IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

64 Oldal V  « < 61 62 63 64 >  
Reply to this topicStart new topic
Tv-sorozatok, mit szoktál nézni ?
Gooner
hozzászólás Apr 10 2015, 10:11
Létrehozva: #1241

nevenincs user

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(stoke @ Apr 10 2015, 10:45) *
Várom!

Kik lesznek benne? Állítólag új sztori, új szereplőgárda. Ill. Brad Pitt is bejelentkezett. Ez igaz?

(Bocs, a videót nem tudom most megnézni, lehet, hogy abból kiderülne..)

Fasza lett volna, ha tényleg Pittel csinálják meg a második évadot, de be kell érnünk Colin Farrellel, Vince Vaughnnal, Rachel McAdamsszel és Taylor Kitschcsel. Szerintem ez egy gyengébb szereplőgárda, mint a Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan-féle első évad.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 10 2015, 10:34
Létrehozva: #1242

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Gooner @ Apr 10 2015, 11:11) *
Fasza lett volna, ha tényleg Pittel csinálják meg a második évadot, de be kell érnünk Colin Farrellel, Vince Vaughnnal, Rachel McAdamsszel és Taylor Kitschcsel. Szerintem ez egy gyengébb szereplőgárda, mint a Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan-féle első évad.

Nekem mindegy, csak a sorozat legyen jó. Az első évaddal azért elég magasra rakták a lécet. "Gyengébb" szereplőgárdával is lehet nagyon jó sorozatot készíteni, szóval én nem emiatt aggódom.

+Quote Post
stoke
hozzászólás Apr 10 2015, 11:34
Létrehozva: #1243

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Zoli @ Apr 10 2015, 11:02) *
comment.blog.hu:

"Louisiana mocsarai helyett ezúttal a napfényes Kaliforniában merülünk nyakig a bűnben. Az új évad nyomozója Colin Farrell lesz, akit a Vaughn alakította gengszter tart majd a markában. Taylor Kitsch egy múltja elől menekülő motoros rendőr, Rachel McAdams a megyei seriff, aki nem hajlandó elvein változtatni, ezért a főnökei is gyűlölik, Kelly Reilly pedig Vaughn karakterének feleségét, egy egykoron sem túl ismert, de mára lecsúszott színésznőt alakít majd."

IDÉZET(Gooner @ Apr 10 2015, 11:11) *

Köszi! Hát azért Colin Farrellt szeressük. smile.gif Már várom.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 26 2015, 08:55
Létrehozva: #1244

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

The American's:
Szerintem nagyon jó volt ez az évad is. Tényleg történt benne elég sok minden, mint a mesében. biggrin.gif
Sorozatok közül most is ez tetszett a legjobban. smile.gif

Szerencsétlen Stannek nem jött össze a csere, de azon meglepődtem volna, ha kirúgták volna. Majd megoldja Nina valahogy, hogy visszakerüljön Amerikába. Sandra meg közelebb fog kerülni Philiphez, ezt szinte biztosra veszem, ahogy a végén Elizabeth se hallgatta meg, meg eléggé le is van törve. A végén Paige csak elárulta Tim atyának, ami szerintem az életébe is kerülhet. Mármint a papnak az életébe. Egy kis baleset,stb.. Őszintén nem sajnálnám. Lesznek itt még érdekes dolgok a következő évadban is. Kár, hogy egy évet kell rá várni.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 27 2015, 01:56
Létrehozva: #1245

fanatikus

IDÉZET(vingaal @ Apr 26 2015, 09:55) *
The American's:
Szerintem nagyon jó volt ez az évad is. Tényleg történt benne elég sok minden, mint a mesében. biggrin.gif
Sorozatok közül most is ez tetszett a legjobban. smile.gif

Szerencsétlen Stannek nem jött össze a csere, de azon meglepődtem volna, ha kirúgták volna. Majd megoldja Nina valahogy, hogy visszakerüljön Amerikába. Sandra meg közelebb fog kerülni Philiphez, ezt szinte biztosra veszem, ahogy a végén Elizabeth se hallgatta meg, meg eléggé le is van törve. A végén Paige csak elárulta Tim atyának, ami szerintem az életébe is kerülhet. Mármint a papnak az életébe. Egy kis baleset,stb.. Őszintén nem sajnálnám. Lesznek itt még érdekes dolgok a következő évadban is. Kár, hogy egy évet kell rá várni.

