IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

64 Oldal V  « < 62 63 64  
Reply to this topicStart new topic
Tv-sorozatok, mit szoktál nézni ?
Zoli
hozzászólás Jul 12 2015, 03:15
Létrehozva: #1261

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Zava @ Jul 12 2015, 04:03) *
Sansa meg Theon esetében nekem eszembe se jutott, hogy meghaltak volna, szerintem is valami hókupacos megoldásról lesz szó. én egyiket se sajnálnám, Sansát kifejezetten nem bírom, Reek csúszómászó üzemmódban meg egy eszméletlen kellemetlen jelenlét volt a képernyőn. Stannist tényleg nem mutatták, de amennyit hurcolta magával Brienne a halott embereknek tett fogadalmait, nem hiszem hogy pont a célnál adná fel. amikor először megláttam, hogy Stannisba botlik, hirtelen azt hittem, hogy neki is felajánlja a védelmét, amíg eszembe nem jutott, hogy Renly miatt kergeti. biggrin.gif

Ja és még valami, nem hiszem, hogy Arya megvakul, szerintem csak valami átmeneti büntetés szerű dologról van szó. Arya karaktere többet ér annál. Ha megvakulna, azzal kb. teljesen fölöslegessé válna, hiszen sok mindent már nem tudna csinálni. Tök értelmetlen lenne.
Brant és Rickont szépen kihagyták ebből az évadból, utóbbiról konkrétan teljesen megfeledkeztem volna, ha Sansa nem említi. Rájuk még kíváncsi vagyok, Branre azért, hogy miért is akart ennyire északra menni, szerintem érdekes volt az a szál, Rickonra pedig azért, mert eddig totál feleslegesen volt a sorozatban. Nem értem, minek kellett még egy Stark gyerek, aki ráadásul a semminél nem sokkal többet tett hozzá a történethez. Ja és hiányzik Hodor! biggrin.gif

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Jul 12 2015, 03:15
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 12 2015, 03:35
Létrehozva: #1262

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2015, 04:15) *
Ja és még valami, nem hiszem, hogy Arya megvakul, szerintem csak valami átmeneti büntetés szerű dologról van szó. Arya karaktere többet ér annál. Ha megvakulna, azzal kb. teljesen fölöslegessé válna, hiszen sok mindent már nem tudna csinálni. Tök értelmetlen lenne.
Brant és Rickont szépen kihagyták ebből az évadból, utóbbiról konkrétan teljesen megfeledkeztem volna, ha Sansa nem említi. Rájuk még kíváncsi vagyok, Branre azért, hogy miért is akart ennyire északra menni, szerintem érdekes volt az a szál, Rickonra pedig azért, mert eddig totál feleslegesen volt a sorozatban. Nem értem, minek kellett még egy Stark gyerek, aki ráadásul a semminél nem sokkal többet tett hozzá a történethez. Ja és hiányzik Hodor! biggrin.gif

én is így gondoltam, könyves spoiler, amit aztán olvastam: spoiler eleje, ha véletlen tovább olvasnád, blablabla... tényleg visszajön a látása
megmondom őszintén, számomra Bran szála volt a 4. évad legérdektelenebb szála. abban nem vagyok biztos, hogy teljesen kimaradt az 5. évadból, a high sparrow, amikor bebörtönözte Szőrszájt, egy fiúról beszélt, aki testileg és lelkileg megtörve érkezett hozzájuk, és mesélt ezt-azt Cerseiről. na most ott közben megjelent Lancel, szóval én automatice azt gondoltam, hogy róla van szó, de Prof szerint ez lehet, hogy Bran, ugyebár a legelső részben szemtanúja volt, testi megtörés is stimm, fene tudja. mondjuk térbeli nehézségei lehetnek ennek az elméletnek. biggrin.gif
Rickon +1, csak annyit tudok róla, hogy létezik, és elment Tonksszal HP-ből. happy.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Jul 12 2015, 06:31
Létrehozva: #1263

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 12 2015, 04:07) *
Wayward pines-t nézi valaki? Az hogy mekkora marhaság. biggrin.gif

Nézem. Nekem bejön tongue.gif

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 12 2015, 07:58
Létrehozva: #1264

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Zava @ Jul 12 2015, 03:01) *
GoT: egy sörbe, hogy John Snow (jesszus, Havas Johh, de hülyén hangzik biggrin.gif ) fel fog támadni, feltehetőleg a vörös ribanc kezei által. ő az egyik, akire szerintem nagyon ki van hegyezve a sorozat, oké, hogy itt hullanak mind mint a legyek, de szerintem ő, Daenerys és Tyrion túl fognak mindent élni. erre is van egy söröm. wink.gif könyveket nem olvastam, szóval nincs puskám se.

