharmonikás srác eszméletlen jó.

Biztos. Viszont van 1001 dolog, amit érdemesebb csinálni, mint ezeket nézni smile.gif Ráadásul a zsűrizős dolgokat sosem szerettem.
Triki Lauda
IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 10:08) *
Biztos. Viszont van 1001 dolog, amit érdemesebb csinálni, mint ezeket nézni smile.gif Ráadásul a zsűrizős dolgokat sosem szerettem.

Pl, fórumozás? happy.gif
Vaant
IDÉZET(forza @ May 29 2011, 09:52) *
Tegnap először néztem bele ebbe a CSISZ-be, és pont a harmonikás srác szerepelt, valószínűleg ez volt az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam tovább azonnal. Na az a gyerek az egyetlen igazán nagy tehetség ott az összes közül. Kb. olyan egyértelmű a fölénye mindenkivel szemben, mint anno Rúzsa Magdinak a Megasztárban...

Én még azt nem láttam. Van olyan jó mint....:

?
biggrin.gif
Tarzaan
IDÉZET(Triki Lauda @ May 29 2011, 10:10) *
Pl, fórumozás? happy.gif

Így van. Az legalább interaktív. Tévénézésnél az ember csak passzív szemlélő.
Lancelot
IDÉZET(Vaant @ May 29 2011, 10:14) *
Én még azt nem láttam. Van olyan jó mint....:

?
biggrin.gif

Semmi köze az általad betetthez. Ez itt egy kókler pénzhajhász, Ádám viszont már most virtuóz és MŰVÉSZ!
Lancelot
Megdöbbentem! De nem is tudom miért? Irányított, műanyag szarok ezek a műsorok, egyre inkább ez a meggyőződésem!

Szabó Ádám szinte az életét tette fel erre a hgangszerre. Látszik a mérhetetlen munkamennyiség és átüt a tehetség. Teljesen biztos voltam/vagyok benne, hoyg ezt a műsort megnyeri, ill. neki kellett volna nyernie. És nem!...

Attila a székelyföldi kisfiú, aki elindult szerencsét próbálni, őszinte, riadt tekintetével és valóban szép hangjával, elvitte előle a pálmát. Nekem szimpatikus Attila félre ne értse senki! A hangja is tetszik még tájszólásán és csiszolatlanságán keresztül is. Én én valóban a szívemet adnám a határon túli magyarokért (Tegnap volt a "Legbátrabb város" délután a M1-en pl. ami nagyon megérintett ismét!), de...

A döntő június 4-re esett a magyarság gyásznapjára! Mi köze a kettő ténynek egymáshoz? Nos, az összekötteést direkt módon Attila teremtette meg, amikor felhozta a trianoni tragédiát "utolsó szó jogán" és ezzel megpendítette a magyar szív legrejtettebb húrjait, összetömörítette falanxba a magyarság hazafias érzelmű részét maga mellett. Már akkor sejtettem, hogy ebből "gond" lesz, ugyanis nagyon átütött a tegnapi nap hangulatán ez a direkt kapcsolatteremtés. Hát így lett!... Nem irigylem tőle, hogy első lett, de ki kell mondjam: voltak nála jobbak!!!

Na nem a vak lány, hiszen neki már régen nem volt itt a helye szerintem. Bár a mostani mezőnyben talán mégis. Ám engem soha nem győzött meg a tehetségéről.

Az April Projekt láthatóan nagyon sok munkát fektetett a produkciójába, de valahogy mégsem felé hajlott/hajlik a szívem és az eszem. Ők egy csapat, akik egymást is támogatták a produkció során (bár egy is elrionthatta volna elismerem az egész összhatását!), így kevésbé tarom nagy fegyverténynek, amit csináltak.

