Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2012, 09:07) *
Ez a Vojsz mekkora egy fos.

A zsűriben nem is tudom mi idegesít a legjobban. Somló flegma rágózása, Malek bugyuta vihogása vagy Mezőnagymihály ordibálós ripacskodása.

Olyan dolog van, amit szeretsz és örömöd leled benne?
James Hunt
Irigylem azokat akiknek van idejük tvt nézni, ráadásul ennyi szemetet. Egyik nap belenéztem a műsorújságba. Sorozat sorozat hátán, tizennyóc tehetségkutató, egy híradó tele faszábbnál faszább hírekkel és már az ún.természetfilmes csatornák is átestek a túlsó oldalra. Forma1en kívül számomra használhatatlan lett a tvm, pedig valaha szerettem néha esténként leülni elé.
forza
IDÉZET(James Hunt @ Oct 20 2012, 07:03) *
Irigylem azokat akiknek van idejük tvt nézni, ráadásul ennyi szemetet. Egyik nap belenéztem a műsorújságba. Sorozat sorozat hátán, tizennyóc tehetségkutató, egy híradó tele faszábbnál faszább hírekkel és már az ún.természetfilmes csatornák is átestek a túlsó oldalra. Forma1en kívül számomra használhatatlan lett a tvm, pedig valaha szerettem néha esténként leülni elé.

A Dragonball Z pl. tök jó. cool.gif

zsuko
Nekem a Voice most jobban tetszik, mint az X faktor, és most van is akiért érdemes nézni. Schrott Péter
forza
IDÉZET(zsuko @ Oct 20 2012, 07:21) *
Nekem a Voice most jobban tetszik, mint az X faktor, és most van is akiért érdemes nézni. Schrott Péter

Én a múltkor belenéztem X-faktorba, és elég tré. A The Voice viszont nem olyan rossz. Nekem jobban tetszik, van benne 1-2 érdemleges szereplő.
Zoli
IDÉZET(forza @ Oct 20 2012, 07:37) *
Én a múltkor belenéztem X-faktorba, és elég tré. A The Voice viszont nem olyan rossz. Nekem jobban tetszik, van benne 1-2 érdemleges szereplő.

Én olyat még nem nagyon láttam (legfeljebb egyet). biggrin.gif
still
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 20 2012, 05:20) *

Olyan van, hogy nem kötsz bele Eulóba?

Nem tudom nem észrevenni, hogy mostanában kettőt nem szól hozzád, míg te folyamat provokálni próbálod. wink.gif
Zava
IDÉZET(Zoli @ Oct 20 2012, 08:08) *
Én olyat még nem nagyon láttam (legfeljebb egyet). biggrin.gif

tessék, a mostani produkciót szerintem elég sok nő és buzi tartotta érdemlegesnek. laugh.gif
ja, mondjuk ez X faktor volt...
forza
IDÉZET(still @ Oct 20 2012, 08:11) *

Nem tudom nem észrevenni, hogy mostanában kettőt nem szól hozzád, míg te folyamat provokálni próbálod. wink.gif

Ezzel egyetértek. Bár Peppét bírom, és néha dumálunk msn-en, alapvetően jó srácnak tartom, de mostanában ő köt bele Euloba.
Zoli
IDÉZET(Zava @ Oct 20 2012, 08:16) *
tessék, a mostani produkciót szerintem elég sok nő és buzi tartotta érdemlegesnek. laugh.gif
ja, mondjuk ez X faktor volt...

Kritikán aluli ez a műsor is.
A Vojsznál még van némi remény, mert az nem rég kezdődött, de sok jóra nem számítrok.
vingaal
IDÉZET(forza @ Oct 20 2012, 07:10) *
A Dragonball Z pl. tök jó. cool.gif

Ifjú Sátán, meg Zseniális Teknős. biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 20 2012, 05:20) *

Nagyon sok olyan dolog van, max nem beszélek róla annyit.

Mindamellett pl. nagy örömömet lelem abban, hogy téged, mint a fórum legeslegalját helyére teszem időszakonként. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(still @ Oct 20 2012, 08:11) *

Ez egy tök baráti kérdés volt.
still
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 21 2012, 12:14) *
Ez egy tök baráti kérdés volt.

