Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Paul di Resta
F1világ Fórum > F1világ > Más versenysorozatok
Oldalak: 1, 2, 3, 4
Mochok85
Paul Di Resta hivatalos oldala
Mochok85
Első futam 1 pont és szorosan Sutil mögött végzett! cool.gif Okozni fog ő még fejfájást Sutilnak.
Dankson
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 27 2011, 01:34) *
Első futam 1 pont és szorosan Sutil mögött végzett! cool.gif Okozni fog ő még fejfájást Sutilnak.

Csak azért mert csapatutasításra el kellett engedje Sutilt 2x a futam során. Ezt a BBC-n is elmondta. AZ indok az volt h más stratégián vannak.
Mochok85
IDÉZET(Dankson @ Mar 27 2011, 02:40) *
Csak azért mert csapatutasításra el kellett engedje Sutilt 2x a futam során. Ezt a BBC-n is elmondta. AZ indok az volt h más stratégián vannak.

Egye fene. DTM-et megnyerte de F1-ben még nem mutatott fel sokat. Ha folyamatosan ott lesz Sutil körül, kétlem hogy fognak még ilyesmit kérni tőle! Ki kell érdemelni a tiszteletet és ki is fogja! wink.gif
Dankson
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 27 2011, 01:44) *
Egye fene. DTM-et megnyerte de F1-ben még nem mutatott fel sokat. Ha folyamatosan ott lesz Sutil körül, kétlem hogy fognak még ilyesmit kérni tőle! Ki kell érdemelni a tiszteletet és ki is fogja! wink.gif

Nem is neheztelt emiatt. Azt mondta a csapaton belül meg van beszélve h neki 2-3 futam kell hogy belerázódjon. Így is saját bevallása szerint több nagyobbat hibázott.
Mochok85
Sutil kipippáva! biggrin.gif 2 tizeddel!
Dankson
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 9 2011, 11:09) *
Sutil kipippáva! biggrin.gif 2 tizeddel!

Ismét...
Senninha
Jó lesz ez! Tetszett, ahogy küzdött Rosberggel! Go Paul!
Mochok85
IDÉZET(Senninha @ Apr 10 2011, 12:29) *
Jó lesz ez! Tetszett, ahogy küzdött Rosberggel! Go Paul!

Azon én is elcsodálkoztam! Csapattársa előtt végzett a második F1GP-jén! cool.gif Érdemes lesz figyelni!
Habár Sutilt nem követtem, hogy volt e boxbaki vagy hasonlók vagy csak simán kikapott az újonctól!
Dankson
Melburne-ben is csak TO miatt volt mögötte. Nagyon jó Paul, well done smile.gif
Mochok85
IDÉZET(Dankson @ Apr 10 2011, 01:10) *
Melburne-ben is csak TO miatt volt mögötte. Nagyon jó Paul, well done smile.gif

Sutil Barival ért össze.
IDÉZET
The first few laps were not brilliant as I lost my front wing touching Barrichello's rear tyre.
Dankson
3-0 biggrin.gif ez kezd égő lenni Sutilnak.
still
IDÉZET(Dankson @ Apr 16 2011, 09:16) *
3-0 biggrin.gif ez kezd égő lenni Sutilnak.

Én tudtam, hogy jó.
Már azt hitte, hogy Paffett, vagy Davidson sorsára jut.
Csak ne ragadjon le Sutil módra ennél a csapatnál, Button helyett jó lesz a Mekibe.
Dankson
IDÉZET(still @ Apr 16 2011, 09:35) *
Én tudtam, hogy jó.
Már azt hitte, hogy Paffett, vagy Davidson sorsára jut.
Csak ne ragadjon le Sutil módra ennél a csapatnál, Button helyett jó lesz a Mekibe.

Button helyett? blink.gif Miért pont oda? (mondjuk Anthony biztos megmozgat majd mindent h így legyen) Mercedes nevelés, így ott lenne a helye.
still
IDÉZET(Dankson @ Apr 16 2011, 10:36) *
Button helyett? blink.gif Miért pont oda? (mondjuk Anthony biztos megmozgat majd mindent h így legyen) Mercedes nevelés, így ott lenne a helye.

Mer' szerinted Lajost raknák ki egy feltörekvő fiatal reménység kedvéért?
A Force még mindig McLaren-B, így kézenfekvő a dolog.
forza
IDÉZET(still @ Apr 16 2011, 10:39) *
Mer' szerinted Lajost raknák ki egy feltörekvő fiatal reménység kedvéért?
A Force még mindig McLaren-B, így kézenfekvő a dolog.

