IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
2010 - Szezonértékelő
Tarzaan
hozzászólás Nov 10 2010, 07:50
Létrehozva: #1

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Egy szezonklipp kezdésnek:

http://www.youtube.com/watch?v=XH-d9ErnLgE

A szezonról:

Visszatért Schumacher, akit a gyenge autó és a sokszor pocsék taktika ellenére jó volt a mezőnyben látni.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Nov 10 2010, 08:05
Létrehozva: #2

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 10 2010, 07:50) *

A szezonról:

Visszatért Schumacher, akit a gyenge autó és a sokszor pocsék taktika ellenére jó volt a mezőnyben látni.

Most ez szezonértékelő,vagy Schumacher értékelő? rolleyes.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 10 2010, 08:07
Létrehozva: #3

Schumanoid

IDÉZET(Szlavo @ Nov 10 2010, 08:05) *
Most ez szezonértékelő,vagy Schumacher értékelő? rolleyes.gif

Nézd, engem szinte kizárólag az ő szereplése érdekelt.smile.gif

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Nov 10 2010, 08:11
Létrehozva: #4

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 10 2010, 08:07) *
Nézd, engem szinte kizárólag az ő szereplése érdekelt.smile.gif

Végülis most hogy így mondod,visszagondolva az itteni munkásságodra nem értem hogy ez eddig miért nem tűnt fel nekem. tongue.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 10 2010, 09:39
Létrehozva: #5

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 10 2010, 08:50) *

A szezonról:

En is ertekelem:

0000000

rolleyes.gif

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 10 2010, 09:50
Létrehozva: #6

Schumanoid

IDÉZET(Clyde @ Nov 10 2010, 09:39) *
En is ertekelem:

0000000

rolleyes.gif

TM-Tapló Montoja?

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Nov 10 2010, 10:46
Létrehozva: #7

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 10 2010, 06:50) *

A szezonról:

Visszatért Schumacher, akit a gyenge képességei és a sokszor a csapattársától elszenvedett megsemmisítő vereségek ellenére jó volt a mezőnyben látni.

rolleyes.gif laugh.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
TopSpeed
hozzászólás Nov 10 2010, 11:32
Létrehozva: #8

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 20-October 10
Innen: 13, 14,18 ker.
Azonosító: 6,106

IDÉZET(Dankson @ Nov 10 2010, 10:46) *
rolleyes.gif laugh.gif

Nem azért a húsz fillérért de Buttonödet idén párszor megfingatta..Bahrain, Catalunya, Korea, Brazília....
MSnek emellett minden taktikáját elcseszték, Buttonnek meg minden bejött ilyen téren.
Button is gyenge volt idén. tongue.gif

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Nov 11 2010, 12:39
Létrehozva: #9

Tékozló fiú

IDÉZET(TopSpeed @ Nov 10 2010, 10:32) *
Nem azért a húsz fillérért de Buttonödet idén párszor megfingatta..Bahrain, Catalunya, Korea, Brazília....
MSnek emellett minden taktikáját elcseszték, Buttonnek meg minden bejött ilyen téren.