Jártam más topikokban is, és tök barátilag abba lehet fejezni. Uncsi.
Zoli
Ez már most fáj... wacko.gif biggrin.gif
Szlavo
IDÉZET(Zoli @ Oct 26 2012, 05:41) *

Fura hogy milyen buzgón követed a műsor alakulását,miközben egy rakat szar számodra.Nekem többen tetszenek,de erről pl nem tudtam. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Szlavo @ Oct 26 2012, 06:39) *
Fura hogy milyen buzgón követed a műsor alakulását,miközben egy rakat szar számodra.Nekem többen tetszenek,de erről pl nem tudtam. smile.gif

Kint volt az origo főoldalán (még most is ott van tongue.gif), görgettem lefelé és észrevettem. Annyira buzgón azért nem követem.
Szlavo
IDÉZET(Zoli @ Oct 26 2012, 08:07) *
Kint volt az origo főoldalán (még most is ott van tongue.gif), görgettem lefelé és észrevettem. Annyira buzgón azért nem követem.

Jól van már megijedtem hogy mazochista vagy hogy egy ilyen ótvar szemét fost nézel annak ellenére hogy mindenki egy tehetségtelen szar benne,és a műsor is egy szégyen. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Szlavo @ Oct 26 2012, 08:18) *
Jól van már megijedtem hogy mazochista vagy hogy egy ilyen ótvar szemét fost nézel annak ellenére hogy mindenki egy tehetségtelen szar benne,és a műsor is egy szégyen. smile.gif

Csak majdnem. Az a Megaszar 6 volt, ezt még meg tudom nézni. tongue.gif biggrin.gif
Zava
ololol, Patty majonéz eggyel alattam járt a gimibe, előtte a csajhangú Lajoska is szigetszentmiklósi biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(Zoli @ Oct 26 2012, 05:41) *

Hát még egy GoldenEye a P.J.Z-től hogy fájna? biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(vingaal @ Oct 26 2012, 11:27) *
Hát még egy GoldenEye a P.J.Z-től hogy fájna? biggrin.gif

Kikapcsolnám a TV-t. Szerencsére ők kiestek (eleve nem értem, hogy juthattak el idáig), szóval ekkora csapás nem érheti a 2.-3. legjobb Bond számot. biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ Oct 27 2012, 08:04) *
Kikapcsolnám a TV-t. Szerencsére ők kiestek (eleve nem értem, hogy juthattak el idáig), szóval ekkora csapás nem érheti a 2.-3. legjobb Bond számot. biggrin.gif

Hát most hirtelen nem tudom megmondani hogy melyik tehetség kutatóban voltak de egy két produkciójukat meghalgattam, néztem.biggrin.gif Értette a szövegüket valaki? Nem pont ezért estek ki? biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 27 2012, 10:20) *
Hát most hirtelen nem tudom megmondani hogy melyik tehetség kutatóban voltak de egy két produkciójukat meghalgattam, néztem.biggrin.gif Értette a szövegüket valaki? Nem pont ezért estek ki? biggrin.gif

Volt néha 1-1 szó, amit értettem, de általában azt se volt egyszerű eldönteni, hogy milyen nyelven van, nem hogy érteni... biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 27 2012, 10:20) *

Szerintem még ők se értették a szövegeiket, és nem csak ezért estek ki. Azt se igazán értem, hogy hogyan kerültek a 12 közé, mert addig oké, hogy jópofák, viccesek, meglepő módon nem káromkodtak, beszéltek csúnyán(az első válogatón saját számmal léptek fel és azt még érteni is lehetett), ami ettől a műfajtól nem esik távol, de ez akkor is kevés. Voltak náluk jobb csapatok is.
Zoli
Ma 17:00-tól Állítólag - James Bond különkiadás a Discoveryn! cool.gif

Vicces, hogy pár hete arra gondoltam, hogy megnéznék egy JB-s Állítólagot, erre tessék... biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(Zoli @ Oct 27 2012, 02:21) *
Ma 17:00-tól Állítólag - James Bond különkiadás a Discoveryn! cool.gif

