IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

168 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ.hu, A fórummal, oldallal kapcsolatos észrevételek és technikai problémák
Fafa
hozzászólás Nov 25 2009, 09:38
Létrehozva: #41

törzsvendég

Csoport: Administrators
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Budapest
Azonosító: 2

Sziasztok!

Régi kívánalom teljesül most, elindul a "Paddock Klub".

A részletek megtekinthetők a házirendben és kiemelve is a klub "ajtaján" kifüggesztve, amit a Szerkesztők topic alatt találtok.

Fontos, hogy ez nem azért jött létre, hogy most a "Paddock Klub"-osok uraskodhatnak a sima userek felett, hanem azért mert régóta fórumunk valamiért megbecsültebb tagjai. Bárki be- és kikerülhet. Célunk rovábbra is a kulturált fúrumozás biztosítása, és hogy jól érezzétek magatokat, ugyanakkor kicsivel több felelőséggel is jár a klubtagság.

Első körben 21 fő kerül be a "Paddock Klub"-ba:

Go to the top of the page

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Nov 25 2009, 11:19
Létrehozva: #42

McLarenben bizakodó

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Pepperoni @ Nov 25 2009, 05:51) *
Szerk.: Probléma megoldva. Mozilla volt vicces kedvében.

Szerintem a képfeltöltés.hu szórakozik, legalábbis az én aláírásom is eltünedezik néha- néha! Illetve nem mindig érhető el az oldal(képfeltöltés.hu) wink.gif

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Nov 26 2009, 08:37
Létrehozva: #43

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(Fafa @ Nov 25 2009, 09:38) *
Sziasztok!

Régi kívánalom teljesül most, elindul a "Paddock Klub".

A részletek megtekinthetők a házirendben és kiemelve is a klub "ajtaján" kifüggesztve, amit a Szerkesztők topic alatt találtok.

Fontos, hogy ez nem azért jött létre, hogy most a "Paddock Klub"-osok uraskodhatnak a sima userek felett, hanem azért mert régóta fórumunk valamiért megbecsültebb tagjai. Bárki be- és kikerülhet. Célunk rovábbra is a kulturált fúrumozás biztosítása, és hogy jól érezzétek magatokat, ugyanakkor kicsivel több felelőséggel is jár a klubtagság.

Első körben 21 fő kerül be a "Paddock Klub"-ba:

- pontosan és hitelesen kitöltött adatlap, lehetőleg fényképpel, hiszen a korrekt mondandóját az ember ilyen formán is tudja vállalni a közösség előtt

Vállalom a véleményem, de ehhez nem kell, hogy fotót kérjenek tőlem. Nekem már éltek vissza a nevemmel, e-mail címemmel olyanok, akik f1-es fórumon pikkeltek rám és bosszút akartak állni (nem részletezem, nem akarok ötleteket adni), ehhez én nem adom a fotómat. A teljes nevemet mindenki megtudhatja, pusztán ha már válasz e-mail-t kap tőlem. Koromra is kérdeztek rá, akiket érdekelt, azt is elmondtam, de a profilomat ennél jobban nem fogom kitölteni. Annak meg 1001 oka lehet, hogy nem tudtam és/vagy nem is akarok fórumtalálkozókon részt venni. Ha emiatt nem értékelnek, sajnálom.

A hozzászólást -hunnylander- szerkesztette a következő időpontban: Nov 26 2009, 08:38

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Nov 26 2009, 10:04
Létrehozva: #44

-

Azonosító: 4

IDÉZET(Clyde @ Nov 26 2009, 09:53) *
Ez tenyleg jogos!
Ha gondolod, azonnal fel is vetem szavazasra a klubban.

Reagalnek egyben akkor par masik kedves tagnak is.

Bizsu: Mint lathatod, reszben pontosan a te folyamatos okoskodasod es provokalasod szulte ezt a helyzetet. Mostmar megvan a kozosseg - es nemcsak a moderatorok - lehetosege arra, hogy pont az ennyire renittens, es az orrat mindenbe beleutot tagokat, ha mar merhetetlenul elviselhetetlen, a forumon kivul tudjuk. a 7-1-edre nem lennek korantsem buszke, Te magad is tudod, hogy siman osszejott volna a 10 meg topikzaras elott, erre itt vigeckedsz tovabb. Direkt csesztetni jarsz ide, amire semmi szukseg. Es az onerzetedbol sem kerunk, sem a jotanacsaidbol. Hunnylanderert meg nem neked kell kiallni.

