IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2016 Formula-1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix
2016 Formula-1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix
Ki nyeri a futamot?
Lewis Hamilton [ 4 ] ** [66.67%]
Nico Rosberg [ 2 ] ** [33.33%]
Ki lesz a VB?
Lewis Hamilton [ 0 ] ** [0.00%]
Nico Rosberg [ 6 ] ** [100.00%]
Összes szavazat: 6
A vendégek nem szavazhatnak 
peti4000
hozzászólás Nov 25 2016, 11:39
Létrehozva: #1

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

Szerintem Rosberg behúzza! Ha mégsem és nem műszaki hiba miatt csúszik le róla, akkor nem is érdemel VB címet!
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Válaszok
Ferrarista
hozzászólás Dec 3 2016, 10:45
Létrehozva: #2

TUSKÓ

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(peti4000 @ Dec 2 2016, 11:24) *
A Mercis már nem...
blink.gif
Ez durva, hogy Rosberg visszavonul. Iszonyat nagy tartás kell legyen az emberben, hogy meghozzon egy ilyen döntést, amikor a csúcson van és még lenne benne pár év.
Mellesleg az is szerepet játszhatott, hogy éppen a hétvégén látott leköszönni egy korábbi világbajnokot és egy majdnem világbajnok többszörös futamgyőztest.
Igazából elég sanyarú vége lett mindkettőnek és lehet, hogy nem akar így járni.
Minden esetre szép karrier, egy Hamiltont akármilyen körülmények mellett csapaton belül legyűrni, hát nem kis feladat!!!
Gratula, szép volt!
U.i. Pascal Wehrlein? Szerintem bedobhatnák a mély vízbe, Max szintjét tuti hozná.

En ugy erzem maxban tobb van mint pascalban. Ha vb cimert akarnak menni, valami tapasztaltabb pilota kell. Jovore a red bull megerkezik, es a konstruktori veszelyben lehet

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Dec 9 2016, 11:05
Létrehozva: #3

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

IDÉZET(Ferrarista @ Dec 3 2016, 09:45) *
En ugy erzem maxban tobb van mint pascalban. Ha vb cimert akarnak menni, valami tapasztaltabb pilota kell. Jovore a red bull megerkezik, es a konstruktori veszelyben lehet

Szerintem mindketten a jövő nagy versenyzői. A kérdés csak az, hogy nem kerülnek-e Fisichella sorsra.
Jelenleg nem hiszem, hogy van jobb elérhető versenyző mint Wehrlein. Talán Bottas, az Alonso meséből szerintem semmi nem lesz.
Viszont ha valamelyik csapat felzárkózik, vagy netán meg is előzi a Mercedest jövőre, legalább nem kell magyarázkodniuk, hogy miért lett hirtelen csapatsorrend.
Könnyen verik a mellüket, hogy náluk márpedig nincs, addig ameddig szükség sincs rá. Amint az lesz a tét, hogy Mercedes nyeri-e a címet vagy egy másik csapat úgy megváltozik ez egy csapásra mint a huzat!!!

+Quote Post

Hozzászólás a témához

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 17th - 20:11