IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

90 Oldal V  « < 88 89 90  
Closed TopicStart new topic
F1világ.hu - fórum, A fórummal kapcsolatos technikai jellegű észrevételek
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 13 2009, 03:36
Létrehozva: #1781

Guests

IDÉZET(Zoli @ Sep 13 2009, 04:32) *
A vitába nem kívánok beleszólni, de úgy tűnik a várva várt nagy változás nem jött meg. unsure.gif

Dehogynem! laugh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Terence Hill
hozzászólás Sep 13 2009, 03:38
Létrehozva: #1782

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 12-September 09
Azonosító: 4,456

IDÉZET(Clyde @ Sep 13 2009, 04:35) *
Ezt a tema ki lett vesezve. Mi a kerdesed meg igy par nap utan is, mire szeretned tudni a valaszt? smile.gif

mik a szándékaid ?
miért nem privátban osztod meg a moderálási problémákkal kapcsolatos észrevételeidet ?
ha annyira nem a bomlasztás a szándékod akkor miért ereszkedsz le hozzánk ?

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 13 2009, 04:01
Létrehozva: #1783

Guests

IDÉZET(Terence Hill @ Sep 13 2009, 04:38) *
mik a szándékaid ?
miért nem privátban osztod meg a moderálási problémákkal kapcsolatos észrevételeidet ?
ha annyira nem a bomlasztás a szándékod akkor miért ereszkedsz le hozzánk ?

Most hogy mar 100%-ban tudom, hogy ki kicsoda az uj felallasban: semmi.
Csak rohogok magamban.

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Sep 13 2009, 04:02
Létrehozva: #1784

Tekintetes&Irgalmas Úr

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(Clyde @ Sep 13 2009, 04:01) *
Csak rohogok magamban.

Én 50%-ban tudom. laugh.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 13 2009, 04:03
Létrehozva: #1785

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Clyde @ Sep 13 2009, 05:01) *
Csak rohogok magamban.

Saját magát buktatta le... csak egy elszólás volt, de az már legendás. smile.gif

A hozzászólást -tifosi- szerkesztette a következő időpontban: Sep 13 2009, 04:03

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 13 2009, 04:04
Létrehozva: #1786

Civakodó

IDÉZET(Szlavo @ Sep 13 2009, 05:02) *
Én 50%-ban tudom. laugh.gif

Bud az 100% "negatív"... ismerős? Naná! biggrin.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Sep 13 2009, 04:06
Létrehozva: #1787

Tekintetes&Irgalmas Úr

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(tifosi @ Sep 13 2009, 04:04) *
Bud az 100% "negatív"... ismerős? Naná! biggrin.gif

biggrin.gif Nekem nincs ezzel bajom... biggrin.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Bud Spencer
hozzászólás Sep 13 2009, 04:10
Létrehozva: #1788

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 12-September 09
Azonosító: 4,455

azt hittem több eszetek van
csalódtam
tifosi és clyde ki akarja deríteni provokálással mindenáron kik az új fiúk
de tévúton járnak és nem különösebben érdekelnek
a negatívra más is ráismerne ezért nem gondoltátok hogy direkt volt ?
modtotó játékunk ma véget ért
topikzárás

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 13 2009, 04:11
Létrehozva: #1789

Civakodó

IDÉZET(Szlavo @ Sep 13 2009, 05:06) *
biggrin.gif Nekem nincs ezzel bajom... biggrin.gif

Nekem sem, csak tudod, egy témában óvatosan, mert sokszor fogd még hallani: negatív

--------------------

+Quote Post

90 Oldal V  « < 88 89 90
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 24th - 02:10