Ám volt egy életvidám, tehetséges, őszinte fiú, aki rengeteg látható/hallható gyakorlással eljutott idáig egy olyan hangszerrel, ami ma nem a legdivatosabb (nem is értem miért?)és aki végig vérprofin oldotta meg a feladatát. Aki egyedül kiállt a harmóikájával (Mónikával!) a színpadra és csakis magában bízhatva, elkápráztatott! Ez a fiú igenis győzelmet érdemelt! A végén még az énekhangját is lehetett hallani, ami nem kis dolog egy döntőben! És azt szinte meg sem említette a zsűri! A szavazatok alapján pedig nem ő nyert! Egyszerűen hihetetlen és elkeserítő!

Persze: mondhatják minek hisztizek, hiszen ez csak egy műsor, meg úgyis sajthető volt, hogy nem a valós eredmények lesznek a végén. Én azonban még sokadjára is pofára tudok esni, és megdöbbenésemre, ez a pofára esés még mindig fáj! unsure.gif sad.gif sad.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Lancelot @ Jun 5 2011, 07:35) *
Megdöbbentem! De nem is tudom miért? Irányított, műanyag szarok ezek a műsorok, egyre inkább ez a meggyőződésem!

Szabó Ádám szinte az életét tette fel erre a hgangszerre. Látszik a mérhetetlen munkamennyiség és átüt a tehetség. Teljesen biztos voltam/vagyok benne, hoyg ezt a műsort megnyeri, ill. neki kellett volna nyernie. És nem!...

Attila a székelyföldi kisfiú, aki elindult szerencsét próbálni, őszinte, riadt tekintetével és valóban szép hangjával, elvitte előle a pálmát. Nekem szimpatikus Attila félre ne értse senki! A hangja is tetszik még tájszólásán és csiszolatlanságán keresztül is. Én én valóban a szívemet adnám a határon túli magyarokért (Tegnap volt a "Legbátrabb város" délután a M1-en pl. ami nagyon megérintett ismét!), de...

A döntő június 4-re esett a magyarság gyásznapjára! Mi köze a kettő ténynek egymáshoz? Nos, az összekötteést direkt módon Attila teremtette meg, amikor felhozta a trianoni tragédiát "utolsó szó jogán" és ezzel megpendítette a magyar szív legrejtettebb húrjait, összetömörítette falanxba a magyarság hazafias érzelmű részét maga mellett. Már akkor sejtettem, hogy ebből "gond" lesz, ugyanis nagyon átütött a tegnapi nap hangulatán ez a direkt kapcsolatteremtés. Hát így lett!... Nem irigylem tőle, hogy első lett, de ki kell mondjam: voltak nála jobbak!!!

Na nem a vak lány, hiszen neki már régen nem volt itt a helye szerintem. Bár a mostani mezőnyben talán mégis. Ám engem soha nem győzött meg a tehetségéről.

Az April Projekt láthatóan nagyon sok munkát fektetett a produkciójába, de valahogy mégsem felé hajlott/hajlik a szívem és az eszem. Ők egy csapat, akik egymást is támogatták a produkció során (bár egy is elrionthatta volna elismerem az egész összhatását!), így kevésbé tarom nagy fegyverténynek, amit csináltak.

Ám volt egy életvidám, tehetséges, őszinte fiú, aki rengeteg látható/hallható gyakorlással eljutott idáig egy olyan hangszerrel, ami ma nem a legdivatosabb (nem is értem miért?)és aki végig vérprofin oldotta meg a feladatát. Aki egyedül kiállt a harmóikájával (Mónikával!) a színpadra és csakis magában bízhatva, elkápráztatott! Ez a fiú igenis győzelmet érdemelt! A végén még az énekhangját is lehetett hallani, ami nem kis dolog egy döntőben! És azt szinte meg sem említette a zsűri! A szavazatok alapján pedig nem ő nyert! Egyszerűen hihetetlen és elkeserítő!

Persze: mondhatják minek hisztizek, hiszen ez csak egy műsor, meg úgyis sajthető volt, hogy nem a valós eredmények lesznek a végén. Én azonban még sokadjára is pofára tudok esni, és megdöbbenésemre, ez a pofára esés még mindig fáj! unsure.gif sad.gif sad.gif

Nem sok jelentősége van ennek a nyerésnek. Ádám megmutatta, hogy mit tud, ez a lényeg, és hogy beinduljon a karrierje. És be is fog, ne aggódj!

