IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

8 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Betonkeverő, Vigyázz, 380V
Button
hozzászólás Sep 24 2007, 11:58
Létrehozva: #1

Push the Button

Csoport: Members
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 9

Ide lesznek helyezve a máshova nem illő hozzászólások.
Ez nem jelenti azt hogy itt nem lesz moderáció, vagy nem lesz törölve.
Jelenleg arra szolgál mindössze, hogy a mindenhova beszivárgó személyeskedő és nem személyeskedő (de mindenképpen off) hsz-eket egy helyre irányítsuk.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 25 2007, 06:45
Létrehozva: #2

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(peet @ Sep 24 2007, 05:21) *
Gyertek...

Menjünk b+? angry.gif

Micsoda egy gerinctelen féreg vagy...

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Sep 25 2007, 07:11
Létrehozva: #3

törzsvendég

Regisztrált: 2-July 07
Azonosító: 27

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 25 2007, 07:45) *
Menjünk b+? angry.gif

Micsoda egy gerinctelen féreg vagy...

Én se térek napirendre fölötte!!! blink.gif angry.gif

+Quote Post
carlito
hozzászólás Sep 25 2007, 07:18
Létrehozva: #4

törzsvendég

Regisztrált: 11-July 07
Innen: Szeged
Azonosító: 50

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 25 2007, 07:09) *
Észérvek nincsenek ugye? És a tények is ellened dolgonak mi?

Szóval a lényeg, hogy kicsit sokat engedsz meg magadnak, főleg újoncként. De ha neked lehet, akkor nekem is lehet majd, és azt nem fogod megköszönni rolleyes.gif

Tényleg? Miért is? Mert nem egyezik a véleményed és te alpári stílusban is előadhatod, más meg nem? Eddig se nagyon fogtad vissza magad, max a szerinted észérvek felsorolását. Ami neked az, nem biztos hogy másnak is észérv.
Mik a tények? Amiket te annak tartasz? Engem nem kell meggyőzni, tudom hogy nem Kimi a legjobb, és akkor mi van?
Soha sehol nem mondtam, de te mindenkire általánosítasz, és ez rohadtul zavar. Viszont az azért engedtessék meg hogy ne adj isten megpróbáljam megvédeni, ha olyat olvasok ami SZERINTEM nem igaz. Ez akkora bűn?
Ha Sumit merte valaki mégcsak kicsit is szidni, te rögtön nekiestél. Akkor miről is beszélünk?

+Quote Post
carlito
hozzászólás Sep 25 2007, 07:20
Létrehozva: #5

törzsvendég

Ja, és ezek szerint ha valaki itt újonc, annak kuss a neve? Vagy hogy van ez?

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Sep 25 2007, 08:17
Létrehozva: #6

törzsvendég

IDÉZET(carlito @ Sep 25 2007, 08:20) *
Ja, és ezek szerint ha valaki itt újonc, annak kuss a neve? Vagy hogy van ez?

Ha ismernéd az internetes etikettet (netikett) ezt tudnád magadtól is.

+Quote Post
carlito
hozzászólás Sep 25 2007, 08:38
Létrehozva: #7

törzsvendég

IDÉZET(Ecet @ Sep 25 2007, 08:17) *
Ha ismernéd az internetes etikettet (netikett) ezt tudnád magadtól is.

Lehet hogy több ideje netezem mint te, úgyhogy van róla fogalmam. De úgy látom te valamivel kevered. A netikett nem arról szól hogy egy fórum alapító mindent megengedhet magának, egy kevés hsz-el rendelkező pedig húzza meg magát (legalábbis más témájú fórumokon se ez dívlik). Ha ki lenne írva hogy ez egy zárt topic, és ezek meg ezek a szabályok, az más. De én nem láttam ilyet. Ha megbántottam valakit akkor bocs.
Amúgy ne aggódj, nem sokat írok be már ide.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 25 2007, 09:22
Létrehozva: #8

Schumanoid

IDÉZET(carlito @ Sep 25 2007, 08:13) *
Persze kicsi csita gazdája, ezt te megint nagyon jól látod. Mindig objektív véleményedet öröm olvasni rolleyes.gif Minden csapatot érintett a gumiszabály, ennyi. Nagyon egyszerű mindent a gumira meg a FIA-ra fogni. A te kis kedvencednek és a Ferkának nem ment abba az évbe és akkor mi van? Mit nem lehet ezen elismerni? Tavaly év végén már Sumi és széthajtotta a te logikád szerint az autót, akkor meg mi a fenét csodálkozol hogy nem lett 8-9x vb? Nem mindig másba kell ám keresni a hibát, mert az a legkönyebb. Bár a vörös köd nagyon elhomályosít embereket, ezt sajnos tapasztaltam.
De amúgy mindig mindenben igazad van, biztos nagyon nyomasztó lehet ekkora tudás birtokában még csak létezni is.

Megkérném a moderációt, hogy ezt a minden bizonnyal odaátról jött kis nyikhajt a folyamatos színvonaltalan személyeskedés miatt b@ssza ki a 3.14csába innen.

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: Sep 25 2007, 09:29

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 25 2007, 09:28
Létrehozva: #9

Schumanoid

Megkérném az arra jogosultsággal rendelkezőket, hogy a folyamatosan provokáló és színvonaltalanul személyeskedő tagokat (pl. carlito) sürgősen szankcionálja vagy vágja ki a fenébe. Egyben felhívnám a figyelmet arra, hogy egyesek igen csúnya dolgokat forgatnak az icipici fejecskéjükben a fórummal kapcsolatban, szóval a jelenlegi eseményeket kéretik ennek függvényében megítélni:

Érdekes megnézni, ki is szórakozik olyan jót a történeten...

