IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

80 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
Montoya még mindig megmondja a frankót... :), A kolumbiai csillag családias csevegdéje!
Mióta kedveled Juan-t?
Felmérő fanoknak!
F-3000 előttről [ 0 ] ** [0.00%]
F-3000-es bajnoksága óta [ 7 ] ** [8.64%]
CART bajnokként ismertem meg [ 8 ] ** [9.88%]
Formula-1-es pályafutása fogott meg [ 25 ] ** [30.86%]
a NASCAR-ban kedveltem meg [ 4 ] ** [4.94%]
Nem rajongok érte, de azért szavazok. [ 37 ] ** [45.68%]
Milyen eredménnyel zár Juan 2008-ban a NASCAR Sprint Cup-ban?
Bajnok lesz. [ 3 ] ** [5.88%]
Harcban lesz a bajnoki címért. [ 8 ] ** [15.69%]
Benne lesz a Chase-ben. [ 16 ] ** [31.37%]
A legjobb ex-open wheeles lesz. [ 9 ] ** [17.65%]
Nem nyer nyer egy versenyt sem [ 15 ] ** [29.41%]
Összes szavazat: 81
A vendégek nem szavazhatnak 
Rony001
hozzászólás Aug 6 2007, 03:32
Létrehozva: #61

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-July 07
Innen: Tatabánya
Azonosító: 36

IDÉZET(Clyde @ Aug 6 2007, 06:28) *
16. lett...

Kicsit tobbet vartam, a verseny feleben a 9. helyen ment, utana 12-13.

Én is jobbra számítottam. A nagy iram ellenére lépést tartott az élmezőnnyel, aztán a végén visszaesett.
Go to the top of the page

+Quote Post
Totya
hozzászólás Aug 6 2007, 06:42
Létrehozva: #62

újonc
*

Regisztrált: 4-August 07
Azonosító: 115

Ő lett a legjobb Ganassis és négy hellyel előlrébb végzett, mint az előző versenyen Poconoban.

67 ponttal nőtt a hátránya az aktuális 12. helyezetthez (utolsó Chase-es pozíció) képest. Ennyivel kellett volna inkább csökkenteni, majdnem.

267/5=53,4 pont/verseny. Ennyit kellene hoznia átlagban a 12. helyezetten. Nem sok esély van rá, de feladni nem szabad.

Az öt hátralévő verseny a Chase-ig :

1.Watkins Glen - road verseny, az előzőt megnyerte, de nagy szerepe volt az üzemanyagspórolásnak és kockáztattak is. Egy top5 szép lenne.

2.Michigan - idén volt már Cup versenye itt, de egy baleset miatt a 43., utolsó helyen végzett (33. pozícióból indult). A többi Ganassinak sem ment jól aznap. Egy top25-nek örülhetnek majd.

3.Bristol - szintén volt már Cup-ja a pályán és a 32. lett. Nagyon nehéz ovál, egy top20 lehet a kitűzött cél.

4.California - Montoya a 26. lett itt az év második versenyén. Top20 jó lenne.

5.Richmond - Szintén a 26. helyen végzett májusban ezen a pályán.

Nagyot kell javulniuk, de ez Poconoban sem sikerült. Azt mondom, a 13. helyért küzdhet majd talán évvégén.

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Aug 6 2007, 08:47
Létrehozva: #63

betérő

Nagyon köszönjük ezt a pontos tájékoztatást. Sajnos a tény az, hogy egy középkategóriás autóval nem lehet látványos eredményeket elérni. A "kis" sikereknek is örülni kell. Elég lehangoló, de ez van. Reméljük Ő nem adja fel.

+Quote Post
Totya
hozzászólás Aug 6 2007, 09:56
Létrehozva: #64

újonc
*

IDÉZET(Rony001 @ Aug 6 2007, 08:47) *
Nagyon köszönjük ezt a pontos tájékoztatást. Sajnos a tény az, hogy egy középkategóriás autóval nem lehet látványos eredményeket elérni. A "kis" sikereknek is örülni kell. Elég lehangoló, de ez van. Reméljük Ő nem adja fel.