April Project: ügyes, kis meleg srác: fos, vak kislány: nagyon gyenge, zsűri: kritikán aluli
Lancelot
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 5 2011, 07:47) *
Nem sok jelentősége van ennek a nyerésnek. Ádám megmutatta, hogy mit tud, ez a lényeg, és hogy beinduljon a karrierje. És be is fog, ne aggódj!

Ezt én is így gobndolom! Ez dobbantónak jó volt neki. Megismerték a nevét, a tehetségét. Sokra viszi. A két énekes meg 12 egy tucat. Sőt a vak lány még annyi sem.
Zoli
Ma este "szezonzáró" Showder Klub, kíváncsi leszek Badárra. smile.gif

Amúgy kár, hogy ilyen későn megy, biztos többen néznék, ha korábban menne.
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Jun 6 2011, 07:41) *
Ma este "szezonzáró" Showder Klub, kíváncsi leszek Badárra. smile.gif

Amúgy kár, hogy ilyen későn megy, biztos többen néznék, ha korábban menne.

Vissza lehet énzni neten. Énsokszor VV-t ias úgy néztem, nem jöttem azért haza.
Zoli
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 7 2011, 11:07) *
Vissza lehet énzni neten. Énsokszor VV-t ias úgy néztem, nem jöttem azért haza.

Hát csak a VV-ért én se jönnék haza. tongue.gif biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 5 2011, 07:47) *

April Project: ügyes, kis meleg srác: fos, vak kislány: nagyon gyenge, zsűri: kritikán aluli

Egyetértek.... nekem ez a székely gyerek hallgathatlan volt amúgy, olyan a hangja, mint a száraz kenyérnek az íze. A kislány is gyengus volt, csak a vaksága miatt lehetett ott, benne láttam némi szikrát, persze mondjuk egy X faktorban nem jutott volna a legjobb 50 közé se. Az a kínai lány is katasztrófa volt, egyedül az öreg Joe énekelt jól. A 2 tánccsoport különösebben nem érdekelt, ezt az áprilisi projektet néha elnézegettem, de ennyi. Az orkfejű szörnyeteg no comment.

Szabó Ádám egy igazi virtuóz volt, messze a legjobb mind közül. Amit levágott a 100 tagú cigányenekarral, nem semmi.
send
IDÉZET(Lancelot @ Jun 5 2011, 08:35) *

+1
nm_
Itt megy közben az X-faktor, hát ez a feka gyerek nem volt semmi. Apám, amit leművelt mozgásban, meg hangban a színpadon az brutál volt. ohmy.gif
Massiás
IDÉZET(nm_ @ Sep 3 2011, 08:23) *
Itt megy közben az X-faktor, hát ez a feka gyerek nem volt semmi. Apám, amit leművelt mozgásban, meg hangban a színpadon az brutál volt. ohmy.gif

+1
hunnylander
IDÉZET(nm_ @ Sep 3 2011, 08:23) *

Mikor megláttam ez ugrott be; "Hamilton". laugh.gif

Egyébként tőlem nagyon messze áll ez a műfaj, amit művel és aláírom, amit a Keresztes Ildikó mondott neki. Számomra túl magasan, nyávogósan énekelt, viszont egyértelműen tud (hogy táncolni vagy énekelni tud jobban, ezt még nem lehetett ennyiből eldönteni). De minimum az egyikben nagyon profi.
Clyde
A 16 eves csitri meg csiszolatlan gyemant, meg maga se tudja mennyire jo...
vingaal
IDÉZET(Clyde @ Sep 3 2011, 09:12) *
A 16 eves csitri meg csiszolatlan gyemant, meg maga se tudja mennyire jo...