Hunny: Mivel ez a forum nem nethuszarok, trollok es kamuregek gyujtohelye kivan lenni, ezert kerlek ertsd meg, es tartsd tiszteletben, hogy a PC-osok nagy resze eloben is ismeri egymast, es ez nemcsak egy virtualis, hanem valos F1-et erto es kedvelo kozosseg. Termeszetesen nem kotelezo a fenykep - ott van hogy lehetoleg! - Zoli is ugy tag, hogy nem volt kint talan egyszer sem fotoja. Termeszetesen en is tudataban vagyok annak, hogy milyen durva visszaelesek is vannak, mivel rengetegszer fordul elo olyan, hogy erv hijan a bukott fel vendettat szervez, kozossegi oldalakon kutat valos adatok utan, es azzal szemelyeskedik, probalja a masikat kellemetlen helyzetbe hozni, adott esetben fenyegeti. Magam is eltem at ilyet, igy teljesen meg tudom erteni az allaspontod. Mindamellett hogy tiszteletben tartom hogy Te is rengeteget teszel hozza a forum F1-es szakmaisagahoz, mint embert meg nem ismerunk, pedig azt hiszem invitaltunk epp eleget forumtalalkozora, akar tifosival egyutt. Ugy gondolom akkor lenne igazsagtalan a dolog, ha mondjuk O a listan lenne, es Te nem. Ugyanakkor ha azt nezem, a fo "erdekcsoportok" (Kimi-Alonso-Hamilton) boven kepviselve van a klubban is, mar jelenleg is. Azt hiszem ezzel a szosszenettel melt valaszt adtam nem draga Bizsu kolleginanak is arra a kerdesere, hogy itt megis milyen baratsagok vagy valami van a hatterben, es most egyaltalan nem ecsetelnem, hogy milyen valos eletbeli mulatsagokat eltunk mar meg egymassal - ami borzaszto ertek a mai vilagban, es igen ezt vedeni kell virtualis formaban is, pontosan a mar sokat emlegetett trollkodo, kamu nethuszaroktol. Igazad lehet, ha felvetned hogy dehat a listan vannak olyanok is, akik meg nem voltak 1 forumtalalkozon se, de mint lathatod tervben van. De pl. Gabor-t aki kulturaltan forumozik, naprakesz NASCAR-bol nyilvan nem tudjuk elhivni Kanadabol forumtalalkozora, talan bixi-t se Oesterreichbol, vagy Katit is csak nehezen Hollandiabol. Ez a forum emberi, es szeretnenk ha az is maradn, az osszes marhasagaval egyutt! Es ehhez nincs szuksegunk megmondojanosok meg napi 120 ebbol legalabb 80 felelslegest de legalabb idegesitot iro arctalan szemelyek asszisztalasara.

Nem feltétlenül értek egyet ezzel a módszerrel, de valahol jogos... Hunny, tifosi, Szlavo, nm azért nem kerültek fel gondolom, mert nem ismerjük őket.

Lehetett volna úgy is csoportani, hogy bizonyos hsz szám (mondjuk 2000) fölötti tagok.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 26 2009, 10:09
Létrehozva: #45

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Euloálius @ Nov 26 2009, 10:04) *
Nem feltétlenül értek egyet ezzel a módszerrel, de valahol jogos... Hunny, tifosi, Szlavo, nm azért nem kerültek fel gondolom, mert nem ismerjük őket.

Lehetett volna úgy is csoportani, hogy bizonyos hsz szám (mondjuk 2000) fölötti tagok.

Ezzel meg én nem értek egyet. tongue.gif biggrin.gif
Így akarva-akaratlanul is bekerülnének később olyan tagok, akiket nem biztos, hogy "beszavaznánk".

