Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Zoli
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 10:19) *
Nekem pont a Fajkasházi a kedvencem. biggrin.gif

Nekem ez az egy bajom van vele. Azt egyébként én is bírom, amikor a se füle se farka sztorijaitól kiakadnak, vagy amikor őt is elkezdik osztani.
forza
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 08:17) *

Egy darab könnycseppet nem hullajtok ezért a hígfos szarért. Bár előbb történt volna már meg...
Clyde
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 08:17) *
Vége lesz a Heti hetesnek.

Nézte ezt még valaki?

sz:

Komment yt videó alatt:

Nem alaptalan feltételezés hogy ennek a hátterében (is) politikai akarat húzódik meg. Nekem van ismerősöm aki a felvételeken dolgozik már 5. éve (nem mellesleg most elveszíti az állását) és azt mondta hogy úgy 1 éve folyamatosan stábon belül megérzéseik vannak befolyásolási és szabotázs tevékenységekkel kapcsolatosan amire csak titkosszolgálat képes. Ilyen a kreativitás-blokkoló sugár vagy a bétahullám izé. Ezekkel ellaposították a műsort hogy nézettségi mutatók mögé rejtsék a cenzúrát. Szégyen!
belovedhungary 1 órával ezelőtt

blink.gif

AA - egykor a musor producere, a magyar valtozat fomunkatarsa =Mert ugye ez is csak egy eredeti nemet RTL-es koppintas volt anno, lsd. "Sieben Tage, Sieben Kopfe":

"Tehát megszűnik a Heti Hetes? Hát erre szigorúan csak "volt tévés szakemberként" mondhatom, hogy ennek már itt volt az ideje. Ügyes húzás most megszüntetni, és ezzel azt sugallni, hogy a kormány nyomására történik, még ha nem is vallják be. tán még nem is igaz. Kicsit mártirkodunk, kicsit nyalunk egyszerre. Ügyes."
still
IDÉZET(Clyde @ May 13 2012, 10:33) *
AA - egykor a musor producere, a magyar valtozat fomunkatarsa =Mert ugye ez is csak egy eredeti nemet RTL-es koppintas volt anno, lsd. "Sieben Tage, Sieben Kopfe":

"Tehát megszűnik a Heti Hetes? Hát erre szigorúan csak "volt tévés szakemberként" mondhatom, hogy ennek már itt volt az ideje. Ügyes húzás most megszüntetni, és ezzel azt sugallni, hogy a kormány nyomására történik, még ha nem is vallják be. tán még nem is igaz. Kicsit mártirkodunk, kicsit nyalunk egyszerre. Ügyes."

F.szság. Fábry-show is megszűnt, ellenpontként, ami az m1-en megy, az nem fajsúlyos.
nm_
IDÉZET(Clyde @ May 13 2012, 09:33) *

Olvasatom a kommenteket, állítólag kétszer annyian nézik, mint a konkurenciát és összretek átlagban is jó. Nem lehet, hogy egy kis hangulatkeltés, figyelemfelhívás (pl most erre a hírre én is meg fogom nézni, csak mert kíváncsi lettem)?
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 09:37) *
Igen, ez valóban így van, de én ennek ellenére, tudatában irányultságuknak néha-néha belenéztem, mert elvonatkoztatva a pártállástól a dumáik egy részét jól adták elő. Idén egy adást kezdtem el nézni, de borzalmasan szánalmas volt.
Nem lenne rossz egy ilyen elgondolású műsor, csak a régi kopott (Bajor, Hernádi) ill nem odavaló Hajdú Sztív) bútorokat kéne kicserélni.

Be lehetne ültetni Hajós mellé egy kőhalmit például, csak sajnos ezek az ávós leszármazottak nagyon önző típusok.

Jobb oldali telefonálóst nézel, akkor ugyan az van pepitában. Orbán a szent és sérthetetlen jó tündér.

