IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

79 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Számítógépes játékok, FPS, RTS, szimulátorok, platform, stb.
Mochok85
hozzászólás Feb 27 2010, 05:43
Létrehozva: #21

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

BIOSHOCK 2-t játszom! Nem rosz játék, kicsit szkeptikus voltam ezzel mert el nem tudtam képzelni hogy mi történhet még odalent, mivel én megszöktem az első részben.
Elég jónak tűnik az első pár óra.

no comment... biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 9 2010, 02:09
Létrehozva: #22

McLaren fan

Bedöglött a DRM Server! laugh.gif
Kalózokkal mertek újjat húzni!? rolleyes.gif
IDÉZET
We also confirm that, at this time, no valid cracked version of either Silent Hunter 5 or Assassin's Creed II are available."

Ezen szétröhögtem magam! Majd megmondom a tesómnak hogy hanyagolja a játékot mert még nincs feltörve mi meg biztos az originált játszuk! biggrin.gif
Ami az AC2-t illeti úgy tűnik hogy minimálisan károsítják meg az Ubisoftot a kalózok mert már játszható de feltört verzió még nincs! Ha egy hónapon belül nem törik fel akkor az már hatalmas eredményként könyvelhető el, ráadásul az eladottság is kitűnő lesz! smile.gif
Alig várom már hogy játszhassam de valahogy mégis szurkolok nekik, hogy ne törjék fel egy hónapig! Ami az új DRM-et illeti az nem fog sokáig működni. Jönnek majd a negatív visszajelzések és belássák hogy sokat buknak ezzel a megoldással mert csak ennél a játéknál van a nehézség a feltöréssel. Securom is addig volt eredményes még fel nem törték az első játéknál! Azután már megvolt a módszer és semmit sem ért.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 9 2010, 02:40
Létrehozva: #23

Mika&Kimi fan

Regisztrált: 3-October 09
Innen: Debrecen
Azonosító: 4,624

Én még mindig szoktam játszani,enyi évesen!(lehet röhejes).
Kezdtem 486 50hz PC Another,Wolfestén,Dom utána vettem 200hz amd gépet-ezután jött 2001 ben egy p4 ez volt tavalyig,most van intel Quad 9650 3ghz 8gb ram Win 7 64-bit.
Most DIRT 2 van feltéve és a Crysis.Az az igaság mindig az adott játék a kedvenc ami felvan telepitve.
70játékom van mindegyiket végigtoltam.
Sose nő be a fejem lágya.

--------------------
A hivatásos magatartás a legjobb védőpajzs életre-halálra, csak a szent meg az amatőr játszik

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Mar 9 2010, 04:37
Létrehozva: #24

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

Juj, hát az örök kedvencet meg ki is felejtettem, Imperium Galactica 2 biggrin.gif

"Le fogom köpni a sírooood!"

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 9 2010, 08:32
Létrehozva: #25

McLaren fan

IDÉZET(kolo @ Mar 9 2010, 02:40) *
Kezdtem 486 50hz PC Another,Wolfestén,Dom utána vettem 200hz amd gépet-ezután jött 2001 ben egy p4 ez volt tavalyig,most van intel Quad 9650 3ghz 8gb ram Win 7 64-bit.
Most DIRT 2 van feltéve és a Crysis.Az az igaság mindig az adott játék a kedvenc ami felvan telepitve.

Lehet hogy röhejes de én sem hiszem hogy le szokok a játszásról! smile.gif
Komoly géppel nyomod! Grafikus kártyád miféle? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 10 2010, 10:34
Létrehozva: #26

Mika&Kimi fan

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 9 2010, 08:32) *
Lehet hogy röhejes de én sem hiszem hogy le szokok a játszásról! smile.gif
Komoly géppel nyomod! Grafikus kártyád miféle? biggrin.gif

Mezei Asus 9800gt 1G ram csak direktx 10zes.
Késöbb ha az ára csökken veszek ati 5000 sorozat valamely tagját.
Amit sose fogok venni az a konzol.

--------------------
A hivatásos magatartás a legjobb védőpajzs életre-halálra, csak a szent meg az amatőr játszik

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 10 2010, 12:03
Létrehozva: #27

McLaren fan

IDÉZET(kolo @ Mar 10 2010, 10:34) *
Mezei Asus 9800gt 1G ram csak direktx 10zes.
Késöbb ha az ára csökken veszek ati 5000 sorozat valamely tagját.

