IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

22 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
2014 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix, Bahrain International Circuit, Sakhir, árilis 6.
Kinek jön össze minden?
Az első:
Rosberg [ 4 ] ** [12.50%]
Hamilton [ 12 ] ** [37.50%]
Vettel [ 6 ] ** [18.75%]
Ricciardo [ 0 ] ** [0.00%]
Magnussen [ 1 ] ** [3.12%]
Button [ 0 ] ** [0.00%]
Bottas [ 3 ] ** [9.38%]
Massa [ 0 ] ** [0.00%]
Alonso [ 2 ] ** [6.25%]
Raikkonen [ 3 ] ** [9.38%]
Hulkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
Other [ 1 ] ** [3.12%]
Elalszunk-e a tévé előtt?
Igen [ 16 ] ** [50.00%]
Nem [ 16 ] ** [50.00%]
Összes szavazat: 32
A vendégek nem szavazhatnak 
still
hozzászólás Mar 30 2014, 11:36
Létrehozva: #1

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

Bottas.
Go to the top of the page

+Quote Post
Áron
hozzászólás Mar 30 2014, 11:40
Létrehozva: #2

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 8-July 13
Azonosító: 6,713

Időmérőn Merci, futamon szerintem Vettel. A Mercedes hátsó gumikopása magasabb lesz az átlagosnál a nagy meleg miatt és emiatt szenvedni fognak. Alonso-t dobogóra várom.

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Mar 30 2014, 11:40
Létrehozva: #3

Borsodi fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

Ez gyön? Azt hittem Kína.

Nembaj, most merek Lewisra szavazni. Jól működött az autó.

Na meg még itt sem nyert. Gyorsan be kell pótolni az ilyen győzelmeket, amíg az autó engedi. smile.gif

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
Zava
hozzászólás Mar 30 2014, 12:43
Létrehozva: #4

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

bazd, ez már most jön?

ki gyün velem kocsmába nézni? smile.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Mar 30 2014, 12:45
Létrehozva: #5

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(Zava @ Mar 30 2014, 01:43) *
bazd, ez már most jön? ki gyün velem kocsmába nézni? smile.gif

Én mehetek (már ha hivatalos vagyok... ugye egy múltkori összeröffenésre Profnál szartál meghívni).

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 30 2014, 12:47
Létrehozva: #6

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Változatosság kedvéért Rosberg Hamilton sorrend.

A második szavazás szólhatott volna arról, hogy most éppen mit fog elbaszni a Red Bull Ricsinek. tongue.gif

+Quote Post
stoke
hozzászólás Mar 30 2014, 06:00
Létrehozva: #7

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Rosberg

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Boldog_Bobby
hozzászólás Mar 30 2014, 06:04
Létrehozva: #8

"Riki Böbi"

Regisztrált: 30-December 09
Innen: Budapest
Azonosító: 5,200

IDÉZET(stoke @ Mar 30 2014, 06:00) *
Rosberg

Ne legyél már ennyire jól nevelt. A Malajziában látottak alapján Hamcsók szerez egy 2011-es Vettel szerű és értékű címet, ez nálam nem kétséges.
Én biztos vagyok benne, hogy ezt is Hama nyeri.

A Ferraritól meg Ausztrália szerű vergődést várok egy újabb stop & go pályán,. Kimi meg remélem megússza ezt a futamát hátulról érkező ajándék nélkül.

A hozzászólást -Boldog_Bobby- szerkesztette a következő időpontban: Mar 30 2014, 06:05

--------------------

2007 legszebb pillanata:
"Amikor Kimi Räikkönen mindössze öt körrel régóta áhított világbajnok győzelmének bebiztosítása előtt megfutotta a Brazil Nagydíj leggyorsabb körét. Milyen
idegrendszer kell ahhoz, hogy valaki a sikertől karnyújtásnyira is ilyen rámenős maradjon? Felszabadult örömtánc volt ez Kimitől, aki ezzel is bizonyította, hogy
gyorsnak lenni számára nem kockázat, hanem magától értetődő, természetes állapot."
Farkas Péter

„A világbajnoki cím nem első rangú számomra, hiszen mit ér a trófea, ha olyan nagyság sem szerezhette meg, mint Ronnie Peterson."
Gille Villeneuve

Enzo Ferrari talking about Gilles Villeneuve

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Mar 30 2014, 06:09
Létrehozva: #9

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 30 2014, 06:04) *
Ne legyél már ennyire jól nevelt. A Malajziában látottak alapján Hamcsók szerez egy 2011-es Vettel szerű és értékű címet, ez nálam nem kétséges.

