IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  « < 55 56 57 58 59 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
Mochok85
hozzászólás Apr 17 2012, 08:11
Létrehozva: #1121

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Hát így képről valahogy erőltetett szövegnek tűnik! De lehet hogy csak én vagyok a túl eccerű és mindenkit igennel/nemmel küldtem volna le a szinpadról! Többi zsűritag is ilyen poénos akart lenni vagy csak ő?

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 17 2012, 08:34
Létrehozva: #1122

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Euloálius @ Apr 17 2012, 09:10) *
Az ne zavarjon senkit, hogy Puzsér (vagy Pozser a Pofa be c. klasszikus rosszfiúja) szerepet játszik. smile.gif
Őt azért fizetik, hogy mondja a hangzatos nemeket.

Ez számomra az első megvillanásától (amit láttam) kezdve teljesen egyértelmű. De látod, egyesek szerint ez valami féle eredeti stílus. Holott ennél még Friderikusz is eredetibb, és asszem, ezzel mindent elmondtam.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Apr 17 2012, 08:50
Létrehozva: #1123

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 09:34) *
Ez számomra az első megvillanásától (amit láttam) kezdve teljesen egyértelmű. De látod, egyesek szerint ez valami féle eredeti stílus. Holott ennél még Friderikusz is eredetibb, és asszem, ezzel mindent elmondtam.

hát lehet, hogy csak a magam nevében beszélek, de nekem tök evidens volt, hogy ezekben a show-kban szerepeket játszanak a zsűritagok. Fridi modoros selypítése szvsz gázabb volt, Puzsér egy új színt visz ebbe a műfajba. (lásd még: egy szerepet is lehet érdekesen és unalmasan vinni.) másrészt viszont, ha figyelted, pont azt írtam, hogy még rádiós műsorvezetőként kedveltem meg Puzsért, nem a retek klubos bohóckodásért. bár mondom, én úgy gondolom, hogy jócskán kilóg ebből a celebgyár-közegből és pont ettől lesz érdekes a dolog.

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 09:05
Létrehozva: #1124

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Ti biztos nagyon jól ismeritek személyesen, én nem. Viszont nem is arról volt szó, hogy ő valóban ilyen, vagy ez csak egy szerep. De ha ti mondjátok biztos így is van. Ettől még továbbra sincs vele bajom, és amikkel eddig egyetértettem vele, azzal most is egyetértek. Szeretem a szókimondó stílust, én is azt vallom, hogy ha valami szar, akkor azt ki kell mondani. Számomra semmivel sem jobb, ha burkoltan céloznak rá, a lényeg ugyanaz.

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 17 2012, 09:12
Létrehozva: #1125

A4

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 10:05) *
Ti biztos nagyon jól ismeritek személyesen, én nem. Viszont nem is arról volt szó, hogy ő valóban ilyen, vagy ez csak egy szerep. De ha ti mondjátok biztos így is van. Ettől még továbbra sincs vele bajom, és amikkel eddig egyetértettem vele, azzal most is egyetértek. Szeretem a szókimondó stílust, én is azt vallom, hogy ha valami szar, akkor azt ki kell mondani. Számomra semmivel sem jobb, ha burkoltan céloznak rá, a lényeg ugyanaz.

Szerintem se jobb burkoltan célozni, mint kimondani, ebben teljesen egyetértünk. De ez még mindig nem ugyanaz, amiről én beszélek. A megalázás ugyanis már megint egy más kategória. Az egyenes szókimondás az valami olyasmi lenne, hogy "Hát, ez nem tetszett, én nem engedlek tovább titeket", ellenben ez a "pusztító alpáriság" meg hasonlók, nekem nem bejövősek. Abszolút hatásvadász szövegek, amiknek a lényege a minél nagyobb nézőszám elérése (lásd fb-on a Puzsér-idézetes alkalmazást -> a negatív reklám a legjobb reklám). Miközben totál telibe szarja, hogy hány embert aláz a föld színéig. Én így látom.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 09:30
Létrehozva: #1126

fanatikus

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 10:12) *
Szerintem se jobb burkoltan célozni, mint kimondani, ebben teljesen egyetértünk. De ez még mindig nem ugyanaz, amiről én beszélek. A megalázás ugyanis már megint egy más kategória. Az egyenes szókimondás az valami olyasmi lenne, hogy "Hát, ez nem tetszett, én nem engedlek tovább titeket", ellenben ez a "pusztító alpáriság" meg hasonlók, nekem nem bejövősek. Abszolút hatásvadász szövegek, amiknek a lényege a minél nagyobb nézőszám elérése (lásd fb-on a Puzsér-idézetes alkalmazást -> a negatív reklám a legjobb reklám). Miközben totál telibe szarja, hogy hány embert aláz a föld színéig. Én így látom.