+Quote Post
Zava
hozzászólás Nov 26 2009, 10:10
Létrehozva: #46

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Euloálius @ Nov 26 2009, 10:04) *

vagy teszem azt forza... nem egyesek személye ellen irányul a "követelmény" vagy mi, nem kell senkinek paranoiáskodnia.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 26 2009, 10:10
Létrehozva: #47

Guests

IDÉZET(Euloálius @ Nov 26 2009, 11:04) *

Aha, azt Cola/Algida/brazilfolyas stb. 10 napon belul elerne, tehat hulyeseg.

Egyaltalan nincs kizarva Hunny, tifo, Slavo, sot Tifo sem.
Egyreszt, ha megszavazzuk oket, akkor nyilvan tagok.
Masreszt, semelyikunk sem kivan nyilvanvalo nethuszarokkal pajtaskodni, erre meg abszolut alkalmasak a forumtalalkozok. Volt mar rengeteg szervezodes, valamelyikre el lehet jonni, nyilvan eloben meg erdekesebb 1-1 futam megnezese, roadshow, WSR, Forma-1, vagy hasonlo szakerto, humoros akkor talan mar eloben is haverok/baratok kozott.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Nov 26 2009, 10:12
Létrehozva: #48

-

Egyébként hogy valóban értelme legyen a dolognak, a PC ne a Szerkesztők részlegben legyen, mert úgy kutya nem fog beleírni, max chat címszó alatt.

A cikkeken kívül minden alrovatot csak a PC-sek használhatnának!

Ezesetben a többi ismert, de személyesen nem látott törzstag is bekerülhetne.

A hozzászólást -Euloálius- szerkesztette a következő időpontban: Nov 26 2009, 10:13

--------------------

- ???

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 26 2009, 10:13
Létrehozva: #49

Guests

IDÉZET(Euloálius @ Nov 26 2009, 11:11) *
Utána ki és be is lehetne szavazni. Mondjuk be nem annyira, de ki azért igen, aki méltatlanná válik.

Nem cel tomegbazist epiteni, mert akkor ennyi erovel vegyuk fel az egesz forumot, es akkor tartsunk napi kiszavazoshowt mint egy valosagshowban.
Itt azok erezzek jol magukat, akik kelloen tettek mar le valamit az asztalra, ugyanakkor mar tettek a masikert id valamit, akar kozossegi szinten. Konzervativ ertek, manapsag nem divat. A felszines nethuszarkodasbol eleg, legalabbis itt. Aki ezt nem erti meg, annak pech.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 26 2009, 10:18
Létrehozva: #50

Guests

IDÉZET(Euloálius @ Nov 26 2009, 11:12) *
Egyébként hogy valóban értelme legyen a dolognak, a PC ne a Szerkesztők részlegben legyen, mert úgy kutya nem fog beleírni, max chat címszó alatt.

A cikkeken kívül minden alrovatot csak a PC-sek használhatnának!

Ezesetben a többi ismert, de személyesen nem látott törzstag is bekerülhetne.

Nem cel a fel forumot atalakitani, es tul nagy melo is lenne.
Igy az ujoncok sem tudnanak minden forumban ervenyesulni.
Itt annyi az elony, hogy PC-s ha a topikjaban szemetet lat, tudja torolni (es figyelmeztetni) , ha tovabbra is renittens valaki, akkor az meg mar a mod. dolga.

Nem is akarjuk hogy mindenki esz nelkul irogasson a PC kuloln topikjaba, ott csak a a fontos dolgokat beszeljuk meg, hogy talakozo hol, ki az aki nem felel meg es kiborito, kit veszunk fel, es milyen whiskyt milyen szivarral igyunk. biggrin.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Nov 26 2009, 10:20
Létrehozva: #51

-

IDÉZET(Clyde @ Nov 26 2009, 10:13) *
Nem cel tomegbazist epiteni, mert akkor ennyi erovel vegyuk fel az egesz forumot, es akkor tartsunk napi kiszavazoshowt mint egy valosagshowban.
Itt azok erezzek jol magukat, akik kelloen tettek mar le valamit az asztalra, ugyanakkor mar tettek a masikert id valamit, akar kozossegi szinten. Konzervativ ertek, manapsag nem divat. A felszines nethuszarkodasbol eleg, legalabbis itt. Aki ezt nem erti meg, annak pech.

Mindegy, én elmondtam... A 2000 fölötti hsz szám felettiek, illetve a személyes ismertségben érintettek kerüljenek be AUTOMATIKUSAN. Illetve azok a gyakori hozzászólók, akik már úgymond bizonyítottak, és kérik a felvételt.

