Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
forza
IDÉZET(hunnylander @ Oct 23 2011, 09:04) *
Tóth Gabi élőben énekelt, akárcsak tavaly.

Mea culpa. Visszanéztem, és tényleg. (Mondjuk alapból is inkább poénnak szántam, de akkor még azt is hittem, hogy az volt.)
forza
IDÉZET(Euloálius @ Oct 22 2011, 11:41) *
Süket vagy, az a baj. Márha szerinted tényleg az esett ki, akinek ki kellett volna.

Számomra a Muri-Apollo23-Vera-Ikrek négyes értékelhetetlen, de ma Baricz is ultraszar volt.

Szerintem simán kiesőjelölt volt a srác, aki kiesett. Persze vannak még jópáran, akik ugyanilyen gyengék voltak, ezt elismerem. Minden szemétkedés nélkül, de nekem ez a "majdnemelbőgömmagamamikormegtapsolnak" Tabáni-feeling 'jajj, de nem jön be'. Egyszer még oké, de hogy minden adásban a bőgés kerülgeti, ez... hogy is fogalmazzak: nem férfias.
forza
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 09:58) *
Hát, ha szerinted ilyen fébuzi cukifiúk thetségesebbek, mint muri meg vera, akkor nincs miről beszélnünk. Egyébként Kocsisnak van a legnagyobb esélye nyerni sztem.

Peppe, elmondom újra: a Muri hiába tehetséges, ha egyszer balfasz a mentora, és még mindig nem közölte vele, hogy ordít. Nagyon gáz. Ha így folytatja, simán kiesik.
Zava
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 09:58) *
Hát, ha szerinted ilyen fébuzi cukifiúk thetségesebbek, mint muri meg vera, akkor nincs miről beszélnünk. Egyébként Kocsisnak van a legnagyobb esélye nyerni sztem.

istenem Peppe, te tényleg ennyire buta vagy??
hol írtam, hogy a félbuzik tehetségesebbek? ott, hogy a tinilányok majd benntartják őket, az a tehetség fokmérője, vagy hogy a tökömbe érthetted így? blink.gif
arról nem is beszélve, hogy mint írtam, a Vera nálam is inkább a pozitívabb kosárban van... mellow.gif
Zoli
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 09:30) *
Nekem tetszett Hamilton. A korlátozott hangi adottságaiból kihozta a 100%-ot, jó volt a dal is.

Amit nem értek, hogy elvileg amatőr szereplőktől, néhány napos felkészüléssel miért várnak sokan tökéletes profi produkciókat. Itt nagyon nagy lehet a nyomás, elsősorban ezzel kell megbirkózniuk, utána jön csak a dal. A kis buzigyereket kimondva is azért nem vitték a show-ba, mert összeroppant volna, pedig ő is nagy talent.

Mert TV előtt ülve nagyon könnyű osztani az észt és mert rajtuk kívül szinte senkit nem érdekel, hogy mekkora rajtuk a nyomás, vagy mennyire lehet ez nekik nehéz.
Amúgy a tegnapi adás nem volt olyan jó, mint az első. Azt hiszem a Gesztesi biggrin.gif mondta, hogy túl vannak az első élő adás izgalmain és egy kicsit elkényelmesedtek, vagy valami ilyesmi.
forza
IDÉZET(Zoli @ Oct 23 2011, 10:47) *
Mert TV előtt ülve nagyon könnyű osztani az észt és mert rajtuk kívül szinte senkit nem érdekel, hogy mekkora rajtuk a nyomás, vagy mennyire lehet ez nekik nehéz.
Amúgy a tegnapi adás nem volt olyan jó, mint az első. Azt hiszem a Gesztesi biggrin.gif mondta, hogy túl vannak az első élő adás izgalmain és egy kicsit elkényelmesedtek, vagy valami ilyesmi.

