Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Vaant
IDÉZET(still @ Mar 17 2013, 09:15) *
Hálistennek az a rózsaszíninges nímand lekerül a képernyőről: megszűnik az Autómánia.
Már csak a Sportverdát kellene kivégezni, és a lelki békém a helyére zökkenne.

...hát az valami rettenet..!
Most komolyan, a Totalcaron kívül volt valami értékelhető, nézhető autóteszter műsor? Mondjuk a TC nagyon is jó, de szégyen, hogy évek óta vergődik a produkció. sad.gif
still
IDÉZET(Vaant @ Mar 17 2013, 10:10) *
...hát az valami rettenet..!
Most komolyan, a Totalcaron kívül volt valami értékelhető, nézhető autóteszter műsor? Mondjuk a TC nagyon is jó, de szégyen, hogy évek óta vergődik a produkció. sad.gif

Átmentek a DoQ-ra, mert meglepődtek, hogy ott, életükben először, előre fizetnek nekik, kápé.
Pedig a tv2 is akarta őket, míg a most megszűnő Retekklubos stuff ugyanúgy IKO produkció, mint a TC.

Volt még Kőváry Barnáék bohóckodós Viasatos próbálkozása, az helyenként elment.
Eulo
IDÉZET(forza @ Mar 9 2013, 08:37) *
Megmondom, miért. Nem feltétlen az Alexet bírják annyira, és nem is a zenéjét. Hanem hogy leverte a Megásokat, X-eseket, hogy Sarka Kata meg Hajdú Péter őrjöngenek, hogy Győzike (!) idegbajt kapott stb. Olvasd el Puzsér véleményét vagy Dopeman-ét, hallgasd meg, mit mondott Balázs a Morning show-ban. Egyik se rajong kifejezetten a produkcióért, de mindegyik ezerrel gratulált, örült, hogy végre nem a celebgyárak meg a politika érvényesült. Az embereknek elegük lett abból a kultúrszennyből, amit lenyomnak évek óta a torkukon erőszakkal.

Celebgyár ide vagy oda, ByeAlex győzelme gáz. Nem az eurovízió miatt, mert az többet nem érdemel, hanem azért, mert ezzel megint az lett kifejezve, hogy számunkra nem a minőség a fontos, hanem a nívótlanság. Szörnyű, hogy ebben az országban a legnépszerűbb "zenék" mind ilyen értékelhetetlen szemetek. Kb mint Majka, Punnany Massif, Fluor mizu és társaik. A celebgyárat lehet szidni, de amióta könnyűzene létezik, a legtöbb ismert előadó hasonló műsorokból került ki (régen Ki mit tudnak és Táncdalfesztiválnak hívták), és ez teljesen rendjén is van. Azért mert ezt a szerencsétlen ByeAlexet megszavazta pár ostoba ember, nem kéne kárörvendeni meg nyelvet nyújtogatni a normális énekeseknek meg dalszerzőknek. Ez olyan magyaros.
Zoli
IDÉZET(Euloálius @ Mar 20 2013, 10:59) *
Celebgyár ide vagy oda, ByeAlex győzelme gáz. Nem az eurovízió miatt, mert az többet nem érdemel, hanem azért, mert ezzel megint az lett kifejezve, hogy számunkra nem a minőség a fontos, hanem a nívótlanság. Szörnyű, hogy ebben az országban a legnépszerűbb "zenék" mind ilyen értékelhetetlen szemetek. Kb mint Majka, Punnany Massif, Fluor mizu és társaik. A celebgyárat lehet szidni, de amióta könnyűzene létezik, a legtöbb ismert előadó hasonló műsorokból került ki (régen Ki mit tudnak és Táncdalfesztiválnak hívták), és ez teljesen rendjén is van. Azért mert ezt a szerencsétlen ByeAlexet megszavazta pár ostoba ember, nem kéne kárörvendeni meg nyelvet nyújtogatni a normális énekeseknek meg dalszerzőknek. Ez olyan magyaros.

