Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: TV-műsorokról.
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
vingaal
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 17 2012, 01:20) *
Néztem az este az RTL Klubon a Showder Klub Roast-ot! Kicsit se tetszik a koncepció! Már néztem hogy mikor kezdenek el anyázni, hogy tényleg egy értékelhetetlen szar legyen!
Abból csináltak műsort hogy van egy kiválasztott személy akit oltanak, majd a végén az visszaszólogat mindegyiknek? Ráadásul az egész szépen forgatókönyv alapján!
Minimum 18-as karikát rárakatnák a műsorkoncepció miatt!

Én is néztem. Szerintem meg nagyon is ott voltak a poénok. Igaz némelyik elég erősre sikeredett, de ha belegondolunk abba, hogy ők ezt elvállalták, akkor meg viseljék is el. A forgatókönyv meg, valószínűleg pont azért van, hogy anyázásig ne menjenek el.
Mondjuk én a nagy felhajtás helyett inkább a hosszabb műsoridőre koncentrálnék.
22.25-kor kezdődött. Aki akkor Tv-t néz, azt már nem a karika fogja érdekelni. biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 04:04) *
Én is néztem. Szerintem meg nagyon is ott voltak a poénok. Igaz némelyik elég erősre sikeredett, de ha belegondolunk abba, hogy ők ezt elvállalták, akkor meg viseljék is el. A forgatókönyv meg, valószínűleg pont azért van, hogy anyázásig ne menjenek el.
22.25-kor kezdődött. Aki akkor Tv-t néz, azt már nem a karika fogja érdekelni. biggrin.gif

Tegnap linkeltem egy cikket, abban benne van, hogy miért ment forgatókönyv szerint.
Réka
IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 03:04) *

Azért észrevehető volt, hogy néha Feró mosolya nem volt túl őszinte... biggrin.gif
vingaal
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 04:54) *
Tegnap linkeltem egy cikket, abban benne van, hogy miért ment forgatókönyv szerint.

Hogy ne csússzanak el a műsoridőtől? 49,14perc az RTL Most-on, amiben nincs reklám, ebből a felkonferálás+ a sallangok levesznek még vagy 15-20 percet és marad kb.30 -35 percnyi műsor. Szerintem ez lehetne jóval több is, a körítés meg minél rövidebb. smile.gif
Szlavo
IDÉZET(forza @ Apr 15 2012, 10:43) *
A BP TV mondjuk az Ő színvonala - kár, hogy megszűnt. Anettkával jó párt alkotnának. smile.gif

Basszátok meg,nektek megfelel bárki a médiából ebben az országban?Van itt bárki akinek van színvonala,és megüti a mércéteket?és ha igen ,mi alapján? laugh.gif
forza
IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 06:26) *
Basszátok meg,nektek megfelel bárki a médiából ebben az országban?Van itt bárki akinek van színvonala,és megüti a mércéteket?és ha igen ,mi alapján? laugh.gif

Van, aki megfelel, de az számomra nem Puzsér Róbert. De hát ízlések és pofonok. Nekem nem tetszik, ha valaki attól válik nagymenővé, mert szarrá aláz embereket, sajnálom. Ha számomra valami igazán fontos, akkor az a másik ember iránti tisztelet. Ebbe a képbe nálam Puzsér nem fér bele.
Zoli
IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 05:56) *
Hogy ne csússzanak el a műsoridőtől? 49,14perc az RTL Most-on, amiben nincs reklám, ebből a felkonferálás+ a sallangok levesznek még vagy 15-20 percet és marad kb.30 -35 percnyi műsor. Szerintem ez lehetne jóval több is, a körítés meg minél rövidebb. smile.gif

Abban a 15-20 percben is volt poén rendesen. A sallang szvsz pár percnél többet nem vett el. De nem a műsoridő miatt, azt így is úgy is megvágják, tehát az bele fog férni.