Vicces, hogy pár hete arra gondoltam, hogy megnéznék egy JB-s Állítólagot, erre tessék... biggrin.gif

Ez új rész lesz? Egyszer már volt egy JB műsoruk, ha jól emlékszem. unsure.gif

Jól emlékeztem. smile.gif
Zoli
IDÉZET(vingaal @ Oct 27 2012, 02:47) *
Ez új rész lesz? Egyszer már volt egy JB műsoruk, ha jól emlékszem. unsure.gif

Jól emlékeztem. smile.gif

Nekem még kimaradt.
vingaal
IDÉZET(Zoli @ Oct 27 2012, 02:53) *
Nekem még kimaradt.

Akkor neked a régi is új lesz. biggrin.gif
nolane
Annyiszor de annyiszor megfogadtam, hogy nem nézek ilyen műsorokat, mint az X-faktor, Megasztár, most meg ez a Voice.... tegnap elalvás előtt pont ez utóbbi ment.... híresen rossz ízlésem és nem épp vájt fülem van, de az "éneklők" közül sokszor nem tudtam eldönteni, hogy mi a frászért kerültek be, és miért örömködtek ezen annyira? wink.gif Meg az erőltetett jópofiság, és a keresgélt szavak annyira műanyaggá tették az egészet.... a péntek este tutira ki fog maradni a TV nézési repertoáromból! X-faktor: no ezt is elhatároztam, hogy nem nézem, a selejtezőket meg hasonlókat sikerült is elkerülnöm. Az a nagy baj velem, hogy csak TV-re tudok elaludni, és pont alfázni készültem, amikor ment az első adás... így hát megnéztem, és tetszett is. A másodikat persze már vártam, ami elég nagy csalódás volt. A Zámbó hülyegyereket nem is értem, ki szavazta be.... olyan mélylélektani sötétséggel rendelkezik, ami tankönyvbe illő! Nála megtalálható az a bizonyos kozmikus fekete lyuk, mind hangilag, mind a két füle között található légüres térben.... lehet hogy ma kipotyog belőle az egész naprendszer? De kedvenckém lett a kis Oláh Gergő gyerek, mert hiába hiperpigmentáltabb a normálisnál, de messze felülmúlja (szerintem) az összes többit! Persze - mint ilyen - biztosan nem fog nyerni. Sóbiznisz kérem, sóbiznisz! Jódozott kivitelben!
Zoli
Ma egyértelműen Zámbó és Stone voltak a leggyengébbek, fájdalmas volt, amit műveltek. A 3. helyen Fehér Zoltán volt ma nálam. A rosszak közül még ki lehetne emelni a Lass Bea féle Bang Banget, hát az se volt semmi. biggrin.gif
Oláh Gergő meg messze a legjobb a mezőnyben.
Dijja
Esküszöm most már kíváncsi vagyok erre a Zámbó produkcióra! Akárhova nézek a neten, semmi mást nem olvasok, csak hogy botrányosan gyenge, szégyen hogy itt van, stb....
Tényleg ennyire rossz volt? Én csak az első adásban nyújtott felejthetetlen előadását láttam, de már akkor sem értettem mit keres ott, bár én akkor az egész műsort leírtam magamban.
Eulo
IDÉZET(Dijja @ Oct 27 2012, 10:52) *
Esküszöm most már kíváncsi vagyok erre a Zámbó produkcióra! Akárhova nézek a neten, semmi mást nem olvasok, csak hogy botrányosan gyenge, szégyen hogy itt van, stb....
Tényleg ennyire rossz volt? Én csak az első adásban nyújtott felejthetetlen előadását láttam, de már akkor sem értettem mit keres ott, bár én akkor az egész műsort leírtam magamban.

Ennyire. A musicales Szabó Dáviddal versengett. Őt talán még nála is jobban utálom....