én nemrég végeztem ki az officet (a csökevényes angolnál felsőbbrendű amcsi verziót), istenkirály volt. rendhagyó koncepció, nagyon jó operatőri munka, 15+ faszán kidolgozott állandó karakter, aláröhögés helyett direkt kínos csendek, stb. imádtam, csak ajánlani tudom smile.gif

Ebben még lehet valami, mert mi a fenéért ment volna vissza a Falhoz, mondjuk nem mintha olyan sok helyen látnák őt szívesen, de ő pont a falhoz ment vissza. Valahogy nem jött össze neki semmi, pedig ő aztán mindent megtett, hogy hulljanak az emberek körülötte. Még Davos lehet rá veszélyes, mert nem hiszem, hogy ő könnyen elfogadja majd, hogy meghalt a hercegnő. Vagy valaki szólni fog neki azok közül, akik a máglyán égetés után hagyták ott Stannist. Ha valóban visszatérne Havas János (ha így jobb biggrin.gif ), akkor white walkerként lenne még nagyon ütős. biggrin.gif
Tyrionnak nagyon jó esze van, meg nagyon jó dumája is, na őt nagyon sajnálnám, ha véget érne a karaktere. A könyveket én sem olvastam, de annyit tudok, hogy szinte teljesen más már az a sztori, meg ez.
Arya lesz az a személy, aki szépen apránként levadássza majd a listáján lévő embereket. Egy igazi bosszúálló lesz, de addig még tanulnia kell, ami rettentő unalmas volt ezekben a részekben.
Szerintem is túléli Sansa és Theon is az ugrást. Egyikük szerepében se vagyok biztos a továbbiakban. Mehetnek jobbra, de akár balra is. Vagy vissza, bár azt nem önszántukból. Teljes kérdőjel az egész. Nem hiányozna egyikük sem.

Lehet, hogy rálesek majd. smile.gif

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 12 2015, 07:58
Létrehozva: #1265

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(Zava @ Jul 12 2015, 03:01) *
(a csökevényes angolnál felsőbbrendű amcsi verziót)

Ezért még számolunk, te kis pöcs.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 12 2015, 11:19
Létrehozva: #1266

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(skullsplinter @ Jul 12 2015, 07:31) *
Nézem. Nekem bejön tongue.gif

Azért az a balerina bomba ami alig kapta szét a teherautó rakterét elég nagy marhaság volt. Hogy birta volna az szétkapni azt a kerítést amit egy kukáskamionnal is alig lehetett áttörni. Basszus, a bomba mellett kamatyoló gyerekek minden komolyabb sérülés nélkül túlélték! biggrin.gif Na meg az a jelenet amikor a sherif üldözi a kamiont és kitolják elé a szemetes kukát. rolleyes.gif Attól az ütközéstől a terepjáró elméletileg ki lett iktatva. Aztán egy perc mulva már ott is van a kamion mögött a sherif. biggrin.gif
Adok neki még egy esélyt mert még lehet belőle jó sorozat, csak hanyagolják ezeket a zsé klasszis jeleneteket.

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Jul 12 2015, 11:20

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 13 2015, 05:26
Létrehozva: #1267

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2015, 12:49) *
Homelandben megint új sztori, új helyszín jön, az az érzésem, hogy már nem nagyon tudnak mit kezdeni a sorozattal, ráadásul engem egyáltalán nem győzött meg ez a trailer. Ha nem húznak bele, részemről ez lehet az utolsó évad. unsure.gif

Viszont nyárra tudom ajánlani a Lilyhammert, nekem már 3 rész után nagyon bejött. smile.gif
Az origo is írt róla a legutóbbi sorozat ajánlójukban. Kivételesen jó ölet volt tőlük. biggrin.gif

Ezt pofázom már 2-3 éve, hogy Lilyhammer Silvioval marha nagy! smile.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 14 2015, 10:33
Létrehozva: #1268

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(stoke @ Jul 13 2015, 06:26) *
Ezt pofázom már 2-3 éve, hogy Lilyhammer Silvioval marha nagy! smile.gif

