IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

79 Oldal V  « < 77 78 79  
Reply to this topicStart new topic
Számítógépes játékok, FPS, RTS, szimulátorok, platform, stb.
Mochok85
hozzászólás Dec 9 2015, 07:01
Létrehozva: #1561

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zava @ Dec 9 2015, 03:58) *
na hol tartasz? smile.gif

Outpost-ok, Fort-ok, belltower-ek elfoglalva, story letudva csak ott rontottam el hogy Pagant még az asztalnál lepuffantottam-nem volt egyértelmű hogy ha várok kicsit akkor kopterba ülünk és megyünk szétszórni a muter hamvait. biggrin.gif
Hurk, Longinus feladatait nem csináltam meg mindet, valahogy nem találtam túl izgalmasnak. Tangkák begyűjtése fasza volt, kicsit csalódtam a jutalommal kapcsolatban. Lehet majd még a Yogi feladatokat kijátszom de most kicsit jegelem. Life is strange című játékot ajánlották, azt játszom. Ha anno játszottad a Fahrenheit-et, na ahhoz hasonlítanám csak nem olyan akciós meg QTE mentes.
Ez után meg kipróbálom a Witcher 3-at szóval sűrű a program! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 9 2015, 07:19
Létrehozva: #1562

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ Dec 9 2015, 07:01) *
Outpost-ok, Fort-ok, belltower-ek elfoglalva, story letudva csak ott rontottam el hogy Pagant még az asztalnál lepuffantottam-nem volt egyértelmű hogy ha várok kicsit akkor kopterba ülünk és megyünk szétszórni a muter hamvait. biggrin.gif
Hurk, Longinus feladatait nem csináltam meg mindet, valahogy nem találtam túl izgalmasnak. Tangkák begyűjtése fasza volt, kicsit csalódtam a jutalommal kapcsolatban. Lehet majd még a Yogi feladatokat kijátszom de most kicsit jegelem. Life is strange című játékot ajánlották, azt játszom. Ha anno játszottad a Fahrenheit-et, na ahhoz hasonlítanám csak nem olyan akciós meg QTE mentes.
Ez után meg kipróbálom a Witcher 3-at szóval sűrű a program! biggrin.gif

utólagos engedelmeddel spoilerbe tettem, hátha avatatlan szem olvasná wink.gif hát akkor elbasztad, de nem lehet mindenki tökéletes. én nem éreztem annyira sem az indítékát a főhősnek, hogy teljes lendülettel beszálljon ebbe a polgárháborúba, sem azt hogy pagant mindenképp le kell puffantanom, úgyhogy szerencsére kivártam, és így premier plán kaptam az agyfaszt. biggrin.gif jól átvert a játék, pláne hogy utána megtudtam, hogy van egy titkos végigjátszás, amivel együtt már pláne görbe tükre a gamingnek.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 10 2015, 12:28
Létrehozva: #1563

McLaren fan

IDÉZET(Zava @ Dec 9 2015, 07:19) *
utólagos engedelmeddel spoilerbe tettem, hátha avatatlan szem olvasná wink.gif hát akkor elbasztad, de nem lehet mindenki tökéletes. én nem éreztem annyira sem az indítékát a főhősnek, hogy teljes lendülettel beszálljon ebbe a polgárháborúba, sem azt hogy pagant mindenképp le kell puffantanom, úgyhogy szerencsére kivártam, és így premier plán kaptam az agyfaszt. biggrin.gif jól átvert a játék, pláne hogy utána megtudtam, hogy van egy titkos végigjátszás, amivel együtt már pláne görbe tükre a gamingnek.

Az előző részben azért sokkal komolyabb indokot adtak a rambo szintű gyilkolásra, itt tényleg egy pszichopata lehetsz hogy csak igy.....külföldiként belefogtál az egészbe. biggrin.gif Egy Vaas Montenegro kaliberű karakter is hiányzott belőle. Ez a Pagan hozzá képest egész normális. biggrin.gif
Az az "ülj és várj és átjutod a játékot "a játék elején tényleg jó nagy alábaszás. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 11 2015, 12:41
Létrehozva: #1564

McLaren fan

Hogy is hívják az a szitut amikor elolvasol egy könyvet és a "világában ragadsz"? Nekem ez van a Life is Strange-el jelenleg. Az este végigtoltam, ma egész nap a játékon jár az eszem.
Jól fel is húzott a vége.

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Dec 11 2015, 12:42

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jan 6 2016, 04:58
Létrehozva: #1565

McLaren fan

Az év játéka pedig a Witcher 3 Wild Hunt!!! cool.gif

--------------------

+Quote Post
MateGamer
hozzászólás Mar 20 2016, 06:31
Létrehozva: #1566

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 20-March 16
Azonosító: 6,955

Én nem játszok ilyenekkel,mert nincsen elég jó gépem.Viszont az F1 2015 jó szarra sikerült.👎

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Mar 24 2016, 12:03
Létrehozva: #1567

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Ez a jó játék, na!

https://www.youtube.com/watch?v=apwA8UQ_xeE

(VVVVVV)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 24 2016, 08:29
Létrehozva: #1568

McLaren fan

IDÉZET(Eulo_ @ Mar 24 2016, 12:03) *
Ez a jó játék, na!

https://www.youtube.com/watch?v=apwA8UQ_xeE

(VVVVVV)

Ez durva! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás May 16 2016, 08:05
Létrehozva: #1569

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Itt egy másik minimalista dizájnú platformer, ami szerintem zseniális. smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=-14phlkObWs

+Quote Post

79 Oldal V  « < 77 78 79
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 17th - 02:48