Amúgy a mezőny nagyrésze ma nem volt rossz, nekem pl. Lass Bea is tetszett, nem értem miért fikázták.
Zoli
IDÉZET(Dijja @ Oct 27 2012, 09:52) *

Nem, még rosszabb. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Oct 27 2012, 10:24) *
Ma egyértelműen Zámbó és Stone voltak a leggyengébbek, fájdalmas volt, amit műveltek. A 3. helyen Fehér Zoltán volt ma nálam. A rosszak közül még ki lehetne emelni a Lass Bea féle Bang Banget, hát az se volt semmi. biggrin.gif
Oláh Gergő meg messze a legjobb a mezőnyben.

Én Antal Tímeának szurkolok tongue.gif rolleyes.gif

Viszont a buzi Fehér Zoltán kimondottan irritál.
victory
[quote name='nolane' date='Oct 27 2012, 05:09' post='437714'

De kedvenckém lett a kis Oláh Gergő gyerek, mert hiába hiperpigmentáltabb a normálisnál, de messze felülmúlja (szerintem) az összes többit! Persze - mint ilyen - biztosan nem fog nyerni.
[/quote]

blink.gif Ugyanmár! Pontosan azért fog nyerni, mert x-faktorban még lesajnált közmunkás roma gyerek még nem nyert.
Dijja
IDÉZET(victory @ Oct 28 2012, 09:19) *

De kedvenckém lett a kis Oláh Gergő gyerek, mert hiába hiperpigmentáltabb a normálisnál, de messze felülmúlja (szerintem) az összes többit! Persze - mint ilyen - biztosan nem fog nyerni.

blink.gif Ugyanmár! Pontosan azért fog nyerni, mert x-faktorban még lesajnált közmunkás roma gyerek még nem nyert.

Viszont ő most meg is érdemelné. Megnéztem a tegnapi Zámbó produkciót, meg az övét, mert már az első adásban feltűnt, hogy klasszisokkal jobb a többinél. A srác nagyon rendben van, a Zámbó gyereket meg még a zsűri is nehézkesen viseli el, ahogy láttam, szóval teljesen egyértelmű, hogy a neve miatt ott kell lennie. Így viszont semmit nem ér az egész műsor.
vingaal
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 28 2012, 09:46) *
Én Antal Tímeának szurkolok tongue.gif rolleyes.gif

Viszont a buzi Fehér Zoltán kimondottan irritál.

Nem semmi hangja van a kis csajnak, és az Oláh Gergőnek. Véleményem szerint ők ketten messze a legjobbak ebben a mezőnyben.

Tegnap már mérges voltam, hogy azt a kis ..... miért nem lehet már hazaküldeni? A nézőknek se tetszik ez kiderült már a második párbajából.
vingaal
IDÉZET(victory @ Oct 28 2012, 10:19) *

Nem azért fog nyerni, mert lesajnált roma gyerek, hanem azért, mert az egyik legjobb Antal Timi mellett. Ő meg is érdemelné. smile.gif
still
Bikicsunájból junomájném az X-faktorban

Mindig is leszartam a nulla magyar piacra megcsinált egynyári kis sztárocskákat, meg a teheccségkutatókat, de most tényleg rehabilitálta ezt a drogos buzit az ertéel?
forza
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 08:32) *

Mindig is leszartam a nulla magyar piacra megcsinált egynyári kis sztárocskákat, meg a teheccségkutatókat, de most tényleg rehabilitálta ezt a drogos buzit az ertéel?

IDÉZET
Két olyan hang volt eddig is a műsorban, amit lehetett szeretni, az egyik Antal Tímeáé, aki tegnap ugyan magához képest elég gyenge volt, de még így sem tudott annyira szar lenni, mint a többiek.

laugh.gif
Dijja
IDÉZET(forza @ Oct 28 2012, 09:47) *
laugh.gif

Szabó “van nekem kockahasam, csak megszaladt a barnítókrém” Dávidnak

biggrin.gif Na szerintem pont ennél a pontnál érte el a műsor a kakitenger alatti 3. métert.