Ha ott nem tud valaki megfelelni, közösségromboló tevékenységet végez, kieshet a körből.

Továbbá a Cikkek, F1liga és Keres-kínál kivételével minden alfórum a PC része legyen, ennek csak és kizárólag így van értelme.

--------------------

- ???

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Nov 26 2009, 10:20
Létrehozva: #52

moving to Brackley

IDÉZET(Clyde @ Nov 26 2009, 09:53) *
Hunny: Mivel ez a forum nem nethuszarok, trollok es kamuregek gyujtohelye kivan lenni, ezert kerlek ertsd meg, es tartsd tiszteletben, hogy a PC-osok nagy resze eloben is ismeri egymast, es ez nemcsak egy virtualis, hanem valos F1-et erto es kedvelo kozosseg. Termeszetesen nem kotelezo a fenykep - ott van hogy lehetoleg! - Zoli is ugy tag, hogy nem volt kint talan egyszer sem fotoja. Termeszetesen en is tudataban vagyok annak, hogy milyen durva visszaelesek is vannak, mivel rengetegszer fordul elo olyan, hogy erv hijan a bukott fel vendettat szervez, kozossegi oldalakon kutat valos adatok utan, es azzal szemelyeskedik, probalja a masikat kellemetlen helyzetbe hozni, adott esetben fenyegeti. Magam is eltem at ilyet, igy teljesen meg tudom erteni az allaspontod. Mindamellett hogy tiszteletben tartom hogy Te is rengeteget teszel hozza a forum F1-es szakmaisagahoz, mint embert meg nem ismerunk, pedig azt hiszem invitaltunk epp eleget forumtalalkozora, akar tifosival egyutt. Ugy gondolom akkor lenne igazsagtalan a dolog, ha mondjuk O a listan lenne, es Te nem. Ugyanakkor ha azt nezem, a fo "erdekcsoportok" (Kimi-Alonso-Hamilton) boven kepviselve van a klubban is, mar jelenleg is. Azt hiszem ezzel a szosszenettel melt valaszt adtam nem draga Bizsu kolleginanak is arra a kerdesere, hogy itt megis milyen baratsagok vagy valami van a hatterben, es most egyaltalan nem ecsetelnem, hogy milyen valos eletbeli mulatsagokat eltunk mar meg egymassal - ami borzaszto ertek a mai vilagban, es igen ezt vedeni kell virtualis formaban is, pontosan a mar sokat emlegetett trollkodo, kamu nethuszaroktol. Igazad lehet, ha felvetned hogy dehat a listan vannak olyanok is, akik meg nem voltak 1 forumtalalkozon se, de mint lathatod tervben van. De pl. Gabor-t aki kulturaltan forumozik, naprakesz NASCAR-bol nyilvan nem tudjuk elhivni Kanadabol forumtalalkozora, talan bixi-t se Oesterreichbol, vagy Katit is csak nehezen Hollandiabol. Ez a forum emberi, es szeretnenk ha az is maradn, az osszes marhasagaval egyutt! Es ehhez nincs szuksegunk megmondojanosok meg napi 120 ebbol legalabb 80 felelslegest de legalabb idegesitot iro arctalan szemelyek asszisztalasara.

Azzal csak mert látsz és személyesen találkozunk, még mint embert nem fogsz engem szükségszerűen ismerni.

Én is mondhatnám, hogy tervben van. (Többit személyesen.)

Emberi? A klikkesedés emberi vonás. A Paddock Club tagságnak vannak hasznos funkciói, pl. saját topik moderálása editálása, jó lenne, ha a szakmai fórumszekciókban (ami pang az igénytelenségtől) is kamatoztatnátok. Ha meg azt mondjátok, hogy vállaljátok az véleményeteket, nem titokban kéne szavazósdikat játszani, hanem nyiltan. OK, hogy mások nem írhatnak oda, de vállaljátok fel a véleményeteket nyilvánosan. Én is ezt teszem mindenkivel.

