Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Talmácsi Gábor
F1világ Fórum > F1világ > Más versenysorozatok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
idarpidi
Engedelmetekkel itt is megkezdem a missziómat smile.gif

A Warm Up nem sikerült rosszul, de egy esős futamnak jobban örülnék

ovian
A lényeg, hogy nyerjen Talma.. rolleyes.gif
idarpidi
Ez a motor már kevés ha Assenbe se tuja megverni Faubelt.
Tarzaan
A másik variációt kellett volna választani. sad.gif
Ruckoj_Ndugu
Boldog vagyok, hogy a harmadik helyen végeztem – nyilatkozta Talmácsi Gábor a verseny után. – A motorom az egyenesekben nem volt a leggyorsabb, viszont a kanyarokban nagyon jól mentem. Tudtam, hogy Gadeát meg tudom előzni az utolsó körben, és nagyon későn fékeztem, így nem tudtam kettes fokozatban bevenni az utolsó kanyart, vissza kellett kapcsolnom egyesbe. Ettől a motor nagyon magas fordulatra pörgött fel, és nem tudtam időben újra felkapcsolni, ezért tudott a befutó előtt megelőzni Faubel.

Csak 7 pont a lemaradás, de kéne még pár Le ebbe az RSW motorba.Mert így nehéz lesz.
Tarzaan
Ez a befutó előtti dologamúgy jó nagy ostobaság volt Talmától. Csak magát hozta nehéz helyzetbe ill. magával szúr ki. Teljesen fölöslegesen.
Button
IDÉZET(Tarzaan @ Jul 1 2007, 08:24) *
Ez a befutó előtti dologamúgy jó nagy ostobaság volt Talmától. Csak magát hozta nehéz helyzetbe ill. magával szúr ki. Teljesen fölöslegesen.

Feltehetően volt rá 3 tizede hogy ösztönösen eldöntse egyes vagy kettes és mivel máshogy érkezett a kanyarba mint a szokásos, így volt logikus. Utólag nyilván okosabban ki lehet elemezni, hogy a kettes jobban kihúzta volna a kanyarból vagy sem.
Tarzaan
IDÉZET(Button @ Jul 1 2007, 10:26) *
Feltehetően volt rá 3 tizede hogy ösztönösen eldöntse egyes vagy kettes és mivel máshogy érkezett a kanyarba mint a szokásos, így volt logikus. Utólag nyilván okosabban ki lehet elemezni, hogy a kettes jobban kihúzta volna a kanyarból vagy sem.

A hadonászásra gondoltam. smile.gif Az arra adott magyarázat elég gyenge volt.

az index fórumáról:

luc72 válasz | megnéz | könyvjelző 2007.06.30 22:15:04 (86176)
Na, helyzet van! Gabi aszongya van balhé most. Ugyanis valóban vissza akarta rántani.
Azt hitte corsi jön. Faubel viszont vátig állítja, hogy Gábor a fékbe akart belenyulni neki.
Ez most nagyon nem tett jót Gabinak.
Gabinak nem a végsebességel van baja, hanem, hogy kanyarból kijövettkor az új Aprilia jobban tól. Vagyis alulrol is erősebb.
Ruckoj_Ndugu
IDÉZET(Tarzaan @ Jul 1 2007, 10:26) *

az index fórumáról:

luc72 válasz | megnéz | könyvjelző 2007.06.30 22:15:04 (86176)
Na, helyzet van! Gabi aszongya van balhé most. Ugyanis valóban vissza akarta rántani.
Azt hitte corsi jön. Faubel viszont vátig állítja, hogy Gábor a fékbe akart belenyulni neki.
Ez most nagyon nem tett jót Gabinak.
Gabinak nem a végsebességel van baja, hanem, hogy kanyarból kijövettkor az új Aprilia jobban tól. Vagyis alulrol is erősebb.

