IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

169 Oldal V  « < 162 163 164 165 166 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ.hu, A fórummal, oldallal kapcsolatos észrevételek és technikai problémák
A Professzor
hozzászólás Jul 7 2015, 10:07
Létrehozva: #3261

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(dawyd728 @ Jul 7 2015, 10:13) *
Most sikerült végigolvasnom a futamtopicot.
2 megjegyzésem lenne, Zaván kívül a moderátorok nálam egyesre vizsgáztak. Lehet hülyének nézni valakit, sőt valószínű már én is csináltam korábban hasonlót, akár itt, akár máshol, de csak egyszerű noname userként, nem moderátorként. Tetejében a moderátorok vált-vállvetve tették, lényegében egy személlyel szemben, ami a legalja.hu. Még ha igazuk is lett volna, akkor sem viselkedik így egy moderátor egy szakmai vitában, ahol nem biztos az igazában. Tessék példát venni Stokeról, akinek volt véleménye, azt szépen le is vezette, de nem nézett hülyének senkit, aki nem az ő elképzelését fújta.

Második pedig, h az én értékrendem szerint, vki nyilvánvaló hülyének nézése legalább olyan durva, mintha ki lenne mondva, h az illető hülye. Persze ezzel nem muszáj egyetérteni, de gondoltam szólok, mielőtt vki engem is hülyének nézne.

Tehát ha valaki szerintem baromságot beszél, akkor szerinted ezt a véleményünket moderátorként nem írhatjuk le? Ez röhejes. Triki mosdatlan fölényeskedése eközben nem zavart, ahogy a strandról lesegghülyézett mindenkit, csak a moderátorokkal volt problémád.

Mit kellett volna még levezetni azon kívül, hogy marhaságnak tartottuk, hogy egy dirty airben 20 körig kopó slick gumi jobban működik a leszakadó esőben, ráadásul üzemmeleg marad még további 7 körig a Williamsek miatt? És ne haragudj, de milyen megjegyzés az, hogy "még ha igazatok is lett volna", meg "nem biztos az igazában"? Ezen a fórumon kóros jelenség, hogy mindig van néhány ügyeletes (neveket most nem mondok, de visszatérően van 2-3 ilyen szerény tagunk, akikre gondolok), akikről általánosságban elmondható, hogy témától függetlenül hozzáértőnek deklarálják magukat, bármiről is legyen szó, hovatovább kegyeskednek ott helyben be is szabályozni, hogy kinek van éppen igaza. Azt hittem, ha valaki, akkor éppen te sosem fogsz beleállni ebbe az arrogáns szerepbe, ehelyett most még azt is tudni véled, hogy ki miben volt biztos.

És ha már itt tartunk, én is szólok valamiről. Tele van a pálca azzal, hogy mindenki nagyon tudja, hogy is kéne moderálni. Amikor viszont fel lett dobva a labda, hogy szabad a vásár, ki ülne fel a bakra, akkor mindenki (köztük te is) csak oldalazott, hogy áh, nektek ez nem menne, mert se kedvetek, se időtők, és főleg, hogy hálátlan egy dolog és úgysem lehet megfelelni, mert valakik szerint mindig fasz leszel. No shit. De azért mégis tudni vélitek, most te is, hogy hogyan is kéne csinálni ezt a moderátorkodást. Remélem, megérted, hogy ezek után azt mondom, elmehettek a fenébe.

Az egésszel kapcsolatban hadd idézzek egyet a végére:

IDÉZET(Euloálius @ Sep 8 2009, 05:37) *
Viszont mást mondok. Egyszer és mindenkorra elegem lett abból, hogy olyan megjegyzésekkel bombázik 1-2 tag, hogy "moderátor vagy, tudhatnád", "moderátor létedre", "hol vannak a moderátorok".

Rohadtul nem szeretek hatalmaskodni, de mivel egyik nagypofájúnak sincs kedve elvállalni, csak a száját jártatni, így úgy döntöttem (és a többieket is erre biztatom): minden ehhez hasonló megnyilvánulás 15 napos bant fog eredményezni (kivéve persze ha mondjuk csak viccből, nem rosszszándékból írja az illető) a hsz törlése mellett.