"Egy magyar műsorkészítő úgy állt volna neki, hogy leültet tíz ismert embert, improvizálnak valamit, majd úgyis megvágják. Amerikában azonban, ahol értenek ehhez, egy egyórás műsor felvétele nem csúszhat sokat, ott kínosan ügyelnek arra, hogy a nézők, akik legfeljebb másfél-két órát bírnak ki a figyelem lankadása nélkül, ki ne essenek a hangulatból. Itthon nem így megy, ami hiba. Szerintem egy 50-60 perces adáshoz kell 15 százalék tartalék, mert a csatorna, a jogi osztály is belenyúlhat, ez már 70 perc felvétel. 10-15 perc kell, míg leülnek, 10 perc, míg az elején beszélünk hozzájuk, a nézők bemelegednek, felveszik a hangulatot - ezzel meg is van a másfél óra. Ha a Roast-ban bárki az előírt három percnél többet beszélt volna, azzal lehet, hogy több nevetést bezsebelt volna az adott pillanatban, de az utolsó három ember műsorát megöli közben, mert a néző a végére elunja a műsort. Ez az, mit a régi tévés generáció nem ért itthon" - magyarázta.
Szlavo
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:36) *
Van, aki megfelel, de az számomra nem Puzsér Róbert. De hát ízlések és pofonok. Nekem nem tetszik, ha valaki attól válik nagymenővé, mert szarrá aláz embereket, sajnálom. Ha számomra valami igazán fontos, akkor az a másik ember iránti tisztelet. Ebbe a képbe nálam Puzsér nem fér bele.

Na de ki az?Puzsér szar,Balázs szar,minden tehetségkutató összes versenyzője szar....Ki a jó?
vingaal
IDÉZET(Réka @ Apr 17 2012, 05:16) *
Azért észrevehető volt, hogy néha Feró mosolya nem volt túl őszinte... biggrin.gif

Meg még rajta kívül egy pár embernek forgott vérben a szeme. (Ganxsta,Zalatnay,Nyuszó Muszó) biggrin.gif
A showder klubosok voltak a legjobbak szerintem.Mondjuk nekik már van rutinjuk.
Zoli
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:36) *

Inkább csak szókimondó. Azzal szerintem senkit nem aláz meg, hogy ha közli vele, hogy mennyire rossz. Volt egy "humorista", akinek megmondta, hogy ha levetkőzi az idegesítő szokásait, akkor még lehet belőle egy nagyon rossz humorista. Jobb lett volna, ha azt mondja, hogy "köszönjük szépen, de ez most egy kicsit kevés volt"? Egy valamit nem bírok Puzsérban, amikor jön a jó ízlés dumával. Ez pont az ellenkezője annak, amit meg én mondok, hogy szerintem nincs jó és rossz ízlés. Mert ki dönti el, hogy mi a jó ízlés, Puzsér? Ezen kívül nincs vele bajom.
forza
IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 06:40) *
Na de ki az?Puzsér szar,Balázs szar,minden tehetségkutató összes versenyzője szar....Ki a jó?

Ne keverd a szezont a fazonnal. Én Balázsra sose mondtam, hogy szar. Ő se tökély, alázott már meg Ő is embereket, de összességében szvsz egy nagyon fogyasztható humorú, stílusos műsorvezető. Egész átlagos műsorokból is nézhető dolgokat csinál.
forza
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 06:49) *
Inkább csak szókimondó. Azzal szerintem senkit nem aláz meg, hogy ha közli vele, hogy mennyire rossz. Volt egy "humorista", akinek megmondta, hogy ha levetkőzi az idegesítő szokásait, akkor még lehet belőle egy nagyon rossz humorista. Jobb lett volna, ha azt mondja, hogy "köszönjük szépen, de ez most egy kicsit kevés volt"? Egy valamit nem bírok Puzsérban, amikor jön a jó ízlés dumával. Ez pont az ellenkezője annak, amit meg én mondok, hogy szerintem nincs jó és rossz ízlés. Mert ki dönti el, hogy mi a jó ízlés, Puzsér? Ezen kívül nincs vele bajom.

Aki BP TV-n vezetett műsort, az alapból ne beszéljen jó ízlésről, ez az egyik... A másik, hogy nem szimplán közli vele, mennyire rossz, hanem mindenféle alpárinak elmondja, porig alázza.
Szlavo
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 06:49) *

Ennyi.Ebben azországban ha őszintén kimondod valakire hogy egy rakat szar amit csinál,azt kifütyülik meg letahózzák meg stb.Én eddig minden ilyen őszinte véleménynyilvánításával szinte egyetértettem.Talán kicsit tényleg kendőzetlenebb a kelleténél,de még mindig jobb mint a sok seggnyaló akik a pofádba mosolyognak,aztán a hátad mögött elmondanak minden szarnak.Több Puzsér kellene ide. smile.gif
Szlavo
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:53) *
Aki BP TV-n vezetett műsort, az alapból ne beszéljen jó ízlésről, ez az egyik... A másik, hogy nem szimplán közli vele, mennyire rossz, hanem mindenféle alpárinak elmondja, porig alázza.