Miért kéne ezt mondania? Ez szerinted az elfogadható, szerintem meg az is elfogadható, ha azt mondja, hogy "minősíthetetlen volt", vagy "hitvány volt". Nem vagyunk egyformák. Adott esetben én is hasonlóan fogalmaznék, csak más szóhasználattal, mert számomra elég érdekesen fogalmaz Puzsér, másrészt meg sok olyan szót használ, amit én nem, de ez már csak részletkérdés. biggrin.gif
Az, hogy "ez nem tetszett, én erre egy nemet mondok", nekem pl. néhány produkcióra elég kevés lenne. Ha valamiről az a véleményem, hogy borzasztó, akkor miért ne mondhatnám el? Ezzel nem alázok meg senkit. Ennyi erővel Hernádi is megalázta azt a "humoristát", aki tényleg nagyon rossz volt és magához képest elég keményen beszólt neki.
Egyébként amit még kedvelek benne, hogy az arcáról mindent le lehet olvasni. Vagy kibaszott jó színész (és sokkal természetesebb, hitelesebb, mint az összes magyar színész), vagy tényleg azt gondolja, amit látni lehet rajta és amit ki is mond. Valamennyire én is ilyen vagyok, ha valamiről nincs jó véleményem, akkor az egyből meglátszik rajtam (ezért sem tudok hazudni biggrin.gif). Ez egy olyan dolog, amin nem hiszem, hogy tudnék változtatni.

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2012, 09:31

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 17 2012, 10:37
Létrehozva: #1127

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Puzsér nekem olyan, mint Árpa. Tehetségtelen, és nem képernyőképes, viszont rettentően próbálja bizonyítani ennek ellenkezőjét. biggrin.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 18 2012, 10:53
Létrehozva: #1128

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Syd_Barrett @ Apr 17 2012, 09:50) *
hát lehet, hogy csak a magam nevében beszélek, de nekem tök evidens volt, hogy ezekben a show-kban szerepeket játszanak a zsűritagok. Fridi modoros selypítése szvsz gázabb volt, Puzsér egy új színt visz ebbe a műfajba. (lásd még: egy szerepet is lehet érdekesen és unalmasan vinni.) másrészt viszont, ha figyelted, pont azt írtam, hogy még rádiós műsorvezetőként kedveltem meg Puzsért, nem a retek klubos bohóckodásért. bár mondom, én úgy gondolom, hogy jócskán kilóg ebből a celebgyár-közegből és pont ettől lesz érdekes a dolog.

Puzsér egy imitt-amott autisztikus jegyeket mutató szociopata,akit egy barátom két végeláthatatlanul hosszú hónapon keresztül tréningezett és mesélt ezekről az időkről-egyébként rettentő mód szórakoztató- érdekességeket.Egy üdítő,szórakoztató új fuvallat a képernyőn,akire semmiféle már létező séma nem húzható rá.Ő valóban a Szent Kulturális dzsihádját folytatja a saját kis megkreált ideológiájának ösvényén és néha valóban látszik,hogy lelkileg mennyire megviseli egy-egy önjelölt tehetség penetra előadása.A szó legszorosabb értelmében ki tud borulni és hosszú idő kell,mire komoly összpontosítással újra birtokba veszi a saját lelki nyugalmát.Nekem sokszor van olyan érzésem,mintha az Esőember zsűrizne és olyankor rettentő lelkiismeret-furdalásom van,amiért remekül szórakozom rajta(mert remekül szórakozom,úgyhogy Alonso és Palik után újabb megerősítést nyert a mélyen nívón aluli ízlésvilágom rolleyes.gif ).Bátor,már-már merész húzás volt a csatornától a szerződtetése.Nem vagyok maradéktalanul meggyőződve róla,hogy nem-e egy beélesített kézigránát ücsörög szombatonként a jobb szélen...