Szintén Eulo volt az, aki nagyon helyesen azt írta anno, hogy a moderátorság nem azt jelenti, hogy mintafórumozó vagy, hanem azt, hogy egy mezei fórumozó, extra jogkörrel. Annyi biztos, hogy azok után, hogy kioldalaztatok a felkínált lehetőség elől és megmutassátok, hogy is kell jelesre vizsgázni (sic), teljességgel hiteltelen ez a véleményezés.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.
Go to the top of the page

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 8 2015, 04:59
Létrehozva: #3262

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

2 megjegyzésem lenne, Zaván kívül a moderátorok nálam egyesre vizsgáztak. Lehet hülyének nézni valakit, sőt valószínű már én is csináltam korábban hasonlót, akár itt, akár máshol, de csak egyszerű noname userként, nem moderátorként. Tetejében a moderátorok vált-vállvetve tették, lényegében egy személlyel szemben, ami a legalja.hu. Még ha igazuk is lett volna, akkor sem viselkedik így egy moderátor egy szakmai vitában, ahol nem biztos az igazában. Tessék példát venni Stokeról, akinek volt véleménye, azt szépen le is vezette, de nem nézett hülyének senkit, aki nem az ő elképzelését fújta.

Második pedig, h az én értékrendem szerint, vki nyilvánvaló hülyének nézése legalább olyan durva, mintha ki lenne mondva, h az illető hülye. Persze ezzel nem muszáj egyetérteni, de gondoltam szólok, mielőtt vki engem is hülyének nézne.

Simán egy nemkívánatos alak vagyok. Ha van rajtam sapka, az a gond, ha nincs akkor pedig az. Három moderátor ha megjelenek, folyamatosan kereszttűzben tart. Örülök, hogy végre valaki észrevette.
Nem vagyok biztos abban, hogy egy moderátornak ez a feladata. Forza ismét feszített a húron, amire természetesen válaszoltam.
Ez így nem mehet tovább ezen a fórumon.
De én egy hazug ember vagyok, egy barom, akkor a fórum legnagyobb baromságát hányta ide, csak egy dolgot nem értek, Prof honnan veszi a bátorságot, hogy a saját véleményét szentnek és sérthetetlennek, míg a másokét a világ legnagyobb blődségének tartsa? Még arra sem veszi a fáradtságot, hogy mások véleményével alátámassza a mondandóját, amit én rendszeresen megteszek. Az, hogy egy véleményemre egy megalázó képpel reagáljon, a vitapartner komoly megsértésének számít. Eleve azt nem értem, hogy volt egy egyezség köztünk, hogy nem reagálunk egymás hszeire, ezt most megszegte, és amit korábban szajkózott, hogy provokálom, most bebizonyosodott, hogy pontosan a fordítottja igaz.

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 8 2015, 07:00
Létrehozva: #3263

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(George @ Jul 8 2015, 05:59) *
Simán egy nemkívánatos alak vagyok. Ha van rajtam sapka, az a gond, ha nincs akkor pedig az. Három moderátor ha megjelenek, folyamatosan kereszttűzben tart. Örülök, hogy végre valaki észrevette.
Nem vagyok biztos abban, hogy egy moderátornak ez a feladata. Forza ismét feszített a húron, amire természetesen válaszoltam.
De én egy hazug ember vagyok, egy barom, akkor a fórum legnagyobb baromságát hányta ide, csak egy dolgot nem értek, Prof honnan veszi a bátorságot, hogy a saját véleményét szentnek és sérthetetlennek, míg a másokét a világ legnagyobb blődségének tartsa? Még arra sem veszi a fáradtságot, hogy mások véleményével alátámassza a mondandóját, amit én rendszeresen megteszek. Az, hogy egy véleményemre egy megalázó képpel reagáljon, a vitapartner komoly megsértésének számít. Eleve azt nem értem, hogy volt egy egyezség köztünk, hogy nem reagálunk egymás hszeire, ezt most megszegte, és amit korábban szajkózott, hogy provokálom, most bebizonyosodott, hogy pontosan a fordítottja igaz.