Mindenki gyengébb volt szinte. De a mezőny se olyan überjó. Az jutott eszembe a tegnapi műsor alatt, hogy lehet, kiürült a mezőny. Úgy értem, ez egy kis ország, az utóbbi években volt mindig Megasztár, X-faktor, Csillag születik - egyszerűen a jobbak már szerepeltek, sokkal nehezebb 1-1 igazi tehetséget találni most.

Mondjuk az összes tehetségkutatóból nálam egyedül Rúzsa emelkedik ki, benne volt meg az a plusz, a többi győztesben/szereplőben nem igazán láttam.
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Oct 23 2011, 10:34) *
istenem Peppe, te tényleg ennyire buta vagy??
hol írtam, hogy a félbuzik tehetségesebbek? ott, hogy a tinilányok majd benntartják őket, az a tehetség fokmérője, vagy hogy a tökömbe érthetted így? blink.gif
arról nem is beszélve, hogy mint írtam, a Vera nálam is inkább a pozitívabb kosárban van... mellow.gif

Akkor kb. egyetértünk. Bár nemhinném, hogy végig bent maradnának. Hónap végére lefogy a pénz a hülye p****-k telefonjáról tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 10:50) *
Mindenki gyengébb volt szinte. De a mezőny se olyan überjó. Az jutott eszembe a tegnapi műsor alatt, hogy lehet, kiürült a mezőny. Úgy értem, ez egy kis ország, az utóbbi években volt mindig Megasztár, X-faktor, Csillag születik - egyszerűen a jobbak már szerepeltek, sokkal nehezebb 1-1 igazi tehetséget találni most.

Mondjuk az összes tehetségkutatóból nálam egyedül Rúzsa emelkedik ki, benne volt meg az a plusz, a többi győztesben/szereplőben nem igazán láttam.

Ez nem igaz, mert minden évben új tehetségek születnek. És sok ember van, aki tehetséges, de nem jelentkezik valamilyen okból. Például a személyes ismeretségi körömben van csak két ember, akik stand up-osként a hazai élmezőnyben lennének, de meg sem fordul a fejükben, hogy jelentkezzenek valami meghallgatásra, vagy ilyesmi.
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 11:04) *
Ez nem igaz, mert minden évben új tehetségek születnek. És sok ember van, aki tehetséges, de nem jelentkezik valamilyen okból. Például a személyes ismeretségi körömben van csak két ember, akik stand up-osként a hazai élmezőnyben lennének, de meg sem fordul a fejükben, hogy jelentkezzenek valami meghallgatásra, vagy ilyesmi.

Igen, de ők épp ezért olyanok, mintha nem is lennének. Egy szűk kör tud róluk, de az ilyen műsorok számára nem léteznek, pont, mert nem olyan beállítottságúak, hogy jelentkezzenek.
Triki Lauda
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 11:08) *
Igen, de ők épp ezért olyanok, mintha nem is lennének. Egy szűk kör tud róluk, de az ilyen műsorok számára nem léteznek, pont, mert nem olyan beállítottságúak, hogy jelentkezzenek.

De akkor nem arról van szó, hogy nincs elég talent, csak van, aki nem jelentkezik. Illetve van ilyen is.
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 11:25) *
De akkor nem arról van szó, hogy nincs elég talent, csak van, aki nem jelentkezik. Illetve van ilyen is.

