IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

6 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Szingapúri Nagydíj 2015
Ki fog nyerni?
Ki fog nyerni?
Lajos [ 2 ] ** [13.33%]
Sebi [ 6 ] ** [40.00%]
Rajkó [ 1 ] ** [6.67%]
Daniel [ 2 ] ** [13.33%]
Daniil [ 2 ] ** [13.33%]
Britney [ 1 ] ** [6.67%]
Baumgartner [ 1 ] ** [6.67%]
Összes szavazat: 15
A vendégek nem szavazhatnak 
Lóri
hozzászólás Sep 19 2015, 03:13
Létrehozva: #21

Borsodi fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

Komoly lenne, ha Vettel év végére megelőzné Rosberget az összetettben biggrin.gif

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"
Go to the top of the page

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Sep 19 2015, 03:14
Létrehozva: #22

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Lóri @ Sep 19 2015, 04:13) *
Komoly lenne, ha Vettel év végére megelőzné Rosberget az összetettben biggrin.gif

Épp erre gondoltam, szerintem határozottan jó lenne. Rozi az idei teljesítményével (kivéve Barcelona, Ausztria) nem érdemel lótúrót se.

+Quote Post
Vito
hozzászólás Sep 19 2015, 03:14
Létrehozva: #23

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Mochok85 @ Sep 19 2015, 04:13) *
Na kezdődik a majd 8 tized megmagyarázása? smile.gif

csak annyit ìrtam ami elhangzott a ràdiòn Ferràrièknàl. Hogy az időmèrőre tökèletes lett e az autò azt nem tudom

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Sep 19 2015, 03:18
Létrehozva: #24

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

IDÉZET(Eulo_ @ Sep 19 2015, 04:14) *
Épp erre gondoltam, szerintem határozottan jó lenne. Rozi az idei teljesítményével (kivéve Barcelona, Ausztria) nem érdemel lótúrót se.

Most a mai időmérőt tekintve, eléggé elérhetőnek tűnik. De gyanítom, hogy Suzukában azért visszatér az élre a merci. Illetve az RB se fog mindig belekontárkodni szerintem biggrin.gif

Mindenesetre év végére marad némi izgalom.

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 19 2015, 03:31
Létrehozva: #25

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Mercedest leszámítva a többi csapat között szinte ugyanaz maradt az erősorrend, mint korábban hasonló pályákon volt.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 19 2015, 03:38
Létrehozva: #26

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

Forza Ferrari! wub.gif wub.gif

Jövőre 20/20 2 sec/kör biggrin.gif

Williams megint jól elverte a Ferrarit cool.gif

A hozzászólást -Pepperoni- szerkesztette a következő időpontban: Sep 19 2015, 03:39

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 19 2015, 03:42
Létrehozva: #27

bentlakásos

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 19 2015, 04:38) *
Forza Ferrari! wub.gif wub.gif

Jövőre 20/20 2 sec/kör biggrin.gif

Williams megint jól elverte a Ferrarit cool.gif

Várjál és mi lesz a RB-Ferrarival? tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 19 2015, 03:48
Létrehozva: #28

Vörösparaszt

IDÉZET(dawyd728 @ Sep 19 2015, 04:42) *
Várjál és mi lesz a RB-Ferrarival? tongue.gif

+2sec/kör biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 19 2015, 03:50
Létrehozva: #29

Vörösparaszt

IDÉZET(dawyd728 @ Sep 19 2015, 04:31) *
Mercedest leszámítva a többi csapat között szinte ugyanaz maradt az erősorrend, mint korábban hasonló pályákon volt.

Mercedes-nl két dologra gondolok. Szeretném hangsúlyozni, hogy ezek az én teoriáim nem tényként kezelem.

Az egyik a fékekkel kapcsolatos.
Volt már Bahrein-ben is, hogy időmérős tempót áldoztak be, annak érdekében, hogy a fékek kibírják a futamtávot, akkor elég közel is kerültek hozzájuk az ellenfelek. Most Szingapúr még brutálabb ilyen tekintetben és könnyen lehet, hogy versenyen valamivel erősebbek lesznek, de a Ferrarinak ettől függetlenül pokoli tempója volt ma.

A másik a guminyomásos dolog, amit beszéltek Szujóék is.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Sep 19 2015, 03:52
Létrehozva: #30

törzsvendég

Egyébként nem tudom ki hogy van vele, de én kifejezetten szeretem ezt a pályát, és sokkal jobban várom, mint pl. Monzát...