Akire ezt mondta az valóban az is volt.Két vén köcsög buzult a színpadon.Nálad az mi ha nem alpáriság?
Syd_Barrett
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:53) *

ne hülyéskedj már, az akkora duma volt pedig... "mi volt ez a pusztító alpáriság?!!?!!" biggrin.gif nálunk haveri közösségben kezd is elterjedni. egyébként most egyetértek Danny Trejóval, Puzsér tényleg jó arc, bár én nem a csillagszületik alapján mondom ezt, hanem mint rádiós műsorvezetőt bírtam eddig is.

ja, és amire mondta a pusztító alpáriságot, az tényleg valami szánalmas és vállalhatatlan dolog volt. más kérdés, hogy nyilván, amíg ezek a "produkciók" eljutnak a stúdióig, addig gondolom tartanak országszerte ezer elő-előselejtezőt, és hát ott kiszűrhették volna az idiótákat, csak valószínűleg úgy érezték (és joggal), hogy nézettségnövelőnek jó lesz, ha Puzsért hagyják "kibontakozni" biggrin.gif.
Vaant
IDÉZET(forza @ Apr 15 2012, 09:43) *
A BP TV mondjuk az Ő színvonala - kár, hogy megszűnt. Anettkával jó párt alkotnának. smile.gif

Megnézted azt a videót? Az egy "mediahack", másnéven egy szopatás volt, ahol görbetükröt állítottak a BPTV-nek, meg a nézőiknek. Ki is vágták két adás után őket.

Viszont ezen a szombati műsoron kiakadtam, azt a tehetségtelen, nyomorult, köpedelmes, senkiházi stand-upos suttyót, hogy rakhatták tizenkettőbe??? HOGY??
Szlavo
IDÉZET(Syd_Barrett @ Apr 17 2012, 07:39) *
ne hülyéskedj már, az akkora duma volt pedig... "mi volt ez a pusztító alpáriság?!!?!!" biggrin.gif nálunk haveri közösségben kezd is elterjedni. egyébként most egyetértek Danny Trejóval, Puzsér tényleg jó arc, bár én nem a csillagszületik alapján mondom ezt, hanem mint rádiós műsorvezetőt bírtam eddig is.

ja, és amire mondta a pusztító alpáriságot, az tényleg valami szánalmas és vállalhatatlan dolog volt. más kérdés, hogy nyilván, amíg ezek a "produkciók" eljutnak a stúdióig, addig gondolom tartanak országszerte ezer elő-előselejtezőt, és hát ott kiszűrhették volna az idiótákat, csak valószínűleg úgy érezték (és joggal), hogy nézettségnövelőnek jó lesz, ha Puzsért hagyják "kibontakozni" biggrin.gif.

És amikor ecsetelte a Hajósnak hogy jóhogynem juttat már tovább valakit aki felmegy a színpadra és leszokik a dohányzásról? biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 08:25) *
És amikor ecsetelte a Hajósnak hogy jóhogynem juttat már tovább valakit aki felmegy a színpadra és leszokik a dohányzásról? biggrin.gif

Nekem a(z egyik) kedvencem az volt, amikor egy táncos csoportnak mondta, hogy nem korlátozza őket a koreográfia. Szó szerint már nem tudom hogy volt, de hatalmas volt. biggrin.gif
Vaant
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 07:41) *
Nekem a(z egyik) kedvencem az volt, amikor egy táncos csoportnak mondta, hogy nem korlátozza őket a koreográfia. Szó szerint már nem tudom hogy volt, de hatalmas volt. biggrin.gif

Eulo
Az ne zavarjon senkit, hogy Puzsér (vagy Pozser a Pofa be c. klasszikus rosszfiúja) szerepet játszik. smile.gif
Őt azért fizetik, hogy mondja a hangzatos nemeket.
Mochok85
Hát így képről valahogy erőltetett szövegnek tűnik! De lehet hogy csak én vagyok a túl eccerű és mindenkit igennel/nemmel küldtem volna le a szinpadról! Többi zsűritag is ilyen poénos akart lenni vagy csak ő?
forza
IDÉZET(Euloálius @ Apr 17 2012, 09:10) *
Az ne zavarjon senkit, hogy Puzsér (vagy Pozser a Pofa be c. klasszikus rosszfiúja) szerepet játszik. smile.gif
Őt azért fizetik, hogy mondja a hangzatos nemeket.

