Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 27 2011, 04:17) *
Sztem nem az. Szoktam hallgatni a rádiós műsorát és sok támában szimpatikusan fejti ki véleményét. Jó emberismerőnek tartom magam és ő nem játsza meg magát. Kimondja akkor is a véleményét, ha az nem feltétlen a nagytömeg szimpátiáját vonzza.

laugh.gif
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 29 2011, 09:05) *
Ajaj, Nórcsinak beállt a hangja a kólától.

Gondolod, hogy tolja? Mondjuk tény, hogy mindig nagyon bazsalyog.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Oct 30 2011, 06:47) *
Egy fecske nem csinál nyarat. De tény, hogy tegnap nagyon beindultam tőle. rolleyes.gif
(A hangja viszont továbbra sem tetszik... most csak annyival volt jobb, hogy nem kiabált.)

Attól a csajtól lever a víz, ahogy erőlködik. Én izzadok helyette. smile.gif

Hemilton megint jó volt és az ikrek is, és a Tarány Tamás. Tegnap a Baricz volt a legszarabb. A Keresztes hihetetlen érzékkel nyúl mellé a dalaival.
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ Oct 30 2011, 07:30) *
Gondolod, hogy tolja? Mondjuk tény, hogy mindig nagyon bazsalyog.

Majd nézd meg mennyire túlfűtött. Egy kicsit próbálja leplezni azzal, hogy kiabál, de túl van tekerve, ez egyértelmű.
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2011, 08:33) *

Hemilton megint jó volt és az ikrek is, és a Tarány Tamás. Tegnap a Baricz volt a legszarabb. A Keresztes hihetetlen érzékkel nyúl mellé a dalaival.

Az a te bajod... tongue.gif
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2011, 07:33) *

Azért nem lehet minden epic failt Keresztesre fogni. Egyszer OK, másodszor már kevésbé, jövő héten mi lesz az indok? A táborban is szar volt amúgy, mint ahogy a Megasztárban is tavaly kiszórták a középdöntőben.

Szerintem nincs a srácnak túl sok hangja. Először én is bírtam, a Chris Isaac nótát jól megoldotta, és a mentorházban is volt egy érdekes előadása. De nagyjából ennyi. Jövő héten igazából neki kellene mennie, márha nem nyújt valami elfogadhatót.
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Oct 30 2011, 07:40) *
Azért nem lehet minden epic failt Keresztesre fogni. Egyszer OK, másodszor már kevésbé, jövő héten mi lesz az indok? A táborban is szar volt amúgy, mint ahogy a Megasztárban is tavaly kiszórták a középdöntőben.

Szerintem nincs a srácnak túl sok hangja. Először én is bírtam, a Chris Isaac nótát jól megoldotta, és a mentorházban is volt egy érdekes előadása. De nagyjából ennyi. Jövő héten igazából neki kellene mennie, márha nem nyújt valami elfogadhatót.

Na ebben egyetértek veled. Az Ikrek kimentek, most ő a szűk keresztmetszet laugh.gif tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Oct 30 2011, 07:40) *

Ha ilyen lesz, akkor mennie kell. A tegnapi alapján is őt küldtem volna, mert messze a leggyengébb produkció volt.
Clyde
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2011, 08:33) *

Ja, rohej, hogy az Ikrek erejukon felul teljesitettek tegnap az osszes dalban, erre ok pottyannak ki.
Na nem baj, majd a Playboyban bizonyitanak! rolleyes.gif
hunnylander
Baricz a legnagyobb csalódás eddig. A végső győzelemre is esélyesnek tűnt előzetesen, mert azt feltételeztem, hogy fejlődni fog adásról-adásra. Hát, fejlődik! Csakhogy visszafelé!

Az a baj, hogy még azt se igazán tudhatjuk róla, hogy milyen az igazi hangja, ugyanis állandóan játszik - az egyébként remek - hangszínével. Előadásmód szinten is eléggé színészkedik. Ha nem változtat és szedi össze magát, még a tinicsajok értelmesebb szegmense is ki fog belőle ábrándulni és nem is fog eljutni a verseny végéig.