Én most jobban örülök egy ByeAlexnek - még akkor is, ha ki fog esni, márpedig nem sok esélyt adok a továbbjutásra - mint egy "világszínvonalú" énekesnek. Inkább essen ki úgy, hogy az esélytelenek nyugalmával indul, mint hogy 22-24. legyen a döntőn egy olyan, akinek ugye "minimum meg kéne nyerni". Elég volt abból, hogy minden évben rá kell feszülnünk erre, mert mi magyarok vagyunk és minket aztán csak világklasszis énekes képviselhet. Aztán a döntő végén (ha egyáltalán továbbjutunk) jön a koppanás, hogy max. 1-2 országtól kaptunk szánalom pontokat. A legjobb példa erre Wolf Kati. Tele volt a média azzal, hogy milyen jó szám, mennyire esélyes, milyen ruhát terveztek neki, milyen lesz a koreográfia, milyen világító cipőt kapnak a táncosok, stb., aztán 22. lett.
Igen, voltak jobb énekesek, voltak komolyabb számok, de néha belefér egy ilyen is. Nem hiszem, hogy ebből tendencia lesz.

Az meg szintén olyan magyaros hozzáállás, hogy ByeAlexszel majd jól beégünk. Miért, eddig olyan jól szerepeltünk, hogy minimum a Top10 az elvárás?
forza
IDÉZET(Euloálius @ Mar 20 2013, 10:59) *

Én nem a normális énekeseken meg dalszerzőkön kárörvendtem, hanem a Győzike-féle ostoba véglényeken. Tudod, mint Hajdú Péter, Sarka Kata stb. Ezeknek a 'gyászán' örvendtem, nem Radics Gigi kiesésén, aki nyilván sokkal komolyabb produkciót tett le mint énekes. Más kérdés, hogy alkotó munkában a ByeAlex volt a legkomolyabb, mert ő írta a szöveget, a dallamot is közösen írták, ő is benne volt (legalábbis úgy tudom). Gigi, Tomi és Saunders meg csak elénekeltek egy kész dalt, ami Gigi esetében még lopás-gyanús is volt ugyebár... Nekem tényleg jobban bejön, ha valaki próbálkozik, még ha közben vannak hamis hangok is, mint amikor több millió forintért ismert dalszerzőkkel megíratnak valamit, odatolják a megás/x-es elé, és azok 'felmondják a leckét'. Én ezzel nem azt mondtam, hogy ByeAlex kiválóbb énekes bármelyiküknél, de egyáltalán semmi problémát nem érzek abban, hogy ő nyert ezzel a dallal. Ami amúgy bármilyen primitív dallamra is épül, első meghallgatás után a fejedben marad. És igen, ha már Eurovízió, szerintem pl. nagyobb esélye van vele valamit elérni pont emiatt, mint Giginek, Saundersnek vagy Tominak.
vingaal
IDÉZET(forza @ Mar 20 2013, 12:20) *
Én nem a normális énekeseken meg dalszerzőkön kárörvendtem, hanem a Győzike-féle ostoba véglényeken. Tudod, mint Hajdú Péter, Sarka Kata stb. Ezeknek a 'gyászán' örvendtem, nem Radics Gigi kiesésén, aki nyilván sokkal komolyabb produkciót tett le mint énekes. Más kérdés, hogy alkotó munkában a ByeAlex volt a legkomolyabb, mert ő írta a szöveget, a dallamot is közösen írták, ő is benne volt (legalábbis úgy tudom). Gigi, Tomi és Saunders meg csak elénekeltek egy kész dalt, ami Gigi esetében még lopás-gyanús is volt ugyebár... Nekem tényleg jobban bejön, ha valaki próbálkozik, még ha közben vannak hamis hangok is, mint amikor több millió forintért ismert dalszerzőkkel megíratnak valamit, odatolják a megás/x-es elé, és azok 'felmondják a leckét'. Én ezzel nem azt mondtam, hogy ByeAlex kiválóbb énekes bármelyiküknél, de egyáltalán semmi problémát nem érzek abban, hogy ő nyert ezzel a dallal. Ami amúgy bármilyen primitív dallamra is épül, első meghallgatás után a fejedben marad. És igen, ha már Eurovízió, szerintem pl. nagyobb esélye van vele valamit elérni pont emiatt, mint Giginek, Saundersnek vagy Tominak.

Visit My Website biggrin.gif
forza
IDÉZET(vingaal @ Mar 20 2013, 01:30) *

Lyullly biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(forza @ Mar 20 2013, 12:20) *

Nos, bevallom, hogy a másik 3 (Saunders, Gigi, VT) közül se szívesen választottam volna, egyik se tetszett, illetve Saunders dala igen, de mint előadó, ő rettenetes. Voltak szerintem sokkal jobbak, pl. Tibi (aki az avataromban van), Laura, Szabó Ádám a harmonikás srác, Polyák Lilla vagy akár épp Keresztes, aki nagyon meggyőzően énekelte el az amúgy unalmas dalát. De ha már, akkoris inkább ez a 3, mint Alex. Az számomra nem érv, hogy ő szerezte. Ha már ez a szempont, ottvolt Veca vagy Baricz Gergő, United, ők is saját maguk szerezték a dalt, és mind sokkal jobb volt. Amúgymeg ez a dalszerzői dolog túl van kicsit értékelve. Inkább hallgatok egy profi által megírt dalt, mint valakinek a saját, pincében megírt dalocskáját. Dehát ízlések és pofonok.

