Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
vingaal
IDÉZET(nolane @ Dec 18 2011, 09:27) *
Hát, most biztosan sokan azt mondjátok rólam, hogy ízléstelen vagyok, de egyáltalán nem ennek a 2 embernek kellett volna az első 2 helyen lennie. Lehet hogy Kocsisnak nagyon szép hangja van, Muri meg díva (vagy ilyesmi), de nekem mindkettő nagyon konzerv. Megcsinált, sablonos, azt kapod, amit alapvetően elvársz tőlük. Ez nekem marhára nem jön be. Nem is az a bajom, hogy Kocsis úgy néz ki, mint egy jól szituált sorozat-gyilkos, hanem az, hogy ezt teljesen letompítja a jófiús jellemével. Nekem igenis bejött az a hülyegyerek Baricz, bár azt elismerem, hogy nem Ő volt a legjobb. Nekem a 12-be be sem jutott Oltyán Attila meg a Tarány Tamás volt a befutó. De ezt a versenyt úgyis a Kocsis fogja megnyerni, mert olyan szép nyálasan tud énekelni... aztán majd el fog veszni a süllyesztőben. Mindig megfogadom, hogy nem fogom nézni a következőt, aztán mégis olyan hülye vagyok, hogy persze hogy várok valami mást....

Neked akkor nem a jól szituált sorozat-gyilkos tetszik, hanem az, amelyik tényleg fel is darabol, de előtte jól rád hozza a frászt, hogy már a látványától is kiverjen a veríték? biggrin.gif
Ez a megcsinált sablonosság meg nem biztos, hogy az ő hibájuk. Ők végezték a dolgukat, azt amit szeretnek csinálni, amiért jelentkeztek újra és újra. Nincs ezzel semmi gond szerintem. Kicsit sok volt így egymás után a két műsor, lehetne köztük több szünetet tartani.
Egyébként a Tarány Tomiról és az Oltyán Attiláról is fogunk még hallani, abban biztos vagyok. Ők ketten egy olyan stílusban és műfajban mozognak, amiben van még lehetőség. smile.gif
vingaal
IDÉZET(Pepperoni @ Dec 18 2011, 09:48) *
Megédemelte egyébként. Nem vagyok szomorú, hogy nem az nyert, akit szerettem volna. smile.gif

+1
Gratulálok Tibinek, tényleg a maximumot hozta, viszont Enikő se szégyenkezhet, igenis helytállt. Mindkettőjüknek sok sikert a továbbiakban! smile.gif
Clyde
IDÉZET(Zoli @ Dec 18 2011, 10:59) *
laugh.gif laugh.gif

Ha Chuck Norris jelentkezett volna az X faktorba, még a mentorok is kiestek volna.
nolane
IDÉZET(vingaal @ Dec 18 2011, 10:58) *
Neked akkor nem a jól szituált sorozat-gyilkos tetszik, hanem az, amelyik tényleg fel is darabol, de előtte jól rád hozza a frászt, hogy már a látványától is kiverjen a veríték? biggrin.gif
Ez a megcsinált sablonosság meg nem biztos, hogy az ő hibájuk. Ők végezték a dolgukat, azt amit szeretnek csinálni, amiért jelentkeztek újra és újra. Nincs ezzel semmi gond szerintem. Kicsit sok volt így egymás után a két műsor, lehetne köztük több szünetet tartani.
Egyébként a Tarány Tomiról és az Oltyán Attiláról is fogunk még hallani, abban biztos vagyok. Ők ketten egy olyan stílusban és műfajban mozognak, amiben van még lehetőség. smile.gif

Hát, ha már sorozatgyilkos.... tongue.gif amúgy abban igazad van, hogy rájuk kényszerítenek egy bizonyos sablonosságot, de ... mindegy is, a végeredmény már megvan.
Zoli
IDÉZET(Clyde @ Dec 18 2011, 11:03) *
Ha Chuck Norris jelentkezett volna az X faktorba, még a mentorok is kiestek volna.

