IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

16 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ.hu chat
Minősítés 4 V
Mochok85
hozzászólás Jun 28 2009, 10:00
Létrehozva: #21

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 09:49) *
Nyilván láttál már nőt a piros lámpánál a kocsiban telefonálva,jegyzetelve,egyik kezében szemceruzával,rúzzsal zsonglőrködve sminkelve és a hátsó ülésen levő gyereket cumisüvegből itatva félig hátrafordulva,miközben egy szempillantással sem marad le a lámpaváltásról. wink.gif smile.gif

Éppen erről beszélek, de a telefont fordítva fogja, a tollat nem "kapcsolta be", a szemét és a száját olyan "'Kiss" együttesesre festi be, a gyerek csak pislog nagyokat hogy anya miért a mobiltöltővel akarja jól lakatni, a kocsit meg az R jelzésű sebességbe vágja be amikor zöldre vált a lámpa! tongue.gif laugh.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 28 2009, 10:09
Létrehozva: #22

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 28 2009, 11:00) *
Éppen erről beszélek, de a telefont fordítva fogja, a tollat nem "kapcsolta be", a szemét és a száját olyan "'Kiss" együttesesre festi be, a gyerek csak pislog nagyokat hogy anya miért a mobiltöltővel akarja jól lakatni, a kocsit meg az R jelzésű sebességbe vágja be amikor zöldre vált a lámpa! tongue.gif laugh.gif

Igen,ilyen is van.Nemrégiben én is láttam egy -ráadásul ismerős-nőt az óvodai igen meredek utcában padlógázzal beletolatni az óvodabuszba olyan erővel,hogy a busznak azonnal elfolyt a hűtővize-magzatvize nem lévén.Majd kiszállt és elsőáldozósan ártatlan mosollyal közölte,hogy azt hitte,D-be rakta,nem R-be. rolleyes.gif
Egyébiránt töredelmesen bevallom,hogy egyszer,mindössze egyszer,immár 11 éve én is annyi mindent csináltam egyszerre az autóban a meredek úton való kitolatás közben,hogy bemutattam a két hetes autóm a jobb kapuszárnynak.Intenzíven kocsi-érzékeny lévén persze eltört a mécses.Mit a mécses?Még a csillár és az atomreaktor is eltört. wink.gif smile.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 28 2009, 10:18
Létrehozva: #23

McLaren fan

IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 10:09) *
Igen,ilyen is van.Nemrégiben én is láttam egy -ráadásul ismerős-nőt az óvodai igen meredek utcában padlógázzal beletolatni az óvodabuszba olyan erővel,hogy a busznak azonnal elfolyt a hűtővize-magzatvize nem lévén.Majd kiszállt és elsőáldozósan ártatlan mosollyal közölte,hogy azt hitte,D-be rakta,nem R-be. rolleyes.gif
Egyébiránt töredelmesen bevallom,hogy egyszer,mindössze egyszer,immár 11 éve én is annyi mindent csináltam egyszerre az autóban a meredek úton való kitolatás közben,hogy bemutattam a két hetes autóm a jobb kapuszárnynak.Intenzíven kocsi-érzékeny lévén persze eltört a mécses.Mit a mécses?Még a csillár és az atomreaktor is eltört. wink.gif smile.gif

laugh.gif Nagyon király a szókincsed! biggrin.gif
Én még mindig azt szeretném látni ahogy bejelented, hogy megírtad első blog-od és ha akarjuk olvassuk el! Bevezetjük azokat a 30 órás napokat! smile.gif

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Jun 28 2009, 10:25

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 28 2009, 10:27
Létrehozva: #24

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 11:09) *

"Egyszer, mindössze egyszer" Hogy ezt hányszor hallottam már! cool.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 28 2009, 10:29
Létrehozva: #25

McLaren fan

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 28 2009, 10:27) *

laugh.gif
No comment erre. tongue.gif

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 29 2009, 06:27
Létrehozva: #26