Annyi pozitív tényleg van a dologban, hogy az amúgy lesújtó színvonalú eurovízióra nem küldünk ki komoly embert, úgymond ezért a hipszter gyerekért nem lesz kár. Ezzel pedig nem kergetünk hamis illúziókat, nem kiáltunk ki világsztárnak valakit... egyébként Saunders, Gigi nagyon túl voltak értékelve, nem igazán értem, hogy miért.
Syd_Barrett
na, én most hallgattam meg először a ViszlátSanyit™ [by still] és én egyáltalán nem tudnám Fluorhoz vagy Majkához, ezekhez a nagyarcú pojácákhoz hasonlítani. egy szerencsétlen srác ott énekelget valamit, de - és szögezzük le, nem értek hozzá, ez csak felületes benyomás - olyan kevés a hangja, hogy a vokálos csaj, aki egyszer-kétszer behallatszik a szám alatt, lazán leénekli. a szöveg aranyos, bár nem egy világrengető dolog, a szám maga összességében nem ösztönöz arra, hogy domestosszal igyam a kávémat, de nem is hallgatnám magamtól, az biztos, leginkább unalmas. viszont egyáltalán nem tartom szörnyűnek.

ezt a hasonlatot Eulo részéről abszolút nem értem. egy Majka már kapásból benyomott volna valami "migiribasszátokmeg csá, én megyek oda... abba a' izébe, ahol olyan hideg van, meg az ABBA meg a Nokia (ja, az nem az? mindegy, szarok rá), na, vágjátok tesvéreim hö!", jellegű igen elmés beszólást, ha ő nyer, ez a srác meg kb. elnézést kért mindenkitől, amiért első lett. Fluor is bizonyította többször, hogy bár el tudja adni magát, a marketing terén ügyes, egy sötét suttyó, szóval tényleg nem venném őket egy kalap alá ByeAlexszel.

mint ahogy a megaszar-giccsfaktor vonulatot se a régi ki mit tudokkal és táncdalfesztiválokkal, nagyon nem. előbbi arról szól, hogy a tv2-retekklub el legyen látva ingyen celebutánpótlással a hakniktól az igen nívós (csak vicceltem) sorozataikig, utóbbiakban meg néha felbukkantak tényleg tehetséges emberek is.
nm_
Aki rajtahagyta a TV-t az m1-en, az az F1 után egy szenzációs természetfilmet élvezhet Badár Sanyi kommentálásábn Budapesti vadon címmel. biggrin.gif Elvetemült.
still
Megnéz, most!

Magyarok, és kurva jók, retekklubos moslékvetélkedőkbe túl jók lennének.
Döbbenetes.
nm_
IDÉZET(still @ Apr 14 2013, 08:39) *
Megnéz, most!

Döbbenetes.

Mintha ezt a számot láttam volna már egyszer, de ettől függetlenül baromi jó!
Eulo
IDÉZET(still @ Apr 14 2013, 09:39) *
Megnéz, most!

Döbbenetes.

Nagyon szép tényleg, csak ne látnám ezeket a műkönnyeket, megdöbbenéseket a közönségből, zsűriből, mert az nagyon nem kellene oda. Btw. ez a műsor is olyasmi mint a retekklubos moslék, ugyanaz a licensz.
still
IDÉZET(Euloálius @ Apr 14 2013, 09:59) *
Nagyon szép tényleg, csak ne látnám ezeket a műkönnyeket, megdöbbenéseket a közönségből, zsűriből, mert az nagyon nem kellene oda. Btw. ez a műsor is olyasmi mint a retekklubos moslék, ugyanaz a licensz.

Keresztes Ildikó is onnan licenszelte a bőgőrohamait?

Nem a zsűrit néztem, a produkciót, van még pár munkájuk a neten.
Eulo
IDÉZET(still @ Apr 14 2013, 10:04) *
Keresztes Ildikó is onnan licenszelte a bőgőrohamait?