Ez a tehetségkutatós szegmens kiürült/megcsappant. Értsd: azon tehetségek köre, akik jelentkezni is hajlandóak. Rájuk értettem, de nem volt egyértelmű, ahogy fogalmaztam. Amúgy meg persze, hogy van sok talent, de róluk országosan nem szerzünk tudomást, VAGY nem ezekből a műsorokból, hanem egy lépcsőzetesen felépített karrier nyomán. Mondjuk ez a tehetség dolog is szubjektív persze. Lehet, hogy van, aki szerint az idei X-faktor a valaha volt legnagyobb tehetségkutató.
Triki Lauda
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 11:37) *
Ez a tehetségkutatós szegmens kiürült/megcsappant. Értsd: azon tehetségek köre, akik jelentkezni is hajlandóak. Rájuk értettem, de nem volt egyértelmű, ahogy fogalmaztam. Amúgy meg persze, hogy van sok talent, de róluk országosan nem szerzünk tudomást, VAGY nem ezekből a műsorokból, hanem egy lépcsőzetesen felépített karrier nyomán. Mondjuk ez a tehetség dolog is szubjektív persze. Lehet, hogy van, aki szerint az idei X-faktor a valaha volt legnagyobb tehetségkutató.

Mondjuk a selejtezők alapján jobb darabokat vártam. De ha visszaemlékszem, Caramel, vagy Tóth Vera is nyújtott sokkal gyengébb produkciókat a döntőkben, mint a selejtezőben. Ez meg inkább a verseny miatt lehet, ahol pár nap alatt kell teszem azt egy idegen műfajban hozni olyan dalt, ami nem is az előadó zsánere. Nem csoda, hogy összehoznak gyenge dolgokat is.
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 11:43) *
Mondjuk a selejtezők alapján jobb darabokat vártam. De ha visszaemlékszem, Caramel, vagy Tóth Vera is nyújtott sokkal gyengébb produkciókat a döntőkben, mint a selejtezőben. Ez meg inkább a verseny miatt lehet, ahol pár nap alatt kell teszem azt egy idegen műfajban hozni olyan dalt, ami nem is az előadó zsánere. Nem csoda, hogy összehoznak gyenge dolgokat is.

Legalább te nem képzeled őket valami tévedhetetlen Istennek. Forza azt nem érti meg, hogy egy már híres előadót, ha meghallgat élőben abba is lesznek hamis hangok. Egy CD-n nincs, mert minden ki van finomítva stúdióban. Nem ugyanaz a kettő. Nagyon nem.
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 11:43) *

Ez benne van, nem is lenne ezzel semmi gond. A problémám azzal van, hogy a legtöbb egyszerűen átlagos. Amikor ez a Megasztár dolog beindult, sokkal több egyéniség volt, és kevesebb 'tucatember'. Most meg arra kényszerülnek, hogy halomra dicsérjék az Ikreket, akik pl. a tavalyi X-faktorba be se kerültek volna (pedig annál is volt már erősebb mezőny azelőtt).
forza
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 11:47) *
Legalább te nem képzeled őket valami tévedhetetlen Istennek. Forza azt nem érti meg, hogy egy már híres előadót, ha meghallgat élőben abba is lesznek hamis hangok. Egy CD-n nincs, mert minden ki van finomítva stúdióban. Nem ugyanaz a kettő. Nagyon nem.

Rohadtul nem a hamis hangokkal van (csak) a baj, mert az simán lehet az izgalomtól is. Meg ugye tudjuk, hogy az úgymond befutott énekesek se vetik meg a playback-et, pont emiatt. Nekem a problémám azzal van, amit eggyel feljebb írtam Trikinek. Sablonok vannak, ehhez keresnek tucatemberkéket. Ezek a műsorok régebben az egyéniségekről szóltak.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 10:15) *
Keresztes látványosan a legszarabb dalokat választja a mentoráltjainak. A Hamu és gyémánt volt a mélypont (nálam).
Baricz jó, majd vissza is köszön a tehetsége, ha kikerül a banya karmai közül.

Szerintem a mélypont az Ikrek, Baricz, Kováts Vera, Muri Enikő, Apollo23 ötös volt. Értékelhetetlen volt mind. Mondjuk az Apollóból a szőke gyerek önmagában jó lenne.