Középkategóriás autóval hogy lett második Indianapolisban? Ha top5-ben megy, zseni, ha nem megy neki, rossz az autó? :-)

A Cup-ban nem úgy van, hogy jön valaki és hozza sorra a top5-ös eredményeket. Itt rendkívül fontos a pilóta és a csapat közötti kapcsolat. Hónapokba, évekbe telik, mire összeáll a csapat. A "lehangoló" kifejezés erős nagyon. Montoya nyert idén Busch versenyt, Cup verseny, a Brickyardon második lett, vezeti a Rookie táblázatot, jól kijön a versenyzőtársaival, a családját szívesen fogadták. Mit szeretnél még? Első évében győzelmeket és Chase-t? :-) Ez nem az a sport. Talán pont ezért állnak kicsit másképp Amerikában a versenyzőikhez. Tudják, hogy mennyit kell körözniük azért, hogy eredményesek lehessenek.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 6 2007, 09:58
Létrehozva: #65

Guests

IDÉZET(Totya @ Aug 6 2007, 10:56) *
Ez itt így természetes. Nem úgy van, hogy jön valaki és hozza sorra a top5-ös eredményeket. Itt rendkívül fontos a pilóta és a csapat közötti kapcsolat. Hónapokba, évekbe telik, mire összeáll a csapat. A "lehangoló" kifejezés erős nagyon. Montoya nyert idén Busch versenyt, Cup verseny, a Brickyardon második lett, vezeti a Rookie táblázatot, jól kijön a versenyzőtársaival, a családját szívesen fogadták. Mit szeretnél még? Első évében győzelmeket és Chase-t? :-) Ez nem az a sport.

Magam reszerol a Chase-val elegedett lennek. wink.gif

Tenyleg, Chase-ra mikor ert oda utoljara a CGR csapat?

Ide kapcsolodik, hogy BUSCH-ban utoljara Watkins Glenben indulnak, az egesz project csak azert volt, hogy szoktassa Montoyat a Nextelhez.

+Quote Post
Totya
hozzászólás Aug 6 2007, 10:10
Létrehozva: #66

újonc
*

IDÉZET(Clyde @ Aug 6 2007, 09:58) *
Tenyleg, Chase-ra mikor ert oda utoljara a CGR csapat?

2004-től van Chase. Ganassi autó az eddigi három Chase egyikébe sem jutott. Idén lesz először 12 fős a mezőnye, eddig 10-en jutottak be. McMurray ült 2004-ben és 2005-ben a #42-es autóban:

2004-ben övé lett az egymillát érő 11. hely, 2005-ben pedig a 12. lett.

2006-ban Mears ült Montoya mostani kocsijában, Ő a 14. lett évvégén.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 6 2007, 10:15
Létrehozva: #67

Guests

IDÉZET(Totya @ Aug 6 2007, 11:10) *
2004-től van Chase. Ganassi autó az eddigi három Chase egyikébe sem jutott. Idén lesz először 12 fős a mezőnye, eddig 10-en jutottak be. McMurray ült 2004-ben és 2005-ben a #42-es autóban:

2004-ben övé lett az egymillát érő 11. hely, 2005-ben pedig a 12. lett.

2006-ban Mears ült Montoya mostani kocsijában, Ő a 14. lett évvégén.

Koszi.

Amekkora kavaras van az F1-ben mostansag, meg a vegen visszavasaroljak valami top teambe. tongue.gif

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Aug 7 2007, 08:11
Létrehozva: #68

betérő

IDÉZET(Totya @ Aug 6 2007, 09:56) *
Középkategóriás autóval hogy lett második Indianapolisban? Ha top5-ben megy, zseni, ha nem megy neki, rossz az autó? :-)

A Cup-ban nem úgy van, hogy jön valaki és hozza sorra a top5-ös eredményeket. Itt rendkívül fontos a pilóta és a csapat közötti kapcsolat. Hónapokba, évekbe telik, mire összeáll a csapat. A "lehangoló" kifejezés erős nagyon. Montoya nyert idén Busch versenyt, Cup verseny, a Brickyardon második lett, vezeti a Rookie táblázatot, jól kijön a versenyzőtársaival, a családját szívesen fogadták. Mit szeretnél még? Első évében győzelmeket és Chase-t? :-) Ez nem az a sport. Talán pont ezért állnak kicsit másképp Amerikában a versenyzőikhez. Tudják, hogy mennyit kell körözniük azért, hogy eredményesek lehessenek.

