IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

8 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
Showder Klub, a stand-up magyar királyai
F1 Beni
hozzászólás Apr 10 2010, 10:45
Létrehozva: #101

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 22-June 08
Innen: Keszthely
Azonosító: 871

IDÉZET(victory @ Apr 10 2010, 11:20) *
Ááá, ezt a topicot még észre sem vettem! unsure.gif
Én is rendszeresen nézem a Showder Klubbot.
Legnagyobb kedvenc: Bödőcs Tibor. "Gyere, gyere, gyere, gyere, állj, gyere, állj, gyere..." laugh.gif Gyilkos a fazon! biggrin.gif
De bírom még Kőhalmit és Hadházit is.

Nekem a három nagy kedvencem Bödőcs, Beliczai és Kőhalmi. Az ő humoruk az ami a legközelebb áll hozzám. Hadházi nekem azért nem jön be, mert beleröhög és nem tudja fapofával végigmondani a poénjait. Kiss Ádám meg szerintem csak túl van sztárolva. Amikor itt, Keszthelyen lépett fel akkor sem volt valami nagy szám. Dombóvári ügyesebb volt szerintem élőben.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
cat_doll
hozzászólás Apr 10 2010, 02:06
Létrehozva: #102

betérő

Regisztrált: 7-November 09
Azonosító: 4,861

IDÉZET(F1 Beni @ Apr 10 2010, 11:45) *
Nekem a három nagy kedvencem Bödőcs, Beliczai és Kőhalmi. Az ő humoruk az ami a legközelebb áll hozzám. Hadházi nekem azért nem jön be, mert beleröhög és nem tudja fapofával végigmondani a poénjait. Kiss Ádám meg szerintem csak túl van sztárolva. Amikor itt, Keszthelyen lépett fel akkor sem volt valami nagy szám. Dombóvári ügyesebb volt szerintem élőben.

Én is ezt gondoltam..tegnapig xD
Itt nagyon jó volt végig nevettem az egészet és nagyon aranyos volt biggrin.gif

+Quote Post
victory
hozzászólás Apr 13 2010, 09:36
Létrehozva: #103

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-May 09
Azonosító: 3,508

Kiss Ádám szerintem is túl van sztárolva, de ettől függetlenül nagyon is jó dumája van. Bár az igaz, hogy mellőzhetné majd minden 3. mondatából a b@zd meg szót. Aranyosi Péter meg az "ssssz"-szeivel halálos! Jól áll neki a pöszeség! smile.gif

--------------------
Winner of Roland Garros: 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Winner of Wimbledon: 2008, 2010
Winner of Australian Open: 2009
Winner of US Open: 2010, 2013

Guillermo Canas: "Nadal nem egyszerűen megver, Ő kicsinálja a játékodat!"

+Quote Post
cat_doll
hozzászólás Apr 15 2010, 04:07
Létrehozva: #104

betérő

Hát nem tudom hogy ki hogy van vele, de nekem hétfőn az az Anett vagy ki nagyon nem teccet wacko.gif dry.gif
Ilyen unalmas egyhangú szinte humortalan előadást már rég láttam, hallottam blink.gif
Szerintem erre a színpadra NEM KELL NŐ!!!!
Remélem nem lép fel többet!!!

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Apr 15 2010, 06:08
Létrehozva: #105

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(cat_doll @ Apr 15 2010, 05:07) *
Hát nem tudom hogy ki hogy van vele, de nekem hétfőn az az Anett vagy ki nagyon nem teccet wacko.gif dry.gif
Ilyen unalmas egyhangú szinte humortalan előadást már rég láttam, hallottam blink.gif

Egyetértek. Mikor fellépett megnéztem belőle egy kis részt aztán inkább elmentem aludni.

+Quote Post
Kojima
hozzászólás Apr 30 2010, 01:54
Létrehozva: #106

Red5 fan

Regisztrált: 29-June 07
Innen: é. sz. 47.42606° k. h. 17.23143°
Azonosító: 18

IDÉZET(cat_doll @ Apr 15 2010, 05:07) *

Szerintem azért van humora a csajnak, de télleg eléggé feszült volt!!

