IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

125 Oldal V  « < 122 123 124 125 >  
Reply to this topicStart new topic
Televíziós közvetítés, ...Palik óta a leves is sótlan
Jeti
hozzászólás Apr 18 2016, 03:09
Létrehozva: #2461

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Pali @ Apr 18 2016, 02:48) *
fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika

Már a múltkor is meg akartam kérdezni: Neked rokonod a Szujó?
Go to the top of the page

+Quote Post
blech
hozzászólás Apr 18 2016, 03:15
Létrehozva: #2462

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(skullsplinter @ Apr 18 2016, 09:06) *
Fényévekkel jobb a magyar közvetítés a szerbnél és a horvátnál is. Mondjuk én értem is amiről beszélnek, de valahogy soha nem esik szó lehetséges taktikáról, nem elemeznek, csak elmondják amit a képernyőn látunk. Annyira impotensek, hogy a rajt után történteknél még csak fel sem emelték a hangjukat a balesetek miatt. Nyugodtan konstatálták, hogy megtörtént azt' csók. Amikor a barátnőmnél vagyok, akkor vagyok kénytelen szerbül nézni (M4 Sport hiánya miatt), de annyira fos volt most a hétvégén, hogy inkább újra fogom nézni a teljes futamot, magyarul.

szerk.: közben eszembe jutott, hogy frissíteni kéne az asszonynál a csatornalistát, mert pár napja elérhető smile.gif Egyébként Mochok: közvetíti sokszor a szabadedzéseket is, de nem egy nagy élmény.

Horváto.ban melyik adó közvetíti? A közszolgálati nem, sem az ingyenes sport csatornák... Valami fizetős csatorna?
Mert a magyar online nem jön be, azt írja, h. csak Mo. területén lehet. A német rtl dettó. A brit live streammel szenvedek, de ott meg a képminőség katasztrófa...

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 18 2016, 03:34
Létrehozva: #2463

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Jeti @ Apr 18 2016, 04:09) *
Már a múltkor is meg akartam kérdezni: Neked rokonod a Szujó?

Nem családtag és nem ismerem. Inkább nekem tűnt úgy mintha neked lenne valami személyes problémád vele.
Szerintem a legvállalhatóbb televíziós figurák között van. Emellett szereti a forma 1-et és ért is hozzá, de ő is ember, hibázhat. Nem könnyű végigpofázni 2 órát hiba nélkül. Mindig is lesznek ilyen apró hibák, rövidzárlatok akárki közvetít. Skyon is láttam már hasonlót.
Palikhoz és társaihoz meg ne hasonlítsuk már mert az tényleg nem fair. Youtube tele van 2000-es évek eleji közvetítésekkel. Köszönő viszonyban sincs az akkori a mai közvetítéssel. Ha a kettőt egy kalap alá teszed akkor erről felesleges vitázni.
És nem csak a szarhoz viszonyítva mondom hogy jók. Jó párszor szorultam Skyra az elmúlt évek során (akiket ugye etalonnak szoktunk tekinteni) és nem érzek minőségben lényeges különbséget.
Remélem még sokáig nem bombázzák szét ezt a csapatot, mert nagyon magas a színvonala a közvetítésnek. Kár hogy a Szujó iránt érzett ellenszenved miatt ezt nem veszed észre.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 18 2016, 03:58
Létrehozva: #2464

betérő

IDÉZET(Pali @ Apr 18 2016, 03:34) *
Nem családtag és nem ismerem. Inkább nekem tűnt úgy mintha neked lenne valami személyes problémád vele.
Szerintem a legvállalhatóbb televíziós figurák között van. Emellett szereti a forma 1-et és ért is hozzá, de ő is ember, hibázhat. Nem könnyű végigpofázni 2 órát hiba nélkül. Mindig is lesznek ilyen apró hibák, rövidzárlatok akárki közvetít. Skyon is láttam már hasonlót.
Palikhoz és társaihoz meg ne hasonlítsuk már mert az tényleg nem fair. Youtube tele van 2000-es évek eleji közvetítésekkel. Köszönő viszonyban sincs az akkori a mai közvetítéssel. Ha a kettőt egy kalap alá teszed akkor erről felesleges vitázni.
És nem csak a szarhoz viszonyítva mondom hogy jók. Jó párszor szorultam Skyra az elmúlt évek során (akiket ugye etalonnak szoktunk tekinteni) és nem érzek minőségben lényeges különbséget.
Remélem még sokáig nem bombázzák szét ezt a csapatot, mert nagyon magas a színvonala a közvetítésnek. Kár hogy a Szujó iránt érzett ellenszenved miatt ezt nem veszed észre.