Egy barátom vett múlt kedden új gépet ATi 5770 1GB RAM-mal! Az már támogatja a Dx11-et is! Én még egy ideig az 512MB-os 8800GT-vel fogom nyúzni a játékokat! Nincs pénzem frissítésre jelenleg, na meg annyira nem is vészes.
Crysis 1440x900- as felbontásban AA nélkül megy fullban!
IDÉZET

Pedig nem olyan rosz dolog az szerintem csak megvan, hogy mit érdemes játszani rajta! Mondjuk a Gears of War-t játszottam PC-n és szinte játszhatatlan lenne számomra konzolon kontrolerrel mert tudom hogy az egérrel milyen kényelmes! Visszalépés lenne egér nélkül.
A másik dolog hogy az Xbox 360 szemét módon hajtja a malmára a vizet úgy hogy a játékfejlesztőknek fizet milliókat hogy az ő platformjukra legyen DLC(letölthető tartalom) a többire ne, az ő konzolukra legyen a játék exkluzív stb...
Nálatok nem rosz opció egy 360! Nálunk inkább hozzáteszel 200 eurót és veszel PC-t! Múltkor utána néztem hogy mennyiért lehetne nálunk venni egy 360-ast mert egy haverom fontolgatta de a végén elált tőle! HDD-vel, két kontrolerrel, és hogy fel is legyen törve hogy vigye a kalóz játékokat, 370 euróba jönne bele! Nálatok ugyanezt sokkal kedvezőbb áron meg lehet venni! Sőt...nálatok gondolom hogy ennyiért már egy PS3-at is lehet venni!

--------------------

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 10 2010, 03:18
Létrehozva: #28

Mika&Kimi fan

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 10 2010, 12:03) *
Egy barátom vett múlt kedden új gépet ATi 5770 1GB RAM-mal! Az már támogatja a Dx11-et is! Én még egy ideig az 512MB-os 8800GT-vel fogom nyúzni a játékokat! Nincs pénzem frissítésre jelenleg, na meg annyira nem is vészes.
Crysis 1440x900- as felbontásban AA nélkül megy fullban!

Pedig nem olyan rosz dolog az szerintem csak megvan, hogy mit érdemes játszani rajta! Mondjuk a Gears of War-t játszottam PC-n és szinte játszhatatlan lenne számomra konzolon kontrolerrel mert tudom hogy az egérrel milyen kényelmes! Visszalépés lenne egér nélkül.
A másik dolog hogy az Xbox 360 szemét módon hajtja a malmára a vizet úgy hogy a játékfejlesztőknek fizet milliókat hogy az ő platformjukra legyen DLC(letölthető tartalom) a többire ne, az ő konzolukra legyen a játék exkluzív stb...
Nálatok nem rosz opció egy 360! Nálunk inkább hozzáteszel 200 eurót és veszel PC-t! Múltkor utána néztem hogy mennyiért lehetne nálunk venni egy 360-ast mert egy haverom fontolgatta de a végén elált tőle! HDD-vel, két kontrolerrel, és hogy fel is legyen törve hogy vigye a kalóz játékokat, 370 euróba jönne bele! Nálatok ugyanezt sokkal kedvezőbb áron meg lehet venni! Sőt...nálatok gondolom hogy ennyiért már egy PS3-at is lehet venni!

8800GT egy nagyon jól sikerült kártya,tulajdonképen a 9800GT nek az alapja,ugy is mondhatnám hogy 8800GT kártyát adták ki kicsit modositva, ime it az új fejlesztésünk a 9000 sorozat.Tehát 8800GT ugyan az mint a9800GT
ha müszaki paramétereit nézük,NVIDIA sose ismeri el,hogy nemtudtak valódi fejlesztést felmutatni az ATI-hoz képest.
Nem vagyok én konzol ellenes csak nekem nem kel.
Ami bosszantó régen ha kiadtak egy játékot az kész volt,mai világban kiadják félkészen és majd töltsd le a javitásokat,nagyon rászoktak erre hozzáállásra!!MINDEN PLATFORMON
Mass Effectet kiadták ugy hogy tudták nem fut 2magos gépen,persze közölték hogy egymagosra fejlesztették,tudnak a problémárol és készül a javitó csomag.
XBOX 54000ft tol-90000ft PS3 250GB GÉP 100000ft 576kbyte boltban.De nem vagyok túl tájékozott a konzolok világában!!!

A hozzászólást -kolo- szerkesztette a következő időpontban: Mar 10 2010, 03:48

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 10 2010, 09:15
Létrehozva: #29

McLaren fan

IDÉZET(kolo @ Mar 10 2010, 03:18) *
8800GT egy nagyon jól sikerült kártya,tulajdonképen a 9800GT nek az alapja,ugy is mondhatnám hogy 8800GT kártyát adták ki kicsit modositva, ime it az új fejlesztésünk a 9000 sorozat.Tehát 8800GT ugyan az mint a9800GT
ha müszaki paramétereit nézük,NVIDIA sose ismeri el,hogy nemtudtak valódi fejlesztést felmutatni az ATI-hoz képest.
Nem vagyok én konzol ellenes csak nekem nem kel.
Ami bosszantó régen ha kiadtak egy játékot az kész volt,mai világban kiadják félkészen és majd töltsd le a javitásokat,nagyon rászoktak erre hozzáállásra!!MINDEN PLATFORMON
Mass Effectet kiadták ugy hogy tudták nem fut 2magos gépen,persze közölték hogy egymagosra fejlesztették,tudnak a problémárol és készül a javitó csomag.
XBOX 54000ft tol-90000ft PS3 250GB GÉP 100000ft 576kbyte boltban.De nem vagyok túl tájékozott a konzolok világában!!!

