IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V  « < 46 47 48 49 50 >  
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Mochok85
hozzászólás Jul 29 2015, 07:44
Létrehozva: #941

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(nm_ @ Jul 29 2015, 07:17) *
Nem kell annyira végletekben gondolkodni, görgethető a kontaktlista, de az én elvárásom a kopp és azonnal suhint (gördül a lista) és erre adok egy századmásodpercet. De ennél a telefonnál ez nem századsec, hanem van, hogy 2 sec. De van, hogy kicsit még több.
Sokszor van, hogy le kell zongoráznom 3 hívást egymás utánban és akkor nincs időm tíz másodperceket várni a betárcsázásra, majd a hívás lezárására, utána a névjegyzékbe való visszalépésre, újbóli keresésre, stb. Nekem az az elvárásom, hogy abban a pillanatban,a hogy megérintem, abba az almenübe, névjegybe vagyok, ahova koppintottam. Ezt én még ilyen alsóközép kategóriás androidtól nem láttam, sőt, csillagromboló kategóriás samuknál is láttam néha mikrolagot. Érdekes módon ebben a kategóriában a wp gyors. Szifonnál pedig nincs ilyen kategória.
Az enyém is melegszik, mint a kurvaisten, még szilikontokon keresztül is.
Ezt a next launchert kipróbálom, hátha jobb lesz.

Samsungok alapból millió felesleges soha nem használt appal vannak felszerelve. Cardio app meg ilyen baromságok, kb a 0.5% használja. De mind fut félig meddig a háttérben. Ezért jobb néha egy csupasz android, amit praktizálnak a kínai mobil gyártók. Gyengébb hardvert nem akarják még pluszba terhelni feleslegesen.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 29 2015, 04:55
Létrehozva: #942

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(vingaal @ Jul 29 2015, 06:48) *
Ezt most úgy mondod, mintha minden napra jutna ennyi. Rájöttek, majd megoldják. Ennyi erővel ne használjon az ember semmit se, mert úgyis baja lehet.
Aki értesült a hibáról(elég sok helyen írtak róla) és mégsem tesz ellene semmit, akkor meg is érdemli. Ez kb. olyan, mint a PC-n a cryptolocker vírus. Ha kapsz egy ismeretlentől egy idegen nyelven írott, csatolmánnyal rendelkező e-mailt, akkor azt alapból nem nyitod meg. Ha mégis, akkor így jártál.
Te írtad, hogy ezekkel nem stabil az OS. Nekem 5.1.1 van. Szerinted ezzel már az? smile.gif (Elég csak magamat megnyugtatni. biggrin.gif )

még ha minden napra nem is, elég sűrűn kerülnek ki androidos biztonsági falűrök.
az meg egy dolog, hogy értesültél a hibáról, és most már tudsz ellene mit tenni, de 1, a felhasználóknak szerinted hány százaléka olvas ilyen jellegű híreket? 2, tudod hogy működnek ezek a biztonsági réseket kutató cégek? találnak valamit, jelzik az oprendszert futtató vállalattal, hogy ez van, de x hónapig titokban tartják, ha addig nem érkezik rá javítás, akkor kerül a nyilvánosság elé. ergo ezt a hibát már hónapokkal ezelőtt felfedezték, ki tudja mennyivel előtte létezett már...
minden bizonnyal az, nem tudom, nem láttam még 5.1.1-es androidos készüléket. mindössze arra akartam utalni, hogy kb 10-ből 9 androidos telón nincs (és nem is lesz?) lollipop, azok meg hajukra kenhetik, hogy 5.0-tól felfelé már nem veszélyes rájuk. neked nyilván ebből gondod már nem lesz. wink.gif

nm: nem tudom, a múltkor valamelyik népszerű billentyűzetről (swype vagy a swiftkey, ezeket mindig keverem) derült ki, hogy azon keresztül kis túlzással azt nyúlnak le a telefonodról, amit nem szégyellnek. iOS-nél szintén volt valami ilyesmi sztori, mondjuk úgy, hogy nem taszajtott abba az irányba, hogy a leendő gyerekem tarkójára harapott almát beretváljak, na. smile.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 29 2015, 06:49
Létrehozva: #943

McLaren fan

Zava te vindóz fanboj vagy? tongue.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jul 29 2015, 08:06
Létrehozva: #944

