IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Perez: Ideje megtudnom, lesz-e helyem a Ferrarinál
admin
hozzászólás Aug 1 2012, 02:40
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Fórum téma a következő cikkhez: Perez: Ideje megtudnom, lesz-e helyem a Ferrarinál
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 1 2012, 02:48
Létrehozva: #2

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(admin @ Aug 1 2012, 03:40) *
Fórum téma a következő cikkhez: Perez: Ideje megtudnom, lesz-e helyem a Ferrarinál

Petez 47
Massa 25

Ha a Ferrarinál továbbra is ragaszkodnak Massához, akkor meg is érdemlik, hogy konstruktőri helyezéseket bukjanak el miatta. Szinte bárkit berakhatnak a helyére (persze nem ilyen Karthikeyan félékre gondolok), nem kockáztatnának nagyot.

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Aug 1 2012, 02:50

+Quote Post
forza
hozzászólás Aug 1 2012, 03:24
Létrehozva: #3

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Zoli @ Aug 1 2012, 03:48) *
Petez 47
Massa 25

Ha a Ferrarinál továbbra is ragaszkodnak Massához, akkor meg is érdemlik, hogy konstruktőri helyezéseket bukjanak el miatta. Szinte bárkit berakhatnak a helyére (persze nem ilyen Karthikeyan félékre gondolok), nem kockáztatnának nagyot.

Domino olyat akar, aki Alfonzra nem veszélyes, tehát Perez kilőve. Kovalainen esetleg, vagy Timo Glock. Esetleg Hülkenberg. Nagyjából ők azok, akik Massa szintjét felül tudnák múlni, ugyanakkor Alonsora nézve veszélytelenek. Mondanám még, hogy Grosjean meg Di Resta, de Di Resta a Merci nevelése, Grozsit pedig hülye lesz elengedni Böllér.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 1 2012, 03:32
Létrehozva: #4

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(forza @ Aug 1 2012, 04:24) *
Domino olyat akar, aki Alfonzra nem veszélyes, tehát Perez kilőve. Kovalainen esetleg, vagy Timo Glock. Esetleg Hülkenberg. Nagyjából ők azok, akik Massa szintjét felül tudnák múlni, ugyanakkor Alonsora nézve veszélytelenek. Mondanám még, hogy Grosjean meg Di Resta, de Di Resta a Merci nevelése, Grozsit pedig hülye lesz elengedni Böllér.

szerintem Petez is nyugodtan sorolható a Kovás kalapba.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
forza
hozzászólás Aug 1 2012, 03:37
Létrehozva: #5

A4

IDÉZET(Zava @ Aug 1 2012, 04:32) *

Szerintem nem. Perez idén még győzelemért is küzdött a Sauberrel. Kova meg egy McLarennel tudott egy győzelmet összekaparni, azt is hogyan... Abból a Sauber-párosból bármelyik veszélyes lenne Alonsora. Legalábbis én nagyon így érzem.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Aug 1 2012, 03:39
Létrehozva: #6

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Zava @ Aug 1 2012, 03:32) *

blink.gif cseh 2 előfizető lettél? biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 1 2012, 03:49
Létrehozva: #7

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(forza @ Aug 1 2012, 04:37) *
Szerintem nem. Perez idén még győzelemért is küzdött a Sauberrel. Kova meg egy McLarennel tudott egy győzelmet összekaparni, azt is hogyan... Abból a Sauber-párosból bármelyik veszélyes lenne Alonsora. Legalábbis én nagyon így érzem.

oszt? Maldonado nyert a williamsszel. ő is veszélyes Alonsora? maximum akkor, ha nekimegy. smile.gif
nem érzem a varázst Perezben, ha ott lenne a ferkában, néha villantana, néha beszürkülne, lenne mondjuk 90 pontja. ami persze a ferkának tök jó, mert ezzel már vezetnék is a konstruktőrit, de Alfhoz nem hiszem hogy sok köze lenne.

az Alfra veszélyes sauber párosról annyit, hogy állítólag Peter Sauber elégedetlenkedik a pilótákkal, hogy elpazarolják ezt a nagyon jó kis idei kocsit, és az is lehet hogy mind a kettő le lesz cserélve jövőre (persze ez úgy is előfordulhat hogy Perezt felveszik ketteskének). az egyik helyre épp Kovalainent tartják esélyesnek. smile.gif ahhoz képest, hogy újdonsült Alo-divatfan vagy ( tongue.gif ), lenézed a képességeit ha a sauberesekhez hasonlítod, veszélyesnek tartod őket rá.