Na, ez nem igaz. Mindig is tiszteltem a Forma-1-es lexikális tudásodat, ill. hogy mennyi energiát fektettél belé. Szándékosan sose keveredetem vitába veled, sőt, kifejezetten jóban voltunk, nem akartam beléd kötni. Ez volt talán az első (!) eset, hogy ellentétes oldalon álltunk, és a legdurvább, amit írtam, hogy hülyeség, amit írtál. Ennyi, és nem több. Nem faszoztalak le, nem mondtalak el semminek, csak amit leírtál, azt akkor és ott annak tartottam, és ennyi. Nem példátlan a fórum történetében, hogy valaki valakinek a véleményét így minősíti, sőt... Részemről nincs harag, a többi rajtad múlik.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 8 2015, 07:12
Létrehozva: #3264

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Jul 8 2015, 08:00) *
Na, ez nem igaz. Mindig is tiszteltem a Forma-1-es lexikális tudásodat, ill. hogy mennyi energiát fektettél belé. Szándékosan sose keveredetem vitába veled, sőt, kifejezetten jóban voltunk, nem akartam beléd kötni. Ez volt talán az első (!) eset, hogy ellentétes oldalon álltunk, és a legdurvább, amit írtam, hogy hülyeség, amit írtál. Ennyi, és nem több. Nem faszoztalak le, nem mondtalak el semminek, csak amit leírtál, azt akkor és ott annak tartottam, és ennyi. Nem példátlan a fórum történetében, hogy valaki valakinek a véleményét így minősíti, sőt... Részemről nincs harag, a többi rajtad múlik.

Én békét akarok, és tiszteletet. És már mondtam, hogy nem állítottam azt, hogy faszoztál, csupán azt éreztem, hogy aszisztálsz a dologhoz.
Leginkább nem veled van bajom, csak a mostani hozzáállásodat nem értettem, és nem te vagy a harmadik moderátor...

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 8 2015, 07:42
Létrehozva: #3265

A4

Az elsőhöz csak annyit mondanék, hogy szerintem jelen esetben elég igazságtalan vagy.

A másodikra már nem írok semmit, az a része már eddig is túl lett ragozva.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 8 2015, 07:52
Létrehozva: #3266

A4

IDÉZET(George @ Jul 8 2015, 08:12) *
Én békét akarok, és tiszteletet. És már mondtam, hogy nem állítottam azt, hogy faszoztál, csupán azt éreztem, hogy aszisztálsz a dologhoz.
Leginkább nem veled van bajom, csak a mostani hozzáállásodat nem értettem, és nem te vagy a harmadik moderátor...

Az, hogy most épp Proffal egy oldalon álltunk, egy dolog. Volt, amikor Senna-Prostban meg veled álltam egy oldalon, vele szemben... Ez témafüggő, nem szeretem-nem szeretem kérdés nálam se, meg szerintem nálad se. És Profnál se. Semmiféle asziszt nem volt, efelől egész nyugodt lehetsz. Nem dolgoztunk össze, nem beszéltük meg, ki mit fog írni stb. Na ez tényleg a legalja szint lenne, ha. De ilyenről szó sem volt. Volt egy véleményem, Profnak is volt, a kettő épp egyezett, ami így utólag nézve nekem is, neki is peches dolog, mert így össze lehetett mosni a kettőnk ténykedését.

Más. A Brit futam topikját lezártam, hogy ne ott folytassuk. Ki lesz takarítva, és újra meg lesz nyitva.

--------------------

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 8 2015, 07:58
Létrehozva: #3267

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Jul 8 2015, 08:52) *
Az, hogy most épp Proffal egy oldalon álltunk, egy dolog. Volt, amikor Senna-Prostban meg veled álltam egy oldalon, vele szemben... Ez témafüggő, nem szeretem-nem szeretem kérdés nálam se, meg szerintem nálad se. És Profnál se. Semmiféle asziszt nem volt, efelől egész nyugodt lehetsz. Nem dolgoztunk össze, nem beszéltük meg, ki mit fog írni stb. Na ez tényleg a legalja szint lenne, ha. De ilyenről szó sem volt. Volt egy véleményem, Profnak is volt, a kettő épp egyezett, ami így utólag nézve nekem is, neki is peches dolog, mert így össze lehetett mosni a kettőnk ténykedését.

Más. A Brit futam topikját lezártam, hogy ne ott folytassuk. Ki lesz takarítva, és újra meg lesz nyitva.