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Zava @ Jul 29 2015, 05:55) *
még ha minden napra nem is, elég sűrűn kerülnek ki androidos biztonsági falűrök.
az meg egy dolog, hogy értesültél a hibáról, és most már tudsz ellene mit tenni, de 1, a felhasználóknak szerinted hány százaléka olvas ilyen jellegű híreket? 2, tudod hogy működnek ezek a biztonsági réseket kutató cégek? találnak valamit, jelzik az oprendszert futtató vállalattal, hogy ez van, de x hónapig titokban tartják, ha addig nem érkezik rá javítás, akkor kerül a nyilvánosság elé. ergo ezt a hibát már hónapokkal ezelőtt felfedezték, ki tudja mennyivel előtte létezett már...
minden bizonnyal az, nem tudom, nem láttam még 5.1.1-es androidos készüléket. mindössze arra akartam utalni, hogy kb 10-ből 9 androidos telón nincs (és nem is lesz?) lollipop, azok meg hajukra kenhetik, hogy 5.0-tól felfelé már nem veszélyes rájuk. neked nyilván ebből gondod már nem lesz. wink.gif

nm: nem tudom, a múltkor valamelyik népszerű billentyűzetről (swype vagy a swiftkey, ezeket mindig keverem) derült ki, hogy azon keresztül kis túlzással azt nyúlnak le a telefonodról, amit nem szégyellnek. iOS-nél szintén volt valami ilyesmi sztori, mondjuk úgy, hogy nem taszajtott abba az irányba, hogy a leendő gyerekem tarkójára harapott almát beretváljak, na. smile.gif

Szerintem az elég egyértelmű, hogy tökéletes rendszer nincs, még az egekig magasztalt iOS is tartalmaz hibákat. Én használtam már WP-t és Androidot is. A WP-s telóm egy olcsó L520 volt, de egész gördülékenyen működött rajta az oprendszer, de rengetegszer kidobált csak úgy alkalmazásokból és párszor az is előfordult, hogy indokolatlanul csak úgy befagyott az egész, se kép, se hang.
Aztán váltottam egy Sony Xperia M-re, amit csak úgy vettem, hogy adjatok már valamit, mert kell egy telefon gyorsan(szolgáltatóváltás miatt, kellett lecserélnem az L520-at, mert nem tudták a kártyafüggetleníteni, így inkább megpróbáltam eladni, de azóta is megvan). Mikor hazaértem akkor néztem meg róla a review-kat és mindenhol rosszat írtak róla, lehúzták, na mondom szép vásárt csináltál hülyegyerek. Aztán azóta semmi bajom a telefonnal, meglepően gyors, nem laggol, mindennapi használatra tökéletes, ha nem vágysz tökéletes képminőségre, stb.
Nem tudom mitől függ, hogy kinek mennyire működik az android, de én megszerettem, semmi problémám vele.

+Quote Post
nm_
hozzászólás Jul 29 2015, 08:48
Létrehozva: #945

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Zava @ Jul 29 2015, 04:55) *

Erről a cikkről lemaradtam, pedig gyakran olvasom az oldalt. Szerintem ami elterjedt, azt feltörik.

Hát ez a frizura meg... mellow.gif

A hozzászólást -nm_- szerkesztette a következő időpontban: Jul 29 2015, 08:49

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 30 2015, 04:41
Létrehozva: #946

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Zava @ Jul 29 2015, 05:55) *

windows-10-hiba-microsoft-pc-mobil-phone-szoftver.html
Természetes dolog, hogy ahol több applikáció van, ott nagyobb arányban fordulhat elő hiba. Egyébként a swiftkey volt a bűnös, de az is csak a Samsung bizonyos telefonjaira. (S6, S5, S4 vagy S4 Mini) cikk Én swype-ot használok. biggrin.gif
De most te komolyan ennyire paranoiás vagy? Akkor ennyi erővel ne használj csak vezetékes telefont, bár azt is lehallgathatják. biggrin.gif
A Windows 10 is egy nagyszerű dolog, hogy ingyenesen lehet rá áttérni, de a Microsoft is tud hibás dolgokat csinálni:
Ezzel szemben:

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 13 2015, 10:12
Létrehozva: #947

McLaren fan

Fallout Shelter mától Androidon is játszható. Vártam már egy ideje. Ami érdekes hogy play áruházra fellépve nem találtam meg. Egyszerűen nem dobta ki a kereső. Operával rágugliztam, kotaku.com kitett egy linket ami direkt a play áruházra küld és úgy már megvolt a játék. Milyen balfasz trükközés ez? Nem akarják hogy minden országban játszák vagy mi?

--------------------

+Quote Post
stoke
hozzászólás Aug 14 2015, 06:03
Létrehozva: #948

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Mochok85 @ Aug 13 2015, 11:12) *
Fallout Shelter mától Androidon is játszható. Vártam már egy ideje. Ami érdekes hogy play áruházra fellépve nem találtam meg. Egyszerűen nem dobta ki a kereső. Operával rágugliztam, kotaku.com kitett egy linket ami direkt a play áruházra küld és úgy már megvolt a játék. Milyen balfasz trükközés ez? Nem akarják hogy minden országban játszák vagy mi?