A másik 'csalódás' Hamilton Csaba, de ő pozitív csalódás, meglepetés. Tőle arra számítottam, hogy nem fog tudni menni egy-két fordulót sem. Ha most képzeletben visszatekerünk az első xfaktoros, a válogatón nyújtott produkciójához, nagyot fejlődött azóta éneklésben. Akárki is az énektanárja, dicséretet érdemel, akárcsak ő, mert egyértelmű, hogy nagyon keményen dolgozik ezért és megy előre hangyaszorgalommal, hogy minél jobb előadó és énekes legyen. Ennek ellenére hamarosan ő fog búcsúzni, de már így is hasznot tud(ott) húzni az X-Faktorból.
Mochok85
No az este én is kénytelen voltam megnézni egy X Faktort!(meg a Való Világot is) Vendégeim voltak és nagyon kitartóan hangosították fel a tévémet, muszaj volt kikapcsolnom a zenémet és nézni velük a tévét! biggrin.gif
Tavalyi legjobb női hang (Veca?) egy olyan szürke egér hangú énekesnő hogy na, az a kopasz faszi megerőszakolta a Red Hot Chilli Peppers számot. A többit nem figyeltem, meg nem is akarok mindenkit fikkantani! tongue.gif
hunnylander
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 30 2011, 01:55) *
No az este én is kénytelen voltam megnézni egy X Faktort!(meg a Való Világot is) Vendégeim voltak és nagyon kitartóan hangosították fel a tévémet, muszaj volt kikapcsolnom a zenémet és nézni velük a tévét! biggrin.gif
Tavalyi legjobb női hang (Veca?) egy olyan szürke egér hangú énekesnő hogy na, az a kopasz faszi megerőszakolta a Red Hot Chilli Peppers számot. A többit nem figyeltem, meg nem is akarok mindenkit fikkantani! tongue.gif

Veca számomra elviselhető volt, talán azért, mert nemrég már hallottam ezt a számot és kellőképpen dance-es volt, hogy valamicske élvezeti értéket találhassak benne.

Szerintem Veca legszembetűnőbb problémája az volt, hogy mintha hízott volna tavaly óta és ehhez ráadásul egy rettentően előnytelen szín- és formavilágú ruhát adtak rá, ami tovább hangsúlyozta a dundiságát, ami egyébként engem nem zavar, ha így érzi magát jól, érezze magát így jól. Vagy talán terhes? akkor elnézést! Nem követtem a bulvártémákat e téren.
Kimster
IDÉZET(hunnylander @ Oct 30 2011, 02:22) *
Veca számomra elviselhető volt, talán azért, mert nemrég már hallottam ezt a számot és kellőképpen dance-es volt, hogy valamicske élvezeti értéket találhassak benne.

Szerintem Veca legszembetűnőbb problémája az volt, hogy mintha hízott volna tavaly óta és ehhez ráadásul egy rettentően előnytelen szín- és formavilágú ruhát adtak rá, ami tovább hangsúlyozta a dundiságát, ami egyébként engem nem zavar, ha így érzi magát jól, érezze magát így jól. Vagy talán terhes? akkor elnézést! Nem követtem a bulvártémákat e téren.

A poén az, hogy elvileg 10 kilót fogyott. De ez a ruha szörnyen mutatott rajta. Mindenhol kidomborította, ahol nem kellett volna. A hangja viszont még mindig szép, bár ez a száma nekem nem jön be.
hunnylander
IDÉZET(Kimster @ Oct 30 2011, 02:42) *
A poén az, hogy elvileg 10 kilót fogyott. De ez a ruha szörnyen mutatott rajta. Mindenhol kidomborította, ahol nem kellett volna. A hangja viszont még mindig szép, bár ez a száma nekem nem jön be.

De hogy lehet ennyire vakon bízni egy stylistban? Bizonyára belenézett a tükörbe maga is.
Mochok85
IDÉZET(hunnylander @ Oct 30 2011, 02:22) *

Végülis ízlés dolga, mint ahogy Dankson se értette a zenebona topicban a Nadia Ali rajongásomat! smile.gif Olyan hangja van hogy nem ismernéd fel rádión halgatva csak ha tudnád hogy azt a számot ő énekli!
edit: mármint a Veca hangját
Mochok85
IDÉZET(hunnylander @ Oct 30 2011, 02:47) *
De hogy lehet ennyire vakon bízni egy stylistban? Bizonyára belenézett a tükörbe maga is.