Kreativitást blokkoló sugár, bétahullám izé.

szerk: a Kőhalminak király az új műsora.
vingaal
IDÉZET(Triki Lauda @ May 13 2012, 10:47) *

Az önálló estje? Azon én is behaltam. Szerintem is nagyon jó volt Zolika! laugh.gif biggrin.gif
Showder klub különkiadás-Kőhalmi Zoltán
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ May 13 2012, 09:47) *

Van? Hol?

HH-ban Bajor éppen visít, mint a vágásra szánt malac, mert Viktor miatt nincsen munkája. rolleyes.gif
Zoli
Ez volt talán az eddigi legjobb Fábry adás az M1-en. smile.gif
vingaal
IDÉZET(Zoli @ May 17 2012, 10:48) *
Ez volt talán az eddigi legjobb Fábry adás az M1-en. smile.gif

Szerintem is! smile.gif
Eulo
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 09:37) *
Igen, ez valóban így van, de én ennek ellenére, tudatában irányultságuknak néha-néha belenéztem, mert elvonatkoztatva a pártállástól a dumáik egy részét jól adták elő. Idén egy adást kezdtem el nézni, de borzalmasan szánalmas volt.
Nem lenne rossz egy ilyen elgondolású műsor, csak a régi kopott (Bajor, Hernádi) ill nem odavaló Hajdú Sztív) bútorokat kéne kicserélni.

Be lehetne ültetni Hajós mellé egy kőhalmit például, csak sajnos ezek az ávós leszármazottak nagyon önző típusok.

Jobb oldali telefonálóst nézel, akkor ugyan az van pepitában. Orbán a szent és sérthetetlen jó tündér.

Az egész Heti Tetves bagázsból csak Hajós és Kern voltak jók (illetve régebben még Havas is valamennyire), a többitől a gyomrom kifordult. Szerencsére már jóideje nem néztem.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ May 19 2012, 04:24) *
Az egész Heti Tetves bagázsból csak Hajós és Kern voltak jók (illetve régebben még Havas is valamennyire), a többitől a gyomrom kifordult. Szerencsére már jóideje nem néztem.

Nándi, te mit szeretsz? rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ May 19 2012, 05:57) *

Buttont,Räikkönent és engem. smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ May 19 2012, 06:10) *
Buttont,Räikkönent és engem. smile.gif

Button és Rajkó után mindjárt te jössz? Jó pozi. smile.gif
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ May 19 2012, 05:57) *

Miért? Baj, hogy a Heti Hetestől viszolygok? Te nem?
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ May 19 2012, 08:37) *
Miért? Baj, hogy a Heti Hetestől viszolygok? Te nem?

Nem tom, én nem nézem.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ May 19 2012, 09:19) *
Nem tom, én nem nézem.

Én se nézem évek óta, csak a szereplőit ismerem. Komolyan meglepne, ha pont neked ez bejönne. Mint ilyen, a trollkodásodat nem tudom hova tenni.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ May 19 2012, 10:10) *
Én se nézem évek óta, csak a szereplőit ismerem. Komolyan meglepne, ha pont neked ez bejönne. Mint ilyen, a trollkodásodat nem tudom hova tenni.

Szerinted? smile.gif

Melyik volt a trollkodás, a "mit szeretsz Nándi"? Mindjárt magamhoz nyúlok...
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ May 19 2012, 09:14) *
Szerinted? smile.gif

Ha befejezted a trollkodást elárulhatnád, hogy melyik csatornán és milyen címmel megy a Kőhalmi dry.gif
nm_
IDÉZET(Euloálius @ May 19 2012, 03:24) *

A Kern egy nulla volt, az irományai, amit kötelező jelleggel eljátszottak meg nulla alá.

Hajós ok, Farkasházy ok, Havas ok, Gálvölgyi szódával elment, a többi felejthető volt.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ May 19 2012, 10:14) *
Szerinted? smile.gif

Igen az. Egyértelműen arra utaltál benne, hogy nekem semmi sem tetszik. Ez nagyon pepperoni stílus, tőled nem ehhez szoktam hozzá.