Aha biggrin.gif Button 2 győzelmet, 3 második és 1 harmadik helyet szerzett, valamint 2 saját hibán kívüli DNF-je volt. Schumacher ezzel szemben nem álhatott dobogóra (Abu Dhabiban talán fog) néha ámokfutó módon vezetett (pl Kanada, Hring, Szingapúr) messzemenően a csapattársával csak az utóbbi 3 versenyen van partiban. Való igaz Button időmérőn rendesen Hamilton mögött marad ergo kikap, de Hamiltonnak ez nem az első éve a McLarennél, míg Schumacher mellett Rosbergnek igen a Mercedesnél. Ergo összehasolnítási alapot nem lehet húzni a két pilóta idei teljesítménye közöt. Legjobban a csapattárshoz képesti különbségben tükröződik ez meg.
Hamilton 222 ponttal rendelkezik Button 199p azaz 89.6 százaléka Hamilton pontjainak. Mellesleg ugye írtam h Hamilton "csapata" másrészt a versenymérnöke is Jensonnak többször változott az idén, így az összeszokát ez is hátráltatta. Győzelmek számában Hamilton 3 Button 2-vel áll, dobogóban Hamilton 4 második és egy harmadik, míg Button Három második és egy harmadik hellyel van. Azaz Button lemaradása ezen a téren 1 arany és egy ezüst.
Rosberg 130 pontjához képest Schumacher 72 pontja Rosberg pontjainak csak az 55.3 százaléka. Még a nullázások száma sem lehet a germán istennek, mivel ebben egyenlőek 4-4 nullázással. Schumacher teljesítménye egész év alatt gyenge volt, legjobb helyezése egy Barcelonában örökölt, és egy-egy a török illetve a koreai GP-n ölébe hullot 4. hely. ezzel szemben Rosberg 3x is állt a dobogón. Igaz a 4. helyeket számítva Rosbergnél nincs tele a padlás, azonban Schumacher a 3 4. helyezését leszámítva csak egyjegyű pontszámokat gyűjtött.
Amúgy áruld el pl h a Bahreini vonatozásban mi volt a megfingatás? Vagy Barcelona és Korea ahol műszakilag sem 100-as géppel ment Button?
Jaaa h handicap. Értem. a Germán Úr már csak így lehet partiban, ennyit felírhatunk neki a dicsőségtáblára. wink.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 11 2010, 12:49
Létrehozva: #10

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(TopSpeed @ Nov 10 2010, 11:32) *

Alonsot fingatta meg legjobban. Idén Monacoban. Más kérdés, hogy ha őt valaki előzni meri, büntetni kell - én akkor le is írtam, hogy tök egyértelmű, mire megy ki a játék, s lám: 85%, hogy Alonso idén behúzza...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 11 2010, 02:08
Létrehozva: #11

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 10 2010, 10:50) *
TM-Tapló Montoja?

Ez mar ide nagyon keves lesz.
Dobj ujra.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 11 2010, 08:33
Létrehozva: #12

Schumanoid

IDÉZET(TopSpeed @ Nov 10 2010, 11:32) *

Ez így van.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 11 2010, 08:37
Létrehozva: #13

Schumanoid

IDÉZET(Dankson @ Nov 11 2010, 12:39) *
Aha biggrin.gif Button 2 győzelmet, 3 második és 1 harmadik helyet szerzett, valamint 2 saját hibán kívüli DNF-je volt. Schumacher ezzel szemben nem álhatott dobogóra (Abu Dhabiban talán fog) néha ámokfutó módon vezetett (pl Kanada, Hring, Szingapúr) messzemenően a csapattársával csak az utóbbi 3 versenyen van partiban. Való igaz Button időmérőn rendesen Hamilton mögött marad ergo kikap, de Hamiltonnak ez nem az első éve a McLarennél, míg Schumacher mellett Rosbergnek igen a Mercedesnél. Ergo összehasolnítási alapot nem lehet húzni a két pilóta idei teljesítménye közöt. Legjobban a csapattárshoz képesti különbségben tükröződik ez meg.
Hamilton 222 ponttal rendelkezik Button 199p azaz 89.6 százaléka Hamilton pontjainak. Mellesleg ugye írtam h Hamilton "csapata" másrészt a versenymérnöke is Jensonnak többször változott az idén, így az összeszokát ez is hátráltatta. Győzelmek számában Hamilton 3 Button 2-vel áll, dobogóban Hamilton 4 második és egy harmadik, míg Button Három második és egy harmadik hellyel van. Azaz Button lemaradása ezen a téren 1 arany és egy ezüst.
Rosberg 130 pontjához képest Schumacher 72 pontja Rosberg pontjainak csak az 55.3 százaléka. Még a nullázások száma sem lehet a germán istennek, mivel ebben egyenlőek 4-4 nullázással. Schumacher teljesítménye egész év alatt gyenge volt, legjobb helyezése egy Barcelonában örökölt, és egy-egy a török illetve a koreai GP-n ölébe hullot 4. hely. ezzel szemben Rosberg 3x is állt a dobogón. Igaz a 4. helyeket számítva Rosbergnél nincs tele a padlás, azonban Schumacher a 3 4. helyezését leszámítva csak egyjegyű pontszámokat gyűjtött.
Amúgy áruld el pl h a Bahreini vonatozásban mi volt a megfingatás? Vagy Barcelona és Korea ahol műszakilag sem 100-as géppel ment Button?
Jaaa h handicap. Értem. a Germán Úr már csak így lehet partiban, ennyit felírhatunk neki a dicsőségtáblára. wink.gif