Szerintem is nagyon állat! biggrin.gif Valahol a Maffiózók és a Miért éppen Alaszka között tanyázik, mindkettőt imádtam. biggrin.gif
4 rész láttam eddig belőle, valahol lehetne jobb minőségben 720p, 1080p nézni? Mert eddig csak online találtam meg, ahol a 240p meg elég gagyin néz ki. sad.gif

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Sep 15 2015, 03:22
Létrehozva: #1269

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Nekem eddig kimaradt az életemből a Lost. Most, h majd egy hónapig gipszben, jobbára ágyhoz voltam kötve, gondoltam ledarálom. Meg is tettem, és elöljáróban annyi, h elég ambivalens érzésekkel tudok visszagondolni a sorozatra.

Anno 2005-06 tájékán még gimiben ajánlották, h érdemes elkezdeni, én inkább PB és 24 párti lettem, aztán 3-4 évad után elhatároztam, majd egyszerre ledarálom, ha lesz érkezésem. Maga a történetről tényleg csak annyit tudtam, vagy még annyit sem, mint ami egy pilot kritikában olvas az ember. Szóval a sci-fi mivoltáról semmit sem tudtam. Sorozatról nem írok, aki ismeri, annak azért, aki nem az nézze meg.
Azokhoz lenne kérdésem, akik anno végignézték. Csak én érzem úgy, h az utolsó évad nem lett több egy erős közepesnél? Főleg egy ilyen szerializált sorozat esetén a záró évadnak kell feltenni az i-re a pontot. Az első 5 évad engem maradéktalanul szórakoztatott. Rengetegszer alig bírtam estére letenni, tényleg igazán beszippantott. Ezzel szemben a vége, nem is a befejezés, maga az egész évad, szerintem egy kapkodás eredménye, ami rengeteg érdektelen dologgal van megspékelve. Annyit halottam és olvastam korábban utána, h anno a készítők a kezdet kezdetén 6 évadra tervezték, elvileg megvolt az eleje és a vége a történetnek, tudták honnan hova akarnak eljutni. Leegyszerűsítve csak annyi dolguk volt, h a köztes 100 valahány részt tartalommal kellett megtölteni, amit kegyetlen jól meg is tettek, rengeteg felejthetetlen részt kaptunk. Viszont én pont azt éreztem, mintha egy olyan sorozat lenne, ami évről-évre tervez, és a 6. évadra kifulladt a dolog, egyszerűen árnyéka lett önmagának. Persze magasra tették a lécet, szóval ezért is lehetett nekem csalódás a vége. Más is így járt vele?

Így viszont én biztos nem tudom ezek után a The Wire vagy a Breaking Bad mellé tenni a polcon. Egyszerűen azok nálam mennybe mentek, mikor az utolsó jelenetek is lepörögtek. Nem sajnálom, h végignéztem, de hiányérzet mindig meg fog maradni. 8/10 smile.gif

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Sep 15 2015, 03:23

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Sep 15 2015, 04:10
Létrehozva: #1270

fanatikus

IDÉZET(dawyd728 @ Sep 15 2015, 04:22) *
Nekem eddig kimaradt az életemből a Lost. Most, h majd egy hónapig gipszben, jobbára ágyhoz voltam kötve, gondoltam ledarálom. Meg is tettem, és elöljáróban annyi, h elég ambivalens érzésekkel tudok visszagondolni a sorozatra.

Anno 2005-06 tájékán még gimiben ajánlották, h érdemes elkezdeni, én inkább PB és 24 párti lettem, aztán 3-4 évad után elhatároztam, majd egyszerre ledarálom, ha lesz érkezésem. Maga a történetről tényleg csak annyit tudtam, vagy még annyit sem, mint ami egy pilot kritikában olvas az ember. Szóval a sci-fi mivoltáról semmit sem tudtam. Sorozatról nem írok, aki ismeri, annak azért, aki nem az nézze meg.
Azokhoz lenne kérdésem, akik anno végignézték. Csak én érzem úgy, h az utolsó évad nem lett több egy erős közepesnél? Főleg egy ilyen szerializált sorozat esetén a záró évadnak kell feltenni az i-re a pontot. Az első 5 évad engem maradéktalanul szórakoztatott. Rengetegszer alig bírtam estére letenni, tényleg igazán beszippantott. Ezzel szemben a vége, nem is a befejezés, maga az egész évad, szerintem egy kapkodás eredménye, ami rengeteg érdektelen dologgal van megspékelve. Annyit halottam és olvastam korábban utána, h anno a készítők a kezdet kezdetén 6 évadra tervezték, elvileg megvolt az eleje és a vége a történetnek, tudták honnan hova akarnak eljutni. Leegyszerűsítve csak annyi dolguk volt, h a köztes 100 valahány részt tartalommal kellett megtölteni, amit kegyetlen jól meg is tettek, rengeteg felejthetetlen részt kaptunk. Viszont én pont azt éreztem, mintha egy olyan sorozat lenne, ami évről-évre tervez, és a 6. évadra kifulladt a dolog, egyszerűen árnyéka lett önmagának. Persze magasra tették a lécet, szóval ezért is lehetett nekem csalódás a vége. Más is így járt vele?