Nem a zsűrit néztem, a produkciót, van még pár munkájuk a neten.

Én nem tudtam elvonatkoztatni, mivel kb a negyed időtartam az ilyen olyan arcbevágásokkal telt.

Amúgy igen, a bőgőrohamok, idétlen ál-megdöbbenések, állvatapsolgatás, irányított bunkózás, nyalizás stb. mind-mind a nemzetközi licensz része. Te komolyan nem nézed ki ugyanezt (vagy mégrosszabbat) az amcsi népből? biggrin.gif
still
IDÉZET(Euloálius @ Apr 14 2013, 10:09) *
Én nem tudtam elvonatkoztatni, mivel kb a negyed időtartam az ilyen olyan arcbevágásokkal telt.

Amúgy igen, a bőgőrohamok, idétlen ál-megdöbbenések, állvatapsolgatás, irányított bunkózás, nyalizás stb. mind-mind a nemzetközi licensz része. Te komolyan nem nézed ki ugyanezt (vagy mégrosszabbat) az amcsi népből? biggrin.gif

Dehogynem, elcsíptem néha egy-két percet az amcsi Giccsfaktorból.
Legalja, pedig amúgy vannak jó előadók.
Eulo
Mindenesetre azon gondolkodom, hogy bármennyire szép és érdekes és ötletes ez az előadás, mit fognak hozni legközelebb? Az ilyen előadókkal mindig az a gond, hogy egy patronjuk van.
still
IDÉZET(Euloálius @ Apr 14 2013, 11:14) *
Mindenesetre azon gondolkodom, hogy bármennyire szép és érdekes és ötletes ez az előadás, mit fognak hozni legközelebb? Az ilyen előadókkal mindig az a gond, hogy egy patronjuk van.

Van több előadásuk is, elvileg 2010 óta léteznek.
Comment.com-on van róluk bejegyzés, a Hiphopboyzos faszi (a banda főnöke) be is kommentelt, mert kissé mellreszívta a degradációt.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Apr 14 2013, 11:14) *

Na igen...smile.gif
victory
Édes istenem...(homlokoncsapósszmájli!!!) valaki homályosítson fel és nyugtasson meg, hogy a viasat3-on futó "észbontók" című műsorban ennyire nem hülyék az emberek, csak reklámfogás. Ugye? Ugyeee???
Hol röhögök, hol sírok... unsure.gif

Edit: Következő adásban a kérdés: Hogy nevezik az amerikai elnök feleségét másnéven?
Válasz: Nem vaslady? laugh.gif
Pederzoli
IDÉZET(victory @ Apr 25 2013, 10:15) *
Édes istenem...(homlokoncsapósszmájli!!!) valaki homályosítson fel és nyugtasson meg, hogy a viasat3-on futó "észbontók" című műsorban ennyire nem hülyék az emberek, csak reklámfogás. Ugye? Ugyeee???

Edit: Következő adásban a kérdés: Hogy nevezik az amerikai elnök feleségét másnéven?

Szerintem de, ilyen hülyék laugh.gif Átmennek egy felmérőn, és aki a leghülyébb, az bekerül.
Pederzoli

Szerintem de, ilyen hülyék laugh.gif Átmennek egy felmérőn, és aki a leghülyébb, az bekerül.
Zoli

Csak 1-2 videót láttam róla, de nem hinném, hogy léteznek ennyire hülye emberek. Vagy én vagyok naiv.
Igazából nem tudom melyik szánalmasabb, hogy ilyen műsort csinálnak, vagy az, hogy embereket ilyen legalja műsor szórakoztat. Nagy dilemma.
victory
IDÉZET(Zoli @ Apr 25 2013, 11:08) *
Csak 1-2 videót láttam róla, de nem hinném, hogy léteznek ennyire hülye emberek. Vagy én vagyok naiv.
Igazából nem tudom melyik szánalmasabb, hogy ilyen műsort csinálnak, vagy az, hogy embereket ilyen legalja műsor szórakoztat. Nagy dilemma.