A "lehangoló" kifejezést azért használtam, mert nem hiszem, hogy egy középkategóriás autónak ugyanolyan esélyei vannak a győzelemre, mint a legjobbaknak. Ezt a versenyek is bizonyítják. Ez az év valóban sikeresnek mondható Montoya számára és remélem, hogy én aggódok feleslegesen a jövőt illetően. Hogy középkategóriás az autója nem én találtam ki, azt nálam hozzáértőbbek mondták, de ha te megcáfolodod boldogan elhiszem, hogy nem az.
Egyébként amikor második vagy első, tényleg zseni.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 8 2007, 11:51
Létrehozva: #69

Guests

Montoya: "Wir brauchen viel Glück"

- meg sose votl olyan, hohy 1 evben a road versenyt megnyerne ugyanaz.
- Pocono miatt nem indult Kanadaban a BUSCH roadon
- Watkins Glenben volt mar, 1995-ben, de a kisebb palyajan meg nem.
- BUSCH-t ugy nez ki, iden befejezi, es a COT programra koncentralnak.
- F1ben sokszor egyedul van a hotelben az ember, itt nem.

+Quote Post
1jpm
hozzászólás Aug 9 2007, 01:35
Létrehozva: #70

újonc
*

Regisztrált: 9-August 07
Azonosító: 128

IDÉZET(Clyde @ Aug 6 2007, 10:15) *
Koszi.

Amekkora kavaras van az F1-ben mostansag, meg a vegen visszavasaroljak valami top teambe. tongue.gif

Azért nagyon el el lennék keserdve, hogy ha visszamenne időmérőket nyomni az F1-be....

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 11 2007, 04:37
Létrehozva: #71

Guests

Gordoné a pole Watkins Glenben, mivel esett időmérőn, immáron 3x ebben az évben, emiatt.

IDÉZET
Juan Pablo Montoya will be a man to watch on Sunday as he will be starting from eighteenth, having set the seventh fastest time in the morning practice in which he completed just nine laps.

"I think in race trim we look pretty good," Montoya said. "The main thing for us is two have two good races, learn a lot in the Busch race and if we can give them a win being my last Busch race it would be huge; then apply everything we know for the Cup race and if we can't win, try to come second."

1. Jeff Gordon Chevrolet
2. Denny Hamlin Chevrolet
3. Matt Kenseth Ford
4. Jeff Burton Chevrolet
5. Tony Stewart Chevrolet
6. Carl Edwards Ford
7. Jimmie Johnson Chevrolet
8. Kyle Busch Chevrolet
9. Kevin Harvick Chevrolet
10. Regan Smith Chevrolet
11. Clint Bowyer Chevrolet
12. Martin Truex Jr Chevrolet
13. Kurt Busch Dodge
14. Dale Earnhardt Jr Chevrolet
15. Ryan Newman Dodge
16. Greg Biffle Ford
17. Jamie McMurray Ford
18. Juan Montoya Dodge
19. Casey Mears Chevrolet
20. Bobby Labonte Dodge
21. J.J. Yeley Chevrolet
22. David Ragan Ford
23. Elliott Sadler Dodge
24. Reed Sorenson Dodge
25. David Stremme Dodge
26. Ron Fellows Chevrolet
27. Ricky Rudd Ford
28. Kasey Kahne Dodge
29. Robby Gordon Ford
30. David Gilliland Ford
31. Paul Menard Chevrolet
32. Jeff Green Chevrolet
33. Kyle Petty Dodge
34. Johnny Sauter Chevrolet
35. Dave Blaney Toyota
36. Brian Vickers Toyota
37. Dale Jarrett Toyota
38. Terry Labonte Toyota
39. Bill Elliott Ford
40. Patrick Carpentier Dodge
41. P.J. Jones Toyota
42. Jeremy Mayfield Toyota
43. Kenny Wallace Chevrolet

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Aug 11 2007, 04:37
Létrehozva: #72

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Toronto, ON, Canada
Azonosító: 46

IDÉZET(Totya @ Aug 6 2007, 04:56) *
Középkategóriás autóval hogy lett második Indianapolisban?

Ha az egész szezont figyelembe veszed akkor igen csak középkategóriás a Montoya autója - ezen egy pár top 5 nem fog változtatni, mert minden top 5 és top 10 eredményhez van neki egy 25-30-ik hely is (olyan ahol csak annyira volt elég az autója, nem pedig balesetbe került). Általában kb. 15-ik és 20-ik hely körül fejezi be a futamokat (ezt csak tipp, nem néztem utána). Igaz hogy idén javultak, de a Chip Ganassi Racing még mindig nincs azon a színvonalon mint 2001 és 2002-ben amikor a Sterling Marlin esélyes volt a bajnokságra. Lehet hogy jövőre ott lesznek megint, de szerintem ha bele kerülnek a Chase-be 2008-ban akkor az egy jó eredmény lenne. Idén már egy 15-ik hely a bajnokságban is jó lenne - a Chase már elérhetetlen (lehet hogy matematikailag még nem, de a Montoya nem fog megnyeni minden versenyt Richmond-ig).