Nekem is nagyon tetszett, szerintem ez volt a legjobb évad. Konkrétan a Homeland fölé tudott nőni a sorozat. Sajnálom, hogy véget ért, még tudtam volna nézni... smile.gif

A történet érdekesen alakul, és ami a legfontosabb, hogy továbbra sem mentek el túlzó, hihetetlen irányba. A feszültség továbbra is végig jelen van, mind a történet, mind a jelenetek megrázóak lettek.

Két dolog miatt aggódom egy kicsit, a Paige-es szál remélem nem megy el valami gagyi irányba, ettől a 2. évad vége óta tartok, amikor úgy döntöttek, hogy Paige-et, jobban bevonják a történetbe. Eddig azért ezt sikerült megoldani.
A másik, pedig a Sandrás vonal. Az a halálom, amikor egy ilyen sorozat átmegy szappanoperába és ez az, amitől most nagyon tartok. Nagyon nem örülnék, ha a 4. évad egyik fő szála az lenne, hogy Philipnek szerelmi bánata van és majd összejön Sandrával. Hagyjuk már...

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 27 2015, 10:10
Létrehozva: #1246

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zoli @ Apr 27 2015, 02:56) *
Nekem is nagyon tetszett, szerintem ez volt a legjobb évad. Konkrétan a Homeland fölé tudott nőni a sorozat. Sajnálom, hogy véget ért, még tudtam volna nézni... smile.gif

A történet érdekesen alakul, és ami a legfontosabb, hogy továbbra sem mentek el túlzó, hihetetlen irányba. A feszültség továbbra is végig jelen van, mind a történet, mind a jelenetek megrázóak lettek.

Két dolog miatt aggódom egy kicsit, a Paige-es szál remélem nem megy el valami gagyi irányba, ettől a 2. évad vége óta tartok, amikor úgy döntöttek, hogy Paige-et, jobban bevonják a történetbe. Eddig azért ezt sikerült megoldani.
A másik, pedig a Sandrás vonal. Az a halálom, amikor egy ilyen sorozat átmegy szappanoperába és ez az, amitől most nagyon tartok. Nagyon nem örülnék, ha a 4. évad egyik fő szála az lenne, hogy Philipnek szerelmi bánata van és majd összejön Sandrával. Hagyjuk már...

Én is csak most döbbentem rá, hogy ez az idei utolsó rész. sad.gif Rosszul is esett. smile.gif

Paige még sok galibát fog okozni, ugye most elmondott mindent Tim atyának, ami nyilván ki fog derülni, vagy úgy, hogy a pap szól az illetékeseknek, vagy pedig maga Paige fogja elmondani. Nem egyszerű a helyzet, mert ha elrakják láb alól a papot, akkor Paige tudni fogja, hogy a szülei voltak, ha meg nem rakják el láb alól, akkor meg a pap az egyik fő veszélyforrás számukra. Látod, ezért nem vallásos egyikük sem, csak a baj van velük. biggrin.gif
Még az is érdekes lesz, hogy Marthaval mi lesz? Sokáig nem lesz szabadságon,-mert az is gyanús lenne- úgyhogy megint visszafog menni, de kérdés, hogy fog-e segíteni megint "Clarknak"? Ha nem, akkor nem sok haszna lesz a továbbiakban.
Sandra meg csak egy futó kaland lesz, amire lehet, hogy Stan rájön. Még az is egy érdekes helyzet lenne. biggrin.gif

+Quote Post
stoke
hozzászólás Apr 28 2015, 06:41
Létrehozva: #1247

Howzzat?!

IDÉZET(vingaal @ Apr 27 2015, 11:10) *
Én is csak most döbbentem rá, hogy ez az idei utolsó rész. sad.gif Rosszul is esett. smile.gif

Höhö

Akkor engem irigyelhetsz, mert még el sem kezdtem nézni ezt az évadot. smile.gif

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 28 2015, 12:10
Létrehozva: #1248

McLarenben bizakodó

IDÉZET(stoke @ Apr 28 2015, 07:41) *
Höhö

Akkor engem irigyelhetsz, mert még el sem kezdtem nézni ezt az évadot. smile.gif

De mivel válaszoltál a kommentemre így már kb. tudod miről is fog szólni. tongue.gif biggrin.gif

Viccet félretéve, szerintem nem fogsz benne csalódni. Nem az az akciódús sorozat, de a feszültség, a bizonytalanság végig jelen van a sztoriban, ahogy Zoli is írta.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 28 2015, 12:46
Létrehozva: #1249

fanatikus

IDÉZET(vingaal @ Apr 28 2015, 01:10) *
De mivel válaszoltál a kommentemre így már kb. tudod miről is fog szólni. tongue.gif biggrin.gif

Viccet félretéve, szerintem nem fogsz benne csalódni. Nem az az akciódús sorozat, de a feszültség, a bizonytalanság végig jelen van a sztoriban, ahogy Zoli is írta.