Amúgy nagyon sokminden tetszik, de tény, hogy a bértollnokok, a nívótlan ripacsok, az igénytelen médiaszemét (Heti Hetes, Mónika, Valóvilág, Sastaps és társaik) nem a világom.
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ May 19 2012, 10:46) *
Ha befejezted a trollkodást elárulhatnád, hogy melyik csatornán és milyen címmel megy a Kőhalmi dry.gif

Hétfő este volt, ha jól emlékszem a retken, olyan 11 körül. Nem tudom milyen címmel.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ May 19 2012, 10:52) *
Igen az. Egyértelműen arra utaltál benne, hogy nekem semmi sem tetszik. Ez nagyon pepperoni stílus, tőled nem ehhez szoktam hozzá.

Amúgy nagyon sokminden tetszik, de tény, hogy a bértollnokok, a nívótlan ripacsok, az igénytelen médiaszemét (Heti Hetes, Mónika, Valóvilág, Sastaps és társaik) nem a világom.

És melyik műsor tetszik?
Zoli
IDÉZET(Triki Lauda @ May 20 2012, 07:58) *
Hétfő este volt, ha jól emlékszem a retken, olyan 11 körül. Nem tudom milyen címmel.

Showder Klub címmel.
vingaal
IDÉZET(nm_ @ May 19 2012, 10:46) *

Egy önálló estet szerveztek neki a a Thália színházban.Link smile.gif

Szerk,: Az RTL2-re kerül a Heti Hetes
still
IDÉZET(vingaal @ May 20 2012, 10:29) *

Öröm, bódottá.
Minek ebből a csatornából kettő is?

Nekem már az is sok, hogy körbeadják egymásnak cégen belül a filmeket. A Will Smith-féle robotos film volt a Cool-on, a Filmmegen, most az Rtl-en adták le. Pár héten belül.
nm_
IDÉZET(vingaal @ May 20 2012, 09:29) *
Egy önálló estet szerveztek neki a a Thália színházban.Link smile.gif

Szerk,: Az RTL2-re kerül a Heti Hetes

Kösz, meg is néztem gyorsan! smile.gif
vingaal
IDÉZET(still @ May 20 2012, 11:27) *
Öröm, bódottá.
Minek ebből a csatornából kettő is?

Nekem már az is sok, hogy körbeadják egymásnak cégen belül a filmeket. A Will Smith-féle robotos film volt a Cool-on, a Filmmegen, most az Rtl-en adták le. Pár héten belül.

Azért, mert így majd lehet egyszerre két vagy több csatornán hülyíteni a népet a jóslós, betelefonálós műsorukkal, a Szombat esti lázzal(szavazós műsor), Az I love Gjoni-val, a ValóVilággal és a többivel.
Heti Hetest néztem régebben rendszeresen, majd az öszödi-beszéd környékén abbahagytam. Kicsit besokalltam akkor. A múlt héten belenéztem én is megint. Nem kapnék sírógörcsöt, ha végleg abbahagynák, viszont a nem politikai kérdésekben, gondolok itt a közéleti, sztorizós, Kern elkapott egy levelet poénokon lehet még ma is nevetni csakhogy ebből van kevés.
Néha pedig lehet nézni Showder Klubot is, ami sokkal jobb. biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(nm_ @ May 20 2012, 12:32) *
Kösz, meg is néztem gyorsan! smile.gif

Nincs mit. És tetszett? Szerintem jó volt nagyon. biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ May 20 2012, 08:00) *
És melyik műsor tetszik?

Ha úgy veszem, a tehetségkutatók tetszenek, de inkább csak szeretek róluk beszélni. Emellett meg filmek, és bizonyos sportműsorok.

Amúgy a kertévézésen kívül is van élet. Nekem több ismerősöm is van, aki egyáltalán nem néz tévét...
still
IDÉZET(Euloálius @ May 20 2012, 01:42) *
Amúgy a kertévézésen kívül is van élet. Nekem több ismerősöm is van, aki egyáltalán nem néz tévét...