Merem remélni, hogy tényleg nem lehetnek ennyire hülyék, DE! ha tényleg csak játszák, akkor miért nem ők szerepelnek a szintén alja éjjel-nappal budapest című realitynek nevezett sz*rs*gban? Mert ők százszor hitelesebbek lennének. biggrin.gif
Zoli
Megvannak a magyar X-Faktor új mentorai

Ez már most rossz... laugh.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Apr 29 2013, 09:41) *

Tóth Gabitól alapjáraton hideg rázást kapok. Szikora meg majd megront mindenkit. Alföldivel nekem nincs bajom. Gesztit meg már megszoktuk biggrin.gif
Mochok85
Segítséget kérek!!!
Birnák én valahogy mailt írni az m1-nek? Érdekelne hogy miért nem élvezhetem a HD adásukat Szerbiában! Kábelszolgáltatóm azt állítja hogy nem rajtuk múlik, persze azért ők büszkén kiírták a csatorna neve mellé a HD-t meg játszák a hülyét! Ők szinte nem is tudtak arról hogy nem HD az adás az m1-en meg a Dunán!
Syd_Barrett
IDÉZET(Mochok85 @ May 5 2013, 02:58) *
Segítséget kérek!!!
Birnák én valahogy mailt írni az m1-nek? Érdekelne hogy miért nem élvezhetem a HD adásukat Szerbiában! Kábelszolgáltatóm azt állítja hogy nem rajtuk múlik, persze azért ők büszkén kiírták a csatorna neve mellé a HD-t meg játszák a hülyét! Ők szinte nem is tudtak arról hogy nem HD az adás az m1-en meg a Dunán!

nekem ennél jobb ötletem nincs:

http://premier.mtv.hu/impresszum.aspx

MTVA Közönségszolgálat elérhetősége:
(+361) 759-5050
kozonsegszolgalat@mtva.hu

és azt se garantálhatom, hogy fognak válaszolni smile.gif. szerintem ez ciki, elvileg kéne mennie a HD-nak.
Mochok85
IDÉZET(Syd_Barrett @ May 5 2013, 03:12) *
nekem ennél jobb ötletem nincs:

http://premier.mtv.hu/impresszum.aspx

MTVA Közönségszolgálat elérhetősége:
(+361) 759-5050
kozonsegszolgalat@mtva.hu

és azt se garantálhatom, hogy fognak válaszolni smile.gif. szerintem ez ciki, elvileg kéne mennie a HD-nak.

Kösz!
A röhej az hogy az első idei F1-es futamra már átváltottak HD-re most 2-3 hete meg vissza SD-re! sleep.gif
Bemegyek a szolgáltatóm irodájába a napokban, hogy személyesen basszam le őket, ha ők továbbra is mutogatnak akkor utolsó próbálkozásként megírok majd egy levelet a fenti címre!
Fasza ez amikor a digitális alapcsomag megvásárlásának fő oka az F1 HD élvezete volt, erre kemény 3 futamot tudtam csak úgy nézni! Kurvára elegem van ebből hogy azt csinálhatnak amit akarnak!
Mochok85
Na hát alakul ez! smile.gif Most hívtak ismét hogy tegyem én az m1-re, nézzem meg hogy ott az m1HD logó a képen és HD adás megy! Én meg mondom a hölgynek hogy látom, ott a HD-s logó de nekem simán SD jön, látszik a képminőségről is meg a tv csatornainfója is azt írja hogy SD! Mostmár azt megállapítottuk hogy Topolyán ahol a kábel szolgáltatóm HQ-ja van, HD minsőségben van az említett két műsor de itt Temerinben már nem! Nem tudom hogy ez jó vagy rossz hír.
vingaal
Én úgy oldottam meg, hogy a padláson hagyott antennát kötöm a tévére, amikor F1 van, mert ugye MindigTv-vel ingyenesen jön a HD minőségű adás, de X ezerért kábelen már nem. Logikus. A Hello HD vette át szerintem már több, mint egy éve a kábeltévé szolgáltatást itt, de 1 darab, azaz egy darab HD adás nem jön tőlük, még felárért sem. Most néztem a honlapjukat, az m1 HD nincs is, m2 HD-t lehetne, de persze nem kábelen. dry.gif
Mindegy, nem panaszkodom, legalább ami van az még nézhető, ennyit meg kibírok. smile.gif
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ May 1 2013, 03:31) *
Tóth Gabitól alapjáraton hideg rázást kapok. Szikora meg majd megront mindenkit. Alföldivel nekem nincs bajom. Gesztit meg már megszoktuk biggrin.gif

Alföldivel csak az a baj, hogy egy aberrált pondró. Ha meglátom, hányingerem van.
still
IDÉZET(Euloálius @ May 5 2013, 10:08) *
Alföldivel csak az a baj, hogy egy aberrált pondró. Ha meglátom, hányingerem van.