Chuck Norrisnak nem kell jelentkeznie, ő anélkül is megnyerné.
forza
IDÉZET
19.44. Karácsonyi hangulatú Puskás Peti-dallal a színpadra vonult a tizenkét döntős produkció. Őszinte, csillogó tekintetek, kedves mosolyok, ölelések, végtelen báj, stúdiót ellepő harmónia - most biztos sok nagymama törölgeti szemét a pongyola zsebéből előcibált kockás zsebkendővel. Az ikrek változatlanul hasonlítanak egymásra.
(forrás)

laugh.gif

+ jó barátom beszólása msn-en, amikor mutatták előbb Muri, majd Kocsis szurkolótáborát: "Odanézz, ennek (Kocsisnak) még a szurkolói is normálisabbak!" biggrin.gif
hunnylander
Mindent elmond az idei szériáról, hogy Kocsis Tibor megérdemelt győztese lehet.

Jól énekel, de szerintem hamar el fog tűnni a süllyesztőben. Nem elég karizmatikus, nem elég érdekes, nem igazán való a showbusiness-be. Stílusilag is nehéz lesz eladhatóvá tenni.
Clyde
IDÉZET(hunnylander @ Dec 19 2011, 02:55) *

Jól énekel, de szerintem hamar el fog tűnni a süllyesztőben. Nem elég karizmatikus, nem elég érdekes, nem igazán való a showbusiness-be. Stílusilag is nehéz lesz eladhatóvá tenni.

Csak fel kell kuldeni a Mecsekbe, meg is oldott a radiolokator kerdeskore... tongue.gif
forza
IDÉZET(hunnylander @ Dec 19 2011, 01:55) *

Az alatt az 1-2 év alatt, amíg az RTL koncertezteti, szépen megszedi magát anyagilag, nem lesznek többé filléres gondjai. Aztán ha lecseng a népszerűség, elkezdődik a valódi alkotás, és ott dől el minden. Caramel volt az utolsó, akiről azt gondoltam, hogy felszínen marad évek múltán is, totál sótlan volt, nem egy showman. Mégis, mára a magyar zenei élet egyik megkerülhetetlen alakja lett. Szvsz nincs olyan felnőtt, akinek ha kimondod a nevét, ne tudná, kiről van szó, és ne ugrana be neki minimum a Lélekdonor.
hunnylander
IDÉZET(forza @ Dec 19 2011, 04:39) *
Az alatt az 1-2 év alatt, amíg az RTL koncertezteti, szépen megszedi magát anyagilag, nem lesznek többé filléres gondjai.

Kinek? Az RTL Klubnak?

Ne gondoljuk, hogy álomszerződése van. Rabszolgaszerződése van, amit még nevenincs jelentkezőként volt kénytelen aláírni.

Az RTL-nek fog majd gürizni, haknizni, mint az állat. A lemezeladásban már nincs nagy pénz, a haknizásban van, az meg lealacsonyító robotmunka és csak addig jönnek majd a felkérések és a jobb gázsik, amíg nagyon benne vagy a köztudatban.

Aztán az RTL eldob, mint egy elhasznált rongyot. Jönnek az új rabszolgák tekerni a mókuskereket. A népszerűség meredeken vissza fog esni, a dalszerzők is eltűnnek mellőled, mehetsz civil foglalkozás után nézni. Legjobb esetben céltudatosan félretetted az összehaknizott illetményedet és elkezded forgatni, befekteted vagy vállalkozást indítasz belőle.

De nem hiszem, hogy Kocsis Tibinek anyagi gondjai lettek volna. Olyan sokkal jobban a haknizás sem fog jövedelmezni, amíg a rabszolgaszerződés lesz érvényben.
forza
IDÉZET(hunnylander @ Dec 19 2011, 05:29) *
Kinek? Az RTL Klubnak?

Ne gondoljuk, hogy álomszerződése van. Rabszolgaszerződése van, amit még nevenincs jelentkezőként volt kénytelen aláírni.

Az RTL-nek fog majd gürizni, haknizni, mint az állat. A lemezeladásban már nincs nagy pénz, a haknizásban van, az meg lealacsonyító robotmunka és csak addig jönnek majd a felkérések és a jobb gázsik, amíg nagyon benne vagy a köztudatban.

Aztán az RTL eldob, mint egy elhasznált rongyot. Jönnek az új rabszolgák tekerni a mókuskereket. A népszerűség meredeken vissza fog esni, a dalszerzők is eltűnnek mellőled, mehetsz civil foglalkozás után nézni. Legjobb esetben céltudatosan félretetted az összehaknizott illetményedet és elkezded forgatni, befekteted vagy vállalkozást indítasz belőle.

De nem hiszem, hogy Kocsis Tibinek anyagi gondjai lettek volna. Olyan sokkal jobban a haknizás sem fog jövedelmezni, amíg a rabszolgaszerződés lesz érvényben.

