IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

204 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ fórum találkozó
Minősítés 4 V
Pepperoni
hozzászólás Sep 19 2008, 01:52
Létrehozva: #181

Vörösparaszt

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(tifosi @ Sep 19 2008, 02:46) *
Nálam csak gokartozásról lehet szó! biggrin.gif

Heh én is azt szeretnék, de az úgy jó drága lesz unsure.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 19 2008, 10:55
Létrehozva: #182

Guests

Ontsunk tiszta vizet a poharba:

- Az, hogy Funes ki lenne tiltva, vagy ilyesmi, ilyenrol szo sincs, es ne is gondolkodjatok ilyesmiben. Forumunk egyik normalis hangnemben kommunikalo legaktivabb tagja, hogy a "masikon" mas neven mit csinal, es ehhez itteni tagokat milyen emlekei fuzik, nos magam reszerol lesz.rom. Mar csak azert is, mert en se mindig peldaerteku vagyok mas neven ott. Teny, hogy nehez ilyen regebbi motorosoknak elvonatkoztatni a ket forumtol, ha valaki valamiert meg kotodik az egyikhez, mondjuk a tarsasag miatt, tegye. Ugyanakkor a magam reszerol nekem ez a forum itt a "hometown", a felreertesek elkerulese vegett. Es nem szeretnem ha ezert barki is baszogatas targya lenne itt, mert felesleges, ertelmetlen. Probaljunk egy normat felallitani, es betartani. Igy asszem 1 ev utan elmondhato, hogy ez kialakult, es sikerult, nem kellene ezt felrugni egyeni erdekek miatt. Kicsit fel is lehet fogni a ket forum viszonyat ugy, mint az egykori RB kiscsapata es a STR-e, bar sarkos a dolog...
- Tifosi, ezzel a tancos dologgal nagyot esett szerintem az azsiod most a csajok koreben.

Intermezzo vege, szervezodjunk! smile.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 20 2008, 01:08
Létrehozva: #183

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Akkor az én tiszta vizem is jöhet. Normális találkozó legyen, és ne mindenféle extra programokkal megtűzdelt pénznyelő hepaj. Ezalatt éttermet, kocsmát, ehhez hasonlóakat értek. Aki gokartozni, táncolni, paintballozni, cigánykereket hányni akar, az külön szervezzen haverokkal ilyen dolgot. smile.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 20 2008, 06:13
Létrehozva: #184

Vörösparaszt

IDÉZET(Euloálius @ Sep 20 2008, 02:08) *
Akkor az én tiszta vizem is jöhet. Normális találkozó legyen, és ne mindenféle extra programokkal megtűzdelt pénznyelő hepaj. Ezalatt éttermet, kocsmát, ehhez hasonlóakat értek. Aki gokartozni, táncolni, paintballozni, cigánykereket hányni akar, az külön szervezzen haverokkal ilyen dolgot. smile.gif

A kocsmákat alapból nem szeretem. z étterem még hagyján... tongue.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 20 2008, 10:28
Létrehozva: #185

Guests

IDÉZET(Euloálius @ Sep 20 2008, 02:08) *

A gokart szerintem egy motorsportok irant erdeklodo tarsasagnal nem hinnem hogy sznoberia targya lenne. De amugy en se szeretnek flancoldat, aki ilyesmire vagyik menjen le az operabalba. biggrin.gif

+Quote Post
nm_
hozzászólás Sep 20 2008, 11:03
Létrehozva: #186

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(tifosi @ Sep 19 2008, 02:46) *
Nálam csak gokartozásról lehet szó! biggrin.gif

támogatom az ötletet. legyen vizes pálya és slick gumi tongue.gif wink.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 20 2008, 11:19
Létrehozva: #187

Vörösparaszt

IDÉZET(nm_ @ Sep 20 2008, 12:03) *
támogatom az ötletet. legyen vizes pálya és slick gumi tongue.gif wink.gif

Az úgy butaság... Arról nem is beszélve, hogy tiszta vizes mocskos lesz mindenki... wink.gif tongue.gif biggrin.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
nm_
hozzászólás Sep 20 2008, 11:30
Létrehozva: #188

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 20 2008, 12:19) *
Az úgy butaság... Arról nem is beszélve, hogy tiszta vizes mocskos lesz mindenki... wink.gif tongue.gif biggrin.gif

Csak a szám járt. Sima gokarton sincs rutinom, de nem rossz program, ha már F1 rajongók gyülekeznek. wink.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 20 2008, 11:44
Létrehozva: #189

Vörösparaszt

IDÉZET(nm_ @ Sep 20 2008, 12:30) *
Csak a szám járt. Sima gokarton sincs rutinom, de nem rossz program, ha már F1 rajongók gyülekeznek. wink.gif

Tényleg nem... Csak hát drága... tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
anci
hozzászólás Sep 20 2008, 12:30
Létrehozva: #190

bentlakásos

Regisztrált: 30-July 08
Innen: Románia,Szatmárnémeti
Azonosító: 989

IDÉZET(nm_ @ Sep 20 2008, 11:30) *

Ha lenne sportautód beülnék melléd egy veszélyes pályán egy jó kis körre.
Mondjuk a hungaroringen. biggrin.gif

--------------------
KOS-A vakmerő
Energikus.Vállalkozó szellemű és természetes.Magabiztos és lelkes.Vicces.Szereti a kihívást.Nagyon türelmetlen, néha önző.Lobbanékony(könnyű felmérgesíteni).Lendületes, szenvedélyes és éleseszű.Társaságkedvelő.Hamar elveszti az érdeklődését-könnyen unatkozik.Egoista.Bátor és rámenős.