Ez számomra az első megvillanásától (amit láttam) kezdve teljesen egyértelmű. De látod, egyesek szerint ez valami féle eredeti stílus. Holott ennél még Friderikusz is eredetibb, és asszem, ezzel mindent elmondtam.
Syd_Barrett
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 09:34) *
Ez számomra az első megvillanásától (amit láttam) kezdve teljesen egyértelmű. De látod, egyesek szerint ez valami féle eredeti stílus. Holott ennél még Friderikusz is eredetibb, és asszem, ezzel mindent elmondtam.

hát lehet, hogy csak a magam nevében beszélek, de nekem tök evidens volt, hogy ezekben a show-kban szerepeket játszanak a zsűritagok. Fridi modoros selypítése szvsz gázabb volt, Puzsér egy új színt visz ebbe a műfajba. (lásd még: egy szerepet is lehet érdekesen és unalmasan vinni.) másrészt viszont, ha figyelted, pont azt írtam, hogy még rádiós műsorvezetőként kedveltem meg Puzsért, nem a retek klubos bohóckodásért. bár mondom, én úgy gondolom, hogy jócskán kilóg ebből a celebgyár-közegből és pont ettől lesz érdekes a dolog.
Zoli

Ti biztos nagyon jól ismeritek személyesen, én nem. Viszont nem is arról volt szó, hogy ő valóban ilyen, vagy ez csak egy szerep. De ha ti mondjátok biztos így is van. Ettől még továbbra sincs vele bajom, és amikkel eddig egyetértettem vele, azzal most is egyetértek. Szeretem a szókimondó stílust, én is azt vallom, hogy ha valami szar, akkor azt ki kell mondani. Számomra semmivel sem jobb, ha burkoltan céloznak rá, a lényeg ugyanaz.
forza
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 10:05) *
Ti biztos nagyon jól ismeritek személyesen, én nem. Viszont nem is arról volt szó, hogy ő valóban ilyen, vagy ez csak egy szerep. De ha ti mondjátok biztos így is van. Ettől még továbbra sincs vele bajom, és amikkel eddig egyetértettem vele, azzal most is egyetértek. Szeretem a szókimondó stílust, én is azt vallom, hogy ha valami szar, akkor azt ki kell mondani. Számomra semmivel sem jobb, ha burkoltan céloznak rá, a lényeg ugyanaz.

Szerintem se jobb burkoltan célozni, mint kimondani, ebben teljesen egyetértünk. De ez még mindig nem ugyanaz, amiről én beszélek. A megalázás ugyanis már megint egy más kategória. Az egyenes szókimondás az valami olyasmi lenne, hogy "Hát, ez nem tetszett, én nem engedlek tovább titeket", ellenben ez a "pusztító alpáriság" meg hasonlók, nekem nem bejövősek. Abszolút hatásvadász szövegek, amiknek a lényege a minél nagyobb nézőszám elérése (lásd fb-on a Puzsér-idézetes alkalmazást -> a negatív reklám a legjobb reklám). Miközben totál telibe szarja, hogy hány embert aláz a föld színéig. Én így látom.
Zoli
IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 10:12) *
Szerintem se jobb burkoltan célozni, mint kimondani, ebben teljesen egyetértünk. De ez még mindig nem ugyanaz, amiről én beszélek. A megalázás ugyanis már megint egy más kategória. Az egyenes szókimondás az valami olyasmi lenne, hogy "Hát, ez nem tetszett, én nem engedlek tovább titeket", ellenben ez a "pusztító alpáriság" meg hasonlók, nekem nem bejövősek. Abszolút hatásvadász szövegek, amiknek a lényege a minél nagyobb nézőszám elérése (lásd fb-on a Puzsér-idézetes alkalmazást -> a negatív reklám a legjobb reklám). Miközben totál telibe szarja, hogy hány embert aláz a föld színéig. Én így látom.

