IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Mi lesz a következő technikai hiba Vettelnél, ami az 1. helybe kerül?
Lehet tippelni, aki eltalálja tapsolja meg magát.
..
Webber [ 11 ] ** [31.43%]
Fék [ 1 ] ** [2.86%]
Motor [ 7 ] ** [20.00%]
Váltó [ 3 ] ** [8.57%]
Defekt [ 4 ] ** [11.43%]
Hidraulika [ 2 ] ** [5.71%]
Felfüggesztés [ 2 ] ** [5.71%]
Benzin [ 0 ] ** [0.00%]
Egyik sem [ 5 ] ** [14.29%]
Összes szavazat: 35
A vendégek nem szavazhatnak 
Kimo
hozzászólás Mar 28 2010, 09:33
Létrehozva: #1

-

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

Lehet tippelni. Szerintem Webber ki fogja nyírni.

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.
Go to the top of the page

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 28 2010, 09:37
Létrehozva: #2

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Alonzo

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 28 2010, 09:53
Létrehozva: #3

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Motorra tippeltem de szerintem a következő kiesés nem feltétlenül a következő futamon lesz! Szerintem még mindig gond a hűtés, úgyhogy a motor lerobbanása lehetséges! Ma nem volt annyira meleg úgyhogy ez nem veszélyeztette de lesznek még futamok "lerniben"!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
capylya
hozzászólás Mar 28 2010, 10:20
Létrehozva: #4

Petrov fan

Regisztrált: 12-May 09
Innen: Etyek
Azonosító: 3,551

Jó ez a topic.
Szegény Vettelt az ág is húzza. Én is Webberre tippelek, ki tudja mennyire lesz ideges a következő futamok valamelyikén...

+Quote Post
daci
hozzászólás Mar 28 2010, 10:37
Létrehozva: #5

tejesember fan

Regisztrált: 25-September 09
Azonosító: 4,559

webber végig gyorsabb volt vettelnél a futamon, egyre közeledett hozzá, meg atz első hely tuti nemlett vna meg vettelnek, mivel kikellett vna mennie kereket cserélni, vagy ha nemmegy ki elkopik a gumija és button leelőzi.

egyébként nem zárnám ki annak sem a lehetőségét h vezetői hiiba volt, cska hát menőbb azt nyilatkozni h fékhiba.

de lényeg h gyors a redbull, egyszer csak összejön egy redbull 1-2 remélem webber-vettel sorrendben, mindkettejüknek kijárna már egy kis siker.

+Quote Post
bonus6
hozzászólás Mar 28 2010, 10:39
Létrehozva: #6

Mclaren fan

Regisztrált: 2-August 07
Innen: Tatabánya
Azonosító: 108

Előbb utóbb hibázni is fog.. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Mar 28 2010, 10:47
Létrehozva: #7

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(capylya @ Mar 28 2010, 10:20) *
Jó ez a topic.
Szegény Vettelt az ág is húzza. Én is Webberre tippelek, ki tudja mennyire lesz ideges a következő futamok valamelyikén...

A tavalyi és az idei események után jobbára arra hajlok, h széthajtja az autót. érdekes h Webbernél nem fordulnak elő ilyen hibák....

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Mar 28 2010, 10:48
Létrehozva: #8

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Mi értelme van ennek a topicnak ? Ilyet minden pilótánál lehet csinálni. Az újoncoknál meg olyat, hogy mikor mennek végig vagy hasonlót !

+Quote Post
send
hozzászólás Mar 28 2010, 10:52
Létrehozva: #9

törzsvendég

Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

Az eddigi eredmény magáért beszél. biggrin.gif

+Quote Post
still
hozzászólás Mar 28 2010, 11:44
Létrehozva: #10

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Kimo @ Mar 28 2010, 10:33) *
Lehet tippelni. Szerintem Webber ki fogja nyírni.

Egyszer sem veszélyeztette Vettelt a csapattársa, viszont valakit mindig eltakarít az útjából.
Ez az opció fail.

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Mar 28 2010, 12:10
Létrehozva: #11

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

durva a topik. szegény Vettel, halkan jegyzem meg, hogy az AKR ne hallja, de kezd emlékeztetni ez a pechszéria egy szőke finn fiatalember karrierjének első éveire, aki elvitathatatlan tehetsége ellenére számos alkalommal volt kénytelen a pálya szélén befejezni egy győzelmi esélyekkel kecsegtető futamot valamilyen műszaki hiba következtében!

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 28 2010, 09:53) *
Motorra tippeltem de szerintem a következő kiesés nem feltétlenül a következő futamon lesz! Szerintem még mindig gond a hűtés, úgyhogy a motor lerobbanása lehetséges! Ma nem volt annyira meleg úgyhogy ez nem veszélyeztette de lesznek még futamok "lerniben"!

amúgy ez még bejátszhat, mint tavaly! Renault-motor + hűtési problémák + dögmeleg -> mondjuk Valenciában simán megfőhet a cucc...

