IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

125 Oldal V  « < 121 122 123 124 125 >  
Reply to this topicStart new topic
Televíziós közvetítés, ...Palik óta a leves is sótlan
Mochok85
hozzászólás Mar 23 2016, 09:39
Létrehozva: #2441

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zoli @ Mar 23 2016, 06:43) *
Nekem nem hiányozna, de tartok tőle, hogy már nem fog leszokni, annyira bele van zúgva ebbe a szövegbe.

Nem eredeti meg nem hangzik olyan jól mint angolul, szóval szerintem se kellene erőltetni.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Mar 23 2016, 02:33
Létrehozva: #2442

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Egyébként Szujó nem is kommentátor, hanem riporter (így aztán szakkommentátornak is túlzás nevezni). Mondjuk ez azért jellemző a köztévére. A námbör ván műsor vezetőjük is tulajdonképpen "csak" egy szakács... vagy pincér vagy mifene.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 23 2016, 03:33
Létrehozva: #2443

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Jeti @ Mar 23 2016, 02:33) *
Egyébként Szujó nem is kommentátor, hanem riporter (így aztán szakkommentátornak is túlzás nevezni). Mondjuk ez azért jellemző a köztévére. A námbör ván műsor vezetőjük is tulajdonképpen "csak" egy szakács... vagy pincér vagy mifene.

Nem csak náluk, ebben már semmi meglepő nincs. Sportközvetítéshez nem kell kommentátor, műsorok vezetéséhez nem kell műsorvezető, és sorozatokhoz sem kellenek már színészek.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 23 2016, 08:22
Létrehozva: #2444

McLaren fan

2019-től csak a Sky-on birják nézni az egyesült királyosság lakói az F1-et. Értem én hogy az MTVA nem olyan szinten közvetíti a sportot mint egy Sky, de tényleg nem tudja a BBC megjátszani a fasza gyereket és free to view csatornán mindenkinek elérhetővé tenni?

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Mar 23 2016, 09:01
Létrehozva: #2445

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 23 2016, 08:22) *
2019-től csak a Sky-on birják nézni az egyesült királyosság lakói az F1-et. Értem én hogy az MTVA nem olyan szinten közvetíti a sportot mint egy Sky, de tényleg nem tudja a BBC megjátszani a fasza gyereket és free to view csatornán mindenkinek elérhetővé tenni?

Miért nem? Miben jobb a sky?

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 23 2016, 09:39
Létrehozva: #2446

McLaren fan

IDÉZET(Pali @ Mar 23 2016, 09:01) *
Miért nem? Miben jobb a sky?

Minden helyszinre kimennek kismillióan, hosszabb az egész F1-es műsoruk. Nekünk még a dobogósok nyilatkozatát se adják, csak a dobogón történő csevegést.

--------------------

+Quote Post
Pali
hozzászólás Mar 23 2016, 09:59
Létrehozva: #2447

bentlakásos

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 23 2016, 09:39) *
Minden helyszinre kimennek kismillióan, hosszabb az egész F1-es műsoruk. Nekünk még a dobogósok nyilatkozatát se adják, csak a dobogón történő csevegést.

Csak azért kérdeztem mert én nem nagyon vettem észre lényegi különbséget.
Műsor fel meg levezetést egyiken se szoktam nézni, de Skyon a pofátlan reklám blokkot sokkal jobban az arcomba tolják. Az pl zavarni szokott. Talán még annyi hogy sokkal több befolyásos embert tudnak megszólaltatni skyon de tökéletesen megvagyok nélkülük.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 24 2016, 01:02
Létrehozva: #2448

McLaren fan

IDÉZET(Pali @ Mar 23 2016, 09:59) *
Csak azért kérdeztem mert én nem nagyon vettem észre lényegi különbséget.
Műsor fel meg levezetést egyiken se szoktam nézni, de Skyon a pofátlan reklám blokkot sokkal jobban az arcomba tolják. Az pl zavarni szokott. Talán még annyi hogy sokkal több befolyásos embert tudnak megszólaltatni skyon de tökéletesen megvagyok nélkülük.

Nem sokszor néztem Sky-os közvetítést, csak párszor amikor leszedtem torrentben. Tetszett hogy a verseny után még láthattam a versenyzők nyilatkozatát is a "karánban" vagy hogy is hívják azt a "ketrecet". biggrin.gif Meg volt ott előzés vagy ütközés elemezés is.