Ez tényleg butaság volt Talmatol. Tudhatná, hogy milyen nagy pofáju ez a Faubel.
Tarzaan
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 1 2007, 11:47) *
Ez tényleg butaság volt Talmatol. Tudhatná, hogy milyen nagy pofáju ez a Faubel.

Ráadásul most igaza is van. Talma megint maga alatt vágja a fát. Perszeez kisebb butaság, mint amit a KTM_nél csinált, de pont elég ahhoz, hogy esetleg megutálják. Akkor pedig nehéz lesz újra élcsapatba kerülni. Nagyon tehetséges Talma, megtudná nyerni a vb-t, de a 125-ben minden szezonban van még vagy 5-6 olyan versenyző, akinek szintén megvan hozzá a tudása. Ráadásul neki már egyre cikibb a 125ccm. sad.gif
Ruckoj_Ndugu
Láthattunk már több versenyzőtől ehhez hassonló sőt durvább mozdulatokat is.
Nem értem miért lenne neki ciki a 125ccm? Steve Jenkner is 28 éves koráig 125ccm-be ment. Én is szeretném ha jövőre már 250cmm-be menne mivel súlyához sokkal jobban passzolna egy 250-es vas. A legjobb az lenne ha a Team Tothba kapna egy gyári vasat ahogy azt Barbera kapja. Szvsz jövőre már a 250-ben láthatjuk Talmat.
Tarzaan
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 1 2007, 12:13) *
Szvsz jövőre már a 250-ben láthatjuk Talmat.

Ámen. Bár ha a GP-ben ne mmegy, akkor menjen a Superbike-ba vagya Szupersportba.
Button
IDÉZET(Tarzaan @ Jul 1 2007, 11:26) *

tény hogy fura volt.. ez van
ebből is látszik hogy egy ilyen futam végére milyen ideg lesz egyegy pilóta
peet
IDÉZET(Button @ Jul 1 2007, 09:45) *

Nagyon sajnáltam, hogy nem láttam sad.gif Nem baj majd a következőt...
idarpidi

Szerintem egy sima reflex mozdulat volt. Úgy érezte, ohgy kívülről ráborítanak és kitette a kezét. Mint amikor elesel és önkéntelenül is teszed le a kezed.
idarpidi

Akkor nézd meg! wink.gif
Button
IDÉZET(idarpidi @ Jul 1 2007, 10:39) *

nem akarja nekem mellow.gif
de én láttam élőben is rolleyes.gif
idarpidi
IDÉZET(Button @ Jul 1 2007, 10:54) *
nem akarja nekem mellow.gif
de én láttam élőben is rolleyes.gif

Jobbklikk és save as smile.gif mert különben egyből indul a letöltés ha rákattintasz.

De ITT van minden

Egyébként megőrülök az alsó vs felső gomboktól
Button
IDÉZET(idarpidi @ Jul 1 2007, 10:58) *
Jobbklikk és save as smile.gif mert különben egyből indul a letöltés ha rákattintasz.

De ITT van minden

Egyébként megőrülök az alsó vs felső gomboktól

Jah, kösz.
Hát, még annyira se ért oda mint emlékeztem, éppencsak hozzáért reflexből.
Valakik olyanokat is írtak, hogy bele akart nyúlni a fékjébe.. wink.gif

milyen gomboktól?
idarpidi
IDÉZET(Button @ Jul 1 2007, 11:17) *
milyen gomboktól?

A legtöbb fórumon a "REPLY" gomb a hsz felső részén van, itt meg alul. Pl az előbb is peet hsz-ára akartam válaszolni és a tiédre sikerült. unsure.gif
Button
IDÉZET(idarpidi @ Jul 1 2007, 11:21) *
A legtöbb fórumon a "REPLY" gomb a hsz felső részén van, itt meg alul. Pl az előbb is peet hsz-ára akartam válaszolni és a tiédre sikerült. unsure.gif

szerintem ha be tudjuk állitani majd a normális nézetünket, akkor oda kerül
peet
IDÉZET(idarpidi @ Jul 1 2007, 11:21) *

Az első hsz-em ezen a fórumon nekem is rosszul sikerült ezen okok miatt smile.gif
Tarzaan
IDÉZET(idarpidi @ Jul 1 2007, 10:38) *
Szerintem egy sima reflex mozdulat volt. Úgy érezte, ohgy kívülről ráborítanak és kitette a kezét. Mint amikor elesel és önkéntelenül is teszed le a kezed.