Egy kémes sorozatnak, filmnek nem kell feltétlenül akciódúsnak lennie, izgalmas az anélkül is. A The Americansben is az a jó, hogy minden részben benne van a lebukás veszélye, vagy az, hogy valami balul sül el, és pont ettől lesz izgalmas, nem a sok bunyótól, meg lövöldözéstől. smile.gif

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Apr 28 2015, 12:47

+Quote Post
stoke
hozzászólás Apr 28 2015, 02:27
Létrehozva: #1250

Howzzat?!

IDÉZET(Zoli @ Apr 28 2015, 01:46) *
Egy kémes sorozatnak, filmnek nem kell feltétlenül akciódúsnak lennie, izgalmas az anélkül is. A The Americansben is az a jó, hogy minden részben benne van a lebukás veszélye, vagy az, hogy valami balul sül el, és pont ettől lesz izgalmas, nem a sok bunyótól, meg lövöldözéstől. smile.gif

Nekem alapból jobban tetszett, mint a Homeland. Külön tetszik ez a korai 80-as évek hangulat.

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 28 2015, 07:30
Létrehozva: #1251

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(stoke @ Apr 28 2015, 03:27) *
Nekem alapból jobban tetszett, mint a Homeland. Külön tetszik ez a korai 80-as évek hangulat.

Ha 80as évek akkor a The Goldbergs-et nézd. biggrin.gif Mondjuk az első rész sokkal érdekesebb volt mint a másik 2-3 amit láttam.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 28 2015, 10:16
Létrehozva: #1252

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zoli @ Apr 28 2015, 01:46) *

Nem írtam, hogy annak kell lennie. wink.gif

Sőt! Jobban is szeretem ezt a csordogáló, mindent előre megtervező, precízen végrehajtó tulajdonságát.

A hozzászólást -vingaal- szerkesztette a következő időpontban: Apr 28 2015, 10:19

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jun 23 2015, 07:01
Létrehozva: #1253

fanatikus

A Maffiozók 1. évadból már nincs sok hátra, a Boardwalk Empire 2. évad hamarosan jöhet, és VÉGRE TRUE DETECTIVE! rolleyes.gif

A főcímet még szokni kell, de látványvilágban nagyon ott van.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 12 2015, 11:11
Létrehozva: #1254

McLarenben bizakodó

Homeland 'Keeping America Safe' Tease | Season 5

The Walking Dead 6. évad - Előzetes - FOX rolleyes.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 12 2015, 11:49
Létrehozva: #1255

fanatikus

IDÉZET(vingaal @ Jul 12 2015, 12:11) *

Homelandben megint új sztori, új helyszín jön, az az érzésem, hogy már nem nagyon tudnak mit kezdeni a sorozattal, ráadásul engem egyáltalán nem győzött meg ez a trailer. Ha nem húznak bele, részemről ez lehet az utolsó évad. unsure.gif

Viszont nyárra tudom ajánlani a Lilyhammert, nekem már 3 rész után nagyon bejött. smile.gif
Az origo is írt róla a legutóbbi sorozat ajánlójukban. Kivételesen jó ölet volt tőlük. biggrin.gif

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 12 2015, 01:32
Létrehozva: #1256

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2015, 12:49) *
Homelandben megint új sztori, új helyszín jön, az az érzésem, hogy már nem nagyon tudnak mit kezdeni a sorozattal, ráadásul engem egyáltalán nem győzött meg ez a trailer. Ha nem húznak bele, részemről ez lehet az utolsó évad. unsure.gif

Viszont nyárra tudom ajánlani a Lilyhammert, nekem már 3 rész után nagyon bejött. smile.gif
Az origo is írt róla a legutóbbi sorozat ajánlójukban. Kivételesen jó ölet volt tőlük. biggrin.gif

Homelandtől nem várok sokat én sem. Nagyon a végét járja a sztori.