Egy haverom olyat olvasott, hogy Vastag Csaba havi szinten 4,5 millát haknizott össze az utóbbi egy évben átlagban. Szvsz mai átlag fizetéssel számolva ez 30 éves kereset... Szóval ne sajnáljuk már az x-eseket, megéri nekik is. Ha az ismeretlenség homályában maradnak, sokkal több melóval tudnának csak ennyi pénzt összehozni.
hunnylander
IDÉZET(forza @ Dec 19 2011, 06:21) *
Egy haverom olyat olvasott, hogy Vastag Csaba havi szinten 4,5 millát haknizott össze az utóbbi egy évben átlagban.

Nem zárom ki, hogy valós infó, de fenntartásokkal kezelném.

Ha igaz is, ez inkább adózás előtti lehetne és az RTL része is benne van és az viszi a nagyobb hányadát (és a menedzseri iroda is biztosan kéri a magáét). Jövőre ezt nehezen fogja tudni megismételni, egyre kevesebb felkérést fog kapni és egyre kisebb gázsikkal. És vannak költségek is, autó, sofőr, benzin stb.

Ugyanakkor hétről-hétre ennyit haknizni embertelen! Egy este/éjszaka alatt több városban is fellépni, rohanni ide-oda. Én biztos nem csinálnám, kiégeti az embert, lealacsonyítja a művészetet.

Nekem nincsenek milliós igényeim, Kocsis sorsolási asszisztens/közjegyző fizetésével is beérném, az se minimálbér.
Bonnie_
Ezért nem nyert Muri Enikő tongue.gif
Tarzaan
Tartom, hogy a hazai énekes tehetségkutatóknak ő (+ Ruzsa Magdi) a legnagyobb fogása:

http://www.youtube.com/watch?v=vhlaxT_7b3g

Amúgy szerintem a Baricz Gergő is jól tolta, nem tudom miért utáltátok.

Pepperoni
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 19 2011, 11:52) *
Tartom, hogy a hazai énekes tehetségkutatóknak ő (+ Ruzsa Magdi) a legnagyobb fogása:

Mert borzasztó volt.
Tarzaan
VV5 12.19.-20. Párbaj

http://www.youtube.com/watch?v=zp554YBsw98
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 20 2011, 12:52) *

Egyetertek, miatta legalabb erdemes volt nezni, de teny, hogy o is messze van a showbusinesstol meg, fejlodnie kell.
Mochok85
IDÉZET(forza @ Dec 19 2011, 04:39) *
Az alatt az 1-2 év alatt, amíg az RTL koncertezteti, szépen megszedi magát anyagilag, nem lesznek többé filléres gondjai. Aztán ha lecseng a népszerűség, elkezdődik a valódi alkotás, és ott dől el minden. Caramel volt az utolsó, akiről azt gondoltam, hogy felszínen marad évek múltán is, totál sótlan volt, nem egy showman. Mégis, mára a magyar zenei élet egyik megkerülhetetlen alakja lett. Szvsz nincs olyan felnőtt, akinek ha kimondod a nevét, ne tudná, kiről van szó, és ne ugrana be neki minimum a Lélekdonor.

Én annyit tudok hogy van egy Caramel nevű énekes. De egyetlen számát se tudom.
Vagyis de! Azt hiszem a Speak-No War-ban láttam! smile.gif
forza
IDÉZET(Mochok85 @ Dec 20 2011, 12:21) *
Én annyit tudok hogy van egy Caramel nevű énekes. De egyetlen számát se tudom.
Vagyis de! Azt hiszem a Speak-No War-ban láttam! smile.gif

Miért is hallanál róla Szerbiában? Azt nem mondtam, hogy nemzetközi sztár lett. Az is nagy dolog, hogy hazai szinten stabil és (el)ismert résztvevője lett a zeneiparnak.
Mochok85
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 12:29) *
Miért is hallanál róla Szerbiában? Azt nem mondtam, hogy nemzetközi sztár lett. Az is nagy dolog, hogy hazai szinten stabil és (el)ismert résztvevője lett a zeneiparnak.