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 28 2009, 11:27) *

tongue.gif Pedig!Azóta mindössze egy gumit nyírtam ketté,hogy a defekt-tűrő gumiabroncs is csak annyit mondott,hogy "sssszia",hangos sziszegéssel és elszállt.Utálom is a nyári hiperérzékeny,roppant peres,túl széles,túl lapos garnitúrát,ami csak ránéz egy élesebb járdaszegélyre,egy lépcsőfokra és máris önként feladja a munkaviszonyát. smile.gif
Csúnyán előítéletes vagy a nőkkel szemben,persze azért nem minden alap nélkül,de nem szép dolog általánosítani.Talán kizárólag csak a focistákat illetőleg. rolleyes.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 07:06
Létrehozva: #27

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 07:27) *
tongue.gif Pedig!Azóta mindössze egy gumit nyírtam ketté,hogy a defekt-tűrő gumiabroncs is csak annyit mondott,hogy "sssszia",hangos sziszegéssel és elszállt.Utálom is a nyári hiperérzékeny,roppant peres,túl széles,túl lapos garnitúrát,ami csak ránéz egy élesebb járdaszegélyre,egy lépcsőfokra és máris önként feladja a munkaviszonyát. smile.gif
Csúnyán előítéletes vagy a nőkkel szemben,persze azért nem minden alap nélkül,de nem szép dolog általánosítani.Talán kizárólag csak a focistákat illetőleg. rolleyes.gif

Látod, ha már egy csontváz előkerült... smile.gif

X5-re peres gumi, most erre mit mondjak? Elismerem, ez nem a nők privilégiuma, inkább a hagyományos traktorosoké.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 09:46
Létrehozva: #28

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 08:06) *
ez nem a nők privilégiuma, inkább a hagyományos traktorosoké.

Ez lehet, hogy egy kicsit félreérthető...
tongue.gifsmile.gif

A mondat jelentése, hogy a "peres gumiválasztást terepjáróra" döntés felelősségét leoktrojáltam a válladról.

Így egyértelmű, ugye? Ugye? unsure.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 29 2009, 02:05
Létrehozva: #29

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 10:46) *
A mondat jelentése, hogy a "peres gumiválasztást terepjáróra" döntés felelősségét leoktrojáltam a válladról.

Így egyértelmű, ugye? Ugye? unsure.gif

Ugye. tongue.gif Egyébként roppant dögösen fest velük a kicsike,de olyannyira kiszélesíti,hogy úgy néz ki,mintha terpeszben állna az autó. smile.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 02:37
Létrehozva: #30

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 03:05) *
Ugye. tongue.gif Egyébként roppant dögösen fest velük a kicsike,de olyannyira kiszélesíti,hogy úgy néz ki,mintha terpeszben állna az autó. smile.gif

Legalább betapad a kanyarban? (ha már padkára nem lehet hajtani a terepjárójával) smile.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 29 2009, 03:05
Létrehozva: #31

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 03:37) *
Legalább betapad a kanyarban? (ha már padkára nem lehet hajtani a terepjárójával) smile.gif

Meg kell nyugtassalak tongue.gif :kanyarban az úttartása,úttapadása egyenesen kiváló és kedvenc barátnőm mai tájékoztatása szerint nem csupán vizuális élményt nyújt,hanem akusztikait is,mivel már az utca végéről tisztán hallható,ha jövök,amiből tisztán kitűnik,hogy milyen jó viszonyban vagyunk a gázpedál és én. wink.gif smile.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 03:27
Létrehozva: #32

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 04:05) *
Meg kell nyugtassalak tongue.gif :kanyarban az úttartása,úttapadása egyenesen kiváló és kedvenc barátnőm mai tájékoztatása szerint nem csupán vizuális élményt nyújt,hanem akusztikait is,mivel már az utca végéről tisztán hallható,ha jövök,amiből tisztán kitűnik,hogy milyen jó viszonyban vagyunk a gázpedál és én. wink.gif smile.gif

Úttapadás!!! biggrin.gif Aranyos, ilyet csak egy NŐ írhat! smile.gif Ilyen szó nincs is.

(egyébként teljesen értelmes)

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 29 2009, 04:46
Létrehozva: #33

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 04:27) *
Úttapadás!!! biggrin.gif Aranyos, ilyet csak egy NŐ írhat! smile.gif Ilyen szó nincs is.