--------------------

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 12:34
Létrehozva: #2449

betérő

Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy Szujónak fogalma sincs arról, hogy mi zajlik a pályán. Épp azt ecseteli, hogy az RB-nek milyen jó futama van, mert Kvyat a második helyen van, erre pár másodperc múlva már Sainz-ot nézi Kvyatnak, aki mögött ott volt Kimi meg Hamilton. WTF? Hogy lehet valaki ennyire elveszve? blink.gif

A Renault szerinte Lotus, Rosberg meg ROSENBERG. Ez már ultraszánalmas

A hozzászólást -Jeti- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2016, 12:36

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Apr 17 2016, 08:38
Létrehozva: #2450

újonc
*

Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 12:34) *
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy Szujónak fogalma sincs arról, hogy mi zajlik a pályán. Épp azt ecseteli, hogy az RB-nek milyen jó futama van, mert Kvyat a második helyen van, erre pár másodperc múlva már Sainz-ot nézi Kvyatnak, aki mögött ott volt Kimi meg Hamilton. WTF? Hogy lehet valaki ennyire elveszve? blink.gif

A Renault szerinte Lotus, Rosberg meg ROSENBERG. Ez már ultraszánalmas

Nem néztél még F1-et szerb Sport Klubon...

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2016, 08:53
Létrehozva: #2451

fanatikus

IDÉZET(skullsplinter @ Apr 17 2016, 09:38) *
Nem néztél még F1-et szerb Sport Klubon...

Attól még a magyar közvetítés nem lesz jobb, hogy esetleg a szerb gagyibb. Másrészt a szerb közvetítés alatt beszélhetnének akár az oroszlánok párzási szokásairól, nekünk fel sem tűnne. tongue.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Apr 17 2016, 10:07
Létrehozva: #2452

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

na, most fejeztem be a futamot, 23. kör, Kimi előzi Alonsot, Szujó: "Vettel pedig Jenson Buttonnal meccsel"
laugh.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 17 2016, 11:36
Létrehozva: #2453

McLaren fan

Na az a baj amikor már fel se tűnik fele. biggrin.gif Az a Lotusnak nevezés megvolt, rózenberget azt hittem csak én hallottam rosszul. Szerb sportklubon meg egyszer még kipróbálom. biggrin.gif Minden futamot adnak élőben?

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 18 2016, 05:55
Létrehozva: #2454

fanatikus

IDÉZET(Zava @ Apr 17 2016, 11:07) *
na, most fejeztem be a futamot, 23. kör, Kimi előzi Alonsot, Szujó: "Vettel pedig Jenson Buttonnal meccsel"
laugh.gif

Nekem ez volt a kedvencem. Végül is 25% volt, hogy eltalálja a jó kombinációt, hát most nem jött be. biggrin.gif

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Apr 18 2016, 08:06
Létrehozva: #2455

újonc
*

Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2016, 08:53) *
Attól még a magyar közvetítés nem lesz jobb, hogy esetleg a szerb gagyibb. Másrészt a szerb közvetítés alatt beszélhetnének akár az oroszlánok párzási szokásairól, nekünk fel sem tűnne. tongue.gif

Fényévekkel jobb a magyar közvetítés a szerbnél és a horvátnál is. Mondjuk én értem is amiről beszélnek, de valahogy soha nem esik szó lehetséges taktikáról, nem elemeznek, csak elmondják amit a képernyőn látunk. Annyira impotensek, hogy a rajt után történteknél még csak fel sem emelték a hangjukat a balesetek miatt. Nyugodtan konstatálták, hogy megtörtént azt' csók. Amikor a barátnőmnél vagyok, akkor vagyok kénytelen szerbül nézni (M4 Sport hiánya miatt), de annyira fos volt most a hétvégén, hogy inkább újra fogom nézni a teljes futamot, magyarul.

szerk.: közben eszembe jutott, hogy frissíteni kéne az asszonynál a csatornalistát, mert pár napja elérhető smile.gif Egyébként Mochok: közvetíti sokszor a szabadedzéseket is, de nem egy nagy élmény.

A hozzászólást -skullsplinter- szerkesztette a következő időpontban: Apr 18 2016, 08:07

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 18 2016, 02:16
Létrehozva: #2456

betérő

IDÉZET(skullsplinter @ Apr 18 2016, 08:06) *
Fényévekkel jobb a magyar közvetítés a szerbnél és a horvátnál is. Mondjuk én értem is amiről beszélnek, de valahogy soha nem esik szó lehetséges taktikáról, nem elemeznek, csak elmondják amit a képernyőn látunk. Annyira impotensek, hogy a rajt után történteknél még csak fel sem emelték a hangjukat a balesetek miatt. Nyugodtan konstatálták, hogy megtörtént azt' csók. Amikor a barátnőmnél vagyok, akkor vagyok kénytelen szerbül nézni (M4 Sport hiánya miatt), de annyira fos volt most a hétvégén, hogy inkább újra fogom nézni a teljes futamot, magyarul.

szerk.: közben eszembe jutott, hogy frissíteni kéne az asszonynál a csatornalistát, mert pár napja elérhető smile.gif Egyébként Mochok: közvetíti sokszor a szabadedzéseket is, de nem egy nagy élmény.