Akkor tudatom veled hogy nálunk Vajdaságban is rengetegen "követik" a magyar zeneipar sztárjait! wink.gif Nálunk is ép úgy nézik az összes tehetségkutatótokat! Aki halgatja a "magyar zenét" az Vajdaságban is ismeri Caramel számait és meggyőződésem hogy nekem MO-n élve se lenne ismerős a Lélekdonor című szám.
Gooner
IDÉZET(Mochok85 @ Dec 20 2011, 12:49) *
Akkor tudatom veled hogy nálunk Vajdaságban is rengetegen "követik" a magyar zeneipar sztárjait! wink.gif Nálunk is ép úgy nézik az összes tehetségkutatótokat! Aki halgatja a "magyar zenét" az Vajdaságban is ismeri Caramel számait és meggyőződésem hogy nekem MO-n élve se lenne ismerős a Lélekdonor című szám.

A Szállok a dallal-t és a Lélekdonor-t biztos hallottad volna. Elég sokat hallottam, úgy, hogy nem akartam meghallgatni. Egyébként a maga műfajában remek művek.
forza
IDÉZET(Gooner @ Dec 20 2011, 01:00) *
A Szállok a dallal-t és a Lélekdonor-t biztos hallottad volna. Elég sokat hallottam, úgy, hogy nem akartam meghallgatni. Egyébként a maga műfajában remek művek.

Mivel kb. nem telik el nap, hogy a rádióban ne játszanák le még mindig az említett két dalt. Nem tudok olyan ismerősről (pedig van pár), aki ne ismerné legalább egy dalát cím szerint.
Mochok85
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 01:06) *
Mivel kb. nem telik el nap, hogy a rádióban ne játszanák le még mindig az említett két dalt. Nem tudok olyan ismerősről (pedig van pár), aki ne ismerné legalább egy dalát cím szerint.

"Nálunk" biggrin.gif van olyan rádióállomás ahol csak külföldi zenét nyomatnak, csak azt halgatom. Szerb rádióállomás de egyetlen hazai számot se hallottam rajta még, tizenpár év alatt. Biztos van nálatok is ilyen állomás ahol csak angol számok mennek. Nade az igaz hogy nagyobb lenne az esélye hogy halljam de megint kérdéses hogy fel e figyelnék rá, nameg hogy össze e kötném hogy ez a szám attól a faszitól van stb...
Mochok85
IDÉZET(Gooner @ Dec 20 2011, 01:00) *

Elhiszem hogy azok, nem is akarom azt vitatni csak Forza állítását akarom megcáfolni, miszerint nincs olyan magyar aki ezeket ne ismerné!
anci
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 01:29) *

itt mi is ismerjük mint énekes, talán a Lélekdonor című száma benne volt már a szatmári rádióműsor top 20-as listájában. tongue.gif
forza
IDÉZET(anci @ Dec 20 2011, 05:27) *
itt mi is ismerjük mint énekes, talán a Lélekdonor című száma benne volt már a szatmári rádióműsor top 20-as listájában. tongue.gif

Ezek szerint akkor Caramel nemzetközi szinten is híres. Csak Mochok nem hallgat rádiót. tongue.gif
vingaal
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 05:42) *
Ezek szerint akkor Caramel nemzetközi szinten is híres. Csak Mochok nem hallgat rádiót. tongue.gif

Vagy csak szerencséje van. tongue.gif
Tarzaan
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/vv-ve...vagyok-20111220

Felhívnám a figyelmet a videóban Cristofel megnyilvánulásaira.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Dec 18 2011, 09:50) *
Ahol egy radiolokator nyerhet eneklos musort, ott baj van.
Ez a faszi egy 0.

Na mert aztán a Bohóc Baricz meg a hamisan kornyikáló Verácska jobb volt. blink.gif
Eulo
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 19 2011, 11:52) *

Bohóckodni jól tudott, az énekléshez meg a muzikalitáshoz nem volt köze. Kb. mint Király L Norbi tavaly.

Tabáni jó énekes, de olyan, mint a mostani győztes... eléggé semmilyen. Rúzsa Magdival egyetértek, ő tényleg nagy volt.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Dec 20 2011, 10:44) *
Egyetertek, miatta legalabb erdemes volt nezni, de teny, hogy o is messze van a showbusinesstol meg, fejlodnie kell.