Demesnek fantasztikus hangja van, énekelhet bármit, szerintem az alapból nagyon jó lesz. Jó magyaros szokás szerint sikerült kidobni egy tehetséget, és bennhagyni a középszereket.
nolane
Most biztosan sokan megkritizálnak, de én a kis homár gyereket, aki kiesett, be sem válogattam volna. Jó a hangja, de amikor ott toporzékol, enyhén feminimen, hát kiverte a biztosítékot nálam... bár, nem ő volt a legrosszabb. Én ehelyett a szintén sokat kritizált Oltyán Attilát raktam volna be. Igaz, az ő hangja sem egy etalon, de számomra ultra egyéniség, pont ezért nagyon megosztó is, gondolom nem akarta bevállalni ezt a kockázatot Keresztes. A másik kis kedvencem nagyon szar volt (Baricz Gergő), bár el kell mondanom, hogy nekem az "elvont" arcok sokkal jobban bejönnek, mint a "szépen mosolygok, és cuki vagyok" tipusúak. Kocsis Tibor jó volt, de nekem a legjobban most a Tarány mackófiú volt. Ultragáz zenéket válogattak a mentorok.
Ja, és nekem most a Rocktenors is tetszett.
Triki Lauda

Mondjuk attól függ kit, mert például Princnek nem sikerült összehozni egyet sem 2,5 óra alatt. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 11:58) *
Szerintem a mélypont az Ikrek, Baricz, Kováts Vera, Muri Enikő, Apollo23 ötös volt. Értékelhetetlen volt mind. Mondjuk az Apollóból a szőke gyerek önmagában jó lenne.

Demesnek fantasztikus hangja van, énekelhet bármit, szerintem az alapból nagyon jó lesz. Jó magyaros szokás szerint sikerült kidobni egy tehetséget, és bennhagyni a középszereket.

Sztem meg csak egy műmájer kis buzeráncs volt. Már a válogatón sem volt szimpatikus. Unalmas hangja van.
Clyde

Demes buzi, pfej. Van beloluk epp eleg, nem kell majd ervenyesul mashogy.
Igenis emelkedjenek ki olyanok, mint Vera vagy a Gergo, akik eddig pl. traktoron enekelgettek...
nolane
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:11) *
Sztem meg csak egy műmájer kis buzeráncs volt. Már a válogatón sem volt szimpatikus. Unalmas hangja van.

Egyébként a hangszíne engem Rick Astley-re emlékeztetett (biztos csak az én korosztályom emlékszik rá). Ha ilyesmivel próbálkoztak volna (nem női előadók zenéivel, ami még jobban mélyítette a nézőkben az egyértelmi nemi hovatartozást), talán többre vihette volna. De őszintén, nekem sem jött be.
Triki Lauda

Szerintem egy jellegtelen ratyi, jó hogy kipottyant.
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Oct 23 2011, 12:15) *
Demes buzi, pfej. Van beloluk epp eleg, nem kell majd ervenyesul mashogy.
Igenis emelkedjenek ki olyanok, mint Vera vagy a Gergo, akik eddig pl. traktoron enekelgettek...

Az ilyenekből lesznek rövididőn belül a legnagyobb arcú seggfejek. Sztem nem azért kell valakinek xfaktort nyerni, mert traktorral ment.
Pepperoni
IDÉZET(nolane @ Oct 23 2011, 12:17) *
Egyébként a hangszíne engem Rick Astley-re emlékeztetett (biztos csak az én korosztályom emlékszik rá). Ha ilyesmivel próbálkoztak volna (nem női előadók zenéivel, ami még jobban mélyítette a nézőkben az egyértelmi nemi hovatartozást), talán többre vihette volna. De őszintén, nekem sem jött be.