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 18 2012, 11:53
Létrehozva: #1129

McLaren fan

IDÉZET(befana @ Apr 18 2012, 11:53) *
Puzsér egy imitt-amott autisztikus jegyeket mutató szociopata,akit egy barátom két végeláthatatlanul hosszú hónapon keresztül tréningezett és mesélt ezekről az időkről-egyébként rettentő mód szórakoztató- érdekességeket.Egy üdítő,szórakoztató új fuvallat a képernyőn,akire semmiféle már létező séma nem húzható rá.Ő valóban a Szent Kulturális dzsihádját folytatja a saját kis megkreált ideológiájának ösvényén és néha valóban látszik,hogy lelkileg mennyire megviseli egy-egy önjelölt tehetség penetra előadása.A szó legszorosabb értelmében ki tud borulni és hosszú idő kell,mire komoly összpontosítással újra birtokba veszi a saját lelki nyugalmát.Nekem sokszor van olyan érzésem,mintha az Esőember zsűrizne és olyankor rettentő lelkiismeret-furdalásom van,amiért remekül szórakozom rajta(mert remekül szórakozom,úgyhogy Alonso és Palik után újabb megerősítést nyert a mélyen nívón aluli ízlésvilágom rolleyes.gif ).Bátor,már-már merész húzás volt a csatornától a szerződtetése.Nem vagyok maradéktalanul meggyőződve róla,hogy nem-e egy beélesített kézigránát ücsörög szombatonként a jobb szélen...

Úgy fog szétszálni a feje ha egy "csillag" lemegy a színpadról és elpáholja a sértegetései miatt? smile.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 18 2012, 12:08
Létrehozva: #1130

A4

IDÉZET(befana @ Apr 18 2012, 11:53) *

Nem rossz az ízlésed, csak e téren más, mint mondjuk az enyém. Itt nincs jó meg rossz. Kinek a pap, kinek a papné. wink.gif

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 18 2012, 12:48
Létrehozva: #1131

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2012, 12:53) *
Úgy fog szétszálni a feje ha egy "csillag" lemegy a színpadról és elpáholja a sértegetései miatt? smile.gif

Ebből a 12 emberből illetőleg formációból már nem nézem ki,hogy nyílt test test elleni atrocitásnak tenné ki a zsűritagot smile.gif ,viszont egy kamerák kereszttüzében előadott hangzavaros idegösszeomlás még befigyelhet,ha Puzsérunk kiborul egy-egy műsorszám vagy kiesés miatt.Szerintem nem árt,ha a kellékes keze ügyében tart egy kényszerzubbonyt is. wink.gif Nekem nagy gyengém az ilyen egzaltált idióta!Mindig imádtam őket és azonnal életbe lép a "mentsük meg" című pátyolgatós reflexem. wink.gif rolleyes.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 18 2012, 12:50
Létrehozva: #1132

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(forza @ Apr 18 2012, 01:08) *
Kinek a pap, kinek a papné. wink.gif

Esetleg egy görögkeleti ortodox pópa...? smile.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 18 2012, 12:54
Létrehozva: #1133

McLaren fan

ha már Puzsér a téma
De pofán vágnám! biggrin.gif Ha ő így látja a filmet akkor én nem szivesen lennék filmkritikus! Pont hogy a Batman a legjobb szuperhős mert nincs neki ilyen olyan biszbasz "szuperképessége" mint a többi kosztümös csávónak! Pont hogy jól jött ki ez a "komolyos" (reális) két utolsó rész! Heath öngyilkossága nélkül is sikeres film lett volna.

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 18 2012, 01:21
Létrehozva: #1134

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2012, 01:54) *
ha már Puzsér a téma
De pofán vágnám! biggrin.gif Ha ő így látja a filmet akkor én nem szivesen lennék filmkritikus! Pont hogy a Batman a legjobb szuperhős mert nincs neki ilyen olyan biszbasz "szuperképessége" mint a többi kosztümös csávónak! Pont hogy jól jött ki ez a "komolyos" (reális) két utolsó rész! Heath öngyilkossága nélkül is sikeres film lett volna.