(egyébként teljesen értelmes)

Még nem említettem volna,hogy Kazinczy személyesen nekem adta át a stafétabotot nyelvújítás terén..?? rolleyes.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 05:40
Létrehozva: #34

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 05:46) *
Még nem említettem volna,hogy Kazinczy személyesen nekem adta át a stafétabotot nyelvújítás terén..?? rolleyes.gif

Ugye nem személyesen? tongue.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 29 2009, 06:50
Létrehozva: #35

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 06:40) *
Ugye nem személyesen? tongue.gif

Szemlesütve bevallom,hogy 211 múltam,de egészségesen élek,La Prairie-t használok és jó a sebészem. tongue.gif rolleyes.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 29 2009, 07:16
Létrehozva: #36

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 07:50) *
Szemlesütve bevallom,hogy 211 múltam,de egészségesen élek,La Prairie-t használok és jó a sebészem. tongue.gif rolleyes.gif

Akkor jöhetnek az új személyes fotók: tartod Yehudi Menuhin vonóját, tollba mondasz gróf Apponyi Albertnek, és pezsgőt iszol Kun Béla műbőr kalapjából. biggrin.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 30 2009, 04:23
Létrehozva: #37

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 08:16) *
Akkor jöhetnek az új személyes fotók: tartod Yehudi Menuhin vonóját, tollba mondasz gróf Apponyi Albertnek, és pezsgőt iszol Kun Béla műbőr kalapjából. biggrin.gif

Drága Laudám,tartozom egy vallomással:szaporán tovaröppenő alig több,mint 200 évem során kerültem a fajsúlyosabb művész,értelmiségi-pláne kommunista-emberek társaságát és inkább a sekélyes,már-már frivol világban sütkéreztem.Kora gyermekkoromtól részletes naplót vezetek és időről időre ennek publikálásával,nagyközönség előtti megszellőztetésével fenyegetve,ergo zsarolással keresem kenyerem.(Vigyázz,hiszen Te is benne vagy... tongue.gif )
A többség természetesen aggódón fizet,így őket sem a múltból,sem a jelenből nem lenne tisztességes felfednem,ám a csúnyán meglakolt zsugoriakat mindenféle-egyébként sem létező-morális gátlás nélkül eléd tárhatom.Máris megtekintheted az elsőt... rolleyes.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jun 30 2009, 05:59
Létrehozva: #38

Guests

IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 05:23) *
Drága Laudám,tartozom egy vallomással:szaporán tovaröppenő alig több,mint 200 évem során kerültem a fajsúlyosabb művész,értelmiségi-pláne kommunista-emberek társaságát és inkább a sekélyes,már-már frivol világban sütkéreztem.Kora gyermekkoromtól részletes naplót vezetek és időről időre ennek publikálásával,nagyközönség előtti megszellőztetésével fenyegetve,ergo zsarolással keresem kenyerem.(Vigyázz,hiszen Te is benne vagy... tongue.gif )
A többség természetesen aggódón fizet,így őket sem a múltból,sem a jelenből nem lenne tisztességes felfednem,ám a csúnyán meglakolt zsugoriakat mindenféle-egyébként sem létező-morális gátlás nélkül eléd tárhatom.Máris megtekintheted az elsőt... rolleyes.gif

Most Jacko a meno wink.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Jun 30 2009, 06:07
Létrehozva: #39

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Clyde @ Jun 30 2009, 06:59) *
Most Jacko a meno wink.gif

Vele nem tiszteletlenkednék(egyelőre),hiszen egyrészt elmúlt és meggyászolt tinédzserkoromat idézi,másrészt az elmúlt hét hatására még mindig a fülemben van az Earth song,a Liberian girl vagy a Heal the world.Márpedig aki ilyen dalokat adott a világnak,azt illően meggyászoljuk. wink.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jun 30 2009, 06:58
Létrehozva: #40

Guests

IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 07:07) *
Vele nem tiszteletlenkednék(egyelőre),hiszen egyrészt elmúlt és meggyászolt tinédzserkoromat idézi,másrészt az elmúlt hét hatására még mindig a fülemben van az Earth song,a Liberian girl vagy a Heal the world.Márpedig aki ilyen dalokat adott a világnak,azt illően meggyászoljuk. wink.gif

Nalam a Bad, es a Thriller meriti ki az ertekelheto munkassagat. MEg amit Slashsel nyomott.
A tobbi nekem nyalas, sorry.

+Quote Post

16 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 17th - 02:46