+Quote Post
Fafa
hozzászólás Nov 26 2009, 10:21
Létrehozva: #53

törzsvendég

Csoport: Administrators
Innen: Budapest
Azonosító: 2

IDÉZET(hunnylander @ Nov 26 2009, 09:37) *
- pontosan és hitelesen kitöltött adatlap, lehetőleg fényképpel, hiszen a korrekt mondandóját az ember ilyen formán is tudja vállalni a közösség előtt

Vállalom a véleményem, de ehhez nem kell, hogy fotót kérjenek tőlem. Nekem már éltek vissza a nevemmel, e-mail címemmel olyanok, akik f1-es fórumon pikkeltek rám és bosszút akartak állni (nem részletezem, nem akarok ötleteket adni), ehhez én nem adom a fotómat. A teljes nevemet mindenki megtudhatja, pusztán ha már válasz e-mail-t kap tőlem. Koromra is kérdeztek rá, akiket érdekelt, azt is elmondtam, de a profilomat ennél jobban nem fogom kitölteni. Annak meg 1001 oka lehet, hogy nem tudtam és/vagy nem is akarok fórumtalálkozókon részt venni. Ha emiatt nem értékelnek, sajnálom.

Szia,

Szó csincs arról, hogy nem értékelünk. Bevallom, a listát nem én készítettem, nem is tudtam volna, hiszen nem veszem úgy ki a részem a fórumozásból. Természetesen senki nem kötelez/kötelezhet, hogy megossz magadról fotót a fórumon, és ez nem lesz akadálya annak, hogy bekerülj, csupán arról van szó, hogy első körben ki kellett választani 21 embert ( ne kérdezd, miért 21 smile.gif ), és a lista folyamatosan bővülni fog. Fórumtalálkozóra meg kell menni, mert jó smile.gif De ez sem lesz akadály, hidd el.

Fafa

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Nov 26 2009, 10:22
Létrehozva: #54

-

IDÉZET(Clyde @ Nov 26 2009, 10:18) *
Nem cel a fel forumot atalakitani, es tul nagy melo is lenne.
Igy az ujoncok sem tudnanak minden forumban ervenyesulni.
Itt annyi az elony, hogy PC-s ha a topikjaban szemetet lat, tudja torolni (es figyelmeztetni) , ha tovabbra is renittens valaki, akkor az meg mar a mod. dolga.

Nem is akarjuk hogy mindenki esz nelkul irogasson a PC kuloln topikjaba, ott csak a a fontos dolgokat beszeljuk meg, hogy talakozo hol, ki az aki nem felel meg es kiborito, kit veszunk fel, es milyen whiskyt milyen szivarral igyunk. biggrin.gif

A PC külön topikját fenn lehet tartani ilyesmire, de az egész értelmét veszti, ha csak amolyan üres csetelgetés céljából lenne fenntartva. Kiüresedik NAPOK alatt.

--------------------

- ???

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 26 2009, 10:30
Létrehozva: #55

Guests

IDÉZET(hunnylander @ Nov 26 2009, 11:20) *
Azzal csak mert látsz és személyesen találkozunk, még mint embert nem fogsz engem szükségszerűen ismerni.

Én is mondhatnám, hogy tervben van. (Többit személyesen.)

Emberi? A klikkesedés emberi vonás. A Paddock Club tagságnak vannak hasznos funkciói, pl. saját topik moderálása editálása, jó lenne, ha a szakmai fórumszekciókban (ami pang az igénytelenségtől) is kamatoztatnátok. Ha meg azt mondjátok, hogy vállaljátok az véleményeteket, nem titokban kéne szavazósdikat játszani, hanem nyiltan. OK, hogy mások nem írhatnak oda, de vállaljátok fel a véleményeteket nyilvánosan. Én is ezt teszem mindenkivel.

Egyetertek, de talan az elso emberi benyomasok fontosak mindenkinel. Csomo embert akkor ertettunk meg tobben is igazan, amikor szemelyesen is megismertuk. ES onnantol atertekelodhet egy harsany stilus a forumon is, vagy pont forditva.

Ha csak folyamatosan mondod hogy tervben van, es egyszer sem jossz el, az te is tudod mi.