Megint elkezdtem nézni én is a Maffiózókat. Már régen láttam, de még mindig az egyik legjobb. biggrin.gif

Trónok Harca: Ez az évad nekem kb. a felétől kezdődött. Azt is mondhatnám, hogy unalmas volt. A legjobb rész a white walkerek, a vadak meg a Havas John közötti harcjelenet volt a 8. részben. Már az évad elején tudvalevő volt, hogy a továbbiakban Havas John nélkül maradunk, de lassan olyan kevés pozitív hős marad, hogy nem lehet kit választani kedvencnek. Havas Johnt nem szerettem az elején, de mire megkedveltem valamennyire, addigra meg is halt. biggrin.gif Most drukkolok Tyrionnak, meg Daenerysnek, hogy legalább ők éljék túl a 6. évadot. smile.gif Cercei is megtudta, hogy ha másnak vermet ás maga esik bele, de abban biztos vagyok, hogy megfogja bosszulni a nem éppen kedves vendéglátást. Remélem a következő évad valamivel jobb lesz! smile.gif
The Following: Véget ért a sorozat. Nem kár ezért sem, bár hiányozni fog egy kicsit. Az első évad jól indult, de ez a lufi is kipukkadt. Még egy pár bőrt lehúzhattak volna, de jobb ez így. Teljesen kiszámíthatóvá vált a végére, pedig pont azt szerettem az elején, hogy sose lehetett tudni, hogy ki a jó és ki a rossz? Theo karaktere se hozott lázba, az első évadban szereplő Joe sokkal jobb volt. Nagyjából ennyi. smile.gif

Majd elfelejtettem: Jónak ígérkezik a True Detective második évada is, bár az elsőt nehezen fogja felülmúlni, már ha tudja egyáltalán.

A hozzászólást -vingaal- szerkesztette a következő időpontban: Jul 12 2015, 01:35

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 12 2015, 02:01
Létrehozva: #1257

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(vingaal @ Jul 12 2015, 02:32) *
Homelandtől nem várok sokat én sem. Nagyon a végét járja a sztori.

Megint elkezdtem nézni én is a Maffiózókat. Már régen láttam, de még mindig az egyik legjobb. biggrin.gif

Trónok Harca: Ez az évad nekem kb. a felétől kezdődött. Azt is mondhatnám, hogy unalmas volt. A legjobb rész a white walkerek, a vadak meg a Havas John közötti harcjelenet volt a 8. részben. Már az évad elején tudvalevő volt, hogy a továbbiakban Havas John nélkül maradunk, de lassan olyan kevés pozitív hős marad, hogy nem lehet kit választani kedvencnek. Havas Johnt nem szerettem az elején, de mire megkedveltem valamennyire, addigra meg is halt. biggrin.gif Most drukkolok Tyrionnak, meg Daenerysnek, hogy legalább ők éljék túl a 6. évadot. smile.gif Cercei is megtudta, hogy ha másnak vermet ás maga esik bele, de abban biztos vagyok, hogy megfogja bosszulni a nem éppen kedves vendéglátást. Remélem a következő évad valamivel jobb lesz! smile.gif
The Following: Véget ért a sorozat. Nem kár ezért sem, bár hiányozni fog egy kicsit. Az első évad jól indult, de ez a lufi is kipukkadt. Még egy pár bőrt lehúzhattak volna, de jobb ez így. Teljesen kiszámíthatóvá vált a végére, pedig pont azt szerettem az elején, hogy sose lehetett tudni, hogy ki a jó és ki a rossz? Theo karaktere se hozott lázba, az első évadban szereplő Joe sokkal jobb volt. Nagyjából ennyi. smile.gif

Majd elfelejtettem: Jónak ígérkezik a True Detective második évada is, bár az elsőt nehezen fogja felülmúlni, már ha tudja egyáltalán.

GoT: egy sörbe, hogy John Snow (jesszus, Havas Johh, de hülyén hangzik biggrin.gif ) fel fog támadni, feltehetőleg a vörös ribanc kezei által. ő az egyik, akire szerintem nagyon ki van hegyezve a sorozat, oké, hogy itt hullanak mind mint a legyek, de szerintem ő, Daenerys és Tyrion túl fognak mindent élni. erre is van egy söröm. wink.gif könyveket nem olvastam, szóval nincs puskám se.