Ez az írás igencsak jól összefoglalta, hogy tényleg csak 2 ember ér valamit, csak a szomorú az, hogy ez (is) igaz az írásból:

A tegnapi X-Faktorról sok mindent el lehet és el kell is mondani, de azt egy percig ne tessék elfelejteni, hogy a szaros vásznat kétmillió magyar akasztaná ki a nappaliban.
forza
IDÉZET(Dijja @ Oct 28 2012, 10:23) *
Szabó “van nekem kockahasam, csak megszaladt a barnítókrém” Dávidnak

biggrin.gif Na szerintem pont ennél a pontnál érte el a műsor a kakitenger alatti 3. métert.

Ez az írás igencsak jól összefoglalta, hogy tényleg csak 2 ember ér valamit, csak a szomorú az, hogy ez (is) igaz az írásból:

A tegnapi X-Faktorról sok mindent el lehet és el kell is mondani, de azt egy percig ne tessék elfelejteni, hogy a szaros vásznat kétmillió magyar akasztaná ki a nappaliban.

Elég szomorú. De büszkén mondom, hogy egy percet nem néztem belőle. Elég volt egy fél adás a múltkor, sőt, még sok is. biggrin.gif
Syd_Barrett
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 08:32) *

IDÉZET(forza @ Oct 28 2012, 10:31) *
Elég szomorú. De büszkén mondom, hogy egy percet nem néztem belőle. Elég volt egy fél adás a múltkor, sőt, még sok is. biggrin.gif

én eddig egyetlen ilyen műsorból se néztem többet, na jó, amiben Puzsér szerepelt, az vicces volt, de az éneklés része ott se tudott megmozgatni, mert iszonyúan langyosvíz, legjobb esetben közepes előadókkal töltötték meg. régóta azt pofázom, hogy egy ilyen kis országban nincs ennyi "tehetség". az ötlet nem volt rossz, hogy Kozsó vagy Baby Gaby feat. Lala helyett termeljünk ki olyan popzenészeket, akiktől nem verem szét a rádiót egy szögekkel kivert bézbólütővel, ha meghallom a hangjukat, de akkor velük se olyan szirupos gejl giccset kéne énekeltetni, hogy bézbólütő helyett nyálat kell törölnöm a rádió alól (ugye, Caramel), vagy pl. ott van az egyébként nagyon tehetséges és pl. Lajkó Félixszel zenélő Rúzsa Magdi, akinek az a rádiós száma úgyszintén egy retek, azt el tudta volna énekelni akár Fresh Viki is. vétek erre elpazarolni egy ilyen hihetetlen hangot, komolyan.

de összességében az eredeti koncepció nem jött be, átálltak a celebgyártásra, a mostani gipszfaktor pedig már 99% bulvár. nekem ez a műsor olyan, mint a Giant Octopus versus MegaShark: egyszerűen önmaga paródiája, annyira szar, hogy már röhögsz rajta, és ilyen szempontból, a mostani, mint "trash-tehetségkutató", sokkal érdekesebb az eddigieknél. a középszer nem tudott lekötni, nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz. innen már csak az a kérdés, hogy eljutunk-e a MegaSharktól a Szaremberig?
forza
IDÉZET(Syd_Barrett @ Oct 29 2012, 11:21) *
nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz.

És alatta az évezred kommentje:

IDÉZET
Lehet, hogy... Árpié a gyerek.... ?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
vingaal
én eddig egyetlen ilyen műsorból se néztem többet, na jó, amiben Puzsér szerepelt, az vicces volt, de az éneklés része ott se tudott megmozgatni, mert iszonyúan langyosvíz, legjobb esetben közepes előadókkal töltötték meg. régóta azt pofázom, hogy egy ilyen kis országban nincs ennyi "tehetség". az ötlet nem volt rossz, hogy Kozsó vagy Baby Gaby feat. Lala helyett termeljünk ki olyan popzenészeket, akiktől nem verem szét a rádiót egy szögekkel kivert bézbólütővel, ha meghallom a hangjukat, de akkor velük se olyan szirupos gejl giccset kéne énekeltetni, hogy bézbólütő helyett nyálat kell törölnöm a rádió alól (ugye, Caramel), vagy pl. ott van az egyébként nagyon tehetséges és pl. Lajkó Félixszel zenélő Rúzsa Magdi, akinek az a rádiós száma úgyszintén egy retek, azt el tudta volna énekelni akár Fresh Viki is. vétek erre elpazarolni egy ilyen hihetetlen hangot, komolyan.