Lehet nem sok beleszólása van? Vagy nagyon jó stylist, abból a szempontból hogy elhiteti veled hogy hú de szép vagy! biggrin.gif
Kimster
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 30 2011, 02:48) *
Lehet nem sok beleszólása van? Vagy nagyon jó stylist, abból a szempontból hogy elhiteti veled hogy hú de szép vagy! biggrin.gif

Ha nem akarta volna felvenni, nem veszi fel. Nem hiszem, hogy ez annyira kötött lenne, mint pl az overall a Mekis pilótáknál a HB miatt.
Clyde
IDÉZET(Kimster @ Oct 30 2011, 03:51) *
Ha nem akarta volna felvenni, nem veszi fel. Nem hiszem, hogy ez annyira kötött lenne, mint pl az overall a Mekis pilótáknál a HB miatt.

A stylist mellett lemondhat a fodrasz is: Norika ugy nezett ki, mint Dolph Lundgren fenykoraban.
vingaal
IDÉZET(Kimster @ Oct 30 2011, 03:42) *

+1
Cheryl Cole-on még jól is áll az a felső(legalábbis nekem nagyon hasonlított a kettő-Fight for this love klipben), de Vecán tényleg nem. A számmal kapcsolatban is egyet értek veled.
vingaal
IDÉZET(Clyde @ Oct 30 2011, 04:21) *
A stylist mellett lemondhat a fodrasz is: Norika ugy nezett ki, mint Dolph Lundgren fenykoraban.

laugh.gif
És tényleg.
Zava
Vecának 'szép' tevepatája volt
Mochok85
IDÉZET(Clyde @ Oct 30 2011, 03:21) *

Wesley Snipes-ról koppintottak, ez egyértelmű volt! smile.gif Habár nekem még beugrott asszociáciként egy régebbi James Bond filmből az a fekete nő aki már szinte faszi volt olyan csúnya volt! biggrin.gif
still
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 30 2011, 04:43) *
Wesley Snipes-ról koppintottak, ez egyértelmű volt! smile.gif Habár nekem még beugrott asszociáciként egy régebbi James Bond filmből az a fekete nő aki már szinte faszi volt olyan csúnya volt! biggrin.gif

Grace Jones-ra gondolsz a Halálvágtából? Roger Moore mintha faszit dugott volna, broáf. Halle Berry jobban adta.

Mochok85
IDÉZET(still @ Oct 30 2011, 05:46) *
Grace Jones-ra gondolsz a Halálvágtából? Roger Moore mintha faszit dugott volna, broáf. Halle Berry jobban adta.

Ez az bakker, ez az! biggrin.gif
Kimster
Na igen, ez a haj tényleg ronda volt. Meg mondjuk én alapjában azt nem bírom, ahogy vezeti a műsort.
still
IDÉZET(Kimster @ Oct 30 2011, 06:02) *
Na igen, ez a haj tényleg ronda volt. Meg mondjuk én alapjában azt nem bírom, ahogy vezeti a műsort.

Az a csaj nekem egészében mesterkéltnek tűnik, plusz nem tartom nőiesnek. Inkább vezetne áramot.
Triki Lauda
IDÉZET(still @ Oct 30 2011, 06:06) *
Az a csaj nekem egészében mesterkéltnek tűnik, plusz nem tartom nőiesnek. Inkább vezetne áramot.

Bakker ne mondj már ilyet, azért a Nóri komoly baba.
still
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2011, 06:24) *

Szondi egyik apródja, de ez szubjektív.
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2011, 06:24) *

+1

Szép csaj. Bár mostanában mindent megtesz azért, hogy ezt megcáfolja. laugh.gif
nolane
Csak azt nem értettem, hogy - ugye - elméletileg rockeste volt. Ennek ellenére egy 80-as évek stílusú funky frizurát csináltak neki. blink.gif
Clyde
http://comment.blog.hu/2011/11/05/meg_mind...eniko_fara_moge

Elo vagy nem elo, ez itt a kerdes. biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(Clyde @ Nov 5 2011, 02:52) *

Szerintem tök mindegy, a lényeg itt az ingyen reklám a műsornak. Olyanok is foglalkoznak ezzel, akik ilyet soha nem néznének az alacsony színvonala miatt. biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(vingaal @ Nov 5 2011, 04:35) *
Szerintem tök mindegy, a lényeg itt az ingyen reklám a műsornak. Olyanok is foglalkoznak ezzel, akik ilyet soha nem néznének az alacsony színvonala miatt. biggrin.gif