Kb az jött le, mintha a testartását Solyom Lacitól lopta volna, és a beszédtechnika tanár meg a Kőhalmi lett volna! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
cat_doll
hozzászólás May 1 2010, 05:21
Létrehozva: #107

betérő

IDÉZET(Kojima @ Apr 30 2010, 02:54) *

Kb az jött le, mintha a testartását Solyom Lacitól lopta volna, és a beszédtechnika tanár meg a Kőhalmi lett volna! biggrin.gif

A Sólyom Lacisban egyetértek xD
Kőhalmiról jut eszembe a múltheti nagyon jó volt....Mindenkinek voltak jó poénjai, de a legjobb szerintem Kőhalmi meg Kiss Ádám volt! wink.gif

+Quote Post
nm_
hozzászólás May 1 2010, 05:42
Létrehozva: #108

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Kojima @ Apr 30 2010, 01:54) *

Nekem az a meglátásom, hogy szinte az összes fellépő nagyon jó pojénokat talál ki, de csak egy töredéküknek olyan az előadásmódja, hogy az üssön is. Nálam a 3 top a Kőhalmi, Bödöcs és a Kiss Ádám. És nem feltétlenül a poénjaik jobbak, hanem az előadásmódjuk, meg úgy az egész kiállásuk.

Mondjuk még a Magony Dánielt bírom, de legutóbb annyira vulgáris volt, hogy azzal a produkcióval jobb lett volna otthon maradnia.

+Quote Post
cat_doll
hozzászólás May 1 2010, 07:43
Létrehozva: #109

betérő

IDÉZET(nm_ @ May 1 2010, 06:42) *
Nekem az a meglátásom, hogy szinte az összes fellépő nagyon jó pojénokat talál ki, de csak egy töredéküknek olyan az előadásmódja, hogy az üssön is. Nálam a 3 top a Kőhalmi, Bödöcs és a Kiss Ádám. És nem feltétlenül a poénjaik jobbak, hanem az előadásmódjuk, meg úgy az egész kiállásuk.

Mondjuk még a Magony Dánielt bírom, de legutóbb annyira vulgáris volt, hogy azzal a produkcióval jobb lett volna otthon maradnia.

Az nem Mogács Dániel?? laugh.gif wink.gif

+Quote Post
Edina
hozzászólás May 1 2010, 07:55
Létrehozva: #110

betérő

Regisztrált: 30-June 07
Azonosító: 21

Bödőcs nálam is nagy kedvenc. Ez viszi a pálmát: http://www.youtube.com/watch?v=ywaap2fTycM...eos=o8uX4bXYhXc

Volt szerencsém élőben is látni egy egész estés fellépését.... arcizomlázam lett a sok röhögéstől. laugh.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 08:22
Létrehozva: #111

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Edina @ May 1 2010, 08:55) *
Bödőcs nálam is nagy kedvenc. Ez viszi a pálmát: http://www.youtube.com/watch?v=ywaap2fTycM...eos=o8uX4bXYhXc

Volt szerencsém élőben is látni egy egész estés fellépését.... arcizomlázam lett a sok röhögéstől. laugh.gif

Szerintem is ez volt tőle az egyik legjobb.
Nekem viszont Kőhalmi a kedvencem.

+Quote Post
victory
hozzászólás May 1 2010, 08:28
Létrehozva: #112

törzsvendég

Megmondom őszintén, azzal a produkcióval nálam Mogács totálisan elásta magát! Egyszerűen kritikán aluli volt. Nem igazán csíptem eddig sem a poénjait, egyedül azon röhögtem, mikor a szúnyogot utánozta, de a többi.... Jó, tudom! Ízlések és pofonok! tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 08:38
Létrehozva: #113

fanatikus

IDÉZET(victory @ May 1 2010, 09:28) *
Megmondom őszintén, azzal a produkcióval nálam Mogács totálisan elásta magát! Egyszerűen kritikán aluli volt. Nem igazán csíptem eddig sem a poénjait, egyedül azon röhögtem, mikor a szúnyogot utánozta, de a többi.... Jó, tudom! Ízlések és pofonok! tongue.gif