"Az ilyen pszichiátriáról szökött elmebetegek is tudnak hasznosak lenni,ha beállnak polgárőrnek." biggrin.gif

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 18 2012, 03:41
Létrehozva: #1135

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

Számomra is az volt az első pillanattól kezdve.Megint kevered a szezont a fazonnal,és nem először.Szó nem volt róla hogy ez egy szerep vagy ez jön belőle természetes mód.Annyiról volt szó hogy kurva nagy szövegei vannak meg marha jól előadja amit előad.Szar lehet így bármit is nézni hogy állandó jelleggel a dolgok mögé akartok nézni,meg kielemeztek mindenkit emberileg,aki két szót szól a tv-ben.Én egy szaros műsort nézek,és vagy élvezem vagy nem.Ti meg nézitek a műsort,aztán magatokban előcitáljátok hogy a nézett illető 10 éve a tökömtudja milyen tv-nél kire és mit mondott,meg hogy 20 éve a Gyurcsány volt a padtársa az isiben meg satöbbi.Röhejes.

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 18 2012, 04:26
Létrehozva: #1136

A4

IDÉZET(Szlavo @ Apr 18 2012, 04:41) *
Számomra is az volt az első pillanattól kezdve.Megint kevered a szezont a fazonnal,és nem először.Szó nem volt róla hogy ez egy szerep vagy ez jön belőle természetes mód.Annyiról volt szó hogy kurva nagy szövegei vannak meg marha jól előadja amit előad.Szar lehet így bármit is nézni hogy állandó jelleggel a dolgok mögé akartok nézni,meg kielemeztek mindenkit emberileg,aki két szót szól a tv-ben.Én egy szaros műsort nézek,és vagy élvezem vagy nem.Ti meg nézitek a műsort,aztán magatokban előcitáljátok hogy a nézett illető 10 éve a tökömtudja milyen tv-nél kire és mit mondott,meg hogy 20 éve a Gyurcsány volt a padtársa az isiben meg satöbbi.Röhejes.

A tévénézési szokásaimról vajmi keveset fogsz tudni megállapítani abból, hogy elkaptam 3 hete egy fél órát a CSISZ-ből. Alapból nem szoktam kertévéket nézni, csak nagyon ritkán. Leginkább, ha valami jó film van. Ettől még annyit leszűrtem magamnak, hogy ez az ember egy önelégült majom. Szerinted meg nem az. Már írtam befanának is: ízlések és pofonok. Ha Nektek tetszik, nézitek, ennyi. Szerencsére nem csak egy csatorna van.

--------------------

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 20 2012, 09:18
Létrehozva: #1137

-

Ez a megasztár valami félelmetes. Nyugodtan ide lehetne hívni Szarka László Bikicsunájt, ő is tud énekelni, mint ezek a sztárjelöltek. blink.gif

--------------------

- ???

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 20 2012, 09:31
Létrehozva: #1138

fanatikus

IDÉZET(Euloálius @ Apr 20 2012, 10:18) *
Ez a megasztár valami félelmetes. Nyugodtan ide lehetne hívni Szarka László Bikicsunájt, ő is tud énekelni, mint ezek a sztárjelöltek. blink.gif

Te még mindig bírod? Vagy csak újra belenéztél? biggrin.gif
Nálam az első élő adás verte ki végleg a biztit, egyszerűen szánalmas az a műsor.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 20 2012, 10:28
Létrehozva: #1139

-

IDÉZET(Zoli @ Apr 20 2012, 10:31) *
Nálam az első élő adás verte ki végleg a biztit, egyszerűen szánalmas az a műsor.

Az elmúlt pár adást nem láttam, most kíváncsi voltam. Kár volt.

--------------------

- ???

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Apr 21 2012, 01:01
Létrehozva: #1140

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Zoli @ Apr 20 2012, 10:31) *

De am. érdekes, hogy én pont leszarom és pont nem tudom kik vannak benne. 1 nevet nem tudnék mondani biggrin.gif

És nem azért mondom, mert menő ezt mondani. A VV-t is bevallottan néztem, sőt azt szerettem is tongue.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post

101 Oldal V  « < 55 56 57 58 59 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 July 7th - 14:42