Szvsz nagyon nem amiatt volt. Szerintem azt hihette, hogy Gadea az, és talán volt valam imegyegyezés, hogy Gadea nem előzheti meg Faubelt vagy őt a végén. Nem emlékezett volna 2005 Katarra?
gyuluvezer
Hol talalok pontos infokat Talmarol es a 125 cc-s versenyekrol, pontokrol?

Allandoan mindenfele idetlen helyekrol tajekozodok (eurosport, hasonlok).

Koszi. smile.gif
peet
IDÉZET(gyuluvezer @ Jul 2 2007, 09:22) *

Koszi. smile.gif

Nézd meg a talma.hu-n
Ruckoj_Ndugu
IDÉZET(gyuluvezer @ Jul 2 2007, 08:22) *

Koszi. smile.gif

http://motogphirek.hu/

MotoGp.com
idarpidi
Egy kis beharangozó a köv futamra:

MOTORRAD GP DEUTSCHLAND - Sachsenring – Németország 2007. 07. 13-15.

Pályaadatok:

Megnyitva: 1996
Módosítva: 2003
Pole oldala: Bal
Hossz: 3671 méter
Leghosszabb egyenes: 780 méter
Bal kanyarok: 10
Jobb kanyarok: 4
Szélesség: 10 méter

honlap: http://www.sachsenring-circuit.com

Pole 2006: 1. Pesek 1'27"064 7. Talma 1'27"920

Winner 2006: 1. Pasini Talma a 14. helyen végzett

Tarzaan
Klassz a pálya, de az átépítés előtt még klasszabb volt.
idarpidi
IDÉZET(Tarzaan @ Jul 10 2007, 11:45) *
Klassz a pálya, de az átépítés előtt még klasszabb volt.

Én csípem nagyon, jó sokat kell bal felé menni. rolleyes.gif A MotoGP-be kedvenc pályám.
idarpidi
FP1

idarpidi
Jól kezdődik a hétvége. QP1

idarpidi
IDÉZET
Stefano

Ciao a tutti,
a szurkolo kedve ert annyt tudni kell hogy a motor amivel palyacsucson ment Gabor nem mas mint az Asseni motor, detto ugyan azt csak itt hoztak egy par uj gyutas programozas amit kulomb kulomb Gabor kiprobalt, es ugy nezki az egyk bevalt.
a futomu szinten tokeletes de lehet meg egy kicsi javulni az elso kanyar ban.
a regi verzio motor csak delelott kiprobalta a Gabor de nem volt nagy kulombseg a ketto kozott csak az uj motorral jobb a feelingje a Gabor nak.
Most orulunk neki hogy megint elso lett de holnap kemenyen kell nyomni mert gyorsulni fognak.
Vasarnap viszont ha ilyen ido fog menny gabor a versenyen akkor egy jot fogunk szorakozni.............ciaooooooooooooooooo
idarpidi
IDÉZET
sziasztok!