Így viszont én biztos nem tudom ezek után a The Wire vagy a Breaking Bad mellé tenni a polcon. Egyszerűen azok nálam mennybe mentek, mikor az utolsó jelenetek is lepörögtek. Nem sajnálom, h végignéztem, de hiányérzet mindig meg fog maradni. 8/10 smile.gif

Egyszer én is nekifutottam a Lostnak, talán 10 részig bírtam, vagy addig se. Meguntam.
A 24 meg nem jött be. Ha jól emlékszem, kb. az elején derült ki, hogy az volt a gyilkos, akire számítottam (vagy valami ilyesmi volt), aztán onnantól érdektelenné vált számomra a történet. biggrin.gif

Más:
A The Last Ship 2. évadja szerintem baromi jó volt, talán még jobb is, mint az első. smile.gif

Ill. hamarosan jön a Homeland 5. évad (részemről az utolsó esély a sorozatnak, sajnos egyre gyengébb) és a Fargo 2. évad, ezt viszont nagyon várom.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 16 2015, 09:22
Létrehozva: #1271

fanatikus

Elkezdődtek az őszi sorozatok, a Homeland talán nem lesz reménytelen, és a Fargo, egyszerűen zseniálisan indult. smile.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 2 2015, 05:30
Létrehozva: #1272

fanatikus

Jön az új Star Trek-sorozat!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 6 2015, 10:12
Létrehozva: #1273

fanatikus

Még csak a 4. résznél tart a Fargo, de iszonyatosan jó lett. Nagyon magasra tették a lécet idén. Tavaly a 2. kedvencem volt a True Detective után, idén viszont a Fargo mindent visz!
A sorozatjunkie-n készült is egy kifejezetten érdekes írás róla:
Fargo – 2×03-04: Out of Balance

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Dec 28 2015, 06:12
Létrehozva: #1274

fanatikus

Baromi jó volt a Homeland 5. évad. Az, hogy Európába hozták a sorozatot, telitalálat volt, a történet sokkal aktuálisabb nem is lehetne. Negatívumként összesen annyit tudnék felhozni, hogy az utolsó előtti részben a Homelandhez egyáltalán nem méltó gagyi dolgok történtek, de ezzel együtt is nagyon tetszett ez az évad. Remélem itt folytatják! smile.gif

A Fargo 2. évad szintén szenzációs volt, a látványvilág nagyon komoly volt. Nálam az év sorozata.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 24 2016, 04:23
Létrehozva: #1275

fanatikus

A Trónok Harca 6. évad szerintem már most sokkal jobb, mint az 5. volt. A 5. rész pedig egyértelműen az évad csúcsa eddig.

Robb Stark halála óta úgy voltam a sorozattal, hogy már egy halál sem fog tudni igazán megérinteni. Hát tévedtem. sad.gif
Talán ez volt a második leghatásosabb rész az összes közül.

+Quote Post
Zava
hozzászólás May 26 2016, 10:26
Létrehozva: #1276

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Zoli @ May 24 2016, 05:23) *
A Trónok Harca 6. évad szerintem már most sokkal jobb, mint az 5. volt. A 5. rész pedig egyértelműen az évad csúcsa eddig.

Robb Stark halála óta úgy voltam a sorozattal, hogy már egy halál sem fog tudni igazán megérinteni. Hát tévedtem. sad.gif
Talán ez volt a második leghatásosabb rész az összes közül.

nálam egyértelműen a legszívszorítóbb volt. sad.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post

64 Oldal V  « < 62 63 64
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 September 23rd - 13:52