én nemrég végeztem ki az officet (a csökevényes angolnál felsőbbrendű amcsi verziót), istenkirály volt. rendhagyó koncepció, nagyon jó operatőri munka, 15+ faszán kidolgozott állandó karakter, aláröhögés helyett direkt kínos csendek, stb. imádtam, csak ajánlani tudom smile.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 12 2015, 02:54
Létrehozva: #1258

fanatikus

Trónok Harca: Szerintem egyik halál sem volt igazán "meggyőző". Havas John mondjuk tényleg meghalt, de szerintem sem kizárt, hogy visszatér, majd meglátjuk (nekem amúgy kb. tökmindegy, bírtam, de sosem volt igazán a kedvencem, ahhoz mindig is egy kicsit balfasz volt). Stannis lefejezése, ha jól emlékszem nem volt egyértelmű, nem láttuk (de persze miért ne történt volna meg?), mint ahogy azt sem láttuk, hogy Theon és Sansa ugrásának is mi lett a vége, lehet, hogy egy hatalmas hókupacba esnek és túlélik. Theont nem tudnám sajnálni, Sansát igen, de most már időszerű így, vagy úgy, de lezárni ezt az 5 évadon keresztül tartó szenvedést. Amúgy nem ez volt a legerősebb évad, egy kicsit tényleg lapos volt.

True Detective: nekem tetszik a 2. évad. Tavaly sem rántott magával azonnal a sorozat, először nem is igazán tudtam hova tenni, aztán egyre jobban érdekelt a történet, egyre jobban tetszett a sorozat és a végére már az egyik kedvencem lett. Most sem várom, hogy már az elején ott tartson a sorozat, mint az első évad a végén. Most is kell egy kis idő, hogy kiderüljön, miről is van szó igazából. Egész más ez az évad, így nem nagyon látom értelmét összehasonlítani az első évaddal.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 12 2015, 03:03
Létrehozva: #1259

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2015, 03:54) *
Trónok Harca: Szerintem egyik halál sem volt igazán "meggyőző". Havas John mondjuk tényleg meghalt, de szerintem sem kizárt, hogy visszatér, majd meglátjuk (nekem amúgy kb. tökmindegy, bírtam, de sosem volt igazán a kedvencem, ahhoz mindig is egy kicsit balfasz volt). Stannis lefejezése, ha jól emlékszem nem volt egyértelmű, nem láttuk (de persze miért ne történt volna meg?), mint ahogy azt sem láttuk, hogy Theon és Sansa ugrásának is mi lett a vége, lehet, hogy egy hatalmas hókupacba esnek és túlélik. Theont nem tudnám sajnálni, Sansát igen, de most már időszerű így, vagy úgy, de lezárni ezt az 5 évadon keresztül tartó szenvedést. Amúgy nem ez volt a legerősebb évad, egy kicsit tényleg lapos volt.

True Detective: nekem tetszik a 2. évad. Tavaly sem rántott magával azonnal a sorozat, először nem is igazán tudtam hova tenni, aztán egyre jobban érdekelt a történet, egyre jobban tetszett a sorozat és a végére már az egyik kedvencem lett. Most sem várom, hogy már az elején ott tartson a sorozat, mint az első évad a végén. Most is kell egy kis idő, hogy kiderüljön, miről is van szó igazából. Egész más ez az évad, így nem nagyon látom értelmét összehasonlítani az első évaddal.

Sansa meg Theon esetében nekem eszembe se jutott, hogy meghaltak volna, szerintem is valami hókupacos megoldásról lesz szó. én egyiket se sajnálnám, Sansát kifejezetten nem bírom, Reek csúszómászó üzemmódban meg egy eszméletlen kellemetlen jelenlét volt a képernyőn. Stannist tényleg nem mutatták, de amennyit hurcolta magával Brienne a halott embereknek tett fogadalmait, nem hiszem hogy pont a célnál adná fel. amikor először megláttam, hogy Stannisba botlik, hirtelen azt hittem, hogy neki is felajánlja a védelmét, amíg eszembe nem jutott, hogy Renly miatt kergeti. biggrin.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 12 2015, 03:07
Létrehozva: #1260

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Wayward pines-t nézi valaki? Az hogy mekkora marhaság. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

64 Oldal V  « < 61 62 63 64 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:03