Miért kéne ezt mondania? Ez szerinted az elfogadható, szerintem meg az is elfogadható, ha azt mondja, hogy "minősíthetetlen volt", vagy "hitvány volt". Nem vagyunk egyformák. Adott esetben én is hasonlóan fogalmaznék, csak más szóhasználattal, mert számomra elég érdekesen fogalmaz Puzsér, másrészt meg sok olyan szót használ, amit én nem, de ez már csak részletkérdés. biggrin.gif
Az, hogy "ez nem tetszett, én erre egy nemet mondok", nekem pl. néhány produkcióra elég kevés lenne. Ha valamiről az a véleményem, hogy borzasztó, akkor miért ne mondhatnám el? Ezzel nem alázok meg senkit. Ennyi erővel Hernádi is megalázta azt a "humoristát", aki tényleg nagyon rossz volt és magához képest elég keményen beszólt neki.
Egyébként amit még kedvelek benne, hogy az arcáról mindent le lehet olvasni. Vagy kibaszott jó színész (és sokkal természetesebb, hitelesebb, mint az összes magyar színész), vagy tényleg azt gondolja, amit látni lehet rajta és amit ki is mond. Valamennyire én is ilyen vagyok, ha valamiről nincs jó véleményem, akkor az egyből meglátszik rajtam (ezért sem tudok hazudni biggrin.gif). Ez egy olyan dolog, amin nem hiszem, hogy tudnék változtatni.
Eulo

Puzsér nekem olyan, mint Árpa. Tehetségtelen, és nem képernyőképes, viszont rettentően próbálja bizonyítani ennek ellenkezőjét. biggrin.gif
befana
IDÉZET(Syd_Barrett @ Apr 17 2012, 09:50) *
hát lehet, hogy csak a magam nevében beszélek, de nekem tök evidens volt, hogy ezekben a show-kban szerepeket játszanak a zsűritagok. Fridi modoros selypítése szvsz gázabb volt, Puzsér egy új színt visz ebbe a műfajba. (lásd még: egy szerepet is lehet érdekesen és unalmasan vinni.) másrészt viszont, ha figyelted, pont azt írtam, hogy még rádiós műsorvezetőként kedveltem meg Puzsért, nem a retek klubos bohóckodásért. bár mondom, én úgy gondolom, hogy jócskán kilóg ebből a celebgyár-közegből és pont ettől lesz érdekes a dolog.

Puzsér egy imitt-amott autisztikus jegyeket mutató szociopata,akit egy barátom két végeláthatatlanul hosszú hónapon keresztül tréningezett és mesélt ezekről az időkről-egyébként rettentő mód szórakoztató- érdekességeket.Egy üdítő,szórakoztató új fuvallat a képernyőn,akire semmiféle már létező séma nem húzható rá.Ő valóban a Szent Kulturális dzsihádját folytatja a saját kis megkreált ideológiájának ösvényén és néha valóban látszik,hogy lelkileg mennyire megviseli egy-egy önjelölt tehetség penetra előadása.A szó legszorosabb értelmében ki tud borulni és hosszú idő kell,mire komoly összpontosítással újra birtokba veszi a saját lelki nyugalmát.Nekem sokszor van olyan érzésem,mintha az Esőember zsűrizne és olyankor rettentő lelkiismeret-furdalásom van,amiért remekül szórakozom rajta(mert remekül szórakozom,úgyhogy Alonso és Palik után újabb megerősítést nyert a mélyen nívón aluli ízlésvilágom rolleyes.gif ).Bátor,már-már merész húzás volt a csatornától a szerződtetése.Nem vagyok maradéktalanul meggyőződve róla,hogy nem-e egy beélesített kézigránát ücsörög szombatonként a jobb szélen...
Mochok85
IDÉZET(befana @ Apr 18 2012, 11:53) *
Puzsér egy imitt-amott autisztikus jegyeket mutató szociopata,akit egy barátom két végeláthatatlanul hosszú hónapon keresztül tréningezett és mesélt ezekről az időkről-egyébként rettentő mód szórakoztató- érdekességeket.Egy üdítő,szórakoztató új fuvallat a képernyőn,akire semmiféle már létező séma nem húzható rá.Ő valóban a Szent Kulturális dzsihádját folytatja a saját kis megkreált ideológiájának ösvényén és néha valóban látszik,hogy lelkileg mennyire megviseli egy-egy önjelölt tehetség penetra előadása.A szó legszorosabb értelmében ki tud borulni és hosszú idő kell,mire komoly összpontosítással újra birtokba veszi a saját lelki nyugalmát.Nekem sokszor van olyan érzésem,mintha az Esőember zsűrizne és olyankor rettentő lelkiismeret-furdalásom van,amiért remekül szórakozom rajta(mert remekül szórakozom,úgyhogy Alonso és Palik után újabb megerősítést nyert a mélyen nívón aluli ízlésvilágom rolleyes.gif ).Bátor,már-már merész húzás volt a csatornától a szerződtetése.Nem vagyok maradéktalanul meggyőződve róla,hogy nem-e egy beélesített kézigránát ücsörög szombatonként a jobb szélen...