de összességében az eredeti koncepció nem jött be, átálltak a celebgyártásra, a mostani gipszfaktor pedig már 99% bulvár. nekem ez a műsor olyan, mint a Giant Octopus versus MegaShark: egyszerűen önmaga paródiája, annyira szar, hogy már röhögsz rajta, és ilyen szempontból, a mostani, mint "trash-tehetségkutató", sokkal érdekesebb az eddigieknél. a középszer nem tudott lekötni, nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz. innen már csak az a kérdés, hogy eljutunk-e a MegaSharktól a Szaremberig?

Az eredeti koncepció jó, de ez ugye nem is magyar találmány. Ha teheted, akkor nézz bele az amerikaiba is, nagy titkot nem árulok el, hogy az azért valamivel jobb. biggrin.gif Itt az első újdonság volt, mert mégis másabb volt, mint egy Megasztár, és még a második is elment valahogy, de erre a harmadikra semmi szükség nem volt, főleg úgy, hogy a 12-be is max. 2-3 jó énekes van a többi meg tényleg a vicc kategória. Esetleg pár évet várhattak volna vele, de ha nincs, az se lett volna rosszabb, mint így.
A rádió szétverés helyett meg van egy tippem. Mp3 lejátszóról, telefonról, vagy akármiről hallgatsz olyan számokat, amelyek tetszenek neked. Persze ha teheted. Munka közben csak NeoFm van nálunk, mást nem is lehet hallgatni a rádión, ami egy idő után már nagyon sok az általad említett okok miatt is, erre ez egy jó megoldás. smile.gif
Triki Lauda

Most azt nem firtatom, hogy hogy bírjátok nézni ezt a műsort, mert ahogyan felvettem a gondolatod fonalát, az első pár adás igazán szórakoztató, ahol a sportból hülyéket indítják. Pl. én a mai napig James Prince rajongó vagyok.smile.gif Ezen a Zámbó gyereken viszont még Tina Turnerrel összevágva sem lehet önfeledten szórakozni, annyira kilóg a lóláb. Ezt most ugye nem a poén kategóriába szánták? Hogy lehet ilyen produkciót színpadra engedni? James Bond, aki még a saját hangjától is be van szarva... És még csak nem is egy Zámbó Árpy, akit jó szívvel lehetne utálni, röhögni rajta. Ez inkább sajnálatot ébreszt, rossz érzésed lesz tőle.

Amúgy ilyen stuffhoz honnan jutsz hozzá, hogy Szarember? Ez nagyon érdekel.smile.gif
Zoli
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2012, 01:26) *
Most azt nem firtatom, hogy hogy bírjátok nézni ezt a műsort, mert ahogyan felvettem a gondolatod fonalát, az első pár adás igazán szórakoztató, ahol a sportból hülyéket indítják. Pl. én a mai napig James Prince rajongó vagyok.smile.gif Ezen a Zámbó gyereken viszont még Tina Turnerrel összevágva sem lehet önfeledten szórakozni, annyira kilóg a lóláb. Ezt most ugye nem a poén kategóriába szánták? Hogy lehet ilyen produkciót színpadra engedni? James Bond, aki még a saját hangjától is be van szarva... És még csak nem is egy Zámbó Árpy, akit jó szívvel lehetne utálni, röhögni rajta. Ez inkább sajnálatot ébreszt, rossz érzésed lesz tőle.