Meglepően jó volt szerintem is.Sőt! (És a fekete gyerek se volt rossz, bár a hangja nekem is túl nyávogós, szerintem egy Michael Jackson számmal tarolhat igazán.)
A mai adásban olyan hangot, amelyik annyira megfogott volna nem igazán hallottam, de a következőben már lesz az 100%, méghozzá: MURI ENIKŐ!!! rolleyes.gif smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 10:03) *
Meglepően jó volt szerintem is.Sőt! (És a fekete gyerek se volt rossz, bár a hangja nekem is túl nyávogós, szerintem egy Michael Jackson számmal tarolhat igazán.)
A mai adásban olyan hangot, amelyik annyira megfogott volna nem igazán hallottam, de a következőben már lesz az 100%, méghozzá: MURI ENIKŐ!!! rolleyes.gif smile.gif

+1 rolleyes.gif
Zoli
IDÉZET(hunnylander @ Sep 3 2011, 08:59) *
Mikor megláttam ez ugrott be; "Hamilton". laugh.gif

Egyébként tőlem nagyon messze áll ez a műfaj, amit művel és aláírom, amit a Keresztes Ildikó mondott neki. Számomra túl magasan, nyávogósan énekelt, viszont egyértelműen tud (hogy táncolni vagy énekelni tud jobban, ezt még nem lehetett ennyiből eldönteni). De minimum az egyikben nagyon profi.

+1
Massiás

+2

Az ő hangja engem is nagyon megfogott. Szerintem hülyeség volt Gesztitől, hogy nem vitte el magával az élő show-ba. Szerintem sokkal jobb lett volna, mint az első kieső csaj, valami Fanni volt. Remélem, hogy most tovább jut és sok szép kis számot énekel majd el nekünk. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Massiás @ Sep 3 2011, 10:22) *
+2

Az ő hangja engem is nagyon megfogott. Szerintem hülyeség volt Gesztitől, hogy nem vitte el magával az élő show-ba. Szerintem sokkal jobb lett volna, mint az első kieső csaj, valami Fanni volt. Remélem, hogy most tovább jut és sok szép kis számot énekel majd el nekünk. smile.gif

Ezzel teljesen egyetértek. Én korábban a Viván láttam Muri Enikőt, szintén ilyen tehetségkutatós valami volt. Az karaokee show volt inkább. Azt is megnyerte. Akkor volt 16 éves. Meg én is tongue.gif Tehát az xfaktorba, amint megláttam sejtettem, hogy nem semmi lesz.
Massiás
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 10:34) *
Ezzel teljesen egyetértek. Én korábban a Viván láttam Muri Enikőt, szintén ilyen tehetségkutatós valami volt. Az karaokee show volt inkább. Azt is megnyerte. Akkor volt 16 éves. Meg én is tongue.gif Tehát az xfaktorba, amint megláttam sejtettem, hogy nem semmi lesz.

Mondjuk az öltözködése volt csak egy "kicsit" gázos. De komolyan mondom: őszintén nem értem, hogy miért nem adott neki akkor esélyt a Geszti...?

Talán most az élet igazságot szolgáltat és megmutathatja, hogy mit tud. Szerintem elég erős lehet arra, hogy jó sokáig elmeneteljen. Bár egyelőre nem lehet azt tudni, hogy a többiek milyenek lesznek majd, meg, hogy milyen erős lesz a mezőny. Ma én kb. 3 olyat láttam, akik elég jók lehetnek a győzelemre, de legalábbis esélyesek rá.
forza

Most minden rossz szándék nélkül, de amikor kiesett, előtte nyilatkozta, hogy ha most nem jut a döntőbe, ő abbahagyja örökre az éneklést. Nem telik el egy év, és megint indul. Amúgy tényleg jól énekel, ezzel semmi probléma, tehetséges, meg jó is, hogy végül mégse hagyta abba. Csak nem értem, mi szükség volt erre tavaly, hogy már előre, meggondolatlanul ezt így kijelentette.
Massiás
IDÉZET(forza @ Sep 3 2011, 10:42) *
Most minden rossz szándék nélkül, de amikor kiesett, előtte nyilatkozta, hogy ha most nem jut a döntőbe, ő abbahagyja örökre az éneklést. Nem telik el egy év, és megint indul. Amúgy tényleg jól énekel, ezzel semmi probléma, tehetséges, meg jó is, hogy végül mégse hagyta abba. Csak nem értem, mi szükség volt erre tavaly, hogy már előre, meggondolatlanul ezt így kijelentette.