Úgy fog szétszálni a feje ha egy "csillag" lemegy a színpadról és elpáholja a sértegetései miatt? smile.gif
forza
IDÉZET(befana @ Apr 18 2012, 11:53) *

Nem rossz az ízlésed, csak e téren más, mint mondjuk az enyém. Itt nincs jó meg rossz. Kinek a pap, kinek a papné. wink.gif
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2012, 12:53) *
Úgy fog szétszálni a feje ha egy "csillag" lemegy a színpadról és elpáholja a sértegetései miatt? smile.gif

Ebből a 12 emberből illetőleg formációból már nem nézem ki,hogy nyílt test test elleni atrocitásnak tenné ki a zsűritagot smile.gif ,viszont egy kamerák kereszttüzében előadott hangzavaros idegösszeomlás még befigyelhet,ha Puzsérunk kiborul egy-egy műsorszám vagy kiesés miatt.Szerintem nem árt,ha a kellékes keze ügyében tart egy kényszerzubbonyt is. wink.gif Nekem nagy gyengém az ilyen egzaltált idióta!Mindig imádtam őket és azonnal életbe lép a "mentsük meg" című pátyolgatós reflexem. wink.gif rolleyes.gif
befana
IDÉZET(forza @ Apr 18 2012, 01:08) *
Kinek a pap, kinek a papné. wink.gif

Esetleg egy görögkeleti ortodox pópa...? smile.gif
Mochok85
ha már Puzsér a téma
De pofán vágnám! biggrin.gif Ha ő így látja a filmet akkor én nem szivesen lennék filmkritikus! Pont hogy a Batman a legjobb szuperhős mert nincs neki ilyen olyan biszbasz "szuperképessége" mint a többi kosztümös csávónak! Pont hogy jól jött ki ez a "komolyos" (reális) két utolsó rész! Heath öngyilkossága nélkül is sikeres film lett volna.
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2012, 01:54) *
ha már Puzsér a téma
De pofán vágnám! biggrin.gif Ha ő így látja a filmet akkor én nem szivesen lennék filmkritikus! Pont hogy a Batman a legjobb szuperhős mert nincs neki ilyen olyan biszbasz "szuperképessége" mint a többi kosztümös csávónak! Pont hogy jól jött ki ez a "komolyos" (reális) két utolsó rész! Heath öngyilkossága nélkül is sikeres film lett volna.

"Az ilyen pszichiátriáról szökött elmebetegek is tudnak hasznosak lenni,ha beállnak polgárőrnek." biggrin.gif
Szlavo

Számomra is az volt az első pillanattól kezdve.Megint kevered a szezont a fazonnal,és nem először.Szó nem volt róla hogy ez egy szerep vagy ez jön belőle természetes mód.Annyiról volt szó hogy kurva nagy szövegei vannak meg marha jól előadja amit előad.Szar lehet így bármit is nézni hogy állandó jelleggel a dolgok mögé akartok nézni,meg kielemeztek mindenkit emberileg,aki két szót szól a tv-ben.Én egy szaros műsort nézek,és vagy élvezem vagy nem.Ti meg nézitek a műsort,aztán magatokban előcitáljátok hogy a nézett illető 10 éve a tökömtudja milyen tv-nél kire és mit mondott,meg hogy 20 éve a Gyurcsány volt a padtársa az isiben meg satöbbi.Röhejes.
forza
IDÉZET(Szlavo @ Apr 18 2012, 04:41) *
Számomra is az volt az első pillanattól kezdve.Megint kevered a szezont a fazonnal,és nem először.Szó nem volt róla hogy ez egy szerep vagy ez jön belőle természetes mód.Annyiról volt szó hogy kurva nagy szövegei vannak meg marha jól előadja amit előad.Szar lehet így bármit is nézni hogy állandó jelleggel a dolgok mögé akartok nézni,meg kielemeztek mindenkit emberileg,aki két szót szól a tv-ben.Én egy szaros műsort nézek,és vagy élvezem vagy nem.Ti meg nézitek a műsort,aztán magatokban előcitáljátok hogy a nézett illető 10 éve a tökömtudja milyen tv-nél kire és mit mondott,meg hogy 20 éve a Gyurcsány volt a padtársa az isiben meg satöbbi.Röhejes.