Amúgy ilyen stuffhoz honnan jutsz hozzá, hogy Szarember? Ez nagyon érdekel.smile.gif

Hááát rezeg a léc, egyre jobban. biggrin.gif

Ez az egész teheccségkutatósdi egyre hiteltelenebb Magyarországon. Valahogy ez elején (még amikor a Megaszar indult) lehetett kritikákat is mondani, valamint az állva tapsolással azt fejezték ki, hogy valaki nagyon jó volt (persze itteni viszonylatokban). Ma már csak akkor lehet valami rosszat mondani - persze azt is csak nagyon finoman - amikor már nagyon kilóg a lóláb, pl. a Zámbó féle Goldeneye-nál. Az állva tapsolás meg semmit nem jelent.
A másik, ami miatt egyre komolytalanabbak, hogy az első széria után minden évben el kell mondani 20-szor a válogatón, hogy a mostani mezőny nagyon erős, sokkal több a jó énekes, sokkal több egyéniség van, bla-bla-bla. Aztán amikor jön az élő adás, rájön mindenki, hogy az eddigi leggyengébb széria jön, na nem mintha annyira meglepő lenne.
Bőven elég lenne legfeljebb évente 1 ilyen műsor, hol az egyiken, hol a másikon.

Nem tudom mekkora jövője van még itt ezeknek a műsoroknak, de pár évnél többet nem adnék neki. Aztán majd rám cáfolnak, a VV4 nézettségében sem hittem, aztán 5. szériát is indítottak.
victory
IDÉZET(vingaal @ Oct 28 2012, 11:25) *
Nem azért fog nyerni, mert lesajnált roma gyerek, hanem azért, mert az egyik legjobb Antal Timi mellett. Ő meg is érdemelné. smile.gif

Antal Timi rendben van, vagyis csak egyszer hallottam őket énekelni.
Nekem elég volt ebből a sztárolásból, meg felkapunk mindenkit, egyenlő esély, stb. baromság.
Nem énekel rosszul az Oláh gyerek, de igenis megy a sajnálkozás az emberek részéről felé, mer szegény gereblyézik és a többi... Nem ő tehet róla, bár nem titok, hogy vannak előítéleteim a romákkal szemben -de ez nem is tartozik ide-, de szánalom, hogy így hatnak a nézőkre. Ez az én véleményem. Rühellem.
Szlavo
IDÉZET(victory @ Oct 30 2012, 03:02) *
Antal Timi rendben van, vagyis csak egyszer hallottam őket énekelni.
Nekem elég volt ebből a sztárolásból, meg felkapunk mindenkit, egyenlő esély, stb. baromság.
Nem énekel rosszul az Oláh gyerek, de igenis megy a sajnálkozás az emberek részéről felé, mer szegény gereblyézik és a többi... Nem ő tehet róla, bár nem titok, hogy vannak előítéleteim a romákkal szemben -de ez nem is tartozik ide-, de szánalom, hogy így hatnak a nézőkre. Ez az én véleményem. Rühellem.

Te valamit nagyon félreértelmeztél.Milyen egyenlő esély?Oláh Gergő messze a legjobb a mezőnyben,sőt visszamenőleg az eddigi ilyen tehetségkutató történetében is bárkivel összevethető és simán megállja a helyét.Semmilyen esélyegyenlőség nem játszott bele abba hogy ő most itt van,és abba sem fog ha megnyeri.Az azért lesz mert ő a legjobb a mezőnyben,méghozzá fényévekkel.Az meg hogy cigány vagy nem cigány a tehetsége szempontjából tök mindegy.Legalábbis értelmes ember számára.Nekem ez a srác emberként is nagyon szimpatikus és bármikor szívesen megismerném.És szerintem a legtöbben így vannak vele kapcsolatban.Ismerek olyant aki kifejezetten cigány utáló,de őrá egy rossz szava nem volt,és elismeri a tehetségét és emberségét.Zseniális amit a színpadon művel,az isten is oda teremtette.És majd nem gondolod hogy egy ekkora tehetség menjen vissza gereblyézni és ne sajnáltassa itt magát,sőt önként hagyja abba az egészet és ne merjen álmodni egy jobb életről,főleg hogy a kezében a kulcs.Vagy ő ne mondja el hogy eddig szar élete volt,mert hogy mer ilyent elmondani,még a végén befolyásolja a nézők döntését vele.Neki azt kéne mondania hogy eddigis minden happy volt,és már bánja hogy jelentkezett.Csak hogy ne legyen visszatetsző a dolog.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.