IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
2016 Kínai Nagydíj, Sanghaj, április 15-17.
#oveketbekapcsolni
Ki lesz a sanghaji szmog királya?
罗斯伯格 Rosberg [ 4 ] ** [33.33%]
汉密尔顿 Hamilton [ 1 ] ** [8.33%]
李斯亚多 Ricciardo [ 2 ] ** [16.67%]
莱科宁 Räikkönen [ 2 ] ** [16.67%]
格罗斯让 Grosjean [ 0 ] ** [0.00%]
维特尔 Vettel [ 1 ] ** [8.33%]
马萨 Massa [ 0 ] ** [0.00%]
维斯塔潘 Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
胡肯伯格 Hülkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
科维亚特 Kvyat [ 1 ] ** [8.33%]
博塔斯 Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
赛恩斯 Sainz [ 0 ] ** [0.00%]
马格努森 Magnussen [ 0 ] ** [0.00%]
帕尔默 Palmer [ 0 ] ** [0.00%]
佩雷斯 Pérez [ 0 ] ** [0.00%]
巴顿 Button [ 1 ] ** [8.33%]
古铁雷斯 Gutiérrez [ 0 ] ** [0.00%]
阿隆索 Alonso [ 0 ] ** [0.00%]
其他人 más [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 12
A vendégek nem szavazhatnak 
blech
hozzászólás Apr 19 2016, 05:37
Létrehozva: #81

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Gooner @ Apr 18 2016, 09:14) *

A versenyt nem láttam. De innen nézve Kvjatnak annyi helye volt, hogy hülye lett volna nem beszúrni, teljesen tiszta helyzet...
Go to the top of the page

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Apr 19 2016, 06:30
Létrehozva: #82

nevenincs user

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Dankson @ Apr 19 2016, 04:30) *
Azt kell hogy mondjam, Kimi a hibás biggrin.gif

Szerintem ez versenybaleset volt.
Az a gáz, hogy Vettel próbálta rákenni másra a dolgot, ez elég szemét húzás volt tőle.

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Apr 21 2016, 06:40
Létrehozva: #83

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Gooner @ Apr 19 2016, 06:30) *
Szerintem ez versenybaleset volt.
Az a gáz, hogy Vettel próbálta rákenni másra a dolgot, ez elég szemét húzás volt tőle.

Szerintem is. A versenybaleset az amikor bárkit okolhatsz, hogy "Há' mé' vótá ott?" biggrin.gif
Kb ez volt Kvyat válasza is .

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 24 2016, 11:16
Létrehozva: #84

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Dankson @ Apr 19 2016, 03:28) *
A kocsi az sad.gif Szar ez így amikor a kedvenced a karriere végén nem igazán hozza az eredményeket a technika miatt. Fisichella esetében érezhetted ezt, bár ott azért a mára már sokak által lesajnált Raikkonen hozta a dobogókat, míg Fisco szenvedett. Button esetében legalább látszik hogy nem rajta múlik. A hétvégén is a várt -+1-2 tizeden volt Alonsohoz. Valahogy eddig mindegyik kedvencem dicstelenül vonult vissza, de szerencsére az emberek nem arra emlékeznek hanem a nagy versenyeikre, mint Button esetében 2011 Kanada tongue.gif

Fisico 100 évesen beugrott év közben egy nem KERS-es kocsiból egy KERS-es kocsiba, ami számára vezethetetlen volt, 0 km-t tudott vele tesztelni (lényegében a futamhétvége volt a teszt), semmit nem fejlesztettek a kocsin (ami mondjuk a visszajelzéseire alapozhatott volna), az utolsó 2 futamon pedig emlékeim szerint már a következő évi elemeket is tesztelte. Tudom, hogy ótvarszarul ment ezen az 5 versenyen, de volt rá oka, nem a valóságot tükrözte. Én a mai napig bánom, hogy nem az FI-ben fejezte be akkor, talán mégegy dobogó, vagy pár erősebb pontszerzés összejöhetett volna akkor, pl. Monzában.

Amúgy Raikkönen 1 dobogót szerzett ebben a közös időszakban, az 1. futamon, Monzában, azt is végülis csak Hamilton utolsó körös hibája miatt. Volt még 2 pontszerzése, de neki is volt két homály futama, amikor egyszerűen az autó volt szar, pontot se szerzett.

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Apr 24 2016, 09:35
Létrehozva: #85

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

Aktív versenyzőként átült egy 'top' csapatba, pont ugyanannyi idősen mint most Button wink.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
stoke
hozzászólás Apr 25 2016, 08:49
Létrehozva: #86

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Dankson @ Apr 24 2016, 10:35) *
Aktív versenyzőként átült egy 'top' csapatba, pont ugyanannyi idősen mint most Button wink.gif

Az KERS / nem KERS különbség pedig tényleg nagyon számított szerintem is.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 27 2016, 10:40
Létrehozva: #87

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Dankson @ Apr 24 2016, 09:35) *

Mondjuk érdekelne, hogy mit tudna Button egy Red Bullban, ha mondjuk Japán környékén átültetnék. smile.gif

+Quote Post

5 Oldal V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 September 26th - 01:08