Az első versenyken is minimum pariban voltak (Bahrain, Ausztrália, Barcelona, Monaco, Isztambul, az elcseszett taktika nélkül Kanda és Valencia is ide passzolna, de Hockenheimben is boxkiállások miatt került végül elé Nico, és Spa is szoros volt, pedig ott MS a rajtbüntivel indult). Azután volt egy mélyrepülése, hogy az ő autóján kezdték el leteszteli az elcseszett dolgokat. amint ennek vége lett, újra jöttek az eredmények.

Buttonnak év elején igencsak jó autója volt, a győzelmeihez emellett jó taktika is kellett + pl. az, hogy Ausztráliában kilökje
Schumit és Lonzót a rajtnál(az ámokfutásos részhez)

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Nov 11 2010, 09:17
Létrehozva: #14

Tékozló fiú

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 11 2010, 07:37) *
Az első versenyken is minimum pariban voltak (Bahrain, Ausztrália, Barcelona, Monaco, Isztambul, az elcseszett taktika nélkül Kanda és Valencia is ide passzolna, de Hockenheimben is boxkiállások miatt került végül elé Nico, és Spa is szoros volt, pedig ott MS a rajtbüntivel indult). Azután volt egy mélyrepülése, hogy az ő autóján kezdték el leteszteli az elcseszett dolgokat. amint ennek vége lett, újra jöttek az eredmények.

Buttonnak év elején igencsak jó autója volt, a győzelmeihez emellett jó taktika is kellett + pl. az, hogy Ausztráliában kilökje
Schumit és Lonzót a rajtnál(az ámokfutásos részhez)

Jó látni h még mindig ilyen szemellenzôs lelkes vagy. smile.gif
Jól pakold tele kifogásokkal a padlást mert jövôre is szükség lesz rájuk, ne most lôdd el az összes puskaporod.
Az a legenda már most megdôlt h Schumi képes alkalmazkodni minden körülményhez, és minden autóval képes kimagasló eredményre. Hátszél és egyszemélyes csapat nélkül verhetô pilóta. Jövóre mégtöbb germán mítosz fog megdôlni.... ha egyátalán még itt lesz.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 11 2010, 10:28
Létrehozva: #15

A4

IDÉZET(Dankson @ Nov 11 2010, 09:17) *
Jó látni h még mindig ilyen szemellenzôs lelkes vagy. smile.gif
Jól pakold tele kifogásokkal a padlást mert jövôre is szükség lesz rájuk, ne most lôdd el az összes puskaporod.
Az a legenda már most megdôlt h Schumi képes alkalmazkodni minden körülményhez, és minden autóval képes kimagasló eredményre. Hátszél és egyszemélyes csapat nélkül verhetô pilóta. Jövóre mégtöbb germán mítosz fog megdôlni.... ha egyátalán még itt lesz.