Ez ha szerinted klikkesedes mert igy egyszerubb megfogalmazni, nos akkor legyen, jo hogy mindjart nem szekta. biggrin.gif Ugyanakkor kell valamifele "vedelem" es demokratikus megoldasa annak, hogy valaki rankszabaditsa olcso bizsukeszletet arctalanul, embertelenul. Ezt viszont ertsd meg.
Te is tudod nagyon jol, hogy mi a nyilt szavazosdi hatranya. Lsd. legutobb pl. Peppe vs. Chips. Mindig lesznek olyanok, akik arra torekednek, hogy kiegyenlitsek a gyegebbet, ez olyan magyar szokas. Innentol fogva donteskeptelenseg lesz, mint a magyar Parlamentben.
De hogy ne cirkuszolj, anyit elarulhatok, epp tema a tagsagod.
Hogy boldog legyel: en nyiltan jelenleg nem tamogatom, mivel jelenleg akarmennyire is nem tetszik, nem nyujtassz tobbet mint az altalad melyen megvetett tifosi, bizonyos ertelemben.

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Nov 26 2009, 10:35

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Nov 26 2009, 10:44
Létrehozva: #56

moving to Brackley

IDÉZET(Clyde @ Nov 26 2009, 10:30) *
Hogy boldog legyel: en nyiltan jelenleg nem tamogatom, mivel jelenleg akarmennyire is nem tetszik, nem nyujtassz tobbet mint az altalad melyen megvetett tifosi, bizonyos ertelemben.

Én tifosit csak iróniából szoktam kritizálni, nem vetem meg. De ezzel nem értek egyet, hogy nem nyújtok többet (már amiatt mást nyújtok, hogy nem ellenszurkolni és provokálni vagyok itt), én itt akkor is ugyanannyit érnék, ha kinn lenne fotóm és lettem volna fórumtalálkozón. Nektek ez a minden, fotó meg fórumtalálkozó.

A hozzászólást -hunnylander- szerkesztette a következő időpontban: Nov 26 2009, 10:48

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 26 2009, 10:56
Létrehozva: #57

Guests

IDÉZET(hunnylander @ Nov 26 2009, 11:44) *
Én tifosit csak iróniából szoktam kritizálni, nem vetem meg. De ezzel nem értek egyet, hogy nem nyújtok többet (már amiatt mást nyújtok, hogy nem ellenszurkolni és provokálni vagyok itt), én itt akkor is ugyanannyit érnék, ha kinn lenne fotóm és lettem volna fórumtalálkozón. Nektek ez a minden, fotó meg fórumtalálkozó.

Erdekes karakterek vagytok mindketten, annyi szent.
Tifosinak koszonhetunk csomo kesobb bevalt arcolt is, pedig a gyari elkepzelesuk csak annyi volt, hogy elkuldjek jol a rakba. biggrin.gif Aztan eloadtak valos motivaltsagukat is a sport irant. Ugyanakkor ha epp nem Kimiseket vagy Alonsosokat basztat, tud lenni azert kemenyen szakmai is. Mellesleg anno en anti-Montoyaskent, Schumacher rajongokent ismertem meg. biggrin.gif

Megegyszer: nem ez a minden. Ha en vallalom a velemenyem - ami akar negativ is - megtisztelem annyival a kozosseget, hogy akar virtualisan is keppel, eloben meg plane. Viszont magad is lattad, hogy mennyire elszabadultak utobbi idoben az arctalan fikagepek, akikbol a tobbseg nem ker. Es lepni kellett.
Nem bekerulesi FELTETEL a kep es a forumtalalkozo, mert akkor ez is oda lenne irva.
Es megegyszer: invesztigésön alatt vagy. biggrin.gif

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Nov 26 2009, 11:08
Létrehozva: #58

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

Mivel ezt a véleményemet IS nyíltan vállalom, ezért itt, a mindenkli által elérhető topikban is leírom, amit a paddock klubban írtam::

"Talán foglalkozási ártalonként is kicsit, de itteni megfigyeléseim alapján mindenképpen, ki szeretnék állni valaki mellett: nagyon hiányolom a tagságból Hunnylandert. Ő szakmailag nagyon felkészült, ahol ovasom, mindenhol sokat tesz a fórumok színvonalához. E mellett személyeskedésen én még igazán nem értem tetten. Igyekszik objektív lenni. Nem célja a minduntalan szereplés, mint egyeseknek (lsd. brazilook, AntiInter, stb.) Én igencsak a "klubba" valónak tartom őt. Petíciót nyújtok tehát most be az érdekében. (Megjegyzem: számomra valakinek az írása, legalább annyira személyiséghordozó, mint a személyes talékozáskori megnyilvánulásai. Hunnylander nálam kifejezetten olyan személy, akinél a személyes kontaktust simán helyettesíteni tudja az írásainak színvonala, stílusa.)"

