IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

90 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
F1világ.hu - fórum, A fórummal kapcsolatos technikai jellegű észrevételek
Tarzaan
hozzászólás Jul 2 2007, 10:41
Létrehozva: #41

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Fiúk! Peace! Legalább mi, iq pozitívak ne **tassuk egymást. Ha nem megy, akkor ignore on. Én is azt csinálom azzal, akivel kell wink.gif

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 10:44
Létrehozva: #42

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 2-July 07
Azonosító: 27

IDÉZET(Fafa @ Jul 2 2007, 10:41) *
Srácok, nyugi..smile.gif
Új fórum, új esélyek, tiszta lap... ez a jelszó tongue.gif

Fafa

Igazad van. Legyen ez a jelszó!

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 2 2007, 11:23
Létrehozva: #43

Schumanoid

A topikok kicsit lassan töltődnek be. Persze tudom, sok a funkció, meg minden, viszont még nem nagy a forgalom.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 2 2007, 11:25
Létrehozva: #44

Schumanoid

2 Vendég, 8 felhasználó, 0 anonim felhasználó
Tarzaan, Clyde, ovian, Ecet, Euloálius, Hajni, daneel_hu, Fafa

Mintha visszamentem volna a csodálatos 2003/2004-be. rolleyes.gif

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 2 2007, 11:43
Létrehozva: #45

Schumanoid

Fafa!

Javaslat!

Az OFF-olások elkerülése végett szerintem be lehetne építeni a fórumba egy amolyan csetfalat. Ez a fórum főoldalának tetején menne, nem kéne külön belépni egy IRC szobába. Vagyis lenne forgalma. Más fórumon már találkoztam ilyennel.

Mint pl. itt:

http://www.sztar.com/index.php

(Csak bejelentkezett felhasználóknak látszik)

Vélemény?

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 2 2007, 11:48
Létrehozva: #46

Schumanoid

Akarom, hogy a topikgazda moderálhassa a saját topikját.

Eredetileg is ez volt a terv, nem?smile.gif

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 01:42
Létrehozva: #47

törzsvendég

IDÉZET(Tarzaan @ Jul 2 2007, 11:43) *
Fafa!

Javaslat!

Az OFF-olások elkerülése végett szerintem be lehetne építeni a fórumba egy amolyan csetfalat. Ez a fórum főoldalának tetején menne, nem kéne külön belépni egy IRC szobába. Vagyis lenne forgalma. Más fórumon már találkoztam ilyennel.

Mint pl. itt:

http://www.sztar.com/index.php

(Csak bejelentkezett felhasználóknak látszik)
Vélemény?

Jó ötletnek tűnik.

+Quote Post
Button
hozzászólás Jul 2 2007, 02:05
Létrehozva: #48

Push the Button

Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 9

IDÉZET(Tarzaan @ Jul 2 2007, 12:48) *
Akarom, hogy a topikgazda moderálhassa a saját topikját.

Eredetileg is ez volt a terv, nem?smile.gif

elméletileg (legalábbis én úgy tudom) lesz majd a members groupon felül egy másik csoport, akik több joggal rendelkeznek, pl ezzel is..
viszont az még kidolgozás alatt van, hogy ki és hogyan kerül majd be abba a csoportba (feltételezem lesz néhány kritérium amiknek folyamatosan meg kell felelni, pl nincs off, ellenszurkolás, lejáratás, személyeskedés

--------------------

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 02:12
Létrehozva: #49

törzsvendég

IDÉZET(Button @ Jul 2 2007, 03:05) *
elméletileg (legalábbis én úgy tudom) lesz majd a members groupon felül egy másik csoport, akik több joggal rendelkeznek, pl ezzel is..
viszont az még kidolgozás alatt van, hogy ki és hogyan kerül majd be abba a csoportba (feltételezem lesz néhány kritérium amiknek folyamatosan meg kell felelni, pl nincs off, ellenszurkolás, lejáratás, személyeskedés

Ha itt hetekig normálisan megy a társalágás, akkor szerintem gondolkodjatok el a ,moderáció szükségességén...

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 2 2007, 02:18
Létrehozva: #50

Guests

IDÉZET(Ecet @ Jul 2 2007, 02:12) *
Ha itt hetekig normálisan megy a társalágás, akkor szerintem gondolkodjatok el a ,moderáció szükségességén...

A terv az, hogy az elso x-nek mivel nem veletlenul lett meghivva (ugye wink.gif) automatikusan jar a VIP tagsag, az un. "Paddock Club". Ez, ahogy Balazs is irta tobb lehetoseget enged meg az usernek. Es EZ az, amit el is lehet hamar vesziteni, nem megfelelo viselkedes eseten. Bizunk benne, hogy mindenki tud majd merlegelni, hogy kinek mi eri meg, es nem kell majd moderacio.