A lényeg úgyis az, hogy Nándika kombinálhasson és mindenbe az agyszüleményeit belemagyarázza. 70 éves nyuggerek csinálják ezt. Elég korán kezdi. Kicsit ingerdúsabb élet kéne. Most ez egy jótanács.
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:11) *

Neked szerintem csak a saját szűkölésed tetszik, amit holdtöltekor levágsz. És ami ahhoz áll legközelebb, az neked a jó. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 12:20) *
Neked szerintem csak a saját szűkölésed tetszik, amit holdtöltekor levágsz. És ami ahhoz áll legközelebb, az neked a jó. smile.gif

Én meg úgy gondolom, hogy nem véletlen azok esnek ki először, akik, hanem azért, mert anti karakterek.
nolane
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:18) *
Az ilyenekből lesznek rövididőn belül a legnagyobb arcú seggfejek. Sztem nem azért kell valakinek xfaktort nyerni, mert traktorral ment.

Baricz Gergőről, vagy épp Verából egyáltalán nem nézem ki, hogy seggfejjé válnának. Mindkettőt (a fiatal koruk ellenére) eléggé kiforrott egyéniségnek tartom, és mivel ez egy tehetségkutató verseny - úgy gondolom, hogy azok kerüljenek be, akik tanulás nélkül is tehetségesek, nem olyanok, akik 3 éves koruk óta énektanárhoz járnak, de így sem sikerült nekik az áttörés.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 12:17) *
Szerintem egy jellegtelen ratyi, jó hogy kipottyant.

Jól van, ti nyertetek. Lesz helyette a már most celebpicsásodó Kovács Vera, a fülsértő hangjával, az lesz majd az új magyar "sztár". smile.gif
Ez kell Magyarországnak, meg Espé, Fluor, Lola. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(nolane @ Oct 23 2011, 12:22) *
Baricz Gergőről, vagy épp Verából egyáltalán nem nézem ki, hogy seggfejjé válnának. Mindkettőt (a fiatal koruk ellenére) eléggé kiforrott egyéniségnek tartom, és mivel ez egy tehetségkutató verseny - úgy gondolom, hogy azok kerüljenek be, akik tanulás nélkül is tehetségesek, nem olyanok, akik 3 éves koruk óta énektanárhoz járnak, de így sem sikerült nekik az áttörés.

Ebben lehet valami. Verában tényleg látni tehetséget. De olyat, mint Baricz sok ember tudna. Sztem még VV Csaba is laugh.gif tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:18) *

Baricz kapcsán nem értek veled egyet, de térjünk rá vissza fél év múlva. smile.gif
Eulo
IDÉZET(nolane @ Oct 23 2011, 12:22) *

Hát akkor rosszul nézed, mert már most komoly jele van mindkettőnél a celebesedésnek. És ebben az egyben Peppének igaza van, Baricznak nincs sok hangja, mindkét döntőben hígtrágya volt a produkciója, főleg a mostaniban.
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:24) *
Ebben lehet valami. Verában tényleg látni tehetséget. De olyat, mint Baricz sok ember tudna. Sztem még VV Csaba is laugh.gif tongue.gif

Verához hasonlóan nagyon sokan tudnak énekelni, nála csak a megjátszott cukimuki mosolygás a "tehetség".
nolane
Nem az énektudása miatt (természetesen), de nekem a kis Baricz gyerek a kedvencem, attól függetlenül, hogy most tényleg szar volt. Könyörgöm, ennyire szar zenét választani neki... az első élő adásban, meg előtte is, abszolút megvett. A kis héliumhangú félvért eddig nem szerettem, de a párbajdala tetszett.
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 12:22) *
Jól van, ti nyertetek. Lesz helyette a már most celebpicsásodó Kovács Vera, a fülsértő hangjával, az lesz majd az új magyar "sztár". smile.gif

Lolával nem tudom mi a problémát. Élőben koncertezik. Még egy pár számos fellépésén is. Sztem, korrekt csaj, tűrhető számai vannak és még csinos is tongue.gif
Triki Lauda
Tessék, itt a célközönség. laugh.gif
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 12:29) *

Célközönség az, aki szavaz. Én még sosem szavaztam egyikre sem biggrin.gif
nolane
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 23 2011, 12:29) *