+Quote Post
Vito
hozzászólás Nov 26 2009, 11:28
Létrehozva: #59

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

Nem értem mit kell ezen ennyire fennakadni. Ha a forum krémje úgy gondolja, megszavazzák.
Én például réggebb óta itt vgayok mint jelen esetben Hunny (ez nem Rád irányul csak most épp rólad van szó).
Az AKR "nevelgetett cool.gif ",regisztráció után pár (3-4) hónapra képet raktam fel magamról felvállalva véleményeimet.
Több PC-vel pl. msn-en hétköznapi dolgokról, sőőőt néha személyes magánügyi dolgokról beszélgetek. Változtam a krémért mert szerettem volna beilleszkedni. Akit/ket egykor ki nem állhattam mára ők (is) állnak a "legközelebb" (a forumon) hozzám.

Én annyit kérdeztem, hogy én miért nem! Megkaptam a választ és ennyi. Felfogtam és nem ugrálok meg hisztizek. Nem neheztelek senkire és ugyanúgy szeretek biggrin.gif cool.gif mindenkit.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
bixi
hozzászólás Nov 26 2009, 12:28
Létrehozva: #60

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 5-October 09
Innen: Ausztria
Azonosító: 4,646

IDÉZET(Funes @ Nov 26 2009, 11:08) *
Mivel ezt a véleményemet IS nyíltan vállalom, ezért itt, a mindenkli által elérhető topikban is leírom, amit a paddock klubban írtam::

"Talán foglalkozási ártalonként is kicsit, de itteni megfigyeléseim alapján mindenképpen, ki szeretnék állni valaki mellett: nagyon hiányolom a tagságból Hunnylandert. Ő szakmailag nagyon felkészült, ahol ovasom, mindenhol sokat tesz a fórumok színvonalához. E mellett személyeskedésen én még igazán nem értem tetten. Igyekszik objektív lenni. Nem célja a minduntalan szereplés, mint egyeseknek (lsd. brazilook, AntiInter, stb.) Én igencsak a "klubba" valónak tartom őt. Petíciót nyújtok tehát most be az érdekében. (Megjegyzem: számomra valakinek az írása, legalább annyira személyiséghordozó, mint a személyes talékozáskori megnyilvánulásai. Hunnylander nálam kifejezetten olyan személy, akinél a személyes kontaktust simán helyettesíteni tudja az írásainak színvonala, stílusa.)"

Elöre is elnezest,hogy belekotyogok,mint uj tag,de teljesen egyetertek ezzel a hozzaszolassal.Tudom,most gondolhatjak esetleg paran,mit tudhatok en az itteni dolgokrol.
Nos, volt egy aprocska összezördülesem mar az egyik forumozoval,aki szerint tul sokat fecsegtem.Lehet.....Ezert azota inkabb többet olvastam,mint irtam.Voltak olyan temak,amelyeknel több honapra visszamentem,mert erdekesek voltak es ezaltal többet megtudhattam a forumozok dolgokhoz valo hozzaallasarol is.Egy biztos, az en velemenyem szerint, Hunnylander hozzaszolasai,hozzaallasa alapjan,nyugodtan szerepelhetne a tagok között.

Nem tudom ezek a talalkozok hol szoktak lenni,itt olvastam Szegedet es BP-t,meg talan Mogyorodot,ha jol ertelmeztem.Nem nagy ez az orszag,az igaz,de tavolsagok azert vannak,nem mindenkinek megoldhato egy ilyen talalkozon reszt venni,meg ha nem is lenne ellenere.(azert en szivesen elmennek egy ilyenre es nem a narancs betükert,mert azokra jo ideig eselytelen vagyok(leszek),meg nem is ilyen celok miatt szerettem volna ezen a forumon tag lenni smile.gif )

+Quote Post

168 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 08:01