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 1 2012, 03:52
Létrehozva: #8

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Dankson @ Aug 1 2012, 04:39) *
blink.gif cseh 2 előfizető lettél? biggrin.gif

nem fizettem én elő semmire, itthon alapból jön a közvetítés. tongue.gif
amúgy lásd fentebb.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Aug 1 2012, 03:56
Létrehozva: #9

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Aug 1 2012, 03:49) *
oszt? Maldonado nyert a williamsszel. ő is veszélyes Alonsora? maximum akkor, ha nekimegy. smile.gif
nem érzem a varázst Perezben, ha ott lenne a ferkában, néha villantana, néha beszürkülne, lenne mondjuk 90 pontja. ami persze a ferkának tök jó, mert ezzel már vezetnék is a konstruktőrit, de Alfhoz nem hiszem hogy sok köze lenne.

az Alfra veszélyes sauber párosról annyit, hogy állítólag Peter Sauber elégedetlenkedik a pilótákkal, hogy elpazarolják ezt a nagyon jó kis idei kocsit, és az is lehet hogy mind a kettő le lesz cserélve jövőre (persze ez úgy is előfordulhat hogy Perezt felveszik ketteskének). az egyik helyre épp Kovalainent tartják esélyesnek. smile.gif ahhoz képest, hogy újdonsült Alo-divatfan vagy ( tongue.gif ), lenézed a képességeit ha a sauberesekhez hasonlítod, veszélyesnek tartod őket rá.

Az h Te nem érzed a varázst Perezben az nem jelenti azt h nem j pilóta. Már az első évében mutatta a sebességét, idén meg pláne. Rohadt fiatal és agresszívan gyors versenyző. A Sauber nem éppen az a technika ami kiszímátható lenne h konstansan gyors lehessen. Másrészről Maldonado a barcelonai futamon kívül mutatot még valamit? Jah crasheket azt annyi. Nem tudom Te milyen szemüvegen keresztül nézed az F1-et de hogy nem egyformán nézzük az tutti biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 1 2012, 04:02
Létrehozva: #10

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Dankson @ Aug 1 2012, 04:56) *
Az h Te nem érzed a varázst Perezben az nem jelenti azt h nem j pilóta. Már az első évében mutatta a sebességét, idén meg pláne. Rohadt fiatal és agresszívan gyors versenyző. A Sauber nem éppen az a technika ami kiszímátható lenne h konstansan gyors lehessen. Másrészről Maldonado a barcelonai futamon kívül mutatot még valamit? Jah crasheket azt annyi. Nem tudom Te milyen szemüvegen keresztül nézed az F1-et de hogy nem egyformán nézzük az tutti biggrin.gif

nem azt mondtam, hogy nem jó pilóta, mert jó pilóta. de hogy veszélyes Alonsora? huh.gif pár tányér spenótot meg kell még egyen ahhoz.

jól is néznénk ki, ha az hogy valaki nem olyan jó mint Alonso, azt jelentené hogy nem is jó pilóta. egész sok nem jó pilóta lenne a mezőnyben. smile.gif

--------------------

+Quote Post
stoke
hozzászólás Aug 1 2012, 04:05
Létrehozva: #11

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Adom.