Igen, egyre több családnál kapcsolják ki az áramot. sleep.gif
nm_
IDÉZET(vingaal @ May 20 2012, 12:10) *
Nincs mit. És tetszett? Szerintem jó volt nagyon. biggrin.gif

Persze, meg a bevezető és átvezető maffiafőnökös részek is baromi jók voltak. Krokodil. biggrin.gif
Zoli
Holnap 21:00-tól Eurovíziós Dalfesztivál! smile.gif
hunnylander
IDÉZET(Zoli @ May 21 2012, 12:26) *
Holnap 21:00-tól Eurovíziós Dalfesztivál! smile.gif

\o/
Zoli
Tavalyról a kedvencem. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ May 21 2012, 02:14) *

Nekem ez tetszett tavaly
hunnylander
IDÉZET(Pepperoni @ May 21 2012, 04:09) *

És Ken Block rappel! ohmy.gif laugh.gif

Bújtatott Monster reklám az egész. tongue.gif

(De amúgy tényleg a hallgathatóbb számok közül való volt.)
Zoli
IDÉZET(hunnylander @ May 21 2012, 04:37) *
És Ken Block rappel! ohmy.gif laugh.gif

Bújtatott Monster reklám az egész. tongue.gif

(De amúgy tényleg a hallgathatóbb számok közül való volt.)

Nekem nem igazán jött be. A döntőbe jutottak közül Dánia volt a legjobb szerintem.
Idén Svájc a legjobb (szóval ők tuti nem fognak nyerni biggrin.gif).
hunnylander
Hangolódok az esti 'showra'. Végigfutottam a mai elődöntő résztvevőit az Eurovision.tv-n. Benyomások a teljesség igénye nélkül:

Montenegró - megy a szamár, állat! A szöveg se tűnik gyengének, ennek embargó lesz a vége! (Érdekes, hogy bizonyos számok után is ez indul el autoplay-en, holott nem is ez következne.)
Izland - fennkölt és művészi próbál lenni, nem tudom, hogy sikerül e
Görögország - görög pop, nem fogott meg
Lettország - hm, hát nem tudom
Albánia - énekesnő énekel, énekversenyen talán jó is lehetne
Románia - kellemes pop
Svájc - hogy néznek ezek ki? k****g emók? nem veszi be a gyomrom az ilyet
Belgium - nem egy nagy dal ez se, de muszáj volt volt nőt nézni az előző sokk után
Finnország - érdekes, mert finnül énekel, további vizuális terápia, tetszik, kellemes dal
Izrael - ez mintha feldolgozás vagy koppintás lenne a 70-es, 80-as évekből; de az énekes úgy énekel mint a beszédhibás vagy b**i; ezután is terápia kell
San Marino - komolytalan, nem elég jó terápiának
Ciprus - nagyon fülbemászó próbál lenni, már ismertem korábban; terápiának muszáj újra meghallgatni
Dánia - Ez ismerős valahonnan Kanadából, hogy is hívják azt a hobbit csajt? Mintha licencelték volna az egészet, talán ezért sikerült végighallgatni.
Oroszország laugh.gif kamon and densz
Ausztria Ebben egy kimirájkönen (is) rappel 'osztrákul' valamilyen popóról. A kiscsajok sikítoznak is a klipben elejétől a végéig. Mehetek vissza a csajos klipekhez, mert ez így gyomorrontás lenne a végére.
Zoli
IDÉZET(hunnylander @ May 22 2012, 11:35) *
Hangolódok az esti 'showra'. Végigfutottam a mai elődöntő résztvevőit az Eurovision.tv-n. Benyomások a teljesség igénye nélkül:

