IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

184 Oldal V  « < 182 183 184  
Reply to this topicStart new topic
Foci, avagy futball, labdarúgás meg minden, ami hozzá kapcsolódik
Minősítés 4 V
Pali
hozzászólás May 3 2016, 09:50
Létrehozva: #3661

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Zava @ May 3 2016, 10:44) *
Lesgól, kamu tizi, szopjon lovat a bírói stáb.

Juve meccsen is.
Go to the top of the page

+Quote Post
Gooner
hozzászólás May 3 2016, 09:55
Létrehozva: #3662

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Zava @ May 3 2016, 10:44) *
Lesgól, kamu tizi, szopjon lovat a bírói stáb.

Cakir lesz a bayernesek Övreböje/Benquerenceja?
Igazából a Bayern tizije is kamu volt, mindkét játékos egyformán fogta egymást, a lest ilyenkor lehetetlen megítélni ekkora tempónál mikor a védők kifelé, a támadó a kapu felé mozog és Griezmann lába nem volt lesen amivel a gól szerezte csak a felső teste. Ezt tényleg szabad szemmel megítélni lehetetlen.

A hozzászólást -Gooner- szerkesztette a következő időpontban: May 3 2016, 10:00

+Quote Post
Gooner
hozzászólás May 5 2016, 06:08
Létrehozva: #3663

nevenincs user

Meglepő volt a tegnap Real-City meccs. Már nem a végeredménye, hanem, hogy 2 ilyen gyenge csapat eljuthat a BL-elődöntőéig. Pellegrini csapata nem tudom mit akart, de Yaya Touré sétálása a pályán vérlázító volt, mintha nem is BL-elődöntőről lenne szó, hanem barátságos meccsről.
A Real csapategység szempontjából egész egyben van, de Zidanetól semmi elképzelést nem látok mit akar játszatni ezzel a csapattal. Az ő munkásságát majd a következő szezon fogja meghatározni, mert ilyen ágon könnyű döntőbe jutni. Olasz 4. helyezett(az akkori állapot szerint), akik épülőfélben voltak, német 8. helyezett, akiket teljesen kiheréltek a nyáron(De Bruyne, Perisic) és ez a motiválatlan gyenge City. Ilyen gyenge csapat nem mostanában volt elődöntőben.
Láttunk már ilyet, hogy a másodedzőt kinevezték vezetőedzőnek és megnyerte a BL-t, tegyük rögtön hozzá, hogy óriási szerencsével(Di Matteo-Chelsea). A következő szezonban pedig kínlódott és le is váltották, azóta pedig már a Schelkénál is megbukott.

Nagyon szétnyílt az olló a csapatok között gazdaságilag és ez nem tesz jót a sportnak. A kisebb csapatok hiába jutnak be az egyenes kiesés szakaszba nem érezni bennük, hogy meg tudnák szorongatni a nagyokat.
Én 2004-ben kezdtem el nézni a BL-t, az egy érdekes, de remek szezon volt, Monaco-Porto BL-döntővel. A hercegség csapata Lokomotiv Moszkva, Real Madrid, Chelsea ágon, a Porto pedig MU, Lyon, Deportivo ágon jutott a döntőbe.
A következő szezonban volt a 'Pool isztambuli csodája, szintén egy príma szezonnal. A liverpooliak már a csoportkörben majdnem kipottyantak, de 80. perc után lőttek két gólt(81. perc Neill Mellor, 86. perc Gerrard), amivel továbbküzdötték magukat. Az egyenes kieséses részben is csupa kiélezett párharc volt: Juventus-Real Madrid(2-0(h.u.), 0-1), Arsenal-Bayern(1-0, 1-3), Barcelona-Chelsea(2-1, 2-4) nyolcaddöntők, Liverpool-Juventus(2-1, 0-0), Lyon-PSV(1-1, 1-1), Chelsea-Bayern(4-2, 2-3) negyeddöntők, Chelsea-Liverpool(0-0, 0-1), Milan-PSV(2-0, 1-3) elődöntők.
A 2006-os BL szezon is jó volt, de azt most nem részletezném.
Sajnos a kisebb anyagi lehetőségekkel megáldott csapatok egyre jobban, fokozatosan távolodnak a nagyoktól, így nem tudnak meglepetést okozni(PSV, Ajax, Lyon, Dinamo Kijev, Celtic, Rangers, stb.), illetve pár nagy csapat csak vegetál(MU, Inter, Milan, Liverpool, stb.).