Egy dolgot viszont én sem értek: miért pukkad ki Button a második félévre? Tavaly is ez volt, 1-2 jó futamtól eltekintve a második félidei produkciója kuka. De tavaly volt rá indok, abszolút be lehetett tudni annak, hogy taktikusan versenyzik. De idén mi történt? Azt adom, hogy a meki elvesztette a fonalat valahol Monza környékén (bár paradox módon Button épp ott ment jót), de azért hogy dobogóra se fér oda még csak véletlen se, ezen csodálkozom. Pontszámok terén nincs szégyenteljes lemaradása Hamiltontól, de mostanában teljesítményben igencsak elmarad. Erről mit gondolsz?

(Mellesleg ezt egyáltalán nem fikázásként írtam, mert bírom Buttont, csak kíváncsi vagyok a véleményedre.)

A hozzászólást -forza- szerkesztette a következő időpontban: Nov 11 2010, 10:29

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
TopSpeed
hozzászólás Nov 11 2010, 10:34
Létrehozva: #16

törzsvendég

IDÉZET(Dankson @ Nov 11 2010, 12:39) *

Jajj.
Egy egyszerű tényt állítottam, te meg visszavágtál úgy hogy olyan statisztikai adatokat hoztál fel, amiben nem kaphat ki Button MStől. Bátor.
Annyit mondtam hogy jó néhány futamon csúnyán lepirította őt az öreg. Gondolom azt már figyelembe se vetted, hogy MS nem 25 éves és 3 évet hagyott ki, tavaly volt sérülése is ami miatt nem térhetett vissza. A kocsit nem rá szabták, teljesen ellent mond MS vezetési stílusának ez a kocsi.
Az meg hogy Button 90%ot hozott Hamilton ellen, az puszta szerencse. Ha reálisan néznénk a két pilóta idei évét, kb 70%ot hozott volna Hamilton pontjainak. Hamiltonnak feküdtek a beállítások, Butonnak nem, ez ugyanígy megfigyelhető Rosberg és MSnél is. Rosbergnek többször jöttek be az elképzelései mint MSnek.

Forza...Ms nem Alonsot fingatta meg Monacoban hanem Brawn szivatta meg MSt azzal hogy azt mondta neki verseny van, és lehet előzni, miközben ez tilos az utolsó körben SC után. Tiszta sor. Egy szép futamot vettek el MStől ezzel a húzással, Valenciáról már ne is beszéljünk, szóval ezek is kellettek ahhoz hogy ilyen rossz szezont zárjon.

De attól függetlenül tényleg gyenge volt MS...ennél többet várnék én is egy 7szeres vbtől.

A hozzászólást -TopSpeed- szerkesztette a következő időpontban: Nov 11 2010, 10:39

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 11 2010, 10:43
Létrehozva: #17

A4

IDÉZET(TopSpeed @ Nov 11 2010, 10:34) *
Az meg hogy Button 90%ot hozott Hamilton ellen, az puszta szerencse. Ha reálisan néznénk a két pilóta idei évét, kb 70%ot hozott volna Hamilton pontjainak. Hamiltonnak feküdtek a beállítások, Butonnak nem, ez ugyanígy megfigyelhető Rosberg és MSnél is. Rosbergnek többször jöttek be az elképzelései mint MSnek.

Forza...Ms nem Alonsot fingatta meg Monacoban hanem Brawn szivatta meg MSt azzal hogy azt mondta neki verseny van, és lehet előzni, miközben ez tilos az utolsó körben SC után. Tiszta sor. Egy szép futamot vettek el MStől ezzel a húzással, Valenciáról már ne is beszéljünk, szóval ezek is kellettek ahhoz hogy ilyen rossz szezont zárjon.

Az első részről: ha a szerencséből fakadó eredmények ennyire értéktelenek a számodra (amit üdvözölnék), akkor nem értem, hogy lehetsz Alonso-drukker. unsure.gif

A kivastagított részre: a szabályt utólag tisztázták. Érted? U-T-Ó-L-A-G. Ugyanolyan genny dolog volt elvenni MS-től a 6. helyet, mint Hamiltontól 2008 Spa-t anno. Nem a szabályok voltak rosszak, hanem az Alonso-Ferrari-Santander lobbi volt baszott erős - egész évben. Míg a Vettel-RB-lobbi gyenge volt, lásd Spa, Hring. Ezeken dőlt el a vb, Alonso felé. Ennyit ér a címe...