Ja, azért pikkelek rá, mert egyszer autogramot kértem tőle, de nem adott a szemét, ezért úgy állok rajta bosszút, hogy a neten fikázom egy 10 fős fórum. rolleyes.gif

Komolyra fordítva a szót: Jó látni, hogy neked is van véleményed. Én ezt tisztelem is, eleve ezt kellet volna beírnod, ahelyett, hogy fikafikafika...
Apróbb hibák mindig lesznek, de ha te azt mondod, hogy Szumóval ezenkívül minden rendben, akkor lehet, hogy nem is egy adást nézünk...
Nézz meg egy DTM közvetítést az M4-en! Ott Szujó teljesen egyedül van, és ez meg is látszik: Totál nincs képben!
A F1-nél Wéber még kisegíti sokszor, de számomra így is idegesítő. Az apróbb hibákba nem fér bele az, hogy ha két versenyzőt mutatnak, akkor egyiket se találja el, vagy, hogy már egy nemlétező csapat autóját vizionálja a pályára. Wéber néha kijavítja, de sokszor ő sem figyel, szujó meg magától nem veszi észre, hogy hibázik. Néha a logikával is hadilábon áll: Kvyat második helyét dicséri majd pár mp után már Sainzot nézi Kvyatnak, akinek a seggében ott autózik az első kör után visszaeső Kimi meg Hamilton.
Szujó, mint magánember biztos jófej, de ez engem nem érdekel, addig, amíg szarul csinálja azt amit csinál. Tudod ez olyan, mint a: "bármennyire is aranyos meg kedves gyerkőc ez a Zolika, de ha egyszer nem tudott megtanulni szorozni, akkor mi alapján jár a matek szakos gimibe?" sad.gif

A hozzászólást -Jeti- szerkesztette a következő időpontban: Apr 18 2016, 04:05

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 18 2016, 07:09
Létrehozva: #2465

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(skullsplinter @ Apr 18 2016, 09:06) *
Fényévekkel jobb a magyar közvetítés a szerbnél és a horvátnál is. Mondjuk én értem is amiről beszélnek, de valahogy soha nem esik szó lehetséges taktikáról, nem elemeznek, csak elmondják amit a képernyőn látunk. Annyira impotensek, hogy a rajt után történteknél még csak fel sem emelték a hangjukat a balesetek miatt. Nyugodtan konstatálták, hogy megtörtént azt' csók. Amikor a barátnőmnél vagyok, akkor vagyok kénytelen szerbül nézni (M4 Sport hiánya miatt), de annyira fos volt most a hétvégén, hogy inkább újra fogom nézni a teljes futamot, magyarul.

szerk.: közben eszembe jutott, hogy frissíteni kéne az asszonynál a csatornalistát, mert pár napja elérhető smile.gif Egyébként Mochok: közvetíti sokszor a szabadedzéseket is, de nem egy nagy élmény.

Az én LG-m magától frissíti a digitális csatorna listát. rolleyes.gif egy ilyen balfasz kábelszolgáltatónál ez a funkció egy áldás. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Apr 19 2016, 09:52
Létrehozva: #2466

újonc
*

Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2016, 07:09) *
Az én LG-m magától frissíti a digitális csatorna listát. rolleyes.gif egy ilyen balfasz kábelszolgáltatónál ez a funkció egy áldás. biggrin.gif

CRT TV-n ilyen funkciót még nem láttam tongue.gif blech: Horvátországban anno a HRT2 adta, azt néztem sokszor. Most nem tudom mi a helyzet.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 19 2016, 10:37
Létrehozva: #2467