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Mar 28 2010, 12:12
Létrehozva: #12

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(still @ Mar 28 2010, 12:44) *
Egyszer sem veszélyeztette Vettelt a csapattársa, viszont valakit mindig eltakarít az útjából.
Ez az opció fail.

Mert nem volt a közelében sose! biggrin.gif Várd csak ki a végét. . .

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Mar 28 2010, 12:17
Létrehozva: #13

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

váltó, mer mér ne

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 28 2010, 12:17
Létrehozva: #14

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Kimo @ Mar 28 2010, 12:12) *
Mert nem volt a közelében sose! biggrin.gif Várd csak ki a végét. . .

biggrin.gif Ma is csak egy rövid ideig!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Mar 28 2010, 03:07
Létrehozva: #15

nevenincs user

IDÉZET(send @ Mar 28 2010, 10:52) *
Az eddigi eredmény magáért beszél. biggrin.gif

Igen, mivel Kimo ezt reklámozta és bevált a propagandája.

+Quote Post
Cuba
hozzászólás Mar 28 2010, 03:34
Létrehozva: #16

"Őserő" fan

Regisztrált: 18-August 09
Innen: Gyöngyös
Azonosító: 4,240

IDÉZET(daci @ Mar 28 2010, 10:37) *
webber végig gyorsabb volt vettelnél a futamon, egyre közeledett hozzá, meg atz első hely tuti nemlett vna meg vettelnek, mivel kikellett vna mennie kereket cserélni, vagy ha nemmegy ki elkopik a gumija és button leelőzi.

egyébként nem zárnám ki annak sem a lehetőségét h vezetői hiiba volt, cska hát menőbb azt nyilatkozni h fékhiba.

de lényeg h gyors a redbull, egyszer csak összejön egy redbull 1-2 remélem webber-vettel sorrendben, mindkettejüknek kijárna már egy kis siker.

Ezt direkt csinálod, hogy másokat idegesíts???

+Quote Post
konradtoni
hozzászólás Mar 28 2010, 03:37
Létrehozva: #17

betérő

Regisztrált: 9-November 08
Innen: Budapest
Azonosító: 1,407

IDÉZET(daci @ Mar 28 2010, 10:37) *

Biztosan meg lett volna a győzelem, Button semmi képen nem előzte volna meg mert azokon kopott el a gumik akik sokat csatáztak és ha valaki előzni próbált annak rögtön lekopott a gumi, meg Webber is addig volt gyorsabb ameddig be nem érték a lassú bojt.

És tudod mikor lesz Vettel kamus! Tavaly is azért kapta a büntetést mert magára vállalta a balesetet mi közben Kubica nem hisz mind a ketten benne voltak egyforma járt volna nekik.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Mar 28 2010, 04:10
Létrehozva: #18

nevenincs user

IDÉZET(konradtoni @ Mar 28 2010, 03:37) *
Biztosan meg lett volna a győzelem, Button semmi képen nem előzte volna meg mert azokon kopott el a gumik akik sokat csatáztak és ha valaki előzni próbált annak rögtön lekopott a gumi, meg Webber is addig volt gyorsabb ameddig be nem érték a lassú bojt.

És tudod mikor lesz Vettel kamus! Tavaly is azért kapta a büntetést mert magára vállalta a balesetet mi közben Kubica nem hisz mind a ketten benne voltak egyforma járt volna nekik.

Nem biztos.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Mar 28 2010, 05:51
Létrehozva: #19

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(konradtoni @ Mar 28 2010, 04:37) *

Ez azért nem biztos, mert a McLarennek volt a legnagyobb a csúcssebessége, a Red Bullnak meg az egyik leglassabb. Továbbá Vettel nem olyan racekraftos versenyző, mint Kubica vagy Alonso. Technikailag és egyéni okokból se biztos, hogy tudott volna sikeresen védekezni. Button meg az egyik legjobb előzőként van számon tartva (ezt szakemberek is mondják, nem csak én).

Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok Button-fan.

+Quote Post
konradtoni
hozzászólás Mar 28 2010, 06:19
Létrehozva: #20

betérő

Regisztrált: 9-November 08
Innen: Budapest
Azonosító: 1,407

IDÉZET(hunnylander @ Mar 28 2010, 05:51) *
Ez azért nem biztos, mert a McLarennek volt a legnagyobb a csúcssebessége, a Red Bullnak meg az egyik leglassabb. Továbbá Vettel nem olyan racekraftos versenyző, mint Kubica vagy Alonso. Technikailag és egyéni okokból se biztos, hogy tudott volna sikeresen védekezni. Button meg az egyik legjobb előzőként van számon tartva (ezt szakemberek is mondják, nem csak én).

Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok Button-fan.

Nehéz úgy előzni hogy 0.4 kap körönként és ha utoléri akkor is mögötte való autózásból kopott volna ki a kerék mivel Vettel jó védekezős játékos ezt Toros időszakból vettem észre.

+Quote Post

2 Oldal V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 January 21st - 19:18