OK

+Quote Post
blech
hozzászólás Jul 8 2015, 09:42
Létrehozva: #3268

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

George-nál mindig ugyanez a forgatókönyv, már sokadszorra hisztizik ezerrel, és nem hajlandó leállni, hanem folyamatosan rugózik... Mint egy óvodás. Közben elvárja, hogy úgy kezeljék, mintha még soha nem lett volna gond vele.

Legközelebb az első hisztis hozzászólása után adhatnátok neki egy 1 hónapos bant, hogy ne kellejen nekünk átrágni magunkat a telef.sott (bocsánat, hisztivel átitatott) topicon...

(Miután 3 napja mást sem lehet itt olvasni, kicsit besokalltam...)

A hozzászólást -blech- szerkesztette a következő időpontban: Jul 8 2015, 09:43

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 8 2015, 09:52
Létrehozva: #3269

törzsvendég

IDÉZET(blech @ Jul 8 2015, 10:42) *
George-nál mindig ugyanez a forgatókönyv, már sokadszorra hisztizik ezerrel, és nem hajlandó leállni, hanem folyamatosan rugózik... Mint egy óvodás. Közben elvárja, hogy úgy kezeljék, mintha még soha nem lett volna gond vele.

Legközelebb az első hisztis hozzászólása után adhatnátok neki egy 1 hónapos bant, hogy ne kellejen nekünk átrágni magunkat a telef.sott (bocsánat, hisztivel átitatott) topicon...

Sőt, javasolom a nyilvános megkövezést, gondolom az első sorban állnál...

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 8 2015, 10:05
Létrehozva: #3270

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

Tökéletesen látod a helyzetet.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 8 2015, 11:45
Létrehozva: #3271

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

Kb hetek óta nem írtam a fórumra, te meg megtaláltál hozzászólás nélkül is: "Triki már írná ezt meg azt, (meg amazt)"

Na ezzel van már tele a f@szom, de kurvára, nem elég hogy rendszeresen "megmondod" hogy a másiknak mi a véleménye a hozzászólását kiforgatva, és utána azzal vitázol, de már hozzá se kell szólni, te előre leírod.
Na ebből most lett elegem, direkt nem reagáltam, se rád, se a másik hisztigép moditársadra, megint velem jössz elő.

Silverstone ON: még mindig Rosberg kopott gumijával hozakodsz? Akkor miért csodálkozol, hogy inkompetensnek tartalak a témában?

On2: Azóta megnéztem a versenyt magyar kommentárral, és megértettem végre mire föl nyomtátok forzával ezt a mákgyőzelem blődlit. Hát ezt nyomatta wégé folyamat! LOL

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 8 2015, 12:03
Létrehozva: #3272

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(A Professzor @ Jul 7 2015, 11:07) *
Mit kellett volna még levezetni azon kívül, hogy marhaságnak tartottuk, hogy egy dirty airben 20 körig kopó slick gumi jobban működik a leszakadó esőben, ráadásul üzemmeleg marad még további 7 körig a Williamsek miatt? És ne haragudj, de milyen megjegyzés az, hogy "még ha igazatok is lett volna", meg "nem biztos az igazában"? Ezen a fórumon kóros jelenség, hogy mindig van néhány ügyeletes (neveket most nem mondok, de visszatérően van 2-3 ilyen szerény tagunk, akikre gondolok), akikről általánosságban elmondható, hogy témától függetlenül hozzáértőnek deklarálják magukat, bármiről is legyen szó, hovatovább kegyeskednek ott helyben be is szabályozni, hogy kinek van éppen igaza. Azt hittem, ha valaki, akkor éppen te sosem fogsz beleállni ebbe az arrogáns szerepbe, ehelyett most még azt is tudni véled, hogy ki miben volt biztos.