A Ferraritól meg Ausztrália szerű vergődést várok egy újabb stop & go pályán,. Kimi meg remélem megússza ezt a futamát hátulról érkező ajándék nélkül.

Ausztráliában ERS-el voltak gondok és azért vergődött. A jó Isten sem tudja mit tudnak ott valójában. Hátsó gumi darálás lesz mindenki részéről az biztos.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
stoke
hozzászólás Mar 30 2014, 06:09
Létrehozva: #10

Howzzat?!

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 30 2014, 07:04) *

Babona.

Eddig az nem nyert, akire tippeltem. wink.gif

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 30 2014, 06:11
Létrehozva: #11

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Pepperoni @ Mar 30 2014, 07:09) *
Ausztráliában ERS-el voltak gondok és azért vergődött. A jó Isten sem tudja mit tudnak ott valójában. Hátsó gumi darálás lesz mindenki részéről az biztos.

A Fejjájival számolni kell itt is!

+Quote Post
Mtom
hozzászólás Mar 30 2014, 06:11
Létrehozva: #12

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 3-April 10
Azonosító: 5,885

Hamilton behúzza

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Mar 30 2014, 06:15
Létrehozva: #13

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

IDÉZET(stoke @ Mar 30 2014, 07:09) *
Babona.

Eddig az nem nyert, akire tippeltem. wink.gif

Én csak azért nem tippeltem Lewisra a maláj futamon, mert számítottam egy újabb technikai hibára.

Most így, hogy láttam képes végigmenni gond nélkül is egy futamon, úgy gondolom nem nagy kockáztatás rá tenni Bahreinre is. Ott sem nyert még amúgy sem. De pl Alonsot már újonc évében is oblákoltatta ott, és Massát szorongatta a győzelemért.

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
Boldog_Bobby
hozzászólás Mar 30 2014, 06:22
Létrehozva: #14

"Riki Böbi"

IDÉZET(Pepperoni @ Mar 30 2014, 06:09) *

A Ferrarinak kutyaszarfos a kigyorsítása ERS hibától függetlenül. Ezt Ausztráliában is lenyilatkozták és most Malajziában is a futam után.

Ezek után gondolom következetesen jóllakott napközis teli mosollyal vársz egy fantasztikus versenyt a Ferraritól egy stop and go pályán.

Ja és megjegyzem Malajzia még feküdt is a csapatnak smile.gif

--------------------

2007 legszebb pillanata:
"Amikor Kimi Räikkönen mindössze öt körrel régóta áhított világbajnok győzelmének bebiztosítása előtt megfutotta a Brazil Nagydíj leggyorsabb körét. Milyen
idegrendszer kell ahhoz, hogy valaki a sikertől karnyújtásnyira is ilyen rámenős maradjon? Felszabadult örömtánc volt ez Kimitől, aki ezzel is bizonyította, hogy
gyorsnak lenni számára nem kockázat, hanem magától értetődő, természetes állapot."
Farkas Péter

„A világbajnoki cím nem első rangú számomra, hiszen mit ér a trófea, ha olyan nagyság sem szerezhette meg, mint Ronnie Peterson."
Gille Villeneuve

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Mar 30 2014, 06:30
Létrehozva: #15

Vörösparaszt

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 30 2014, 06:22) *
A Ferrarinak kutyaszarfos a kigyorsítása ERS hibától függetlenül. Ezt Ausztráliában is lenyilatkozták és most Malajziában is a futam után.

Ezek után gondolom következetesen jóllakott napközis teli mosollyal vársz egy fantasztikus versenyt a Ferraritól egy stop and go pályán.