Én elképzelhetőnek tartom azt, hogy azért mondta, mert ezzel arra akarta sarkallni a mentorokat, hogy adjanak neki esélyt, mert kár lenne veszni hagyni egy ilyen jó hangot, szuper énekest, stb.

De azt mindenesetre én is jó döntésnek tartom, hogy nem 'akasztotta szegre a mikrofonját' és, hogy újra megpróbál bejutni. Hátha most nagyobb sikerrel. smile.gif
Eulo

Nagyon gáz az a csaj... volt 1 jó éneke, és ennyi.

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

A többieket kb meghallgattam.
Pepperoni

Nem jelentette ki, csak azt tartotta fent, hogy nincs kizárva.
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 10:50) *

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

Nekem szimpatikus.
forza

Nekem se szimpatikus, meg különösebben nem is hat meg, de szakmai szemmel nézve, van benne lehetőség. Kell egy jó stylist mellé kapásból, meg valami hozzá illő zenei stílust kell találni, ami jól áll neki.
Massiás

Miért? Szerintem nagyon jó volt. A zsűriben is mindenkinek tetszett, le voltak nyűgözve. Egy kicsit izgult és a mozgás még nem az ő terepe, persze amit az előadás, éneklés közben csinált, de majd azt is elsajátítja. Nagyon jó volt, az intonációk meg minden. Ha nem láttam volna a képet, akkor nem is biztos, hogy meg tudtam volna mondani-e, hogy ez egy felnőtt vagy egy gyerek. Hatalmas átéléssel énekelt, nagyon tetszett.

A buzis gyerek is nagyon jó volt. Keresztes Ildikó is mondta, hogy nem érti, hogy egy ilyen fiatal fiúba, hogy tud ennyi érzelem lenni. Ő volt az egyike nekem abból a 3-ból akik ma nagyon tetszettek. Amúgy: Adam Lambert - Mad World. Ő is remekül énekelte, hozzá kell tenni. Úgy látszik, hogy 'buzi szokás' ezt a dalt választani... laugh.gif
De mindezek ellenére nagyon jó volt.
Massiás
IDÉZET(forza @ Sep 3 2011, 10:57) *
Nekem se szimpatikus, meg különösebben nem is hat meg, de szakmai szemmel nézve, van benne lehetőség. Kell egy jó stylist mellé kapásból, meg valami hozzá illő zenei stílust kell találni, ami jól áll neki.

Hát az a nagymama-szoknya, az valami borzasztó volt. A Keresztes Ildi is, hogy oda szólt már neki. laugh.gif

Amúgy szerintem az énekhangjába nem nagyon lehet(ett) belekötni, főleg ha olyan számot énekel amit az ő hangjára írnak.
vingaal