A Magyar Gyökérhatározón olvastam:

Ágazati pletykák szerint azért kellett Tóth Gabit berakni az X-Faktorba Geszti, Alföldi és Szikora mellé, hogy legyen egy férfias karakter is a mentorok között.

biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(vingaal @ May 5 2013, 07:47) *
Én úgy oldottam meg, hogy a padláson hagyott antennát kötöm a tévére, amikor F1 van, mert ugye MindigTv-vel ingyenesen jön a HD minőségű adás, de X ezerért kábelen már nem. Logikus. A Hello HD vette át szerintem már több, mint egy éve a kábeltévé szolgáltatást itt, de 1 darab, azaz egy darab HD adás nem jön tőlük, még felárért sem. Most néztem a honlapjukat, az m1 HD nincs is, m2 HD-t lehetne, de persze nem kábelen. dry.gif
Mindegy, nem panaszkodom, legalább ami van az még nézhető, ennyit meg kibírok. smile.gif

Ezt most nem vágom. Egyáltalán nincs is m1 adás kábelen vagy mi szükség a padláson lévő antennára? biggrin.gif
Egyébként most voltak a "szakemberek" nálam, demonstráltam a hibát, HD adást kapok de abból a maroknyi HD adásból pont az a kettő nem HD ami éppen jól jönne! smile.gif
Válaszuk az hogy, majd vissza teszik HD-re, ez most csak egy ideiglenes megoldásként ilyen! Szóval le lettem rázva.
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ May 6 2013, 01:03) *
Ezt most nem vágom. Egyáltalán nincs is m1 adás kábelen vagy mi szükség a padláson lévő antennára? biggrin.gif
Egyébként most voltak a "szakemberek" nálam, demonstráltam a hibát, HD adást kapok de abból a maroknyi HD adásból pont az a kettő nem HD ami éppen jól jönne! smile.gif
Válaszuk az hogy, majd vissza teszik HD-re, ez most csak egy ideiglenes megoldásként ilyen! Szóval le lettem rázva.

MindigTV ingyenesen szór digitálisan asszem 7 csatornát (MTV1-2, Duna1-2, RtlKlub, TV2, Euronews), csak antenna kell hozzá (meg eszköz, ami felfogja a digitális jelet).
Vittorio
IDÉZET(stoke @ May 6 2013, 01:21) *
MindigTV ingyenesen szór digitálisan asszem 7 csatornát (MTV1-2, Duna1-2, RtlKlub, TV2, Euronews), csak antenna kell hozzá (meg eszköz, ami felfogja a digitális jelet).

Így van, valamint itt is fogható. Mondjuk mi nem éltünk még a lehetőséggel, pedig én nyaggattam nagyon a fatert. Mindenesetre Csantavéren, ahol vettük a tatámnak a TV-t, ott pont a felsorolt csatornákkal lehetett megtekinteni működés közben az eszközt. Nem bánnám, ha HD-ben nézhetném a futamokat, de el kéne fordítani hozzá az antenna tartóját és azzal elfordulna az 5G wireless antennám is. Szóval nem sürgős, addig marad a DIGI. Viszont Mochok neked ajánlom, hogy próbáld ki ezt a megoldást.
stoke
IDÉZET(Vittorio @ May 6 2013, 03:51) *
Így van, valamint itt is fogható. Mondjuk mi nem éltünk még a lehetőséggel, pedig én nyaggattam nagyon a fatert. Mindenesetre Csantavéren, ahol vettük a tatámnak a TV-t, ott pont a felsorolt csatornákkal lehetett megtekinteni működés közben az eszközt. Nem bánnám, ha HD-ben nézhetném a futamokat, de el kéne fordítani hozzá az antenna tartóját és azzal elfordulna az 5G wireless antennám is. Szóval nem sürgős, addig marad a DIGI. Viszont Mochok neked ajánlom, hogy próbáld ki ezt a megoldást.

Sima szobaantennával nem megy?
Mochok85
IDÉZET(Vittorio @ May 6 2013, 03:51) *

Kábeltévé előtt antennáztunk mi is de magyar csatornából csak egy kettő volt. Túl messze vagyunk. Szerintem semmi se jönne be, legalábbis élvezhető minőségben nem!
Vittorio
IDÉZET(stoke @ May 6 2013, 04:41) *
Sima szobaantennával nem megy?

Azzal nem. Megfelelően be kell állítani az irányt.

IDÉZET(Mochok85 @ May 6 2013, 07:07) *
Kábeltévé előtt antennáztunk mi is de magyar csatornából csak egy kettő volt. Túl messze vagyunk. Szerintem semmi se jönne be, legalábbis élvezhető minőségben nem!