Igazunk volt? Igen. A többi mesebeszéd.
Nálam az számít megmondó embernek aki egy szakmai és egyben helyes véleményt mindenféle utánajárás vagy hozzáértés nélkül faszságnak nevez. (most nem mondok nevet de van olyan tagunk akire ez illik)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 8 2015, 12:23
Létrehozva: #3273

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 8 2015, 12:45) *
Kb hetek óta nem írtam a fórumra, te meg megtaláltál hozzászólás nélkül is: "Triki már írná ezt meg azt, (meg amazt)"

Na ezzel van már tele a f@szom, de kurvára, nem elég hogy rendszeresen "megmondod" hogy a másiknak mi a véleménye a hozzászólását kiforgatva, és utána azzal vitázol, de már hozzá se kell szólni, te előre leírod.
Na ebből most lett elegem, direkt nem reagáltam, se rád, se a másik hisztigép moditársadra, megint velem jössz elő.

Silverstone ON: még mindig Rosberg kopott gumijával hozakodsz? Akkor miért csodálkozol, hogy inkompetensnek tartalak a témában?

On2: Azóta megnéztem a versenyt magyar kommentárral, és megértettem végre mire föl nyomtátok forzával ezt a mákgyőzelem blődlit. Hát ezt nyomatta wégé folyamat! LOL

Én birom wégét de most nagyon Nico seggéből kommentálta a futamot. Első sor kiállás után Massa, Bottas is veszítettek egy-egy helyet erre Gabi rávágja hogy a kiállásokkal Nico (aki ott is maradt ahol volt) szopott legjobban.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 8 2015, 06:35
Létrehozva: #3274

A4

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 8 2015, 12:45) *

Szerinted hisztigép vagyok, szerintem te meg egy beképzelt majom. Akkor ezzel kvittek is vagyunk. biggrin.gif

A mákgyőzelem blődlit meg wégé nyomatta, ez igaz - de nem én. Flexnek kifejezetten azt írtam, hogy azon a pár körön kívül ezen a hétvégén is lófasz volt Rosberg. Olvasd vissza, ott van feketén-fehéren a Brit Nagydíj futam topikjában.

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 8 2015, 08:05
Létrehozva: #3275

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(A Professzor @ Jul 7 2015, 11:07) *
Tehát ha valaki szerintem baromságot beszél, akkor szerinted ezt a véleményünket moderátorként nem írhatjuk le? Ez röhejes. Triki mosdatlan fölényeskedése eközben nem zavart, ahogy a strandról lesegghülyézett mindenkit, csak a moderátorokkal volt problémád.

Én nem ezt mondtam. Nektek is lehet véleményetek, sőt minél több vélemény annál jobb. Én csak annyit mondok, h nem lehet hülyének nézni valakit órákon keresztül, mert a másikban is felmegy ezek után a pumpa. A gond ott van, ti mint vitapartnerek lezárhatjátok a vitát annyival, h túlmentél egy határon kishaver, most már viselkedj vagy ki leszel téve x napra. Ő nem.
George érvelt, majd hozott forrásokat is, amivel próbálta alátámasztani a vélt igazát, erre ti arrogánsan reagáltatok rá.

Trikki ügyben nincs mit mondanom. Aki pár tucat hsz-t olvasott már tőle, az tudja mire számíthat. Ő benne alapjáraton benne van az arrogancia. Veletek ellentétben az ő reakciója nem lepett meg, sőt valahol számítottam is rá. Arrogancia arroganciát szül tipikus esete volt a beköszönése a strandról. Ha simán kirakjátok azután, a vállamat se rendítem. Ettől még én az élet területén azt, aki kipattint egy veszekedést, vagy akár verekedést(pl kontakt sportok) legalább annyira büntetném, mint aki folytatja, esetenként még rálicitálva is.

IDÉZET
Mit kellett volna még levezetni azon kívül, hogy marhaságnak tartottuk, hogy egy dirty airben 20 körig kopó slick gumi jobban működik a leszakadó esőben, ráadásul üzemmeleg marad még további 7 körig a Williamsek miatt?