A tévénézési szokásaimról vajmi keveset fogsz tudni megállapítani abból, hogy elkaptam 3 hete egy fél órát a CSISZ-ből. Alapból nem szoktam kertévéket nézni, csak nagyon ritkán. Leginkább, ha valami jó film van. Ettől még annyit leszűrtem magamnak, hogy ez az ember egy önelégült majom. Szerinted meg nem az. Már írtam befanának is: ízlések és pofonok. Ha Nektek tetszik, nézitek, ennyi. Szerencsére nem csak egy csatorna van.
Eulo
Ez a megasztár valami félelmetes. Nyugodtan ide lehetne hívni Szarka László Bikicsunájt, ő is tud énekelni, mint ezek a sztárjelöltek. blink.gif
Zoli
IDÉZET(Euloálius @ Apr 20 2012, 10:18) *
Ez a megasztár valami félelmetes. Nyugodtan ide lehetne hívni Szarka László Bikicsunájt, ő is tud énekelni, mint ezek a sztárjelöltek. blink.gif

Te még mindig bírod? Vagy csak újra belenéztél? biggrin.gif
Nálam az első élő adás verte ki végleg a biztit, egyszerűen szánalmas az a műsor.
Eulo
IDÉZET(Zoli @ Apr 20 2012, 10:31) *
Nálam az első élő adás verte ki végleg a biztit, egyszerűen szánalmas az a műsor.

Az elmúlt pár adást nem láttam, most kíváncsi voltam. Kár volt.
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Apr 20 2012, 10:31) *

De am. érdekes, hogy én pont leszarom és pont nem tudom kik vannak benne. 1 nevet nem tudnék mondani biggrin.gif

És nem azért mondom, mert menő ezt mondani. A VV-t is bevallottan néztem, sőt azt szerettem is tongue.gif
Clyde
http://fn.hir24.hu/nagyinterju/2012/04/23/...uralis-gyarmat/

‎"Amiben akár valódi tehetség is feltűnhet?"
"Matematikailag igen."

biggrin.gif
Zoli
Nem tudom mi volt ma Puzsérral, biztos megérkezett a pénz az RTL-től, hogy ennyire örült mindennek. biggrin.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ May 12 2012, 10:06) *
Nem tudom mi volt ma Puzsérral, biztos megérkezett a pénz az RTL-től, hogy ennyire örült mindennek. biggrin.gif

Nem véletlenül nem hordok fehéret.Ez a makulátlanul tiszta,ropogós szín ezzel az ájtatos manó,jótét lélek,leszedált hatással van az emberekre.Sőt,még ilyesféléket is mondanak közben néha elcsukló hangon:igen. wink.gif smile.gif
Eulo
IDÉZET(Zoli @ May 12 2012, 10:06) *

A végére azért mindenkiben tudatosította, hogy csak a többieket parodizálja. wink.gif
Zoli
IDÉZET(Euloálius @ May 13 2012, 07:48) *
A végére azért mindenkiben tudatosította, hogy csak a többieket parodizálja. wink.gif

Persze, főleg amikor a Hajósnak szólt be az ő szövegével.
Mindenesetre jól csinálta és kiderült róla, hogy nem csak mások fikázásával tud vicces lenni.
nm_
Vége lesz a Heti hetesnek.

Nézte ezt még valaki?

sz:

Komment yt videó alatt:

Nem alaptalan feltételezés hogy ennek a hátterében (is) politikai akarat húzódik meg. Nekem van ismerősöm aki a felvételeken dolgozik már 5. éve (nem mellesleg most elveszíti az állását) és azt mondta hogy úgy 1 éve folyamatosan stábon belül megérzéseik vannak befolyásolási és szabotázs tevékenységekkel kapcsolatosan amire csak titkosszolgálat képes. Ilyen a kreativitás-blokkoló sugár vagy a bétahullám izé. Ezekkel ellaposították a műsort hogy nézettségi mutatók mögé rejtsék a cenzúrát. Szégyen!
belovedhungary 1 órával ezelőtt

blink.gif
still
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 08:17) *

Nézte ezt még valaki?

sz:

Komment yt videó alatt:

Nem alaptalan feltételezés hogy ennek a hátterében (is) politikai akarat húzódik meg. Nekem van ismerősöm aki a felvételeken dolgozik már 5. éve (nem mellesleg most elveszíti az állását) és azt mondta hogy úgy 1 éve folyamatosan stábon belül megérzéseik vannak befolyásolási és szabotázs tevékenységekkel kapcsolatosan amire csak titkosszolgálat képes. Ilyen a kreativitás-blokkoló sugár vagy a bétahullám izé. Ezekkel ellaposították a műsort hogy nézettségi mutatók mögé rejtsék a cenzúrát. Szégyen!

blink.gif

4-5 évig futott a szekér, de amikor kilógott a lóláb, és az MSZP nyolc éve alatt is a Fideszt ekézték+fajvédtek a Rózsadombról, az betett nekik.