Montenegró - megy a szamár, állat! A szöveg se tűnik gyengének, ennek embargó lesz a vége! (Érdekes, hogy bizonyos számok után is ez indul el autoplay-en, holott nem is ez következne.)
Izland - fennkölt és művészi próbál lenni, nem tudom, hogy sikerül e
Görögország - görög pop, nem fogott meg
Lettország - hm, hát nem tudom
Albánia - énekesnő énekel, énekversenyen talán jó is lehetne
Románia - kellemes pop
Svájc - hogy néznek ezek ki? k****g emók? nem veszi be a gyomrom az ilyet
Belgium - nem egy nagy dal ez se, de muszáj volt volt nőt nézni az előző sokk után
Finnország - érdekes, mert finnül énekel, további vizuális terápia, tetszik, kellemes dal
Izrael - ez mintha feldolgozás vagy koppintás lenne a 70-es, 80-as évekből; de az énekes úgy énekel mint a beszédhibás vagy b**i; ezután is terápia kell
San Marino - komolytalan, nem elég jó terápiának
Ciprus - nagyon fülbemászó próbál lenni, már ismertem korábban; terápiának muszáj újra meghallgatni
Dánia - Ez ismerős valahonnan Kanadából, hogy is hívják azt a hobbit csajt? Mintha licencelték volna az egészet, talán ezért sikerült végighallgatni.
Oroszország laugh.gif kamon and densz
Ausztria Ebben egy kimirájkönen (is) rappel 'osztrákul' valamilyen popóról. A kiscsajok sikítoznak is a klipben elejétől a végéig. Mehetek vissza a csajos klipekhez, mert ez így gyomorrontás lenne a végére.

A nagy részére már nem is emlékszem. Akkor kezdtem el megnézni ezeket, amikor felrakták az oldalra, így nem lesz unalmas a tv-ben.
A montenegrói: Rambo Amadeus, ez komoly? Milyen név ez? laugh.gif A szám egyébként borzalmas, 10 mp után beletekertem 2-szer, aztán leállítottam.
A svájci tetszik a legjobban, a klipet kb. egyszer láttam, amúgy csak hallgatni szoktam. Ha ezek neked köcsög emók, akkor még nem láttál olyat szerintem. biggrin.gif
A többit inkább nem is hallgatom meg, majd este. Az oroszra mondjuk emlékszem még, na nekem az volt egy sokk. biggrin.gif
hunnylander
IDÉZET(Zoli @ May 22 2012, 12:06) *
A nagy részére már nem is emlékszem. Akkor kezdtem el megnézni ezeket, amikor felrakták az oldalra, így nem lesz unalmas a tv-ben.
A montenegrói: Rambo Amadeus, ez komoly? Milyen név ez? laugh.gif A szám egyébként borzalmas, 10 mp után beletekertem 2-szer, aztán leállítottam.
A svájci tetszik a legjobban, a klipet kb. egyszer láttam, amúgy csak hallgatni szoktam. Ha ezek neked köcsög emók, akkor még nem láttál olyat szerintem. biggrin.gif
A többit inkább nem is hallgatom meg, majd este. Az oroszra mondjuk emlékszem még, na nekem az volt egy sokk. biggrin.gif

A svájci nem lenne rossz szám. Igen a minősítésem talán túlzás lehet, jóhiszeműen feltételezem, hogy nem köcsögök. De annyira undorító a stylistok garázdálkodása.
Eulo
IDÉZET(Zoli @ May 21 2012, 04:46) *
Nekem nem igazán jött be. A döntőbe jutottak közül Dánia volt a legjobb szerintem.
Idén Svájc a legjobb (szóval ők tuti nem fognak nyerni biggrin.gif ).

http://www.youtube.com/watch?v=r_3Ma2URVzg

Imádtam. Talán az egyetlen minőségi dal volt a sok szar között. Utána jött Kati és a svéd Eric Saade.