Igen, ez így volt! Szerintem több kategória is van a tehetség megmutatására(lehet, hogy még ennél több is):
Van,
1. aki poénból elmegy és kiderül, hogy tényleg lehet belőle valami,
2. aki énekelgetett és próba-szerencse alapon mutatja meg a tehetségét,
3. aki tudja, hogy jó abban, amit csinál és ezért keményen dolgozik, küzd is érte.
A cél mindenkinél ugyanaz, a siker, de a háttérben teljesen másképp dolgozzák fel a kudarcot is, értelem szerűen.Nem tudom, hogy érted-e, hogy mire gondolok? Nyilván nehezebb annak, akinek eltúlozva "ez az élete", mint aki próbaképpen "lesz, ami lesz alapon" megy el énekelni. Ez az X-faktor meg egy elég nagy lehetőség számukra, ami manapság kell a sikerhez nekik is.
Mikor megláttam, hogy a következő részben lesz ő is, nagyon megörültem, mert én is azok közé tartozom, akik tavaly is drukkoltak neki és nagyot csalódtak, amikor kiesett. Az igaz, hogy az első számmal elég magasra tette a lécet, és jött utána egy kis visszaesés, de véleményem szerint az élő adásban újra azon a magas szinten lett volna, mint korábban. Remélem bejut az élő showba és elkápráztat pár jó nótával. Mindenesetre én drukkolok neki. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Massiás @ Sep 3 2011, 11:00) *
Miért? Szerintem nagyon jó volt. A zsűriben is mindenkinek tetszett, le voltak nyűgözve. Egy kicsit izgult és a mozgás még nem az ő terepe, persze amit az előadás, éneklés közben csinált, de majd azt is elsajátítja. Nagyon jó volt, az intonációk meg minden. Ha nem láttam volna a képet, akkor nem is biztos, hogy meg tudtam volna mondani-e, hogy ez egy felnőtt vagy egy gyerek. Hatalmas átéléssel énekelt, nagyon tetszett.

A buzis gyerek is nagyon jó volt. Keresztes Ildikó is mondta, hogy nem érti, hogy egy ilyen fiatal fiúba, hogy tud ennyi érzelem lenni. Ő volt az egyike nekem abból a 3-ból akik ma nagyon tetszettek. Amúgy: Adam Lambert - Mad World. Ő is remekül énekelte, hozzá kell tenni. Úgy látszik, hogy 'buzi szokás' ezt a dalt választani... laugh.gif
De mindezek ellenére nagyon jó volt.

Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerk.:Mad World - Gary Jules

Adam Lambert egy homokos divat R&B énekes. A Néger ügyesen táncol és ügyesen mozog, de elcsépelt R&B műfaj tőlem nagyon távol áll. Tini lányok megőrülnek majd érte az biztos. De már tininek sem nagyon mondhatom magam.
Massiás
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 11:06) *
Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerintem nem énekelte rosszul, sőt. Tavaly amikor a megasztárban Szíj Melinda énekelte ugyanezt a számot, akkor a szám után Mester Tamás (zsűri) elismerően nyilatkozott a Lambert-féle változatról, énekről. És az egyik legjobb előadásnak, elénekelt dalnak titulálta. De az én véleményem szerint is nagyon jó volt.
Pepperoni
IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 11:04) *
Igen, ez így volt! Szerintem több kategória is van a tehetség megmutatására(lehet, hogy még ennél több is):
Van,
1. aki poénból elmegy és kiderül, hogy tényleg lehet belőle valami,
2. aki énekelgetett és próba-szerencse alapon mutatja meg a tehetségét,
3. aki tudja, hogy jó abban, amit csinál és ezért keményen dolgozik, küzd is érte.
A cél mindenkinél ugyanaz, a siker, de a háttérben teljesen másképp dolgozzák fel a kudarcot is, értelem szerűen.Nem tudom, hogy érted-e, hogy mire gondolok? Nyilván nehezebb annak, akinek eltúlozva "ez az élete", mint aki próbaképpen "lesz, ami lesz alapon" megy el énekelni. Ez az X-faktor meg egy elég nagy lehetőség számukra, ami manapság kell a sikerhez nekik is.
Mikor megláttam, hogy a következő részben lesz ő is, nagyon megörültem, mert én is azok közé tartozom, akik tavaly is drukkoltak neki és nagyot csalódtak, amikor kiesett. Az igaz, hogy az első számmal elég magasra tette a lécet, és jött utána egy kis visszaesés, de véleményem szerint az élő adásban újra azon a magas szinten lett volna, mint korábban. Remélem bejut az élő showba és elkápráztat pár jó nótával. Mindenesetre én drukkolok neki. smile.gif

Kb. ezt tudnám én is leírni. Azért kemény és fárasztó egy ilyet végigcsinálni. Ez is egy verseny fejben, is ott kell enni, nem feltétlen elég a tudás.
vingaal
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 10:53) *
Nekem szimpatikus.