Ma szörföztem a csatornák közt, és az ATV-n valami betelefonálós műsort kaptam el, ahol egy idős hangú nő éppen azt mondta, hogy Gyurcsány mindig is egyenes, korrekt ember volt. mellow.gif
nm_
IDÉZET(still @ May 13 2012, 07:55) *
4-5 évig futott a szekér, de amikor kilógott a lóláb, és az MSZP nyolc éve alatt is a Fideszt ekézték+fajvédtek a Rózsadombról, az betett nekik.

Ma szörföztem a csatornák közt, és az ATV-n valami betelefonálós műsort kaptam el, ahol egy idős hangú nő éppen azt mondta, hogy Gyurcsány mindig is egyenes, korrekt ember volt. mellow.gif

Igen, ez valóban így van, de én ennek ellenére, tudatában irányultságuknak néha-néha belenéztem, mert elvonatkoztatva a pártállástól a dumáik egy részét jól adták elő. Idén egy adást kezdtem el nézni, de borzalmasan szánalmas volt.
Nem lenne rossz egy ilyen elgondolású műsor, csak a régi kopott (Bajor, Hernádi) ill nem odavaló Hajdú Sztív) bútorokat kéne kicserélni.

Be lehetne ültetni Hajós mellé egy kőhalmit például, csak sajnos ezek az ávós leszármazottak nagyon önző típusok.

Jobb oldali telefonálóst nézel, akkor ugyan az van pepitában. Orbán a szent és sérthetetlen jó tündér.
Zoli
IDÉZET(nm_ @ May 13 2012, 08:17) *

Nézte ezt még valaki?

sz:

Komment yt videó alatt:

blink.gif

Régen néztem, de amikor 2002-ben nyert a Maszop és maradt a Fidesz fika, onnantól egyre kevésbé néztem és abba is hagytam. Most így majd 10 év kihagyás után újra elkezdtem nézni, nem tudom hányadik évadnál tartanak, de idén majdnem minden részt végig néztem. Nem rossz, csak néha már fárasztó, hogy mindenből ki akarnak hozni egy Fidesz fikát. Még úgy is, hogy van mit fikázni rajtuk. Egyszerűen erőltetett, néha már görcsösnek tűnik. Ez egyébként főleg Farkasházyról mondható el. Persze most már nekik is vállalhatatlan az MSZP, így azokat is osztják néha.
Őszintén szólva egy kicsit sajnálnám, ha vége lenne a műsornak (márpedig úgy tűnik). Végülis olyanok vannak benne, akiket kedvelek, a Farkasházy-féle erőltetett belemagyarázáson meg nem kell leakadni és máris nézhető a műsor. Már akinek...
nm_
IDÉZET(Zoli @ May 13 2012, 09:15) *
Régen néztem, de amikor 2002-ben nyert a Maszop és maradt a Fidesz fika, onnantól egyre kevésbé néztem és abba is hagytam. Most így majd 10 év kihagyás után újra elkezdtem nézni, nem tudom hányadik évadnál tartanak, de idén majdnem minden részt végig néztem. Nem rossz, csak néha már fárasztó, hogy mindenből ki akarnak hozni egy Fidesz fikát. Még úgy is, hogy van mit fikázni rajtuk. Egyszerűen erőltetett, néha már görcsösnek tűnik. Ez egyébként főleg Farkasházyról mondható el. Persze most már nekik is vállalhatatlan az MSZP, így azokat is osztják néha.
Őszintén szólva egy kicsit sajnálnám, ha vége lenne a műsornak (márpedig úgy tűnik). Végülis olyanok vannak benne, akiket kedvelek, a Farkasházy-féle erőltetett belemagyarázáson meg nem kell leakadni és máris nézhető a műsor. Már akinek...

Nekem pont a Fajkasházi a kedvencem. biggrin.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.