A régi telómmal nekem is volt ilyen. Asszem ott az volt, hogy az én Android verziómat hivatalosan nem támogatta az app. Arra gyanakodtam, hogy a Google Play ezért nem hozta fel.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 14 2015, 06:33
Létrehozva: #949

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(vingaal @ Jul 30 2015, 05:41) *
Természetes dolog, hogy ahol több applikáció van, ott nagyobb arányban fordulhat elő hiba. Egyébként a swiftkey volt a bűnös, de az is csak a Samsung bizonyos telefonjaira. (S6, S5, S4 vagy S4 Mini) cikk Én swype-ot használok. biggrin.gif
De most te komolyan ennyire paranoiás vagy? Akkor ennyi erővel ne használj csak vezetékes telefont, bár azt is lehallgathatják. biggrin.gif
A Windows 10 is egy nagyszerű dolog, hogy ingyenesen lehet rá áttérni, de a Microsoft is tud hibás dolgokat csinálni:
Ezzel szemben:

Én 2 nap után visszatettem a win 7-et.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Aug 14 2015, 12:18
Létrehozva: #950

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 14 2015, 07:33) *
Én 2 nap után visszatettem a win 7-et.

Nálam működik már, kb másfél hete. Nincs vele semmi gondom, szerencsére. smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 14 2015, 03:43
Létrehozva: #951

Vörösparaszt

IDÉZET(vingaal @ Aug 14 2015, 01:18) *
Nálam működik már, kb másfél hete. Nincs vele semmi gondom, szerencsére. smile.gif

Akkor nekem nem tudom mi volt. Állandóan lefagyott, indulásnál csomószor kékhalál, stb.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Harag
hozzászólás Aug 14 2015, 04:03
Létrehozva: #952

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 14 2015, 04:43) *
Akkor nekem nem tudom mi volt. Állandóan lefagyott, indulásnál csomószor kékhalál, stb.

Valószínűleg valamelyik drivereddel lehetett a gond.
Nekem is gond nélkül működik smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 14 2015, 04:56
Létrehozva: #953

Vörösparaszt

IDÉZET(Harag @ Aug 14 2015, 05:03) *
Valószínűleg valamelyik drivereddel lehetett a gond.
Nekem is gond nélkül működik smile.gif

Már a telepítés utáni első indulás lefagyott a betöltésnél. Esélyem nem volt bedriverezni. Aztán néha elindult... néha nem biggrin.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Aug 15 2015, 12:57
Létrehozva: #954

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 14 2015, 04:43) *

Olvasgattam előtte ezt a topikot link és kicsit félve nyomtam rá a frissítés gombra, de végül sikerült. Egyedül a VGA driverét nem tudta felrakni magának, azt nekem kellett telepíteni, addig nem volt fullHD felbontás sem. biggrin.gif Csak simán frissítettem, nem csináltam tiszta telepítést, igaz áprilisban raktam újra a win7 -et is. Működik minden, egyedül a Samsung AllShare programra allergiás, működik meg minden, csak amikor kikapcsolom a gépet, akkor hagy egy bejegyzést a megbízhatósági előzményekben, miszerint az alkalmazás leállt. Persze, mert leállítottam a gépet, szép lenne, ha az meg tovább menne. biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 16 2015, 08:56
Létrehozva: #955

McLaren fan

IDÉZET(stoke @ Aug 14 2015, 07:03) *
A régi telómmal nekem is volt ilyen. Asszem ott az volt, hogy az én Android verziómat hivatalosan nem támogatta az app. Arra gyanakodtam, hogy a Google Play ezért nem hozta fel.

Évente dobnak új OS-t a roboték. Egy éves telefonommal szerintük már nem vagyok kompatibilis. CSAK ha operával kiguglizom magamnak. Akkor kompatibilis vagyok. Egyék meg az apjuk f..... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 16 2015, 11:53
Létrehozva: #956

Vörösparaszt

IDÉZET(vingaal @ Aug 15 2015, 01:57) *
Olvasgattam előtte ezt a topikot link és kicsit félve nyomtam rá a frissítés gombra, de végül sikerült. Egyedül a VGA driverét nem tudta felrakni magának, azt nekem kellett telepíteni, addig nem volt fullHD felbontás sem. biggrin.gif Csak simán frissítettem, nem csináltam tiszta telepítést, igaz áprilisban raktam újra a win7 -et is. Működik minden, egyedül a Samsung AllShare programra allergiás, működik meg minden, csak amikor kikapcsolom a gépet, akkor hagy egy bejegyzést a megbízhatósági előzményekben, miszerint az alkalmazás leállt. Persze, mert leállítottam a gépet, szép lenne, ha az meg tovább menne. biggrin.gif biggrin.gif

Én már frissítettem BIOS-t is rajta. Nem barátkozik össze a procival sehogy sem. Egy régi I5-ösöm van.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 19 2015, 10:20
Létrehozva: #957

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(vingaal @ Jul 30 2015, 05:41) *

bocs, most látom csak.