Idén csak párat hallgattam, és nem jött be egyik sem, az orosz banyakórus pedig gyalázat.
Eulo
Elődöntő röviden: szánalmas

Harmatgyenge tucatdalok, vagy épp minősíthetetlen paródia (montenegro, osztrák, orosz), a mieink egyáltalán nem lógtak ki lefelé, sőt. A legjobb egyértelműen a görög lány volt.
Zoli
Hát Svájc nem jutott tovább, de legalább Dánia igen és a lényeg, hogy mi is. smile.gif

Amúgy tetszett a színpad, a háttér és a grafikai megoldások. Le a kalappal Azerbajdzsán előtt. biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Euloálius @ May 22 2012, 10:34) *
Elődöntő röviden: szánalmas

Harmatgyenge tucatdalok, vagy épp minősíthetetlen paródia (montenegro, osztrák, orosz), a mieink egyáltalán nem lógtak ki lefelé, sőt. A legjobb egyértelműen a görög lány volt.

Az orosz nyilván poén akar lenni, bár nekem nem jön be. Abban biztos voltam, hogy tovább jutnak, de azért bízom benne, hogy ezzel nem lehet megnyerni az Eurovíziót.
A montenegrói viszont tényleg minősíthetetlen volt. Nem tudom mit kerestek ott ezzel a számmal.
Zoli
"Nem futnék össze velük egy sötét sikátorban." Külföldi vélemények a Compact Discóról

Úgy tűnik elég megosztó a Kompakt Disznó. Nyerni nem fogunk az fix, de örülnék, ha a 22. helytől előrébb végeznénk (de már azzal is elégedett vagyok, hogy ott leszünk a döntőben).

Az Eurovízióval szemben két, jellegzetes attitűd létezik Magyarországon: az egyik a gőgös lenézés, hiszen többnyire a verseny kontextusán kívül nem működő giccsdalok és idétlenségek alkotják a mezőny legjavát, a másik pedig a feltámadó nemzeti öntudat, melynek a vége rendszerint az, hogy kommentekben siránkozunk arról, hogy bennünket, magyarokat senki, de senki nem szeret a világon. Külföldön azonban egész népszerű egy harmadik magatartásforma is, amely jó szórakozásként fogja fel a versenyt, és a nemzeti önérzetet hátrébb szorítva, viszonylag objektíven értékeli a produkciókat, arról nem is beszélve, hogy - mint már korábban idéztük - a meleg szubkultúrában az Eurovízió felér egy foci Eb-nézéssel. Számos zenei blog például kiemelt eseményként kezeli és komolyan is veszi az Eurovíziót.

Érdekes, de tényleg ez a 2 hozzáállás jellemző a magyarokra.
still
Magyarán a buzik nézik az Eurovíziót.
hunnylander
IDÉZET(Zoli @ May 23 2012, 03:07) *
"Nem futnék össze velük egy sötét sikátorban." Külföldi vélemények a Compact Discóról

Úgy tűnik elég megosztó a Kompakt Disznó. Nyerni nem fogunk az fix, de örülnék, ha a 22. helytől előrébb végeznénk (de már azzal is elégedett vagyok, hogy ott leszünk a döntőben).

Az Eurovízióval szemben két, jellegzetes attitűd létezik Magyarországon: az egyik a gőgös lenézés, hiszen többnyire a verseny kontextusán kívül nem működő giccsdalok és idétlenségek alkotják a mezőny legjavát, a másik pedig a feltámadó nemzeti öntudat, melynek a vége rendszerint az, hogy kommentekben siránkozunk arról, hogy bennünket, magyarokat senki, de senki nem szeret a világon. Külföldön azonban egész népszerű egy harmadik magatartásforma is, amely jó szórakozásként fogja fel a versenyt, és a nemzeti önérzetet hátrébb szorítva, viszonylag objektíven értékeli a produkciókat, arról nem is beszélve, hogy - mint már korábban idéztük - a meleg szubkultúrában az Eurovízió felér egy foci Eb-nézéssel. Számos zenei blog például kiemelt eseményként kezeli és komolyan is veszi az Eurovíziót.

Érdekes, de tényleg ez a 2 hozzáállás jellemző a magyarokra.