Viszont szerintem a Montoya sokat javult az év folyamán. Most már nem esik úgy hátra a versenyek második felében mint tavasszal, ami (szerintem) azt jelenti, hogy a kommunikáció sokat javult és jobban el tudja mondani a crew chief-nek hogy mit érez az autóban és hogyan lehetne rajta javítani. Az is segít hogy most már egyes pályákon a második versenyt futják ebben az évben (az utolsó 14 versenyből csak 2 lesz olyan pályán ahol még nem volt - a Kansas és a Homestead).

Ha lesz időm, lesznek videók a Watkins Glen versenyekről - Busch és Cup.

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 11 2007, 04:40
Létrehozva: #73

Guests

IDÉZET(Gábor @ Aug 11 2007, 05:37) *
Viszont szerintem a Montoya sokat javult az év folyamán. Most már nem esik úgy hátra a versenyek második felében mint tavasszal, ami (szerintem) azt jelenti, hogy a kommunikáció sokat javult és jobban el tudja mondani a crew chief-nek hogy mit érez az autóban és hogyan lehetne rajta javítani. Az is segít hogy most már egyes pályákon a második versenyt futják ebben az évben (az utolsó 14 versenyből csak 2 lesz olyan pályán ahol még nem volt - a Kansas és a Homestead).

ehhez kepest olyan frankon visszaesett 9. helyrol 16-ra mult heten alig 30 korrel a vege elott, hogy csak na... :S
Kanadai BUSCH futamon kint voltal? smile.gif
Azert az eleg kemeny, hogy F1, IRL es NASCAR-otok is van ott. smile.gif

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Aug 11 2007, 05:23
Létrehozva: #74

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Aug 11 2007, 11:40) *
ehhez kepest olyan frankon visszaesett 9. helyrol 16-ra mult heten alig 30 korrel a vege elott, hogy csak na... :S

laugh.gif A múlt heti versenyt pont nem néztem.

Nem mentem el Montreálba, pedig az nagyon verseny jó volt. Ha egyszer elmegyek egy NASCAR versenyt megnézni akkor valószínű oválra megyek, ott legalább látnák mindent... Bristol jó lenne. tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Totya
hozzászólás Aug 11 2007, 05:28
Létrehozva: #75

újonc
*

IDÉZET(Gábor @ Aug 11 2007, 04:37) *
Ha az egész szezont figyelembe veszed akkor igen csak középkategóriás a Montoya autója - ezen egy pár top 5 nem fog változtatni, mert minden top 5 és top 10 eredményhez van neki egy 25-30-ik hely is (olyan ahol csak annyira volt elég az autója, nem pedig balesetbe került). Általában kb. 15-ik és 20-ik hely körül fejezi be a futamokat (ezt csak tipp, nem néztem utána). Igaz hogy idén javultak, de a Chip Ganassi Racing még mindig nincs azon a színvonalon mint 2001 és 2002-ben amikor a Sterling Marlin esélyes volt a bajnokságra. Lehet hogy jövőre ott lesznek megint, de szerintem ha bele kerülnek a Chase-be 2008-ban akkor az egy jó eredmény lenne. Idén már egy 15-ik hely a bajnokságban is jó lenne - a Chase már elérhetetlen (lehet hogy matematikailag még nem, de a Montoya nem fog megnyeni minden versenyt Richmond-ig).

Nekem mindig is nehézséget okozott, hogy megállapítsam azt, az autó a gyengébb vagy inkább a versenyző, esetleg a versenyző és a csapata közötti "team chemistry".

Montoya az idei Cup-ot átlagban a 21. helyeken fejezte be. Volt már 1. és 43. is.

Az elmúlt években a #42 így végzett a bajnokságban:

2003.: 13. ((McMurray, jelenleg a 17. egy Roush autóval),
2004.: 11. (McMurray),
2005.: 12. (McMurray),
2006.: 14. (Mears, jelenleg a 19. egy Hendrick autóval),
2007.: Montoya jelenleg a 18.

Minden esetre az idei évre a top20 volt a kitűzött cél és ez még teljesíthető. A Chase már szinte kizárt.