Eddig kettőt láttam tőle. Egy régebbit, amikor állathangokat próbált utánozni, de leginkább csak visított, na az borzalmas volt. A 2. pedig a legutóbbi volt, annak az első fele nem volt rossz, a bábjáték már nem tetszett.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 08:44
Létrehozva: #114

fanatikus

Én még bírom Aranyosit is, KAP is jó (főleg, hogy itt lakik Budakeszin biggrin.gif) és Hadházit meg Trabarnát is bírom. Hadházi néha unalmas, de vannak nagyon jó történetei is. Beliczai Balázs is jó, neki van egy sajátos stílusa.
Szóval a Showder Klubosok nagy részét kedvelem, de nem utálom egyiket sem. Egész jól összeválogatták őket. smile.gif

+Quote Post
nm_
hozzászólás May 1 2010, 08:46
Létrehozva: #115

IDÉZET(victory @ May 1 2010, 08:28) *

Azért az Uri Geller paródiája egész jó volt. Persze szerintem. smile.gif

Akit az elején nem kedveltem, az a Hadházi, viszont az idő előrehaladtával egyre jobb produkciókat nyújt.

+Quote Post
nm_
hozzászólás May 1 2010, 08:48
Létrehozva: #116

IDÉZET(Zoli @ May 1 2010, 08:44) *
Én még bírom Aranyosit is, KAP is jó (főleg, hogy itt lakik Budakeszin biggrin.gif) és Hadházit meg Trabarnát is bírom. Hadházi néha unalmas, de vannak nagyon jó történetei is. Beliczai Balázs is jó, neki van egy sajátos stílusa.
Szóval a Showder Klubosok nagy részét kedvelem, de nem utálom egyiket sem. Egész jól összeválogatták őket. smile.gif

Ja, a Trabarna ahhoz képest, hogy milyen "egyszerű" néha tényleg nagyon vicces. Mondjuk ő is eléggé otthon érzi magát a színpadon. smile.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 08:49
Létrehozva: #117

fanatikus

IDÉZET(nm_ @ May 1 2010, 09:46) *

Akit az elején nem kedveltem, az a Hadházi, viszont az idő előrehaladtával egyre jobb produkciókat nyújt.

Egyetértek. Szvsz ugyanez a helyzet Felméri Péterrel is. Az elején nem igazán szerettem, de most már vannak jó poénjai, fejlődik.

+Quote Post
victory
hozzászólás May 1 2010, 08:51
Létrehozva: #118

törzsvendég

IDÉZET(nm_ @ May 1 2010, 09:46) *

Na még az Uri Gelleres, tényleg. Azon még mosolyogtam. De a többivel kiegyezek, akiket felsoroltál, őket csípem a legjobban, mármint: Bödőcs, Kőhalmi, Kiss Ádám. Rohadt jól adják elő magukat. A Hadházival csak az a baj, hogy sokszor elröhögi magát a saját poénjain.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 08:55
Létrehozva: #119

fanatikus

IDÉZET(victory @ May 1 2010, 09:51) *
Na még az Uri Gelleres, tényleg. Azon még mosolyogtam. De a többivel kiegyezek, akiket felsoroltál, őket csípem a legjobban, mármint: Bödőcs, Kőhalmi, Kiss Ádám. Rohadt jól adják elő magukat. A Hadházival csak az a baj, hogy sokszor elröhögi magát a saját poénjain.

Ezt én sem szeretem annyira, főleg akkor, ha nem is akkora poén. Ezt Fábrynál se szeretem.
Hadházinak a legjobb története szerintem az volt, amikor a ködben ment haza, pontosabban vezetett. Az k.rva jó volt. smile.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 1 2010, 09:02
Létrehozva: #120

fanatikus

Egyik kedvencem Kőhalmitól:
amikor mondták neki, hogy legyen aktuális: 1. rész 2. rész biggrin.gif

+Quote Post

8 Oldal V  « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 August 22nd - 00:09