IDÉZET(Dankson @ Aug 1 2012, 04:56) *

Fordítva közelítsük meg: Kovalainen jobb pilóta szvsz, mint azt itt sokan gondoljátok. A Hamilton melletti 2 éve nem tett túl jót a reputációjának, de akkor a McLaren inkább csak Hamiltonra fókuszált.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 1 2012, 04:06
Létrehozva: #12

fanatikus

IDÉZET(forza @ Aug 1 2012, 04:24) *

Kovalainen se lenne rossz választás, én nem tartom őt rossz pilótának. De Petezt gondolom a legesélyesebbnek, aztán ki tudja.
Aki biztos veszélyes lenne Alonsóra, az Hamilton és Vettel. A Domenicali-féle nyilatkozatot leszámítva se tudom őket elképzelni a Ferrarinál. Talán Vettelt pár év múlva.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 1 2012, 04:06
Létrehozva: #13

fanatikus

IDÉZET(stoke @ Aug 1 2012, 05:05) *
Fordítva közelítsük meg: Kovalainen jobb pilóta szvsz, mint azt itt sokan gondoljátok. A Hamilton melletti 2 éve nem tett túl jót a reputációjának, de akkor a McLaren inkább csak Hamiltonra fókuszált.

+1

+Quote Post
rfer
hozzászólás Aug 1 2012, 04:14
Létrehozva: #14

bentlakásos

Regisztrált: 15-May 08
Innen: Budapest
Azonosító: 761

Kovalainen csak egyszer győzött 2008-ban. Ez csak eggyel kevesebb, mint amit abban az évben címvédőként...

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 1 2012, 04:16
Létrehozva: #15

( ͡° ͜ʖ ͡°)

amúgy Dankson, ezt már régóta meg akarom kérdezni: mobilod képernyőjén be van ragadva a T betű? tongue.gif "tehettséges, lehettséges, tutti, nevettséges" sorolhatnám. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Aug 1 2012, 04:18
Létrehozva: #16

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

Szerintem is.Nem egy nagy szám.Néha elkapja a fonalat,de legtöbbször a nevét sem hallod egy futamon egyszer sem.

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Aug 1 2012, 04:25
Létrehozva: #17

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Aug 1 2012, 04:16) *
amúgy Dankson, ezt már régóta meg akarom kérdezni: mobilod képernyőjén be van ragadva a T betű? tongue.gif "tehettséges, lehettséges, tutti, nevettséges" sorolhatnám. biggrin.gif

faszttudja biggrin.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
nolane
hozzászólás Aug 1 2012, 07:22
Létrehozva: #18

törzsvendég

Regisztrált: 21-October 07
Innen: Dunaújváros
Azonosító: 220

Miért is ne? Viszonylag olcsó, arról meg tuti gondoskodnának, hogy ne legyen veszélyes Alonsora... nem bántom Massát, de mostanában nem a jó formáját mutatja, és Perez beleillik az elképzeléseikbe. Már jó ideje hallunk efféle pletykákról, és... nos.... megtapasztaltuk azt a bizonyos szelet meg a harasztot...

--------------------
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

+Quote Post
forza
hozzászólás Aug 1 2012, 09:17
Létrehozva: #19

A4

IDÉZET(Zava @ Aug 1 2012, 04:49) *

Perez kurva jó szerintem. Nem is az eredményei miatt gondolom csak, hanem a versenyintelligenciája miatt. Lehet, hogy Maldonado is nyert egy futamot, de azon kívül csak egy negatívum a mezőnyben. Perez meg egy kellemes meglepetés. Kovalainent nem tartom Perez-szintnek, benne nem látom azt, hogy a jövő bajnoka lehet. Ellenben Perezből nagyon simán kinézem.

--------------------

+Quote Post
Ronda
hozzászólás Aug 2 2012, 09:33
Létrehozva: #20

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 14-March 12
Azonosító: 6,438

IDÉZET(forza @ Aug 1 2012, 10:17) *
Perez kurva jó szerintem. Nem is az eredményei miatt gondolom csak, hanem a versenyintelligenciája miatt. Lehet, hogy Maldonado is nyert egy futamot, de azon kívül csak egy negatívum a mezőnyben. Perez meg egy kellemes meglepetés. Kovalainent nem tartom Perez-szintnek, benne nem látom azt, hogy a jövő bajnoka lehet. Ellenben Perezből nagyon simán kinézem.

Heikki is nagy tehetségként érkezett az F1-be, első évében 2. helyet szerzett a Reanult-val, ami kábé hasonló erőt képviselt, mint a Sauber. Perez jónak tűnik, de semmi nem igazolja, hogy jobb lenne, mint Kovalainen.

--------------------

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 November 30th - 12:11