azért ezt szerintem te is érzed, hogy ez a paranoiásozás nagyon rossz duma smile.gif nem azt mondom, nekem sincs otthon a világhálótól teljesen elvágott gépem, amin a saját kis képeimet, doksijaimat, világuralmi terveimet tartom, de ha van egy nem biztonságos, és egy biztonságosabb opció, szerintem egyáltalán nem paranoia az utóbbit választani. de akkor gondolom te nem vagy paranoiás, és vírusirtó sincs a PC-den, ugye?
amúgy meg lehet nyugodni, kiadták a javítást!
...csak épp semmit sem ér. laugh.gif na és ha megnézed, ezzel ha belemásznak a telefonodba, tudják rootolni. ha én pl samsung felhasználó lennék (mint az androidosok kb harmada?), akkor ezzel ha jól tudom, buknám is a telefonom garanciáját, ami már kvázi anyagi kár.
jött amúgy ma is újdonság - mondjuk ahogy nézem, ez nem akkora, mint a fenti.

windows 10: persze, hogy tudnak hibás dolgokat csinálni, épp ezért nekem még eszembe se jutott a 10-re frissítés (mondjuk nekem később se fog eszembe jutni, amíg az egyetem ad ingyen licenszt, addig egyszerűbb egy új clean install, mint ingyen upgradelni, aminek azt se tudom épp hol tartanak a feltételei), és egy darabig még nem is fog. Vaanttal dumáltam, hogy neki milyen betegségeket produkál a win10, az is meggyőzött arról, hogy én még ráérek vele. biggrin.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Aug 20 2015, 07:07
Létrehozva: #958

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zava @ Aug 19 2015, 11:20) *
bocs, most látom csak.

azért ezt szerintem te is érzed, hogy ez a paranoiásozás nagyon rossz duma smile.gif nem azt mondom, nekem sincs otthon a világhálótól teljesen elvágott gépem, amin a saját kis képeimet, doksijaimat, világuralmi terveimet tartom, de ha van egy nem biztonságos, és egy biztonságosabb opció, szerintem egyáltalán nem paranoia az utóbbit választani. de akkor gondolom te nem vagy paranoiás, és vírusirtó sincs a PC-den, ugye?
amúgy meg lehet nyugodni, kiadták a javítást!
...csak épp semmit sem ér. laugh.gif na és ha megnézed, ezzel ha belemásznak a telefonodba, tudják rootolni. ha én pl samsung felhasználó lennék (mint az androidosok kb harmada?), akkor ezzel ha jól tudom, buknám is a telefonom garanciáját, ami már kvázi anyagi kár.
jött amúgy ma is újdonság - mondjuk ahogy nézem, ez nem akkora, mint a fenti.

windows 10: persze, hogy tudnak hibás dolgokat csinálni, épp ezért nekem még eszembe se jutott a 10-re frissítés (mondjuk nekem később se fog eszembe jutni, amíg az egyetem ad ingyen licenszt, addig egyszerűbb egy új clean install, mint ingyen upgradelni, aminek azt se tudom épp hol tartanak a feltételei), és egy darabig még nem is fog. Vaanttal dumáltam, hogy neki milyen betegségeket produkál a win10, az is meggyőzött arról, hogy én még ráérek vele. biggrin.gif

Ami ellen tudok védekezni az ellen megteszem én is az óvintézkedéseket. Van vírusírtóm, telefonon kikapcsoltam az automatikus MMS fogadást. Többet nem tehetek. Mindenki azt választja, ami a számára kedvező. Nem akartalak meggyőzni az android kivállóságáról csak leírtam a véleményem a hibás rendszerekről. Hibátlan és mindenben a legjobb nem létezik. Kompromisszumot kell kötni és úgy dönteni. smile.gif

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 10 2015, 03:11
Létrehozva: #959

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

Véletlenül kitöröltem egy mappát a képeknél, amiben a legfontosabbak voltak. Ötlet a visszaállításra? Memória kártyán volt mind.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Oct 10 2015, 08:57
Létrehozva: #960

McLarenben bizakodó

IDÉZET(skullsplinter @ Oct 10 2015, 04:11) *
Véletlenül kitöröltem egy mappát a képeknél, amiben a legfontosabbak voltak. Ötlet a visszaállításra? Memória kártyán volt mind.

Biztonsági mentésed nem volt? Esetleg ha van a telefonodon File Commander Pro, akkor a kukában megtalálod.
android adatvisszaállítás- Én még nem használtam ezt, de egy próbát megérhet.
Az ilyen esetek elkerülésére én felhőbe is szoktam tárolni őket. Google Drive(15GB), Dropbox(2GB),Mega(50GB)-ig ingyenesek.

+Quote Post

50 Oldal V  « < 46 47 48 49 50 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 21st - 20:41