Egyiket sem szeretem. De el tudják adni, működik, dől a lé. Pont ezért nézem elfogultan ezeket a tehetségkutató műsorokat, és nemcsak az énektudást nézem, hanem a személyes szimpátiát (elsősorban).
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 23 2011, 12:28) *
Lolával nem tudom mi a problémát. Élőben koncertezik. Még egy pár számos fellépésén is. Sztem, korrekt csaj, tűrhető számai vannak és még csinos is tongue.gif

Lola, Barbee és társaik a tipikusan magyar sztárok. Középszerű hang, gyenge dalok, celebtörténetek. Pont ugyanebbe a kategóriába fog a kis Verácska is bekerülni, bár az ő mutálós hangja még ezt a szintet sem üti meg egyelőre.

A mostani csajfelhozatal magasan legjobb tagja Bagosi Alexa, aki amellett hogy remek lábakkal bír, még stílusos, intelligens, kellemes hangi adottsága is van. Persze emberileg ő is kérdőjeles, de legalább a tehetsége megvan.
Clyde
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 12:22) *

Hulye vagy.
Hien is egeszen kifinomult, pedig fiatal volt, es Megaszart se nyert.
nolane
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 12:33) *
Lola, Barbee és társaik a tipikusan magyar sztárok. Középszerű hang, gyenge dalok, celebtörténetek. Pont ugyanebbe a kategóriába fog a kis Verácska is bekerülni, bár az ő mutálós hangja még ezt a szintet sem üti meg egyelőre.

A mostani csajfelhozatal magasan legjobb tagja Bagosi Alexa, aki amellett hogy remek lábakkal bír, még stílusos, intelligens, kellemes hangi adottsága is van. Persze emberileg ő is kérdőjeles, de legalább a tehetsége megvan.

Ebben egyetértünk. Van abban a csajban valami madonnásan vonzó, még így, női szemmel is.
Pepperoni

Barbee tényleg olyan. De Lolának sztem kimondottan jó hangja van.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Oct 23 2011, 12:36) *
Hulye vagy.
Hien is egeszen kifinomult, pedig fiatal volt, es Megaszart se nyert.

Hülye vagy te.

Hien valamivel jobb, mint Verácska, csak én őt egy mezei Rihanna-klónnak érzem.
forza

Demes milyen kategóriába esne? Kb. V-Tech Berry, Fluor Tomi, Steiner Kristóf kategóriájába.
Eulo
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 01:00) *
Demes milyen kategóriába esne? Kb. V-Tech Berry, Fluor Tomi, Steiner Kristóf kategóriájába.

LOL
Na inkább hagyjuk.
forza
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 01:14) *
LOL
Na inkább hagyjuk.

Na jó, a Steiner Kristóf tényleg túlzás volt. biggrin.gif

Egyszerűen nekem nem jön be ez a stílus. Egy nőtől elfogadom, ha majdnem elsírja magát minden adásban, de egy férfitől ez számomra nem elfogadható. Talán ez egy hülye társadalmi beidegződés, de akkor se tudom megemészteni. Az, hogy homár vagy sem, szerintem egyértelmű, de önmagában ettől még nem rühellném. Ott van Freddie Mercury, ő is az volt, mégis mai napig játsszák a slágereit, megvolt benne az X-faktor. Demesben viszont nincs, ezért is gondolom, hogy csupán bővítene egy olyan tábort, ami így is éppen elég nagy. Annyiból igazad van, hogy ez majd mindegyikre elmondható, eléggé 'átlagos' a mezőny úgymond...
Zava

hölgyeim és uraim, a Keresztespók velünk fórumozik! laugh.gif biggrin.gif
nolane
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 01:28) *

Egyszerűen nekem nem jön be ez a stílus. Egy nőtől elfogadom, ha majdnem elsírja magát minden adásban, de egy férfitől ez számomra nem elfogadható. Talán ez egy hülye társadalmi beidegződés, de akkor se tudom megemészteni. Az, hogy homár vagy sem, szerintem egyértelmű, de önmagában ettől még nem rühellném. Ott van Freddie Mercury, ő is az volt, mégis mai napig játsszák a slágereit, megvolt benne az X-faktor. Demesben viszont nincs, ezért is gondolom, hogy csupán bővítene egy olyan tábort, ami így is éppen elég nagy. Annyiból igazad van, hogy ez majd mindegyikre elmondható, eléggé 'átlagos' a mezőny úgymond...