Az idei az egyik leggyengébb Bajnokok Ligája szezon volt amit láttam. Nem azt mondom, hogy idén nem voltak izgalmas, jó párharcok, de kevés. Bayern-Juve, Barcelona-Atletico és Bayern-Atletico aminek tényleg nemzetközi kupameccs hangulata volt.

A hozzászólást -Gooner- szerkesztette a következő időpontban: May 5 2016, 10:10

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás May 5 2016, 08:39
Létrehozva: #3664

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Én annak örülök, h véletlenül elkaptam a Liverpool-Dortmund meccset. BL-ben láttam még 2-3 Atletico meccset plusz a Wolfsburg madridi fellépését. Meg egy borzalmas 0-0-át, amit már azt se tudom kik játszottak. A tegnapi meccs pl annyira hozott lázba, h inkább aludtam egyet. Na mindegy nem panaszkodni akarok állandóan a topicban, szerintem az Eb jó lesz, már várom. biggrin.gif

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jun 14 2016, 07:09
Létrehozva: #3665

bentlakásos

Szalai végre olyan teljesítményt nyújtott ami megsüvegelendő. Már gólja előtt azon gondolkoztam hogy végre az elvárásom felett teljesít, küzd akar hajt, erre még a helyzetét is kihasználja. Nagyszerű. De a a többiek előtt is le a kalappal. Nálam is Kleinheisler a meccs legjobbja, nagyon nagy munkát csinált a középpáylán. A válogatottat így küzdeni harcolni még nem láttam. ezt a futás mennyiséget és küzdést viszont szeritem nem lehet végig bírni de hát ha Izland ellen bebiztosítanák a tovább jutást akkor Portugália ellen fújhatnának egyet.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 15 2016, 09:52
Létrehozva: #3666

nevenincs user

IDÉZET(Pali @ Jun 14 2016, 08:09) *
Szalai végre olyan teljesítményt nyújtott ami megsüvegelendő. Már gólja előtt azon gondolkoztam hogy végre az elvárásom felett teljesít, küzd akar hajt, erre még a helyzetét is kihasználja. Nagyszerű. De a a többiek előtt is le a kalappal. Nálam is Kleinheisler a meccs legjobbja, nagyon nagy munkát csinált a középpáylán. A válogatottat így küzdeni harcolni még nem láttam. ezt a futás mennyiséget és küzdést viszont szeritem nem lehet végig bírni de hát ha Izland ellen bebiztosítanák a tovább jutást akkor Portugália ellen fújhatnának egyet.

Az egyik legnagyobb futballélményem volt, minden túlzás nélkül(sajnos csak otthonról, a TV-t bámulva). Ilyen jól még nem nagyon láttam játszani a válogatottat.

Pár statisztika a meccsről:
Kapuralövések: 13-15
Kaput eltaláló lövések: 3-8
Labdabirtoklás 48%-52%
Passzok: 427-442
Sikeres passzok: 263-291
Passzpontosság: 62%-66%
Megtett távolság: 106,3 km-110,1 km
Szabálytalanságok: 10-16

Minden mutatóban az osztrákok fölé tudtunk nőni, persze ebbe a kiállítás is benne van, de addig sem éreztem őket jobbnak, hiába próbálta elhitetni a világgal Alaba.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jun 15 2016, 10:17
Létrehozva: #3667

bentlakásos

IDÉZET(Gooner @ Jun 15 2016, 10:52) *
Az egyik legnagyobb futballélményem volt, minden túlzás nélkül(sajnos csak otthonról, a TV-t bámulva). Ilyen jól még nem nagyon láttam játszani a válogatottat.

Pár statisztika a meccsről:
Kapuralövések: 13-15
Kaput eltaláló lövések: 3-8
Labdabirtoklás 48%-52%
Passzok: 427-442
Sikeres passzok: 263-291
Passzpontosság: 62%-66%
Megtett távolság: 106,3 km-110,1 km
Szabálytalanságok: 10-16

Minden mutatóban az osztrákok fölé tudtunk nőni, persze ebbe a kiállítás is benne van, de addig sem éreztem őket jobbnak, hiába próbálta elhitetni a világgal Alaba.

A kiállítás nagyon kellett. Nagyon rohamoztak a gól után. Az első öt perc volt még gyalázatos, akkor azt hittem hogy kitömnek minket de aztán a védőink meg a középpályánk elkezdett gurigázni és stabilizálódott a helyzet. A letámadásoktól tartottam de nagyon jól kiháromszögelték az osztrákokat és nagyon szépen kihozták a labdát a földön. Egy az egy elleni csatákat nyertek, cseleztek. Hát ehhez nem vagyunk hozzá szokva, ilyet még nem láttunk magyar válogatottól.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jun 26 2016, 02:12
Létrehozva: #3668

bentlakásos

Remélem a belgák nem vernek bucira minket, kár lenne így befejezni. 1-2 gólos különbséggel nem lenne szégyen kikapni. Kb ezt is várom 2-0 vagy 3-1 a belgáknak. A tovább jutás a csoda kategória lenne, nem sok esélyt látok rá.