Na azért ott még nem igazán tartunk, hogy Di Restát és Buttont egy lapon említsük.
Lancelot
Egyre jobban tetszik a srác! (A skótokat amúgyis csípem, mint népet!) smile.gif Amikro szezon előtt fogadkozott, akkor persze amolyan barichellos nyilatkozatnak értékeltem azt is. De egyre jobban meggyőz! Jó, hogy kapott lehetőséget. Sutilnak egyre égőbb a helyzete. Amolyan schumacheres kezd lenni! smile.gif unsure.gif
Senninha
Szép volt fiú! Végül kénytelen leszek nézni idén is a versenyeket, mert megint van kiért szorítani! Remélem jó versenyt fut, és a 6.-7. hely környékét megcsípi! Go Pauly go!
Dankson
Szép szülinapi ajándék! Happy 25th Paul! smile.gif
still
IDÉZET(forza @ Apr 16 2011, 11:14) *
Na azért ott még nem igazán tartunk, hogy Di Restát és Buttont egy lapon említsük.

Ki említi egy lapon?
Button a jelen, Pali a jövő.
Senninha
Hjajj de kár sad.gif ! Olyan szépen ment végig! Mikor hatodikként autózott, egészen szép eredményben reménykedtem. De legalább Sutil ismét verve.
Dankson
IDÉZET(Senninha @ Apr 17 2011, 12:04) *
Hjajj de kár sad.gif ! Olyan szépen ment végig! Mikor hatodikként autózott, egészen szép eredményben reménykedtem. De legalább Sutil ismét verve.

Kár bizony. Sajnos a stratégia rosszul jött ki neki a második kiállás után. Sebaj erőben ott van a szeren wink.gif
Lancelot
Sutilnak egyre égőbb ez ahelyzet. Szurkolok a skótnak! smile.gif
Mochok85
Lassan összeáll egy kissebb fanbase! smile.gif
Senninha
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 23 2011, 10:45) *
Lassan összeáll egy kissebb fanbase! smile.gif

Lassan,de biztosan :-D
Mochok85
12. helyezés, Sutil 13. Ismét hozta amit kellett. Csapattársat verte időmérőn is és futamon is.
Pontokért nem tudott menni a kocsi miatt de volt egy ideig az 5. helyen is.
Remélhetőleg összekapja magát a Force India, jó lenne ha pontokért is birna harcolni.
still
IDÉZET(Mochok85 @ May 22 2011, 05:05) *
Remélhetőleg összekapja magát a Force India, jó lenne ha pontokért is birna harcolni.

Ha így tolja egész szezonban, jövőre mehet Miska helyére reményeim szerint.
Mochok85
IDÉZET(still @ May 22 2011, 06:55) *

Gyorsan belerázódott az F1-be! Szerintem egyre jobb lesz ahogy megy az XP-je fölfelé!(experience) biggrin.gif
Viszont azt nem hiszem hogy Schumi-t kiteszik év végén.
still
IDÉZET(Mochok85 @ May 22 2011, 07:24) *
Viszont azt nem hiszem hogy Schumi-t kiteszik év végén.

Majd rájön magától, hogy menni akar.
Lancelot

Én is kedvelem a srácot, két ok miatt is, de azért ez nem kis túlzás. Bár érzem a zrikát benne nyilvánvalóan!
Tarzaan

Vagy inkább valaki más helyére.
still
IDÉZET(Tarzaan @ May 23 2011, 08:21) *
Vagy inkább valaki más helyére.

Áh, Rosberg helye biztos, míg az RB inkább saját nevelést ültet be Webber helyére, a Ferrari felejtős, a McLaren is jövőre még.
Mercedes nevelés, jó lesz Rozi mellé.
Mochok85
IDÉZET(still @ May 23 2011, 08:26) *
Áh, Rosberg helye biztos, míg az RB inkább saját nevelést ültet be Webber helyére, a Ferrari felejtős, a McLaren is jövőre még.
Mercedes nevelés, jó lesz Rozi mellé.

biggrin.gif Le van vezetve a képlet. Lehet Petrovra gondolt? unsure.gif smile.gif
Mochok85
De kár azért a Heidfeldes összeakadásért. :/ Olyan jó pozícióban volt, bőven pontszerző helyen, tempó se tűnt rosznak. Inkább törődött volna bele abba hogy Heidfeld feltartotta. Jól jöttek volna most a pontok. sad.gif
Mochok85
Eddig nem látott nagy különbség. Köszönjük Hülkenberg. :/
Pont olyankor amikor esélyes a technika a Q3-ra.
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 25 2011, 02:54) *
Eddig nem látott nagy különbség. Köszönjük Hülkenberg. :/
Pont olyankor amikor esélyes a technika a Q3-ra.