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Jeti @ Apr 18 2016, 04:58) *
Ja, azért pikkelek rá, mert egyszer autogramot kértem tőle, de nem adott a szemét, ezért úgy állok rajta bosszút, hogy a neten fikázom egy 10 fős fórum. rolleyes.gif

Komolyra fordítva a szót: Jó látni, hogy neked is van véleményed. Én ezt tisztelem is, eleve ezt kellet volna beírnod, ahelyett, hogy fikafikafika...
Apróbb hibák mindig lesznek, de ha te azt mondod, hogy Szumóval ezenkívül minden rendben, akkor lehet, hogy nem is egy adást nézünk...
Nézz meg egy DTM közvetítést az M4-en! Ott Szujó teljesen egyedül van, és ez meg is látszik: Totál nincs képben!
A F1-nél Wéber még kisegíti sokszor, de számomra így is idegesítő. Az apróbb hibákba nem fér bele az, hogy ha két versenyzőt mutatnak, akkor egyiket se találja el, vagy, hogy már egy nemlétező csapat autóját vizionálja a pályára. Wéber néha kijavítja, de sokszor ő sem figyel, szujó meg magától nem veszi észre, hogy hibázik. Néha a logikával is hadilábon áll: Kvyat második helyét dicséri majd pár mp után már Sainzot nézi Kvyatnak, akinek a seggében ott autózik az első kör után visszaeső Kimi meg Hamilton.
Szujó, mint magánember biztos jófej, de ez engem nem érdekel, addig, amíg szarul csinálja azt amit csinál. Tudod ez olyan, mint a: "bármennyire is aranyos meg kedves gyerkőc ez a Zolika, de ha egyszer nem tudott megtanulni szorozni, akkor mi alapján jár a matek szakos gimibe?" sad.gif

A Digi Sportos közvetítések még rosszabbak Vidu Palival. Párszor néztem így DTM-et és IndyCart, hát néha már fárasztó volt, hogy mennyire nem volt képben.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 30 2016, 01:30
Létrehozva: #2468

betérő

Szujó megint teljesen fogalmatlan, pedig csak félfüllel hallgatom az időmérőt, de így is feltűnőek a hülyeségei: Szerinte Vettel 3-ból 3-szor verte Kimit az időmérőkön idén, Kvyat helyett Ricciardo nyerte a múlt hétvégi internetes szavazást, a körrekordok meg sorra dőlnek meg a Forma 1-ben! facepalm

+Quote Post
Zava
hozzászólás Apr 30 2016, 02:05
Létrehozva: #2469

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

Rosenberg, Hülkberg, jó, ez tetszett. biggrin.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 13 2016, 11:49
Létrehozva: #2470

fanatikus

Angol bajnokikkal és Forma 1-es közvetítéssel indulnának a TV2 sportadói

Akkor már inkább elviselem az M4-es közvetítés összes baját Méreivel, Bobákkal, Vobeczkyvel és Szujóval együtt, csak TV2-t ne! biggrin.gif ph34r.gif

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 13 2016, 04:11
Létrehozva: #2471

betérő

IDÉZET(Zoli @ May 13 2016, 11:49) *
Angol bajnokikkal és Forma 1-es közvetítéssel indulnának a TV2 sportadói

Akkor már inkább elviselem az M4-es közvetítés összes baját Méreivel, Bobákkal, Vobeczkyvel és Szujóval együtt, csak TV2-t ne! biggrin.gif ph34r.gif

A Tv2-ös bagázst én is rühellem, de ha Palikot visszahozzák, akkor áldásom adom rá. Csak ne adjanak neki piát a közvetítések előtt/alatt. laugh.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 13 2016, 04:25
Létrehozva: #2472

fanatikus

IDÉZET(Jeti @ May 13 2016, 05:11) *
A Tv2-ös bagázst én is rühellem, de ha Palikot visszahozzák, akkor áldásom adom rá. Csak ne adjanak neki piát a közvetítések előtt/alatt. laugh.gif

Nem lennék benne biztos, hogy jó ötlet lenne Palikot visszahozni. Ha azt a szintet hozná, mint az utolsó RTL-es években, akkor inkább ne (lehet, még azt se hozná).