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 19 2015, 03:54
Létrehozva: #31

bentlakásos

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 19 2015, 04:50) *
Mercedes-nl két dologra gondolok. Szeretném hangsúlyozni, hogy ezek az én teoriáim nem tényként kezelem.

Volt már Bahrein-ben is, hogy időmérős tempót áldoztak be, annak érdekében, hogy a fékek kibírják a futamtávot, akkor elég közel is kerültek hozzájuk az ellenfelek. Most Szingapúr még brutálabb ilyen tekintetben és könnyen lehet, hogy versenyen valamivel erősebbek lesznek, de a Ferrarinak ettől függetlenül pokoli tempója volt ma.

Nekem még teóriáim sincsenek.
Egyszerűen ehhez fogható kérdőjellel még nem nagyon találkoztam. Talán a 2005 Imola fogható ehhez.

--------------------

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Sep 19 2015, 04:00
Létrehozva: #32

törzsvendég

IDÉZET(dawyd728 @ Sep 19 2015, 04:54) *
Nekem még teóriáim sincsenek.
Egyszerűen ehhez fogható kérdőjellel még nem nagyon találkoztam. Talán a 2005 Imola fogható ehhez.

Volt pár ilyen azért.

1997 Hungaroring - Hill versenye
1997 Ausztria - Trulli versenye
1999 Nürburgring + Malajzia - Ferrari szenvedés a pontokért az egyiken, tarolás 2 hét múlva
2005 Hungaroring - Schumi pole 1 seccel a 2. előtt
2006 USA - Alonso szenvedés
2009 Bahrein + Monaco - Toyota első sor az egyiken, majd utolsó sor a másikon 2 futam alatt
2009 Belgium - Fisichella pole + dobogó
2012 Barcelona - Maldonado 1. sor + win

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 19 2015, 04:24
Létrehozva: #33

bentlakásos

IDÉZET(Eulo_ @ Sep 19 2015, 05:00) *
Volt pár ilyen azért.

1997 Hungaroring - Hill versenye
1997 Ausztria - Trulli versenye
1999 Nürburgring + Malajzia - Ferrari szenvedés a pontokért az egyiken, tarolás 2 hét múlva
2005 Hungaroring - Schumi pole 1 seccel a 2. előtt
2006 USA - Alonso szenvedés
2009 Bahrein + Monaco - Toyota első sor az egyiken, majd utolsó sor a másikon 2 futam alatt
2009 Belgium - Fisichella pole + dobogó
2012 Barcelona - Maldonado 1. sor + win

2012 Barcelona az javában a Pirelli lottó korszaka, azt én nem tartom egy megfejthetetlen futamnak.
2009-ben kimagaslott az alacsony leszorítóerős csomagjával az FI. Spa és Monza minden évben kicsit ugrás az ismeretlenbe. Az, h 2009-ben mit csinált a Toyota, arra bevallom őszintén már nem annyira emlékszem, de szerintem abban benne volt, h ők a szezon elejét javában a dupla diffúzorral kezdték, majd kb az európai szezon kezdetére ugrott sok csapat hatalmasat előre, amire értelemszerűen nekik nem volt válaszuk.
2006 Indy az megint csak szürke folt számomra, sajnos Montoya miatt az a futam mondhatni felejtős lett számomra.
2005-ben nem lehet, h az 1 körös időmérő rendszer okozott az erősorrendtől teljesen eltérő végeredményt? Meg ott végül maccsuk sem volt vasárnap, lehet inkább időmérőre volt belőve a kocsi.
1999-ben pedig csak néztem a versenyeket, és nem megérteni akartam azokat.

--------------------

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Sep 19 2015, 05:54
Létrehozva: #34

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

IDÉZET(Zava @ Sep 19 2015, 03:46) *
én is (kivéve dőlt). most 3 Lajos DNF + Vettel győzelem kell, és mire ennek a sorozatnak vége, a ferrari nőjön fel a merci szintjére, és akkor lesz fasza 3 utolsó futamunk. biggrin.gif

Vettel nem nyert már eleget ? pihenjen még. megy a nyígás a 1.5 év miatt miközben ő...