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 25 2007, 09:30
Létrehozva: #10

Schumanoid

IDÉZET(carlito @ Sep 25 2007, 09:38) *
Amúgy ne aggódj, nem sokat írok be már ide.

Ennyit is kár volt.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
carlito
hozzászólás Sep 25 2007, 09:35
Létrehozva: #11

törzsvendég

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 25 2007, 09:22) *
Megkérném a moderációt, hogy ezt a minden bizonnyal odaátról jött kis nyighajt a folyamatos színvonaltalan személyeskedés miatt b@ssza ki a picsába innen.

Mérges vagy? Már bocsánatot kértem, de szerintem a személyeskedést nem én kezdtem. Nem tudom hol van az az odaát. Max a formula.hu fórumát ovasom néha napján, de hónapok óta nem szóltam hozzá semmihez. Más F1-s fórumot nem olvasok (évekkel ezelőtt az a5-n is jelen voltam, de az nagyon régen volt)
Ide is csak azért írtam mert kicsit igazságtalannak éreztem pár hsz-t. De látom ez is probléma.
A nyighaj az nem "k"-val van írva? Amúgy kétlem hogy hozzád képest az lennék. Tényleg nem fölbosszantani akartalak. Peace.

+Quote Post
Fdino
hozzászólás Sep 25 2007, 09:57
Létrehozva: #12

Germanoid

Regisztrált: 6-September 07
Innen: Budapest
Azonosító: 144

QUOTE(Tarzaan @ Sep 25 2007, 10:28) *
Megkérném az arra jogosultsággal rendelkezőket, hogy a folyamatosan provokáló és színvonaltalanul személyeskedő tagokat (pl. carlito) sürgősen szankcionálja vagy vágja ki a fenébe. Egyben felhívnám a figyelmet arra, hogy egyesek igen csúnya dolgokat forgatnak az icipici fejecskéjükben a fórummal kapcsolatban, szóval a jelenlegi eseményeket kéretik ennek függvényében megítélni:

Érdekes megnézni, ki is szórakozik olyan jót a történeten...

Igen úgy tűnik egyre kevésbé tudják elviselni, hogy új fórum nyílt, ami nem Kimi-t dicsőíti csak.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 25 2007, 10:06
Létrehozva: #13

Guests

En csak azt nem ertem, hogy relative szivesen, es so-so onkent tavoztunk az O oromukre, es a magunk boldogulasara. En megertem hogy megis hianyzunk nekik, de nem ertem, miert kell a cirkusz, es jarnak "at" kamunevekkel direkt mergezni az itt kialakult hangulatot.

Az meg egyenesen ego, ha valaki itt felettebb "nyal", ott meg vadul vagdalkozik, hogy mekkora sz*r egy forum is ez. Inkabb nem jellemeznem a dolgot.

En is eroteljesebb moderaciot kivanok, mert nem orulnek, a hirtelen invazionak, es szinvonalcsokkenesnek, ez semelyikunknek sem az erdeke...

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 25 2007, 10:14
Létrehozva: #14

Guests

Carlito, kicsit embereld mar meg magad, mutasd meg, hogy tudod hozni jksw elfogadhato szintjet... wink.gif

+Quote Post
carlito
hozzászólás Sep 25 2007, 10:20
Létrehozva: #15

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Sep 25 2007, 10:14) *
Carlito, kicsit embereld mar meg magad, mutasd meg, hogy tudod hozni jksw elfogadhato szintjet... wink.gif

Sir yes Sir!

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Sep 25 2007, 12:03
Létrehozva: #16

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Sep 25 2007, 11:06) *
En csak azt nem ertem, hogy relative szivesen, es so-so onkent tavoztunk az O oromukre, es a magunk boldogulasara. En megertem hogy megis hianyzunk nekik, de nem ertem, miert kell a cirkusz, es jarnak "at" kamunevekkel direkt mergezni az itt kialakult hangulatot.

Az meg egyenesen ego, ha valaki itt felettebb "nyal", ott meg vadul vagdalkozik, hogy mekkora sz*r egy forum is ez. Inkabb nem jellemeznem a dolgot.

En is eroteljesebb moderaciot kivanok, mert nem orulnek, a hirtelen invazionak, es szinvonalcsokkenesnek, ez semelyikunknek sem az erdeke...

Több esetben bizonyított, hogy egy ottani moderátor nagyon unja magát. Innen áthív embereket balhézni , hogy ott moderálhassa. Elmebetegség komolyan mondom. Tényleg keresik a fogást. Bertone is mivel látta, hogy itt nem terem neki babér az álszent viselkedése miatt, most ott szurkálódik.

+Quote Post
peet
hozzászólás Sep 25 2007, 12:26
Létrehozva: #17

betérő

Regisztrált: 28-June 07
Azonosító: 12

IDÉZET(Clyde @ Sep 25 2007, 11:14) *

... vicces smile.gif

Tarzaan meg anyázhat. És még én vagyok az elfogult és elvtelen. Ügyes wink.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 25 2007, 12:49
Létrehozva: #18

Guests

IDÉZET(peet @ Sep 25 2007, 01:26) *
... vicces smile.gif

Tarzaan meg anyázhat. És még én vagyok az elfogult és elvtelen. Ügyes wink.gif

Most epp o volt legalul. biggrin.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 25 2007, 01:11
Létrehozva: #19

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Funes meg a legrosszabb közülük. Ott A-t mond, itt meg B-t.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 25 2007, 01:19
Létrehozva: #20

Guests

IDÉZET(tifosi @ Sep 25 2007, 02:11) *
Funes meg a legrosszabb közülük. Ott A-t mond, itt meg B-t.

Ma meg meg se mert szolalni. wink.gif
Ez nem ra vall, mar vartam a kidumalos napi rutint....

+Quote Post

8 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 September 20th - 07:12