Hát igen! Csak attól hogy én foglalkozok vele a saját szórakoztatásom érdekéből az még nem jelenti se azt hogy a műsort több ember követi se azt hogy hirdetem a műsort. sms-t meg nem küldtem úgyhogy nincs belőlem hasznuk. Viszont lejáratták magukat még egy kicsit smile.gif
vingaal
IDÉZET(Mochok85 @ Nov 5 2011, 06:50) *
Hát igen! Csak attól hogy én foglalkozok vele a saját szórakoztatásom érdekéből az még nem jelenti se azt hogy a műsort több ember követi se azt hogy hirdetem a műsort. sms-t meg nem küldtem úgyhogy nincs belőlem hasznuk. Viszont lejáratták magukat még egy kicsit smile.gif

Nem pont rád gondoltam, hanem azokra, akik ezután azért (is) fogják megnézni, hogy még több leleplező videót,képet, akármit összegyűjtsenek a műsorról. A negatív reklám is reklám és lesz, aki megnézi, pedig eddig még csak nem is érdekelte. smile.gif
forza
IDÉZET(Clyde @ Nov 5 2011, 02:52) *

Az egyik ábra ismerős, Eulo már bemutatta Danksonnak egy vita során. Ezek szerint az sem bizonyító erejű ábra, csak egy elmélet a sok közül. Valahogy egyre nehezebben hiszem, hogy élő az élő...
Mochok85
Most nézem az x faktort! Kersztfiam itt van nálunk, lenyúlta a távirányitómat! biggrin.gif
Ez a rocktenors egy kissebb katasztrófa. Ez a take me on feldolgozása is szar volt. Milyen volt a többi ha ők még mindig bent vannak?
anci
IDÉZET(Mochok85 @ Nov 5 2011, 11:23) *
Most nézem az x faktort! Kersztfiam itt van nálunk, lenyúlta a távirányitómat! biggrin.gif
Ez a rocktenors egy kissebb katasztrófa. Ez a take me on feldolgozása is szar volt. Milyen volt a többi ha ők még mindig bent vannak?

eddig Tarány Tamás mutatott valamit. smile.gif tongue.gif
Marchell
IDÉZET(anci @ Nov 5 2011, 08:24) *
eddig Tarány Tamás mutatott valamit. smile.gif tongue.gif

Nekem is csak Ő tetszett eddig ( se a Tenors, se Vera és Enikő se igazán).
Pepperoni
Gondolom sokaknak Enikő ma is "kiabált" dry.gif

Sztem szokásához híven a legjobb volt eddig.
Marchell
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 5 2011, 08:32) *
Gondolom sokaknak Enikő ma is "kiabált" dry.gif

Sztem szokásához híven a legjobb volt eddig.

Nekem nem az a bajom ,hogy kiabál, szerintem kicsit túl hideg/merev, de ez valószínűleg személyi adottság, csak nekem emiatt furcsa az összhatás, és ezért nem jön be annyira.
Pepperoni
IDÉZET(Marchell @ Nov 5 2011, 08:40) *
Nekem nem az a bajom ,hogy kiabál, szerintem kicsit túl hideg/merev, de ez valószínűleg személyi adottság, csak nekem emiatt furcsa az összhatás, és ezért nem jön be annyira.

Volt valami a mentorok kritikájában ma, nem azt mondom, hanem azt, hogy egyáltalán nem kiabál. Egyébként nincs hideg az Algidához?

Alexa nagyon jó volt. A nap legjobbja.
Marchell
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 5 2011, 08:54) *
Volt valami a mentorok kritikájában ma, nem azt mondom, hanem azt, hogy egyáltalán nem kiabál. Egyébként nincs hideg az Algidához?

??? a második fele annak, amit írtál mire vonatkozik, vagy ez most hogy kerül ide?
Clyde
Rocktennors, Kovacs Tibi es Eniko volt ma gyenge.
nolane
IDÉZET(Clyde @ Nov 5 2011, 09:13) *
Rocktennors, Kovacs Tibi es Eniko volt ma gyenge.