Nem tudom, ott Csantavéren a HD minőség megfelelőnek tűnt MindigTV-vel.
vingaal
IDÉZET(Mochok85 @ May 6 2013, 01:03) *

De van kábelen m1 csak SD-ben digitálisan és még analógon is, a padláson lévő antennával meg HD-ben jön digitálisan. Érted? Tök logikus pedig. tongue.gif biggrin.gif

Reméljük mielőbb visszatérnek nálatok a HD-re, azért úgy jóval szebb a kép. smile.gif

IDÉZET(stoke @ May 6 2013, 01:21) *

Így van. Ebből a két mtv csatorna, meg a duna 1 HD minőségben.
Zoli
Ma este Eurovízió, mi a 2. elődöntőben leszünk csütörtökön. A döntő szombaton lesz.

Remélem jobb lesz, mint a tavalyi.
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ May 14 2013, 02:28) *
Ma este Eurovízió, mi a 2. elődöntőben leszünk csütörtökön. A döntő szombaton lesz.

Remélem jobb lesz, mint a tavalyi.

Tavalyit nem néztem, de ez a tegnap esti nagy nulla volt, hogy szépen fejezzem ki magam! Ekkora befektetés... Mekkora összeg lehet egy ilyen színpadot meg velejárót összedobni? És miért? Hogy a legkevésbé szar számot kiválasztják! Nem is törekszenek! Sokkal inkább a látványra ment sok ország mint hogy írt volna valami tényleg jó dalt!
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ May 15 2013, 01:24) *
Tavalyit nem néztem, de ez a tegnap esti nagy nulla volt, hogy szépen fejezzem ki magam! Ekkora befektetés... Mekkora összeg lehet egy ilyen színpadot meg velejárót összedobni? És miért? Hogy a legkevésbé szar számot kiválasztják! Nem is törekszenek! Sokkal inkább a látványra ment sok ország mint hogy írt volna valami tényleg jó dalt!

Igazából egész elviselhető volt! biggrin.gif
Csak egyet tudnék kiemelni, amelyik borzasztó volt, Montenegrót. Azt a számot elég nehéz volt elviselni. A többi még ha nem is tetszett, azért ki lehetett bírni. A legjobb szvsz Oroszország volt.
Egyébként a színpad, a látványvilág, a show baromi jó volt, de ezt minden évben el lehet mondani. Kb. ennyi, ami jó a műsorban, mert a zene biztos nem. Évente jó esetben megmarad 1 (hazaiakkal együtt max. 3-4) szám a "köztudatban", azt még 1-2 évig játsszák a rádiók, aztán mindenki elfelejti.

A wikipédián ennyit írnak a költségekről:
A Dalfesztivál költségeinek nagy részét az esemény szponzorai és a többi résztvevő állam hozzájárulásai állják (a részvételi és közvetítési díjakkal). A rendezés költségeit, melyek 2007-ben elérték a 13 millió eurót, kiegészítheti állami támogatás és szponzorálás is. A műsor ideje alatt nincsen reklámszünet, bár volt olyan év, melyben a szavazások előtt ez engedélyezett volt. A Fesztivál költségeinek körülbelül, fele, harmada terheli a rendező országot. Ugyanakkor, a rendezés még így is megterheli a rendező országokat, különösen a kisebbeket (bár a terheik a korábbi évekhez képest csökkentek). Észtországnak van Európában a legkisebb televíziós társasága, 2002-ben a szponzori támogatásokkal, jegyeladásokkal nullszaldós eredményt értek el az Eurovíziós Dalfesztivál 26 millió dolláros rendezési költségei mellett.
befana
IDÉZET(Zoli @ May 15 2013, 02:24) *
A wikipédián ennyit írnak a költségekről:
A Dalfesztivál költségeinek nagy részét az esemény szponzorai és a többi résztvevő állam hozzájárulásai állják (a részvételi és közvetítési díjakkal). A rendezés költségeit, melyek 2007-ben elérték a 13 millió eurót, kiegészítheti állami támogatás és szponzorálás is. A műsor ideje alatt nincsen reklámszünet, bár volt olyan év, melyben a szavazások előtt ez engedélyezett volt. A Fesztivál költségeinek körülbelül, fele, harmada terheli a rendező országot. Ugyanakkor, a rendezés még így is megterheli a rendező országokat, különösen a kisebbeket (bár a terheik a korábbi évekhez képest csökkentek). Észtországnak van Európában a legkisebb televíziós társasága, 2002-ben a szponzori támogatásokkal, jegyeladásokkal nullszaldós eredményt értek el az Eurovíziós Dalfesztivál 26 millió dolláros rendezési költségei mellett.