+1 smile.gif
vingaal

Volt, akinek meg egy se és mégis ott lehetett, nem igaz?
Petra is jó volt.
Eulo
IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 11:15) *
Volt, akinek meg egy se és mégis ott lehetett, nem igaz?
Petra is jó volt.

A csaj nekem egy rosszindulatú, akarnok hisztigép benyomását keltette. Az indexesek körében volt olyan tag, aki ezt személyesen is megerősítette. És simán kinézem a csajból.
Eulo
Egyébként a tavalyi megában indult a Páll Tímea nevű csaj (fekete göndör hajú), már akkorsem győzött meg, most sem.

A csajok közül egyértelműen Petra. A magas hangjairól Ruzsa Magdi ugrott be rögtön. A mélyebb részeken viszont szebb a hangja, mint Magdié, így talán messzire juthat.
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:25) *
Egyébként a tavalyi megában indult a Páll Tímea nevű csaj (fekete göndör hajú), már akkorsem győzött meg, most sem.

A csajok közül egyértelműen Petra. A magas hangjairól Ruzsa Magdi ugrott be rögtön. A mélyebb részeken viszont szebb a hangja, mint Magdié, így talán messzire juthat.

Ebben most egyetértünk. Nekem is ő jutott eszembe róla. smile.gif
vingaal
IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:23) *
A csaj nekem egy rosszindulatú, akarnok hisztigép benyomását keltette. Az indexesek körében volt olyan tag, aki ezt személyesen is megerősítette. És simán kinézem a csajból.

Nem ismerem személyesen, így ezt se cáfolni, se megerősíteni nem tudom. Nekem meg bejött, amit a színpadon mutatott. Az, hogy milyen ember a magánéletben az itt teljesen mindegy, hiszen nem egy-két olyan híres énekes is van, akinek baromi jó hangja van, de egy hulladék ember a magánéletben. Viszont az előbbi miatt híres és ezért is veszik a lemezét.
Messziről jött ember meg azt mond, amit akar. Lehet ki lett kosarazva és azért mondta azt, amit. biggrin.gif
Zoli

Nem kell túlmagyarázni az egészet. Simán el tudom képzelni, hogy ilyen vérmérsékletű. Volt valami, amit nagyon akart, nem jött be, nagyon csalódott volt, ezért mondott ilyeneket. Nekünk kívülállóknak (főleg utólag) nagyon könnyű azt mondani, hogy kár ilyen-olyan meggondolatlan kijelentéseket tenni, de teljesen más az, amikor ott van valaki és vele történik mindez. Amikor ezt nyilatkozta, lehet, hogy tényleg így gondolta/érezte, aztán amikor sikerült lenyugodnia, átgondolta, hogy mégis csak kéne folytatni.
hunnylander
IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:25) *

Én csak úgy a műsor 1/3-át néztem, úgyhogy most csekkolgatok néhány versenyzőt, akiket felemlegettek. Ez a Petra valóban nagyon Rúzsa Magdi hangszínnel rendelkezik - nem lehet nem észrevenni - amely vonásnak szerintem több lesz majd az átka, mint a haszna a későbbiek során. Magdi artikuláltabban, kifinomultabban énekel a Petrához képest, akinek lesz még mit csiszolni a technikáján elérni a Rúzsa Magdi színvonalat.
Massiás
IDÉZET(Zoli @ Sep 4 2011, 08:21) *
Nem kell túlmagyarázni az egészet. Simán el tudom képzelni, hogy ilyen vérmérsékletű. Volt valami, amit nagyon akart, nem jött be, nagyon csalódott volt, ezért mondott ilyeneket. Nekünk kívülállóknak (főleg utólag) nagyon könnyű azt mondani, hogy kár ilyen-olyan meggondolatlan kijelentéseket tenni, de teljesen más az, amikor ott van valaki és vele történik mindez. Amikor ezt nyilatkozta, lehet, hogy tényleg így gondolta/érezte, aztán amikor sikerült lenyugodnia, átgondolta, hogy mégis csak kéne folytatni.

+1
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.