Én hozzátenném az Apollo 23-at is. De lehet hogy csak kinőttem a szépfiúkból tongue.gif
forza
IDÉZET(nolane @ Nov 5 2011, 09:35) *
Én hozzátenném az Apollo 23-at is. De lehet hogy csak kinőttem a szépfiúkból tongue.gif

Ahogy Dévényi Tibi bácsi mondta a Torpedóban: 'talált, süllyedt!"
Clyde
Na, meg jobban is alakult mint vartam, a munyalbanda over. Ott egyedul csak a szoke csucsoshaju tud enekelni, a tobbi kuka.

Rocktennors legnagyobb baja, hogy szegmens, mar-mar kiserleti zenet tolnak, mindig. Egyedul az erzelmes szoftrock all nekik jol, minden masban merhetetlenul szarok. Ki fognak esni, bar jovo heten a vicc kedveert tulelik meg a parbajt is tan.

Kovats Vera siman jo, as always, most megis egy tinilanytol azert mar ne varjunk el felnotthoz melto produkciot.
Muri Eniko szerintem megy haza szepen jovo heten, uncsi.
Alexa kezd belendulni, neki meg fel kell fedeznie magaban a not, a divat, a vegzet asszonyat es egyeb szerepjatekokat. Nekem egy magyar KYlie Minouge jelleget ad, kene ilyen a magyar piacra.

Lil C-tol varnek egy Mambo No5-ot mindenkepp a mai produkcioja utan. A csavo magasan es melyen enekelni nem tud, ezt kompenzalni tudja viszont kinezettel, mozgassal.
Baricz Gergonel a faszert eroltetik ezt a rockos vonalat. Neki egy Kis Pal es a Borz szeru-szintu hangja van, ahhoz hogy rocker legyen, neki komplett eletmodvaltas kellene, napi 2 dooz cigi meg rengeteg pia.

Kovacs szurke eger, mielobb essen ki.
Tarany a kedves medve, nyilvan nyerni nem fog, de top 5 gyanus.
nolane
IDÉZET(forza @ Nov 5 2011, 10:14) *
Ahogy Dévényi Tibi bácsi mondta a Torpedóban: 'talált, süllyedt!"

Ajjaj, pedig nem gondoltam volna, tényleg.... nos, ezek után így mondjatok rám rosszat... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
nolane
IDÉZET(Clyde @ Nov 5 2011, 10:15) *
Na, meg jobban is alakult mint vartam, a munyalbanda over. Ott egyedul csak a szoke csucsoshaju tud enekelni, a tobbi kuka.

Rocktennors legnagyobb baja, hogy szegmens, mar-mar kiserleti zenet tolnak, mindig. Egyedul az erzelmes szoftrock all nekik jol, minden masban merhetetlenul szarok. Ki fognak esni, bar jovo heten a vicc kedveert tulelik meg a parbajt is tan.

Kovats Vera siman jo, as always, most megis egy tinilanytol azert mar ne varjunk el felnotthoz melto produkciot.
Muri Eniko szerintem megy haza szepen jovo heten, uncsi.
Alexa kezd belendulni, neki meg fel kell fedeznie magaban a not, a divat, a vegzet asszonyat es egyeb szerepjatekokat. Nekem egy magyar KYlie Minouge jelleget ad, kene ilyen a magyar piacra.

Lil C-tol varnek egy Mambo No5-ot mindenkepp a mai produkcioja utan. A csavo magasan es melyen enekelni nem tud, ezt kompenzalni tudja viszont kinezettel, mozgassal.
Baricz Gergonel a faszert eroltetik ezt a rockos vonalat. Neki egy Kis Pal es a Borz szeru-szintu hangja van, ahhoz hogy rocker legyen, neki komplett eletmodvaltas kellene, napi 2 dooz cigi meg rengeteg pia.

Kovacs szurke eger, mielobb essen ki.
Tarany a kedves medve, nyilvan nyerni nem fog, de top 5 gyanus.

Pont ezen járt az agyam nekem is, hogy neki valami elvont, de dallamosabb zene kéne, látszott, hogy nincs ott a zenében, amit ráaggattak.... Keresztes meg mintha direkt elbaltázná a zeneválasztásait. Nagyon remélem, hogy legközelebb valami mély, csajdöngetős zenét hallhatok tőle, mint a válogatáson. wink.gif
Zoli
Érdekes módon mos kiscé Hamilton tűnt a legmeggyőzőbbnek. Nem nyávogott, nem volt Jacko és egész jól állt neki ez a stílus.

Ja és szerintem a Rocktenors fog nyerni. Mellőlük mindenki kiesik. biggrin.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.