Origo Zene? Az majdnem olyan szaktekintély, mint az Index Zene?

Ha a bloggerek és magyar firkászok azt hiszik, hogy a CD megosztó, akkor lövésük sincs az egészről.

Mindenki megosztóbb, aki tutira előttünk fog végezni és egy kicsit is esélyes a győzelemre. És számomra nem kell, hogy az Origo mondja meg, hogy mi a külföldiek véleménye a magyarokról, kinyomozom (egész pontosan; kinyomoztam) én azt magam, alaposabban, mint az Origo firkásza.

A CD száma és tegnapi előadása is kiugróan pozitív tetszési mutatókkal rendelkezik. Ez alapján már előre sejthető, hogy csak a konszolidáltabb közönség kedveli, nem zavar vizet, nem félnek tőle. Az igazi esélyes számok rettentően megosztóak és fikázottak, mert a rivális népszerű számok fanjai fikázzák agyba-főbe.

Ha a külföldi kommenteket nézem, minden rosszindulatú kommentre jut vagy egy tucat pozitív és dicsérő. Továbbá a szakma is elismeri a számot. A továbbjutásunk is leginkább a szakmai zsűrik szavazatainak köszönhető, nem a telefonos szavazóknak.
Zoli
IDÉZET(hunnylander @ May 23 2012, 03:59) *
Origo Zene? Az majdnem olyan szaktekintély, mint az Index Zene?

Ha a bloggerek és magyar firkászok azt hiszik, hogy a CD megosztó, akkor lövésük sincs az egészről.

Mindenki megosztóbb, aki tutira előttünk fog végezni és egy kicsit is esélyes a győzelemre. És számomra nem kell, hogy az Origo mondja meg, hogy mi a külföldiek véleménye a magyarokról, kinyomozom (egész pontosan; kinyomoztam) én azt magam, alaposabban, mint az Origo firkásza.

A CD száma és tegnapi előadása is kiugróan pozitív tetszési mutatókkal rendelkezik. Ez alapján már előre sejthető, hogy csak a konszolidáltabb közönség kedveli, nem zavar vizet, nem félnek tőle. Az igazi esélyes számok rettentően megosztóak és fikázottak, mert a rivális népszerű számok fanjai fikázzák agyba-főbe.

Ha a külföldi kommenteket nézem, minden rosszindulatú kommentre jut vagy egy tucat pozitív és dicsérő. Továbbá a szakma is elismeri a számot. A továbbjutásunk is leginkább a szakmai zsűrik szavazatainak köszönhető, nem a telefonos szavazóknak.

Ott volt a főoldalon, elolvastam, aztán linkeltem. Annyira azért nem érdekel, hogy még külföldi blogokat, oldalakat olvassak csak azért, hogy mit szólnak a Kompakt Disznóhoz. Ha van egy cikk róla, elolvasom. De attól, hogy a külföldi, vagy magyar oldalak írnak valamit, attól még nem fog megváltozni a véleményem. Így nekem teljesen mindegy, hogy az origo mennyire szaktekintély.

Egyébként nem tudom mitől lenne megosztó ez a szám, ezt én se értem. Szerintem a mezőnyhöz képest nem rossz.
hunnylander
IDÉZET(Zoli @ May 23 2012, 04:39) *
Ott volt a főoldalon, elolvastam, aztán linkeltem. Annyira azért nem érdekel, hogy még külföldi blogokat, oldalakat olvassak csak azért, hogy mit szólnak a Kompakt Disznóhoz. Ha van egy cikk róla, elolvasom. De attól, hogy a külföldi, vagy magyar oldalak írnak valamit, attól még nem fog megváltozni a véleményem. Így nekem teljesen mindegy, hogy az origo mennyire szaktekintély.

Egyébként nem tudom mitől lenne megosztó ez a szám, ezt én se értem. Szerintem a mezőnyhöz képest nem rossz.

Én csak a kritikát kritizáltam. tongue.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.