Ha viszont az F1 a TV2-re menne, akkor garantáltan tele lenne a közvetítés reklámmal, ócska termékmegjelenítésekkel és azon se lepődnék meg, ha valahogy ide is betömködnék Alekoszt és a többi TV2-s celebet.

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: May 13 2016, 04:26

+Quote Post
Pali
hozzászólás May 13 2016, 05:12
Létrehozva: #2473

bentlakásos

IDÉZET(Jeti @ May 13 2016, 05:11) *

Szujóval minden bajod van de a Palikot visszahoznád. Nincs több kérdésem.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 13 2016, 06:13
Létrehozva: #2474

betérő

IDÉZET(Pali @ May 13 2016, 05:12) *
Szujóval minden bajod van de a Palikot visszahoznád. Nincs több kérdésem.

Eltér a véleményük ennyi. Egyikünké sem egyetemes igazság.
Palik máig etalon, mint Forma-1-es kommentátor.
Persze egyetértek Zolival, ha a utolsó pár év színvonalát hozza, akkor kell a fenének.

A hozzászólást -Jeti- szerkesztette a következő időpontban: May 13 2016, 06:25

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 14 2016, 01:13
Létrehozva: #2475

betérő

Istenem, ha ez a Verstappen fényezés fog menni egész hétvégén, akkor inkább lenémítva nézem a futamokat. angry.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás May 15 2016, 11:06
Létrehozva: #2476

bentlakásos

Csodálatos ötlet volt futam ismétlés helyett lenyomatni a szar balmazújváros-kisvárda meccset. Bravó M4, így tovább! Bohóc kettő az kell a népnek.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 17 2016, 06:11
Létrehozva: #2477

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Pali @ May 16 2016, 12:06) *
Csodálatos ötlet volt futam ismétlés helyett lenyomatni a szar balmazújváros-kisvárda meccset. Bravó M4, így tovább! Bohóc kettő az kell a népnek.

nem is értem a kocsmákat sem, amiko megye 3-as foci megy a tévében egy VB futam helyett... Egyszer B. akali strandon f1-re kapcsolattam valami megye 3 fociról, tele lett a büfé.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás May 17 2016, 07:17
Létrehozva: #2478

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(Zoli @ May 13 2016, 05:25) *
Nem lennék benne biztos, hogy jó ötlet lenne Palikot visszahozni. Ha azt a szintet hozná, mint az utolsó RTL-es években, akkor inkább ne (lehet, még azt se hozná).

Ha viszont az F1 a TV2-re menne, akkor garantáltan tele lenne a közvetítés reklámmal, ócska termékmegjelenítésekkel és azon se lepődnék meg, ha valahogy ide is betömködnék Alekoszt és a többi TV2-s celebet.

Sajnos a köztévén is már 3x van reklám a futam alatt. Van amikor rendesen le se adták, mert a dobogó helyett nagyon fontos volt az egyik reggeli futamról átkapcsolniuk, hogy a délelőtti misét élőben közvetíthessék.

Én nem hiszem, hogy a TV2 ez alá a szint alá tudna süllyedni.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás May 17 2016, 07:23
Létrehozva: #2479

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Thibczy @ May 17 2016, 08:17) *
Sajnos a köztévén is már 3x van reklám a futam alatt. Van amikor rendesen le se adták, mert a dobogó helyett nagyon fontos volt az egyik reggeli futamról átkapcsolniuk, hogy a délelőtti misét élőben közvetíthessék.

Amióta a dobogón is nyilatkoznak, egy press conference-t se adtak le, ott vége van a közvetitésnek. Ez is hülyeség.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 17 2016, 07:28
Létrehozva: #2480

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Thibczy @ May 17 2016, 08:17) *

sportcsatornára mi a bánatos *sípszó* mise? Aki azt akar nézni kapcsoljon a mise(mese) csatornára.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post

125 Oldal V  « < 122 123 124 125 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 16th - 16:09