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 27 2016, 07:16
Létrehozva: #3669

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Szerintem nem kell szégyenkezni. Ha nem egy egyeneskieséses fázis lett volna, szerintem 2-0 és nincsen a végén a késbe rohanás.
70 percig meccsben voltunk Európa top3-as csapata ellen egy tétmérkőzésen. Sajnos amikor 10-ből 10 poszton jobb az ellen, akkor nincsenek csodák. Innentől viszont hajrá belgák erről az ágról!

Másik dolog meg, tök jó volt látni, ahogy az egész nemzet örül valaminek, akár kint, akár itthon. Azt viszont sajnálom, h a következő eb-k nem nemzeti rendezvények lesznek. Zseniális volt átélni, ahogy Franciaországban minden a fociról szólt. Ahogy koncentráltan zsúfolódnak a szurkolók, és találkozol lengyel, spanyol, török, svéd, izlandi, ukrán vagy francia szurkolókkal. Ez az élmény sajnos 4 év múlva szerintem teljesen oda lesz. Nem lehet majd 200km-re a te csapatod meccsétől Nizzában egy irgalmatlan nagy dugóba kerülni, ahogy a fél város le van zárva a vonuló szurkolók előtt. Persze anyáztam, amikor 2 óra alatt 500m-t tettünk meg a városban, amikor egész Nizza egy egybefüggő dudaszóvá változott, de közben folyamatosan futottál bele átszellemült szurkolókba és érezted, itt nem egy egyszerű délutáni dél-francia dugóról van szó. Én ezt a hangulatot sajnálom. Habár mindegy is, ki kell jutni a vb-re. biggrin.gif

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 27 2016, 01:22
Létrehozva: #3670

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(dawyd728 @ Jun 27 2016, 08:16) *
Szerintem nem kell szégyenkezni. Ha nem egy egyeneskieséses fázis lett volna, szerintem 2-0 és nincsen a végén a késbe rohanás.
70 percig meccsben voltunk Európa top3-as csapata ellen egy tétmérkőzésen. Sajnos amikor 10-ből 10 poszton jobb az ellen, akkor nincsenek csodák. Innentől viszont hajrá belgák erről az ágról!

Másik dolog meg, tök jó volt látni, ahogy az egész nemzet örül valaminek, akár kint, akár itthon. Azt viszont sajnálom, h a következő eb-k nem nemzeti rendezvények lesznek. Zseniális volt átélni, ahogy Franciaországban minden a fociról szólt. Ahogy koncentráltan zsúfolódnak a szurkolók, és találkozol lengyel, spanyol, török, svéd, izlandi, ukrán vagy francia szurkolókkal. Ez az élmény sajnos 4 év múlva szerintem teljesen oda lesz. Nem lehet majd 200km-re a te csapatod meccsétől Nizzában egy irgalmatlan nagy dugóba kerülni, ahogy a fél város le van zárva a vonuló szurkolók előtt. Persze anyáztam, amikor 2 óra alatt 500m-t tettünk meg a városban, amikor egész Nizza egy egybefüggő dudaszóvá változott, de közben folyamatosan futottál bele átszellemült szurkolókba és érezted, itt nem egy egyszerű délutáni dél-francia dugóról van szó. Én ezt a hangulatot sajnálom. Habár mindegy is, ki kell jutni a vb-re. biggrin.gif

Szerintem sem. Egyszerűen örülni kell a sikernek, mert szerintem ez az egész, amit a csoportmeccseken is letettek az asztalra, az igenis hatalmas siker. Persze nem vagyunk egy elit csapat, lassan ki is öregszik a fél válogatott, de ilyen szívvel-lélekkel küzdő játékosokat látni az reményt ad a folytatáshoz, ami még ennél is sikeresebb lehet a jövőben. Én nem néztem mindig őket, sőt, úgy a magyar focit se nagyon, de ami elindult Dárdaival az Storckkal is folytatódhat. Végre egy épkézláb edző! Sok sikert kívánok nekik a továbbiakhoz! smile.gif

+Quote Post

184 Oldal V  « < 182 183 184
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 17th - 17:43