„Néha kellenek olyan kihívások az embernek, amik úgy tűnnek, hogy elképzelhetetlenek.” -Alain Prost

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 20 2008, 02:43
Létrehozva: #191

-

Töröltem néhány nem idevaló hozzászólást. Más csatornákon tessék az ilyesmit folytatni.

--------------------

- ???

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 21 2008, 06:13
Létrehozva: #192

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Funes @ Sep 19 2008, 02:29) *
Köszönöm! Szimpatikus megnyilvánulás volt! rolleyes.gif Átgondolom. De azért mivel itt demokrácia van, a többség dönt. Én meg semminek nem kívánok elrontója lenni. Az embernek azt is éreznie/tudnia kell, mikor kell a többség érdekében háttérbe húzódnia. wink.gif

Kérve kérlek gyere el,hiszen mint egy önként vállalt misszió,meg szeretnélek győzni,hogy az Alonso-kedvelők is egészen normális emberek! smile.gif Ráadásul ha nem lennél ott,akkor rám esne a legidősebb fórumtag titulus,amibe,lássuk be,belehalnék.. tongue.gif rolleyes.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 06:58
Létrehozva: #193

Guests

IDÉZET(befana @ Sep 21 2008, 07:13) *
Kérve kérlek gyere el,hiszen mint egy önként vállalt misszió,meg szeretnélek győzni,hogy az Alonso-kedvelők is egészen normális emberek! smile.gif Ráadásul ha nem lennél ott,akkor rám esne a legidősebb fórumtag titulus,amibe,lássuk be,belehalnék.. tongue.gif rolleyes.gif

Hehe...
Egyetertek, gyere Funes, irtam is okokat miert, remelem olvastad, amig nem toroltetett ugye...

Masreszt, pont most jottem meg as rackevei http://www.aqua-land.hu/-bol, es az egyik pancsolda felett projektoron nyomatjak az RTL Klubot, es ez a dolog felcsigazott. Titeket? smile.gif

+Quote Post
Kimster
hozzászólás Sep 21 2008, 07:16
Létrehozva: #194

Tüzes cica

Regisztrált: 22-January 08
Azonosító: 426

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 07:58) *
Hehe...
Egyetertek, gyere Funes, irtam is okokat miert, remelem olvastad, amig nem toroltetett ugye...

Masreszt, pont most jottem meg as rackevei http://www.aqua-land.hu/-bol, es az egyik pancsolda felett projektoron nyomatjak az RTL Klubot, es ez a dolog felcsigazott. Titeket? smile.gif

Komolyan gondoltad, hogy az első találkozón bikiniben tetszelegjünk egymás előtt? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 21 2008, 07:32
Létrehozva: #195

-

IDÉZET(Kimster @ Sep 21 2008, 08:16) *
Komolyan gondoltad, hogy az első találkozón bikiniben tetszelegjünk egymás előtt? smile.gif

Ahogy ismerem, komolyan. biggrin.gif

--------------------

- ???

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 21 2008, 07:46
Létrehozva: #196

Vörösparaszt

Én Clyde-ból simán kinézem... wink.gif tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 08:08
Létrehozva: #197

Guests

Es akkor meg nem is beszeltem a gozfurdorol, ahova meztelenul kell bemenni. biggrin.gif
Opcionalisan lehet osszekenni egymast fozott csokival, sargadinnye aromaval! rolleyes.gif

Es mindez nem megfizethetetlen, mindennel egyutt ma 2000-bol megvolt. tongue.gif

Nos? rolleyes.gif

+Quote Post
Kimster
hozzászólás Sep 21 2008, 08:09
Létrehozva: #198

Tüzes cica

Regisztrált: 22-January 08
Azonosító: 426

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 09:08) *
Es akkor meg nem is beszeltem a gozfurdorol, ahova meztelenul kell bemenni. biggrin.gif
Opcionalisan lehet osszekenni egymast fozott csokival, sargadinnye aromaval! rolleyes.gif

Es mindez nem megfizethetetlen, mindennel egyutt ma 2000-bol megvolt. tongue.gif

Nos? rolleyes.gif

Megmosolyogtattál. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 21 2008, 08:12
Létrehozva: #199

Vörösparaszt

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 09:08) *

Nos? rolleyes.gif

Jajj Clyde... Javíthatatlan vagy... biggrin.gif tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 08:19
Létrehozva: #200

Guests

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 21 2008, 09:12) *
Jajj Clyde... Javíthatatlan vagy... biggrin.gif tongue.gif

Azert ez szolidabb mint a swinger parti, nem ertem a problematok! biggrin.gif

+Quote Post

204 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 December 7th - 00:51