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Sep 19 2015, 05:58
Létrehozva: #35

törzsvendég

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 19 2015, 04:50) *

direkt belenéztem a skyf1 streambe, mert kiváncsi voltam mi baja lehet a mercinek, és ebben ők a legjobbak, nos az összes ex pilóta, stb azt kérdezgette hogy nem a guminyomással függ-e össze a dolog. a mercisek viszont mind azt nyilatkozták hogy fingjuk sincs mi van. Toto, Lauda, Nioo, Lajos.

Nico egyenesen azt mondta hogy rengeteg beállítást kipróbált, majd visszatért az elsőhöz mert az vot a legjobb.

Annyi biztos hogy tapadásuk nincsen a belső felvételek alapján Paul di Resta szerint, nekem is feltűnő volt hogy pattog a merci míg a ferka tapad, illetve mutogatták hogy ugyanabban a kanyarban lajos sokkal jobban tekerte a kormányt, magyarul túrja az orrát.

Lauda is magyarázott valamit hogy nagyon pici hőmérséklet ablakban jók a gumik.

A hozzászólást -Nigel- szerkesztette a következő időpontban: Sep 19 2015, 05:59

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 19 2015, 06:06
Létrehozva: #36

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Nigel @ Sep 19 2015, 06:54) *
Vettel nem nyert már eleget ? pihenjen még. megy a nyígás a 1.5 év miatt miközben ő...

Mert 1,5 éve 0 az egész, akkora fölénye van a Mercinek. A RB-Vettel kombó 2011-ben volt hasonlóan untouchable, bár hozzáteszem, még akkor is "csak" a futamok kb 60%-át vitték...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Sep 19 2015, 06:26
Létrehozva: #37

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Sep 19 2015, 07:06) *
Mert 1,5 éve 0 az egész, akkora fölénye van a Mercinek. A RB-Vettel kombó 2011-ben volt hasonlóan untouchable, bár hozzáteszem, még akkor is "csak" a futamok kb 60%-át vitték...

hű mert az marha izgi volt hogy lajos néha le tudta nyomni a szarabb mekiben is abban a 4 évben pl egy kvalin, vagy néha más. tövig rágtam a körmeim csodálatos volt.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Sep 19 2015, 06:37
Létrehozva: #38

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Nigel @ Sep 19 2015, 06:54) *

Én azt mondtam csak, hogy a következő 3 futamon egalizáljuk a pontállást meg az autókat, és akkor az utolsó par futamra mehet az ereszd el a hajamat.
Szóval ezt Szerinted is Vettel nyerné így? Mert ezt már nem én mondtam. smile.gif

Amúgy meg miért lep meg, hogy annak a sikerét szeretném, akinek szurkolok, mintsem annak, akivel kifejezetten nem szimpatizálok? huh.gif Vagy te mostanság úgy ülsz le a tv elé, hogy Hamilton nyert már eleget idén, most jó lenne egy Rosberg győzelem?

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 19 2015, 06:39
Létrehozva: #39

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Sep 19 2015, 07:06) *

Jövő szombaton valószínű nyered a fogadást, szerintem keresheted a megfelelő avatart nekem. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 19 2015, 07:03
Létrehozva: #40

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Nigel @ Sep 19 2015, 07:26) *
hű mert az marha izgi volt hogy lajos néha le tudta nyomni a szarabb mekiben is abban a 4 évben pl egy kvalin, vagy néha más. tövig rágtam a körmeim csodálatos volt.

Az a szarabb Meki csak 8-szor volt jobb pl. 2011-ben, mint a RB. Voltak pályák, ahol erőből a McLaren volt az esélyesebb. 2010-ben dettó, sőt, ott 3 autó is volt, ami esélyes volt itt-ott a győzelemre (RB alap, de pályától függően oda-odaért a McLaren és/vagy a Ferrari). 2012-ben szintén voltak pályák, amik a McLarennek álltak, és a Ferrari is csak behúzott pár futamot, Alfonz kis híján vb lett. Összességében a RB volt a legjobb valóban, de sokkal komolyabb futamok voltak abban a 4 évben, mint az elmúlt 1,5 évben. Míg a RB nyert mondjuk 20 futamból 10-12-őt, addig a Merci 16-17-et, és a maradék 3-on sem erőből kapott ki, hanem pl. mert ütközött Rózsai Hamiltonnal (2014 Spa). Ha szerinted a kettő ugyanaz, akkor az a te dolgod, mindenki máshogy éli meg.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post

6 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 August 19th - 20:38