+Quote Post
Totya
hozzászólás Aug 11 2007, 08:08
Létrehozva: #76

újonc
*

http://www.nascar.com/promos/busch/racestream/

A mindjárt kezdődő Busch versenyt itt nézheted.

vagy:

http://embedded-tv.com/wiki/index.php/NASCAR

MMS(IE only) PlayESPNNASCAR - ezt nyomd meg itt!

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Aug 11 2007, 08:26
Létrehozva: #77

törzsvendég

Montoya már megtanulta azt a NASCAR szokást hogy az interjúk után gyorsan inni kell, hogy a szponzor (itt Gatorade) kapjon egy kis TV időt. laugh.gif

Itt van a Montoyával a verseny előtti interjú: http://www.sendspace.com/file/0r521x [11.9 MB, 1:12]

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Aug 11 2007, 08:39
Létrehozva: #78

Civakodó

Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Gábor @ Aug 11 2007, 08:26) *
Montoya már megtanulta azt a NASCAR szokást hogy az interjúk után gyorsan inni kell, hogy a szponzor (itt Gatorade) kapjon egy kis TV időt. laugh.gif

Itt van a Montoyával a verseny előtti interjú: http://www.sendspace.com/file/0r521x [11.9 MB, 1:12]

Mákos ez a Totya! Gatorade hipp!

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
montygirl
hozzászólás Aug 11 2007, 11:26
Létrehozva: #79

újonc
*

Regisztrált: 11-August 07
Innen: GYMS
Azonosító: 134

sziasztok!!!még csak most csatlakoztam de régóta pontosan 2001.óta szeretem Montyt biggrin.gif smile.gif
szóval GO MONTY !!!! smile.gif

Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  Tontoya_.jpg ( 74.2k ) Letöltések száma: 9

--------------------
GO Monty & Alonso :)

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 12 2007, 08:20
Létrehozva: #80

Guests

IDÉZET
Juan Pablo Montoya had a sad end to his Busch Series campaign. He ran strong in the first part of the race but his problems started when he dropped back after pitting for fuel on lap 46, planning to make it to the end.

By then he still looked in contention for victory as he leapfrogged leader Busch in the first round of stops. But later, during a restart he got sandwiched between Jeff Burton and Ron Fellows into turn one and his left and right front fenders were damaged, causing him to lose grip and positions.

He pitted once more under caution with 18 laps to go, had his car fixed, but got wrecked from behind by Steven Wallace just before the race was restarted. "It's a shame, we had a good car today, and that's it you know. Can't win them all," said a disappointed Montoya after retiring from his last Busch Series race of the year.

Vegeredmeny:

Pos Driver Car Laps
1. Kevin Harvick Chevrolet 82
2. Jeff Burton Chevrolet 82
3. Kurt Busch Dodge 82
4. Paul Menard Chevrolet 82
5. Brad Coleman Chevrolet 82
6. Matt Kenseth Ford 82
7. Bobby Labonte Chevrolet 82
8. Casey Mears Chevrolet 82
9. Ryan Newman Dodge 82
10. Andy Lally Ford 82
11. Greg Biffle Ford 82
12. Boris Said Dodge 82
13. Marcos Ambrose Ford 82
14. Denny Hamlin Chevrolet 82
15. Andy Pilgrim Chevrolet 82
16. David Gilliland Ford 82
17. Stephen Leicht Ford 82
18. Scott Pruett Dodge 82
19. Patrick Carpentier Dodge 82
20. Todd Kluever Ford 82
21. David Ragan Ford 82
22. Bobby Hamilton Jr Ford 82
23. Alex Garcia Chevrolet 82
24. Ron Fellows Chevrolet 81
25. David Reutimann Toyota 81
26. Mike Wallace Chevrolet 81
27. Jason Leffler Toyota 80
28. Kevin Lepage Chevrolet 80
29. Jorge Goeters Ford 79
30. Brent Sherman Chevrolet 79
31. John Graham Toyota 78
32. Carl Edwards Ford 76
33. Juan Montoya Dodge 68
34. Steve Wallace Dodge 66
35. Derrike Cope Chevrolet 64
36. Robby Gordon Ford 51
37. Kyle Krisiloff Ford 51
38. Joe Fox Chevrolet 14
39. Morgan Shepherd Dodge 12
40. Scott Gaylord Ford 9
41. Max Papis Chevrolet 2

sad.gif Ez volt az utolso Busch versenye, remelem ma a NEXTEL-en sokkal elorebb vegez.

Letakart autok az esoben.

+Quote Post

80 Oldal V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:02