Íme Talma nyilatkozata:
Régen nem szerettem a péntek 13-át, de mára már ez is megváltozott. Így pedig, hogy új pályacsúccsal első lettem nem is gondoltam a sokak számára bűvös dátumra. Már reggel is jó volt a futómű és a váz. Délután pedig a futómű beállításra azt mondhatom, hogy tökéletesen működött. Hatalmas élmény volt motorozni és könnyedén jött az eredmény. Azt hiszem, hogy a hétfői Hungaroringi motorozás – amikor teszteltem az öcsém 600 cc-s Supersport gépét - minden előnyét kamatoztatni tudtam ma. Kívülről lehet, hogy nem látszik, de eléggé csúszkálnak a gépek ezen a pályán, de a motor mindenegyes rezdülését érzem és uralom.
idarpidi
Érdekesség: Imrus a 250-es gépével 1mp-el ment rosszabbat Talmánál... ph34r.gif
idarpidi
Talma továbbra is az élen rolleyes.gif

FP2

Tarzaan
Hát(tal nem kezdünk mondatot) jó lenne valami jó eredmény, mert ha most sem jön, ez az év is elúszik...
idarpidi
IDÉZET
Jonapot kivanok mindenkinek!!
Itt Sachsering minden oke, tovabb kemeny munka vegzet Gabor de meg van mit faragni, pld az hatso futomu ma delutan probalnak egy kemenyebb rugo kevesebb elofeszitese mert az elso kanyar nem ugy mukedik mint gabor szeretne, a blokk ugy nezki hogy rendeben van.
Amit viszont nagy problama illeti a gumi...........nagyon nehez lessz mert itt hulla meleg van, ma delutan ra varhato kb 33 fok a levego ben es kb 45 a palyan a masik problema a sok sok kanyar igy nagyon sok emberek szenvedik gumi problema val, mar mi is ki probaltunk minden de a leg jobb eredmeny az volt a 120D (puhabb) de ezt igazan mar 20 kor utan eleg csunya volt (27 kor lesz a verseny), abba bizunk hogy Gabor mondott hogy elet mentes volt ezt a ket nap edzes a Hungaroringen az R6al mert nagyon nagyon csuszkalt es most ezt nagyon nagyon segiti erezni az hatar.
Nezunk meg ma delutan, mi keszre alunk es bar mi szaraz a levego szep ido van gyonyoru sut a nap es 33 fok van......JOVUNK MINT A CUNAMI!!!!
idarpidi
Szerényen az élen cool.gif

QP2

idarpidi
IDÉZET
Management

Sikerült beszélnem Talmáékkal és a következőket mondta:
NO COMMENT, csak jókat tud mondani. Tökéletes a motor beállítása,a futómű olyan remekül dolgozik, hogy az fantasztikus. Azt mondta, hogy, ha így tud menni holnap is - és miért ne tudna, ha két napja sikerül - akkor nem akar nagyképű lenni, akkor meg fog tudni lógni a mezőnytől. Élvezi a motorozást és mosolyog a plexi alatt. Mindezek ellenére nem lesz egyszerű verseny, mivel holnapra elég nagy meleget mondanak, ami nem csak a versenyzőket viseli meg, hanem a motorokat is. Meg van az újabb Tissot óra, amit apukájának ad.....
Tarzaan
Grat:) De teljes Aspar első sor? mellow.gif Ez nem jó.
idarpidi
tongue.gif
IDÉZET(Tarzaan @ Jul 14 2007, 02:53) *
Grat:) De teljes Aspar első sor? mellow.gif Ez nem jó.

Pasini és Smith sem Aspar-os, Faubel(ő a fő ellenség ph34r.gif ) és Gadea.
Tarzaan
Ja, tényleg.
idarpidi
Az Aspar-Team, elől a legjobb cool.gif

idarpidi
Warm Up

idarpidi
Nem volt rossz a rajt rolleyes.gif
idarpidi
MEKKORA VERSENY VOLT!!!! rolleyes.gif
idarpidi
Ezt is megőrizzük az utókornak biggrin.gif rolleyes.gif

Sway
Szenzációsat ment Talma! Gratulálok, fantasztikus volt! smile.gif
Ruckoj_Ndugu
Csodálatos győzelem. Gratula Talma!
Clyde
A legkomolyabb az volt, hogy bemondtak azonnal ezt az eredmenyt a hangosbemondoban a H.ringen, tapsolt 60.000 ember, majd utána jött Zsóti. biggrin.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.