Én kétmagos AMD-t használok és nem voltak problémáim a játékkal! Sőt....tesómmal egy gépet használunk(engedem hogy használja az enyémet biggrin.gif ) és belejátszottunk a játékba legalább 120 órát ami így utólag még nekem is soknak tűnik de a játék meg nem akadt! És frissen kiadva(feltörve) lett játszva minden utólag kaidott patch-ek nélkül! A játék tökéletesen ment!
Viszont azt én is elmondhatom hogy sok koraszülött játékkal találkoztam! Én úgy vagyok vele hogy inkább halasztják a kiadását minthogy kiadjonak egy félkész rakás sz@rt!

--------------------

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 11 2010, 12:07
Létrehozva: #30

Mika&Kimi fan

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 10 2010, 09:15) *
Én kétmagos AMD-t használok és nem voltak problémáim a játékkal! Sőt....tesómmal egy gépet használunk(engedem hogy használja az enyémet biggrin.gif ) és belejátszottunk a játékba legalább 120 órát ami így utólag még nekem is soknak tűnik de a játék meg nem akadt! És frissen kiadva(feltörve) lett játszva minden utólag kaidott patch-ek nélkül! A játék tökéletesen ment!
Viszont azt én is elmondhatom hogy sok koraszülött játékkal találkoztam! Én úgy vagyok vele hogy inkább halasztják a kiadását minthogy kiadjonak egy félkész rakás sz@rt!

AMD -ben az jó,hogy nem kell alaplapot cserélni.INTEL zsivány hiszen i5 -simán bele lehetne tenni i7 foglalatba,de nem ök kétféle foglalatot készitettek,I3-I5-I7 butitott változata tehát i7 házban elfér az I3-I5, kivezetési pontok száma
is maradhatott volna,annyi hogy néhány kivezetés nem lenne élö.
THE WITCHERT senki sem emlitette pedig jó!

--------------------

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 12 2010, 05:55
Létrehozva: #31

Mika&Kimi fan

Melesleg ki milyen vírusirtot használ?
Én Kaspersky internet security 2010 -zest.

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Mar 12 2010, 05:58
Létrehozva: #32

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(kolo @ Mar 12 2010, 05:55) *

Szerintem ez a PC-topikba illik, ez gametopik. Bár nekem mindegy! biggrin.gif

A legjobb vírusirtó a format:C . wink.gif

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Mar 12 2010, 06:06
Létrehozva: #33

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

3 van a gépemen de mindegyik ki van kapcsolva ! laugh.gif

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Mar 12 2010, 06:10
Létrehozva: #34

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

A legjobb autós játék a GRID szvsz. Fociba a FIFA-val szoktam játszani !
FIFA vs. PES melyik a jobb ?

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 12 2010, 06:17
Létrehozva: #35

McLaren fan

IDÉZET(Gunner @ Mar 12 2010, 06:10) *
A legjobb autós játék a GRID szvsz. Fociba a FIFA-val szoktam játszani !
FIFA vs. PES melyik a jobb ?

Az NBA 2K09! tongue.gif

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 12 2010, 07:23
Létrehozva: #36

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(kolo @ Mar 9 2010, 02:40) *

Nem röhejes. Inkáb játssz, mint kocsmázz, drogozz és stb okosságok.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 12 2010, 07:26
Létrehozva: #37

Civakodó

IDÉZET(kolo @ Mar 10 2010, 10:34) *

Mivel játékosnak tartod magad, ez a legnagyobb hülyeség, amit tehetsz.
A konzol egy játékra épített, kihegyezett számítógép. Egy jobb videokártya vagy processzor árából vehetsz egy 360-at, amit nem kell fejelsztened, a játékok mégis egyre szebbek, jobbak.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 12 2010, 07:32
Létrehozva: #38

Civakodó

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 10 2010, 12:03) *

Ez egy oltári nagy baromság. A GoW-ot kifejezetten 360-ra fejlesztették, 1 gombbal irányítható, a fedezék, ugrás stb sokkal egyszerűbb, mint egérrel és billntyűzettel, de ezt csak az olyanok tudhatják, mint jómagam, aki mindkettőt ismeri.

IDÉZET

Ezt a mcrosoft csinálja, nagyon helysen, ugyanis ez a befeketés mind megtérül, de csak konzolon, míg pc-n totális bukás. Nem véletlen, hogy pc-re nincs ilyen, vagy csak jóval később adják ki.

IDÉZET

Már 45 000-ért lehet kapni 360-at, PS3-at meg 60-tól.

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 12 2010, 07:33
Létrehozva: #39

Civakodó

Panada Cloud Ez az ingyenes verziója a Pandának.

--------------------

+Quote Post
kolo
hozzászólás Mar 12 2010, 07:35
Létrehozva: #40

Mika&Kimi fan

IDÉZET(still @ Mar 12 2010, 05:58) *
Szerintem ez a PC-topikba illik, ez gametopik. Bár nekem mindegy! biggrin.gif

A legjobb vírusirtó a format:C . wink.gif

Az biztos,volt hogy formáltatnom kellett a merevlemezt! smile.gif

--------------------

+Quote Post

79 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 29th - 10:02