Szerintem annyi különbség van közöttük, hogy van a nagyon szar, meg a kicsit kevésbé szar. De a szar attól még szar marad.
Szujó "teljesítménye" a késői Palikot idézi, aki anno Kubicát keverte Satoru(!) Nakajimával.

Szujó: "Vettel pedig Jenson Buttonnal meccsel"

laugh.gif Na erről lemaradtam, biztos akkor voltam kint a konyhában egy kis nasiért.

Az a nagy büdös helyzet, hogy egy kommentátornál alapelvárás lenne, hogy felismerje a pilótákat, ha nem sisak vagy rajtszám alapján, akkor figyelje a kiírásokat, vagy nézze meg a live timing-ot. Az, hogy egy csata közben egyik pilótát sem tudja eltalálni, az mindennek a legalja. angry.gif
És kurvára nem lesz attól jobb a magyar közvetítés, hogy a szerb vagy a horvát még ennél is szarabb.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 18 2016, 02:29
Létrehozva: #2457

fanatikus

IDÉZET(Jeti @ Apr 18 2016, 03:16) *
Szerintem annyi különbség van közöttük, hogy van a nagyon szar, meg a kicsit kevésbé szar. De a szar attól még szar marad.
Szujó "teljesítménye" a késői Palikot idézi, aki anno Kubicát keverte Satoru(!) Nakajimával.

Szujó: "Vettel pedig Jenson Buttonnal meccsel"

laugh.gif Na erről lemaradtam, biztos akkor voltam kint a konyhában egy kis nasiért.

Az a nagy büdös helyzet, hogy egy kommentátornál alapelvárás lenne, hogy felismerje a pilótákat, ha nem sisak vagy rajtszám alapján, akkor figyelje a kiírásokat, vagy nézze meg a live timing-ot. Az, hogy egy csata közben egyik pilótát sem tudja eltalálni, az mindennek a legalja. angry.gif
És kurvára nem lesz attól jobb a magyar közvetítés, hogy a szerb vagy a horvát még ennél is szarabb.

A bulvár viszont minden egyes közvetítés alkalmával elmaradhatatlan téma. A celebeket pedig jobb aránnyal találja el, mint a pilótákat.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 18 2016, 02:31
Létrehozva: #2458

betérő

Azokkal sem értek egyet, akik szerint Szujó egy szerethető/kedvelhető figura, mert ő testesíti meg azt a fajta dilettantizmust, amelyet minden formájában gyűlölök.
Mezeynek legalább volt önkritikája, és elhúzott a francba, miután csúfosan leszerepelt.
És ami a legbosszantóbb, hogy érthetetlenül nagy befolyása lett a csatornánál, már azonkívül, hogy kommentátor, műsort vezet és szerkeszt ésatöbbi, amikor ő tulajdonképpen "csak" egy sportriporter, és egyáltalán nem is ért az egészhez. Nekem személy szerint kurvára elegem van már belőle. Persze tudom, ez itt senkit sem érdekel. dry.gif

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 18 2016, 02:41
Létrehozva: #2459

betérő

IDÉZET(Zoli @ Apr 18 2016, 02:29) *
A bulvár viszont minden egyes közvetítés alkalmával elmaradhatatlan téma. A celebeket pedig jobb aránnyal találja el, mint a pilótákat.

Szujó tudománya, hogy tud angolul, és meginterjúvolja a pilótákat, meg fejeseket, csapattagokat. Anno ezt nagyon jól is csinálta, amikor még csak egy "mezey" rolleyes.gif sportriporter volt. Suszter maradjon a kaptafánál, kár hogy Szumó nem ismeri ezt a szép mondást.
Ami a bulvárt illeti, manapság már a híresebb celebek neveit is feliratozzák a közvetítések alkalmával, szóval nem nagy cucc eltalálni őket. Mondjuk én Szujótól annyira emlékszem, hogy Bottas barátnőjéről mindig elmondja, hogy finn úszónő, és nem sokára Magyarországra jön versenyezni. Na ezt tavaly vagy minden futamon elmondta.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 18 2016, 02:48
Létrehozva: #2460

bentlakásos

fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika fika

+Quote Post

125 Oldal V  « < 121 122 123 124 125 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 19th - 02:07