Nem véletlen,hogy egy-egy esélyesebb dallal-különösen,ha ehhez népszerű ország is társul,amire szívesen szavaznak ezen a szimpátiaszavazáson wink.gif - nem ritkán úgy engedik útnak a versenyzőt,hogy aztán nehogy megnyerje,mert nem mindenki Azerbajdzsán,hogy kirázza a kisujjából a büdzsét és esetleg megadja az utolsó lökést az országnak a csőd című lejtőn.
Nnnna,nekünk idén ilyesféle aggódnivalónk nincs. smile.gif Pontosabban idén sincs.
Zoli
IDÉZET(befana @ May 15 2013, 03:12) *
Nem véletlen,hogy egy-egy esélyesebb dallal-különösen,ha ehhez népszerű ország is társul,amire szívesen szavaznak ezen a szimpátiaszavazáson wink.gif - nem ritkán úgy engedik útnak a versenyzőt,hogy aztán nehogy megnyerje,mert nem mindenki Azerbajdzsán,hogy kirázza a kisujjából a büdzsét és esetleg megadja az utolsó lökést az országnak a csőd című lejtőn.
Nnnna,nekünk idén ilyesféle aggódnivalónk nincs. smile.gif Pontosabban idén sincs.

Ha eltekintünk attól az összeesküvés elmélettől, miszerint az "országoknak" alá kell írni egy papírt, amivel vállalják esetlegesen a következő Dalfesztivál rendezését - ergó akik nem tudják vállalni, nem is nyerhetnek, akkor nagyot néznénk, ha egyszer mi nyernénk. Aztán meg Európa, hogy mi megy itt... biggrin.gif
Zoli
Továbbjutottunk! smile.gif
forza
IDÉZET(befana @ May 15 2013, 03:12) *

Talán a végső győzelem miatt nem kell aggódnunk, de simán továbbjutott ma a döntőbe az Alex.
Zoli
IDÉZET(forza @ May 16 2013, 11:04) *
Talán a végső győzelem miatt nem kell aggódnunk, de simán továbbjutott ma a döntőbe az Alex.

Az elődöntő előtt nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog, de ahogy elkezdődött és jöttek a szarabbnál szarabb számok (Macedóniával az élen), már kezdtem bizakodóbb lenni. biggrin.gif
A lényeg, hogy összejött. Innen már a nagy beégés, meg az ország lejáratása elmarad, a fikázók bánatára, legfeljebb 2 hellyel lehet rosszabb, mint a Kompakt disznó volt.
forza
IDÉZET(Zoli @ May 16 2013, 11:07) *
Az elődöntő előtt nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog, de ahogy elkezdődött és jöttek a szarabbnál szarabb számok (Macedóniával az élen), már kezdtem bizakodóbb lenni. biggrin.gif
A lényeg, hogy összejött. Innen már a nagy beégés, meg az ország lejáratása elmarad, a fikázók bánatára, legfeljebb 2 hellyel lehet rosszabb, mint a Kompakt disznó volt.

Én tavaly nem néztem, de állítólag ugyanez a csaj volt akkor is a vokál (vagy ő is szerepelt, ha nem is vokálként). Ez igaz? huh.gif

Én örülök nagyon, hogy döntős lett. Leginkább a fikázók miatt. Most még akkor röhögnék nagyon, ha mondjuk top5-ben végezne. biggrin.gif
Vittorio
Már régóta hangoztatom ismeretségi körömben, baráti társaságomban, hogy nem tetszik a dal, viszont Alex szimpatikus arc és respect neki, hogy ennyi negatív kritika után is feltalálta magát, + hogy anyanyelven vállalta. Nekem maga a karaktere és a viselkedése egyszerűen bejön és egy pozitív jelenség. Bánom, hogy amikor Szabadkán járt, nem futottam vele össze...
Nagyon feldobta az estémet, hogy továbbjutott, ugyanis nem vagyok képben a szabályokkal és fel voltam háborodva, hogy Szerbiából nem lehetett szavazni. Feltöltőkártyás a telóm és csak emiatt spóroltam egész héten, hogy szavazhassak majd. Nagyon örülök, fel vagyok dobva smile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.