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 02:18
Létrehozva: #51

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Jul 2 2007, 03:18) *
A terv az, hogy az elso x-nek mivel nem veletlenul lett meghivva (ugye wink.gif) automatikusan jar a VIP tagsag, az un. "Paddock Club". Ez, ahogy Balazs is irta tobb lehetoseget enged meg az usernek. Es EZ az, amit el is lehet hamar vesziteni, nem megfelelo viselkedes eseten. Bizunk benne, hogy mindenki tud majd merlegelni, hogy kinek mi eri meg, es nem kell majd moderacio.

Úgy legyen.

+Quote Post
daneel_hu
hozzászólás Jul 2 2007, 04:37
Létrehozva: #52

betérő

Innen: Budapest
Azonosító: 6

IDÉZET(Clyde @ Jul 2 2007, 02:18) *

Ez jópár fórumon így van, többetközött a szakmai HWSW-n is. Igaz, ott az első 20 reg automatikusan hírező is volt anno. Viszont azóta is vagy moderátorok vagy admin-ok.
Vagy a meghívottaknak alap moderációs jog (vagy VIP, tök 8)... vagy pillanatnyilag nem kell moderáció. (amúgy tényleg nem kell)

+Quote Post
daneel_hu
hozzászólás Jul 2 2007, 04:45
Létrehozva: #53

betérő

Innen: Budapest
Azonosító: 6

IDÉZET(Euloálius @ Jul 2 2007, 11:29) *
Az a baj, hogy a fórumot mintha azzal a szándékkal hozták volna létre, hogy legyen itt egy elit F1hírekes közösség. Csakhogy ez így nem fog menni egyrészt, másrészt az egész úgy lett volna jó, ha az oldal kinövi magát az ismertek közé, és majd kialakul egy teljesen új társaság, új arcos stb. Na mindegy, szerintem ennek ebben a formában nincs értelme, mert alapvetően semmi értelmét nem látom annak, hogy ugyanazok az arcok írnak 2 helyre is. Persze a tiszta lap jó dolog, anno szorgalmaztam is, de itt már ahhoz túlságosan mély ellentétek vannak. De mindegy, én nem szólok inkább semmit.

Ebben igazad van Nándi, de szerintem tiszta lappal menni fog. Ráadásul nem lesz moderáció, így tényleg csak rajtunk múlik, hogy mennyire tudjuk tolerálni a másikat vagy felülemelkedni egy régi sérelmen.
És azért ha jól nézem az eddigi regeket, főleg az értelmesebbje regisztrált eddig.

A másik fórumon is sokszor azért voltak áldatlan állapotok, mert hemzsegett a fórum a barom 1 sorosoktól.
Engem spec. ez az ami igazán irritált.

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 09:10
Létrehozva: #54

törzsvendég

Viszont a topic témájánál maradva, nem lehetne egy linket kitenni a forumra, ami visszavisz a hírekhez?

+Quote Post
Button
hozzászólás Jul 2 2007, 09:23
Létrehozva: #55

Push the Button

IDÉZET(Ecet @ Jul 2 2007, 10:10) *
Viszont a topic témájánál maradva, nem lehetne egy linket kitenni a forumra, ami visszavisz a hírekhez?

jah, már gondoltunk rá
meg is van

--------------------

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Jul 2 2007, 09:24
Létrehozva: #56

törzsvendég

IDÉZET(Button @ Jul 2 2007, 10:23) *
jah, már gondoltunk rá
meg is van

Köszi!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 5 2007, 03:11
Létrehozva: #57

Guests

Nekem meg az volna a tervem, hogy lehessen mar pl. youtube-s videokat linkelni.
Elviekben annyi csak, hogy html kod engedelyezve legyen.

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uGq28jw96js"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uGq28jw96js" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

Teszteljetek ezzel! wink.gif

+Quote Post
Button
hozzászólás Jul 5 2007, 07:20
Létrehozva: #58

Push the Button

IDÉZET(Clyde @ Jul 5 2007, 04:11) *
Nekem meg az volna a tervem, hogy lehessen mar pl. youtube-s videokat linkelni.
Elviekben annyi csak, hogy html kod engedelyezve legyen.

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uGq28jw96js"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uGq28jw96js" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

Teszteljetek ezzel! wink.gif

Ideiglenesen Paddock Clubos vagy, most tehát neked engedélyezve van.
Teszteld amit akarsz.

--------------------

+Quote Post
ovian
hozzászólás Jul 6 2007, 10:50
Létrehozva: #59

betérő

Azonosító: 10

Mi a fenéért kéri minden bejelentkezés után a jelszó módosítását?

--------------------
Schumi,világbajnokicímek:7 1994,1995,2000,2001,2002,2003,2004. .
Győzelmek:91 Dobogós helyek:154 Pole poziciók. 68 Első sor: 115 Leggyorsabb körök:76 Pontok: 1369

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 7 2007, 07:23
Létrehozva: #60

Guests

IDÉZET(ovian @ Jul 6 2007, 10:50) *
Mi a fenéért kéri minden bejelentkezés után a jelszó módosítását?

Mert bénázol. rolleyes.gif
Nálam jó!

+Quote Post

90 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 18th - 01:05