Nem marhaságnak tartottátok, hanem több oldalon keresztül hülyének néztétek. Még egyszer egy olyan usert, aki az érvelését próbálta alátámasztani különféle forrásokkal is. Amúgy így kedd este nem tudom mi a gondod ezzel. Az elmúlt 2(3) napban n+1 F1-es szakíró, köztük volt F1-es pilóták is ezt az álláspontot valószínűsítik, akkor mi az olyan hihetetlen az egészben. A eső kezdeti stádiumában az a legfontosabb, h minél nagyobb hőmérsékletet tartsál a slick gumikban, mert ahogy hűlnek egyre rosszabbul tapadnak, ott van pl a híres 2008-as brazil nagydíj, ahol a Glock látszólag megajándékozta az 5. hellyel Hamiltont, holott csak annyi történt, h addigra veszett ki a hőmérséklet a gumikból, amivel már egyáltalán nem tudta hozni a korábbi 2-3 kör tempóját.
Az pedig szerintem nem újdonság, h csatázás közben a gumik jobban használódnak, mert az optimális zónából felfele lóg ki ilyenkor a hőmérséklet. Itt kb 99%-ig biztos vagyok benne, h Rosbergnek ez segíthetett még éppen olyan melegen tartania a gumikat, amivel később folyamatos előnye származott Hamiltonnal szemben. Nincs olyan, h azonos autóban egyik pillanatról a másikra azok a pilóták, akik korábban századmásodpercekre vannak egymástól egyszer egy 6-7 körös szakaszon az egyik hirtelen úgy elkezdi alázni a másikat, amire nincs kézzelfogható magyarázat. A Palik-féle (bocsánat) bölcsész duma, h elővett a kalapból vmit, meg csak jobban ráérzett, az nem létezik. Ahogy pl. amikor Hamilton 1 perccel nyert versenyt 7 éve ugyanitt, vagy amikor körönként 2 másodpercekkel ment jobbat a 2006-os török GP2-es futamon az egész mezőnynél, az mind olyan szituáció volt, ahol vmilelyen oknál fogva éppen a legideálisabb állapotba került az egész autó. Nincsenek ilyen különbségek normál körülmények között a világ legjobbjai között.

IDÉZET
És ne haragudj, de milyen megjegyzés az, hogy "még ha igazatok is lett volna", meg "nem biztos az igazában"? Ezen a fórumon kóros jelenség, hogy mindig van néhány ügyeletes (neveket most nem mondok, de visszatérően van 2-3 ilyen szerény tagunk, akikre gondolok), akikről általánosságban elmondható, hogy témától függetlenül hozzáértőnek deklarálják magukat, bármiről is legyen szó, hovatovább kegyeskednek ott helyben be is szabályozni, hogy kinek van éppen igaza. Azt hittem, ha valaki, akkor éppen te sosem fogsz beleállni ebbe az arrogáns szerepbe, ehelyett most még azt is tudni véled, hogy ki miben volt biztos.

A vita vasárnap délután volt, amikor még nem valószínű, h belefuthatott a fórum nagy többsége legalább 1 olyan cikkbe, ahol a VSC utáni köröket elemezte volna vki, aki hitelesnek mondható szakíró. Ezért mondom, h addig jó eséllyel senki se lehetett 100%-ig biztos az igazában. Ezért sem értem azt az arroganciát, amivel George felé viszonyultatok.
Viszont én kedden írtam ezt a hszt, amikor már aki utánaakart olvasni, annak leeshetett, h mi történt valójában. Ezek után nem kell rakétatudomány ahhoz, h megállapítsam, itt két moderátor amellett, h arrogánsan viszonyult egy amúgy drama queen userhez, még igazuk sem volt.

IDÉZET
És ha már itt tartunk, én is szólok valamiről. Tele van a pálca azzal, hogy mindenki nagyon tudja, hogy is kéne moderálni. Amikor viszont fel lett dobva a labda, hogy szabad a vásár, ki ülne fel a bakra, akkor mindenki (köztük te is) csak oldalazott, hogy áh, nektek ez nem menne, mert se kedvetek, se időtők, és főleg, hogy hálátlan egy dolog és úgysem lehet megfelelni, mert valakik szerint mindig fasz leszel. No shit. De azért mégis tudni vélitek, most te is, hogy hogyan is kéne csinálni ezt a moderátorkodást. Remélem, megérted, hogy ezek után azt mondom, elmehettek a fenébe.

Az egésszel kapcsolatban hadd idézzek egyet a végére:

Szintén Eulo volt az, aki nagyon helyesen azt írta anno, hogy a moderátorság nem azt jelenti, hogy mintafórumozó vagy, hanem azt, hogy egy mezei fórumozó, extra jogkörrel. Annyi biztos, hogy azok után, hogy kioldalaztatok a felkínált lehetőség elől és megmutassátok, hogy is kell jelesre vizsgázni (sic), teljességgel hiteltelen ez a véleményezés.