Ja és megjegyzem Malajzia még feküdt is a csapatnak smile.gif

Ne magadból induljál ki haver... Ill. ne tudd jobban mikor mit gondolok, mert úgysem fog menni. wink.gif

Szóval. Az alacsony orros kialakítás nem a start-stop pályáknak kedvez. Éppúgy a Merci se egészen arra van berendezkedve. Remélem az már menni fog magadtól, hogy miért nem, de, ha mégsem szólj és a szádba rágom. rolleyes.gif

Kurvára zavar fórumon ez a tenyérbemászó irritálóan flegma stílusod. Élőben nem ilyen vagy, nem tudom miért erőlteted ezt a vonalat.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Boldog_Bobby
hozzászólás Mar 30 2014, 06:40
Létrehozva: #16

"Riki Böbi"

IDÉZET(Pepperoni @ Mar 30 2014, 06:30) *
Ne magadból induljál ki haver... Ill. ne tudd jobban mikor mit gondolok, mert úgysem fog menni. wink.gif

Szóval. Az alacsony orros kialakítás nem a start-stop pályáknak kedvez. Éppúgy a Merci se egészen arra van berendezkedve. Remélem az már menni fog magadtól, hogy miért nem, de, ha mégsem szólj és a szádba rágom. rolleyes.gif

Kurvára zavar fórumon ez a tenyérbemászó irritálóan flegma stílusod. Élőben nem ilyen vagy, nem tudom miért erőlteted ezt a vonalat.

Azért a Meci valahogy elvergődött mindkét versenyen a célig a szerény első helyen. Feltételezem a motorokhoz is van köze a kigyorsításon tudományának.

Egyébként rosszul ismersz, én rendkívül flegmatikus tudok lenni, csak pont a jó napjaimon találkoztál velem (egy Veddel VB Alf ellen és egy Kimi 2. hely). smile.gif

--------------------

2007 legszebb pillanata:
Farkas Péter

Gille Villeneuve

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Mar 30 2014, 06:44
Létrehozva: #17

Vörösparaszt

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 30 2014, 06:40) *
Azért a Meci valahogy elvergődött mindkét versenyen a célig a szerény első helyen. Feltételezem a motorokhoz is van köze a kigyorsításon tudományának.

Egyébként rosszul ismersz, én rendkívül flegmatikus tudok lenni, csak pont a jó napjaimon találkoztál velem (egy Veddel VB Alf ellen és egy Kimi 2. hely). smile.gif

Hátsó tapadás sokkal lényegesebb kigyorsításon, mint a motor. Ha az megvan, akkor jöhet a motor különbség. Nem néztem még végsebességeket egyébként, de egyáltalán nem látok jelentős különbségeket motorok között. Merci a legjobb ez egyértelmű, de nem olyan sokkal, mint azt sokan gondolják.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
stoke
hozzászólás Mar 30 2014, 06:47
Létrehozva: #18

Howzzat?!

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 30 2014, 07:40) *

Én már többször is találkoztam Veled, és az én tapasztalataim sem ezt támasztják alá. wink.gif

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
stoke
hozzászólás Mar 30 2014, 06:48
Létrehozva: #19

Howzzat?!

IDÉZET(Pepperoni @ Mar 30 2014, 07:44) *
Hátsó tapadás sokkal lényegesebb kigyorsításon, mint a motor. Ha az megvan, akkor jöhet a motor különbség. Nem néztem még végsebességeket egyébként, de egyáltalán nem látok jelentős különbségeket motorok között. Merci a legjobb ez egyértelmű, de nem olyan sokkal, mint azt sokan gondolják.

Az mondjuk tisztán látszott, hogy a Ferrari és talán a Renault (legalábbis ahogy az RB használja, a többieket nem láttuk ugye) szomjasabb, mint a Mercedes.

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Mar 30 2014, 06:52
Létrehozva: #20

Vörösparaszt

IDÉZET(stoke @ Mar 30 2014, 06:48) *
Az mondjuk tisztán látszott, hogy a Ferrari és talán a Renault (legalábbis ahogy az RB használja, a többieket nem láttuk ugye) szomjasabb, mint a Mercedes.

Gyári mercik voltak jobbak fogyasztásban, a többi autó semmivel nem volt kevésbé szomjas. Gyári mercik valszeg 50%-on is tudják a többiek tempóját... Ennek ennyi az oka sztem.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post

22 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 22nd - 11:45