Na ja. Sosem értettem, h miért vesznek el értékes időt a versenyzőktől, csak azért, h a tesztpilóta is kóstolgathassa a pályát. unsure.gif
amegmondo
IDÉZET(stoke @ Jun 25 2011, 03:00) *
Na ja. Sosem értettem, h miért vesznek el értékes időt a versenyzőktől, csak azért, h a tesztpilóta is kóstolgathassa a pályát. unsure.gif

Mert lehet benne van a szerződésében, hogy évente N darab szabadedzésen engedni kell futni.
Mochok85
IDÉZET(stoke @ Jun 25 2011, 03:00) *

Én ezért tisztelem a FI-t hogy ad esélyt a tesztpilótáknak (tavaly szerintem ők adtak legtöbb lehetőséget) de ez az ilyesminek a hátulütője. Rendesen megbélyegezte Di Resta hétvégéjét az a reccsenés és a legrosszabb hogy ő nem is tehet semmiről.
Mochok85
IDÉZET(amegmondo @ Jun 25 2011, 03:37) *
Mert lehet benne van a szerződésében, hogy évente N darab szabadedzésen engedni kell futni.

Szerinted Hülkenberg olyan pozícióban volt odaigazoláskor hogy alkudozzon? biggrin.gif
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 25 2011, 06:06) *
Én ezért tisztelem a FI-t hogy ad esélyt a tesztpilótáknak (tavaly szerintem ők adtak legtöbb lehetőséget) de ez az ilyesminek a hátulütője. Rendesen megbélyegezte Di Resta hétvégéjét az a reccsenés és a legrosszabb hogy ő nem is tehet semmiről.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, h Paul hibázott a gyors körén. Ha az nincs, akkor P11, de lehet Q3 is megvan.
Zava
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 25 2011, 06:07) *
Szerinted Hülkenberg olyan pozícióban volt odaigazoláskor hogy alkudozzon? biggrin.gif

egyes források szerint a szerződésében le van fektetve, hogy legkésőbb 2012re versenyzői ülést KELL adjanak neki. ennek fényében is furcsállod?
Dankson
IDÉZET(Zava @ Jun 25 2011, 08:44) *
egyes források szerint a szerződésében le van fektetve, hogy legkésőbb 2012re versenyzői ülést KELL adjanak neki. ennek fényében is furcsállod?

Tudomásom szerint ez nincs benne. Annyiról tudok, hogy egy éves tartalékversenyző pénteki vezetésekkel. Valószínűnek inkább azt tartom, hogy Lux keresete sem véletlenül érkezett meg az ügyészségre...
Senninha
Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva. Remélem a versenye is jól sikerül, és valami hasonló helyen végez!
Lancelot
IDÉZET(Senninha @ Jul 9 2011, 03:41) *
Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva.

Tényleg részegen ment Sutil? ohmy.gif blink.gif Akkor már értem a kettőjük közötti nagy különbséget! biggrin.gif biggrin.gif

Na, viccet félretéve: tényleg nagy teljesítmény volt a sráctól, még ha az időjárási körülmények és a FIA-szarkavarásos-tiltásos-oldásos műsor ehhez hozzá is segítette. cool.gif
Clyde
IDÉZET(Lancelot @ Jul 10 2011, 06:31) *
Tényleg részegen ment Sutil? ohmy.gif blink.gif Akkor már értem a kettőjük közötti nagy különbséget! biggrin.gif biggrin.gif

Na, viccet félretéve: tényleg nagy teljesítmény volt a sráctól, még ha az időjárási körülmények és a FIA-szarkavarásos-tiltásos-oldásos műsor ehhez hozzá is segítette. cool.gif

Ennek ellenere lecserelhetnek ra Schumachert, most mar en is engedelyezem. cool.gif
Mochok85
IDÉZET(Senninha @ Jul 9 2011, 03:41) *
Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva. Remélem a versenye is jól sikerül, és valami hasonló helyen végez!

Remelhetoleg megtudja tartani az egyik pontszerzos helyezest!
Gondolom neki is hazai verseny ez, eltekintve attol hogy nem angol hanem skot.
Kanadat kicsit elszurta, forrofeju volt Heidfeld mogott, itt a kovetkezo lehetoseg hogy nagyot kaszaljon! smile.gif Jo lenne behozni Sutilt pontokban, erosen kell fejeznie ezt az evet!!
Senninha
Eezt rohadtul nem tudom elhinni! Pancser banda. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! angry.gif angry.gif sad.gif
Mochok85
IDÉZET(Senninha @ Jul 10 2011, 03:55) *
Eezt rohadtul nem tudom elhinni! Pancser banda. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! angry.gif angry.gif sad.gif

Ez katasztrófa volt. sad.gif Pedig ott volt a hetedik helyen, az az övé lett volna a végéig. mellow.gif
Senninha
IDÉZET(Mochok85 @ Jul 10 2011, 04:16) *
Ez katasztrófa volt. sad.gif Pedig ott volt a hetedik helyen, az az övé lett volna a végéig. mellow.gif

Ne is emlegesd! Sírni tudnék! Olyan szépen ment addig... sad.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.