Szerintem neked cirkuszi műsorokat kéne nézni, tavaly KLN, most Baricz. Az F1 helyett is inkább a Nascaros bohóckodás érdekel. laugh.gif tongue.gif cool.gif
Eulo
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 01:06) *

Lenyomják a torkunkon. De amúgy középszerű mindkét dal, Caramel pedig unalmas, helyenként idegesítően modoros énekes. Bár most a legutolsó dala, a Vízió egész jól sikerült, talán az első ilyen.
Mochok85
IDÉZET(forza @ Dec 20 2011, 05:42) *

Kikérem magamnak! rolleyes.gif Minimum napi 8 órát, 11 éve! Azelőtt sokkal kissebb mennyiségben!
Szóval mint ahogy Vingaal mondta, csak szerencsém van! biggrin.gif
forza
IDÉZET(Euloálius @ Dec 20 2011, 07:12) *
Bohóckodni jól tudott, az énekléshez meg a muzikalitáshoz nem volt köze. Kb. mint Király L Norbi tavaly.

Tabáni jó énekes, de olyan, mint a mostani győztes... eléggé semmilyen. Rúzsa Magdival egyetértek, ő tényleg nagy volt.

Ne alacsonyítsuk le Király L.-t Baricz szintjére. Én néztem youtube-on Norbi-s klipet, és azon lehet szórakozni. Baricz mű hülyeségein viszont nem. Király L.-ből természetesen jön a hülyeség, nem egy megjátszott valami. Baricznál viszont az.
forza
IDÉZET(Euloálius @ Dec 20 2011, 07:16) *
Lenyomják a torkunkon. De amúgy középszerű mindkét dal, Caramel pedig unalmas, helyenként idegesítően modoros énekes. Bár most a legutolsó dala, a Vízió egész jól sikerült, talán az első ilyen.

Nem tudom, nekem Caramel abszolút antipatikus volt a Megasztár alatt, DE... amikor elénekelte a saját dalát, miután győzött, valahogy elmúlt az ellenszenv. Azóta meghallgattam youtube-on 1-2 alkotását, és tetszett. Ami a többi megaszar-, csisz- meg faktor-győztesről nem mondható el.
forza
Film+, MOST! Bűnvadászok
Pepperoni
Attila és Vera is balkezesek. rolleyes.gif tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Jan 3 2012, 09:57) *

F1-et közvetít majd biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Zoli @ Jan 7 2012, 05:21) *

És akkor még egy kis Fábry: biggrin.gif

Fábry Sándor: Ne várják azt, hogy ne legyek kritikus
Clyde

biggrin.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jan 8 2012, 04:05) *

biggrin.gif

Kik ezek?
forza
IDÉZET(still @ Jan 8 2012, 08:01) *
Kik ezek?

Szemből a jobboldali az VV-Kinga.
still
IDÉZET(forza @ Jan 8 2012, 08:13) *
Szemből a jobboldali az VV-Kinga.

Most sem vagyok előrébb, de azért kösz.
Tarzaan
IDÉZET(Clyde @ Jan 8 2012, 04:05) *

biggrin.gif

Szép találat.
vingaal
IDÉZET(Zoli @ Jan 8 2012, 12:44) *

Még egy ok, hogy ne nézzem a retek klubot. Ha a Showder Klub is átmenne más csatornára, szerintem nem is lenne olyan műsor, ami miatt még odakapcsolnám a tévét. Bár többnyire neten szoktam nézni azt is, úgyhogy.... biggrin.gif
Egyébként ha az a cél, hogy ne nézzék őket, akkor jó úton járnak.
Zoli
IDÉZET(vingaal @ Jan 9 2012, 12:33) *
Még egy ok, hogy ne nézzem a retek klubot. Ha a Showder Klub is átmenne más csatornára, szerintem nem is lenne olyan műsor, ami miatt még odakapcsolnám a tévét. Bár többnyire neten szoktam nézni azt is, úgyhogy.... biggrin.gif
Egyébként ha az a cél, hogy ne nézzék őket, akkor jó úton járnak.

+1

Kb. én is csak a Showder Klubot fogom nézni, de azt is neten a szar időpont miatt. Esetleg még ilyen "tehetségkutatók" szóba jöhetnek, de azok is évről évre egyre gyengébbek. Idén nálunk a legnézettebb csatorna az M1 lesz, az biztos (Fábry, Forma-1, Eurovízió, Foci Eb, Olimpia). biggrin.gif
Tarzaan
VV5 01.08.-09. Kiválasztás

http://www.youtube.com/watch?v=E4j0Yo7YEqk
Pepperoni
IDÉZET(Tarzaan @ Jan 9 2012, 11:58) *
VV5 01.08.-09. Kiválasztás

http://www.youtube.com/watch?v=E4j0Yo7YEqk

Végre tarzi rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.