Attól mert én nem tartom magam alkalmasnak a feladatra, még leírhatom, h titeket sem tartalak annak. Téged akkor sem tartottalak megfelelőnek a feladatra, amikor megkaptad a felkérést. Egyszerűen kecskére nem bíznék káposztát.

Azt pedig nem tudom honnan veszed, h nem tudom mit és hogyan kellene csinálnia egy moderátornak. Én annyit mondtam korábban is, h én nem tudnám ezt csinálni főleg amikor ilyen George-féle hisztiket kellene folyamatosan olvasnom. Én alkalmatlannak érzem magam erre, de ettől még tudom, h egy moderátornak esetek 99%-ban higgadtnak kell maradnia. Egyszerűen téged 1-1 vita úgy eltud ragadni, ami már nehezen összeegyeztethető a moderátori feladataiddal. Ezen a fórumon Still és Zava párosa volt a legjobb moderátor kombináció, még ha valószínű időarányosan is ők kapták a legtöbb sarat.
Volt már itt Clyde, Eulo vagy Kimo is moderátor státuszban, és szerintem egyik sem csinálta náluk jobban.

Forza más téma, őt alapból nem értem, hogyan lehet egy F1-es fórum moderátora, amikor nyíltan bevallja, h nem érdekli őt a versenyek többsége. Ilyen a világon nincs, de ez már más kérdés.

Ja és teljesen felesleges 4 moderátor ekkora létszámú fórumon, de ezzel szerintem semmi újat nem mondok. Szóval én nem csinálnék úgy a helyedben, mint aki helyettem dolgozik és ezért nekem hálával kellene tartoznom. Az pedig, h a Tifosi korszak egyik moderátorának hitvallását követed, az mindent elmond arról miért csinálod rosszul a feladatod. A korabeli magyar sportfórumos élet 3 legnagyobb trolljának egyikét tartotta fenn az a moderáció, aki éveken keresztül csak azért garázdálkodhatott itt, mert kellett az AKR-be.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 8 2015, 08:12
Létrehozva: #3276

bentlakásos

IDÉZET(George @ Jul 8 2015, 05:59) *

George nem téged védtelek be, hanem a hülyének nézésed ellen emeltem hangot.
Ha engem kérdezel, szerintem nagyon sokszor nem vagy más, mint egy drama queen. Ezt a hozzám hasonló emberek nagyon nehezen viselik. A legtöbb általad támadásnak vélt hszt csak a személyiséged váltja ki a többiekből. Egyszerűen egy felnőtt ember nem így viselkedik.

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 8 2015, 08:14
Létrehozva: #3277

bentlakásos

1 hónapon kívül +1!

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 9 2015, 09:47
Létrehozva: #3278

A4

IDÉZET(dawyd728 @ Jul 8 2015, 09:05) *
Forza más téma, őt alapból nem értem, hogyan lehet egy F1-es fórum moderátora, amikor nyíltan bevallja, h nem érdekli őt a versenyek többsége. Ilyen a világon nincs, de ez már más kérdés.

Ettől függetlenül, 1 futamot leszámítva láttam az összeset. De valóban nem tud úgy izgatni, nem rágom le a körmömet, mint mondjuk 2010-ben.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 9 2015, 10:20
Létrehozva: #3279

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(dawyd728 @ Jul 8 2015, 09:05) *
Ezen a fórumon Still és Zava párosa volt a legjobb moderátor kombináció, még ha valószínű időarányosan is ők kapták a legtöbb sarat.

Erre az egyre reagálnék most csak, a többivel egyébként nagyjából egyetértek.

Nekem az ilyen "az első Alonso dobogónál perm ban" szintű húzások nem összeegyeztethetőek a jó moderátorral, még akkor sem, ha egy nagyon sokadik regről van szó, aki csak trollkodni jár ide. Ja és nem, nem Alonso miatt. biggrin.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 9 2015, 01:30
Létrehozva: #3280

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

George/Flex 3 napot pihen

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post

169 Oldal V  « < 162 163 164 165 166 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:22