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Nov 11 2010, 10:48
Létrehozva: #18

Tékozló fiú

IDÉZET(forza @ Nov 11 2010, 09:28) *
Egy dolgot viszont én sem értek: miért pukkad ki Button a második félévre? Tavaly is ez volt, 1-2 jó futamtól eltekintve a második félidei produkciója kuka. De tavaly volt rá indok, abszolút be lehetett tudni annak, hogy taktikusan versenyzik. De idén mi történt? Azt adom, hogy a meki elvesztette a fonalat valahol Monza környékén (bár paradox módon Button épp ott ment jót), de azért hogy dobogóra se fér oda még csak véletlen se, ezen csodálkozom. Pontszámok terén nincs szégyenteljes lemaradása Hamiltontól, de mostanában teljesítményben igencsak elmarad. Erről mit gondolsz?

(Mellesleg ezt egyáltalán nem fikázásként írtam, mert bírom Buttont, csak kíváncsi vagyok a véleményedre.)

Button teljesítményét nagyban befolyásolja h mennyire fekszik neki az adott vas. Kis sávon belül tud jól menni, nehéz vezethetôségû autóhoz nem tud alkalmazkodni. A feljesztések során sokszor tévútra ment a beállításokkal, így láthatòan szenvedett. Lewis ebbôl a szempontból taletumosabb.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
TopSpeed
hozzászólás Nov 11 2010, 11:03
Létrehozva: #19

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Nov 11 2010, 10:43) *
Az első részről: ha a szerencséből fakadó eredmények ennyire értéktelenek a számodra (amit üdvözölnék), akkor nem értem, hogy lehetsz Alonso-drukker. unsure.gif

A kivastagított részre: a szabályt utólag tisztázták. Érted? U-T-Ó-L-A-G. Ugyanolyan genny dolog volt elvenni MS-től a 6. helyet, mint Hamiltontól 2008 Spa-t anno. Nem a szabályok voltak rosszak, hanem az Alonso-Ferrari-Santander lobbi volt baszott erős - egész évben. Míg a Vettel-RB-lobbi gyenge volt, lásd Spa, Hring. Ezeken dőlt el a vb, Alonso felé. Ennyit ér a címe...

Jó volt néha hogy Alonso is szerencsés volt de nem egész évben, pl. ha Webber kiesik szingapúrban (5mmen múlott) akkor Alonso hatalmas fórban lenne.
De mi az hogy utólag? Tisztáztak egy szabályt amit nem minden csapat értett. Érdekes senki más nem próbálkozott előzéssel, csak a merci, Rosberg is támadta Alonsot. KErek perec le volt írva mi a szabály még év elején.
Vettel meg spában is és a hrigen is hülyeséget cisnált, nem kell ehhez lobbi. Ha Alonsot tolná az FIA akkor silverstonet elengedték volna neki, nem pedig akkor szivatják meg mikor SC van és elveszti azt a kis előnyét is a többiekkel szemben.

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 11 2010, 11:05
Létrehozva: #20

A4

IDÉZET(Dankson @ Nov 11 2010, 10:48) *
Button teljesítményét nagyban befolyásolja h mennyire fekszik neki az adott vas. Kis sávon belül tud jól menni, nehéz vezethetôségû autóhoz nem tud alkalmazkodni. A feljesztések során sokszor tévútra ment a beállításokkal, így láthatòan szenvedett. Lewis ebbôl a szempontból taletumosabb.

Hát lehet, de nem tudom, hogy a McLaren mennyire ment tévútra, mert év elején se volt valami über jó vas. Általában kellett valami extra esemény ahhoz, hogy nyerni tudjanak. Eső, káosz-időmérő stb.

--------------------

+Quote Post

5 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 November 13th - 17:42