Pont erre gondoltam én is, no meg George Michael-re. Ha becsuktam a szemem, olyan Rick Astley-s volt, ha meg kinyitottam... inkább nem mondom. Valahogy úgy érzem, a mentorok idén inkább a "biztosra" mentek, a szavazók kedvenceire.
Eulo
IDÉZET(forza @ Oct 23 2011, 01:28) *

Szerintem te a mentorházban kiesett Barna Gergőkével kevered, az sírt folyamatosan. Ezt a gyereket max elérzékenyülni láttam, de kifejezetten sírni nem.

A többivel sem értek egyet, de már meguntam ezt a vitát, láthatóan az igénytelen szarra vevő a magyar tömeg, ez már a korábbi tehetségkutatóknál is egyértelmű volt. Csak azt nem tudom, hogy miért csodálkoztok, hogy itt tartunk.
nolane
IDÉZET(Euloálius @ Oct 23 2011, 05:51) *
Szerintem te a mentorházban kiesett Barna Gergőkével kevered, az sírt folyamatosan. Ezt a gyereket max elérzékenyülni láttam, de kifejezetten sírni nem.

A többivel sem értek egyet, de már meguntam ezt a vitát, láthatóan az igénytelen szarra vevő a magyar tömeg, ez már a korábbi tehetségkutatóknál is egyértelmű volt. Csak azt nem tudom, hogy miért csodálkoztok, hogy itt tartunk.

Az elődöntőben még Baricz Gergő tetszett, aztán csúnyán leoltottad. Most tényleg szar volt, de egy szar előadás után lemondtál róla? Oltyán Attila is tetszett - amúgy nekem is, sokakkal ellentétben. Hogy mennyire az igénytelen szarra vevő a magyar, azt most inkább ne firtassuk, sőt, azt sem, hogy most hol tartunk. Gondolom, a mai könnyűzenei világra értetted. De ez mindig is így volt nem? Attól még meggyőzni nem lehet senkit, de jogunk van olyan zenét hallgatni, amilyet csak akarunk... emlékszem tinikorom elcsúszott zenei kilengéseire, meg amikor Anyám dühöngve jött be a szobámba lekapcsolni a kazettás magnót... wink.gif Én az ellen sem tiltakozom, hogy nincs ízlésem. Amúgy van. A sajátom.
Zoli
IDÉZET(nolane @ Oct 23 2011, 07:05) *
Az elődöntőben még Baricz Gergő tetszett, aztán csúnyán leoltottad. Most tényleg szar volt, de egy szar előadás után lemondtál róla? Oltyán Attila is tetszett - amúgy nekem is, sokakkal ellentétben. Hogy mennyire az igénytelen szarra vevő a magyar, azt most inkább ne firtassuk, sőt, azt sem, hogy most hol tartunk. Gondolom, a mai könnyűzenei világra értetted. De ez mindig is így volt nem? Attól még meggyőzni nem lehet senkit, de jogunk van olyan zenét hallgatni, amilyet csak akarunk... emlékszem tinikorom elcsúszott zenei kilengéseire, meg amikor Anyám dühöngve jött be a szobámba lekapcsolni a kazettás magnót... wink.gif Én az ellen sem tiltakozom, hogy nincs ízlésem. Amúgy van. A sajátom.

Nincs jó és rossz ízlés, mindenkinek olyan, amilyen. wink.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.