IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

15 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kedvenc állataink, Kedvenc állataink
Ecet
hozzászólás Nov 17 2007, 12:39
Létrehozva: #21

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 2-July 07
Azonosító: 27

IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:23) *
Nem az enyem. sad.gif
De kene! smile.gif

Én úgy tudom nem lehet leszelídíteni teljesen. Ahogy a vadászgörényt és a mosómedvét sem... dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 17 2007, 12:40
Létrehozva: #22

Guests

IDÉZET(Ecet @ Nov 17 2007, 01:39) *
Én úgy tudom nem lehet leszelídíteni teljesen. Ahogy a vadászgörényt és a mosómedvét sem... dry.gif

És ez gyakorlatban mit jelent?
Vissza kell engedni egy ido mulva a termeszetbe, vagy jol megharap?

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Nov 17 2007, 12:40

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Nov 17 2007, 12:42
Létrehozva: #23

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:40) *
És ez gyakorlatban mit jelent?
Vissza kell engedni egy ido mulva a termeszetbe, vagy jol megharap?

Ha nem figyelsz rá megharap és az első leendő alkalommal megpattan. Nem lehet póráz (hám) nélkül egy pillanatra sem elengedni.

+Quote Post
Sway
hozzászólás Nov 17 2007, 12:46
Létrehozva: #24

Drivers, start your engines!

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 3-July 07
Azonosító: 35

IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:22) *
Akartam is mar kerdezni... Juannnal mi tortent?

Szegény két hónapja már a hörimenyországban rágcsálja a magokat és gyümiket sad.gif sad.gif

Végelgyengülésben halt meg, majdnem 3 évesen (ami szép életkor, ha figyelembe vesszük, hogy a törpehörik átlag 2 évet élnek)

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 17 2007, 01:06
Létrehozva: #25

Guests

IDÉZET(Sway @ Nov 17 2007, 01:46) *
Szegény két hónapja már a hörimenyországban rágcsálja a magokat és gyümiket sad.gif sad.gif

Végelgyengülésben halt meg, majdnem 3 évesen (ami szép életkor, ha figyelembe vesszük, hogy a törpehörik átlag 2 évet élnek)

RIP.

Utódja van már? (Bruno? biggrin.gif)

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 18 2007, 12:12
Létrehozva: #26

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(Ecet @ Nov 17 2007, 12:42) *
Ha nem figyelsz rá megharap és az első leendő alkalommal megpattan. Nem lehet póráz (hám) nélkül egy pillanatra sem elengedni.

Nem is baj. A szabadságvaló neki. Utálom amikor azt olvasom valahol, hogy kutyákat úgy idomítanak, hogy rókákat tépetnek velük szét.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Nov 18 2007, 12:24
Létrehozva: #27

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 18 2007, 12:12) *
Nem is baj. A szabadságvaló neki. Utálom amikor azt olvasom valahol, hogy kutyákat úgy idomítanak, hogy rókákat tépetnek velük szét.

A jagd terriereket már kölyökkoruk óta rókákra eddzetik. Szabályosan bekaparja magát a róka odujába...és ott öli meg a ravaszdit.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Sway
hozzászólás Nov 18 2007, 12:51
Létrehozva: #28

IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 01:06) *
RIP.

Utódja van már? (Bruno? biggrin.gif)

Még nincs. Néhány éve volt két kis japán törpeegerem párban, de nem sikerült a szaporításuk, mert az anyuka szó szerint széttépte a kicsinyeit sad.gif
Ennek ellenére ismét egérkét szeretnék, imádom a kis drágákat smile.gif Az pedig már régen bebizonyosodott, hogy a macsekot cefetül nem érdekli, anno rájuk sem hederített laugh.gif

--------------------

+Quote Post
anita
hozzászólás Nov 19 2007, 10:19
Létrehozva: #29

újonc
*

Regisztrált: 22-October 07
Azonosító: 233

IDÉZET(Sway @ Nov 18 2007, 12:51) *
Még nincs. Néhány éve volt két kis japán törpeegerem párban, de nem sikerült a szaporításuk, mert az anyuka szó szerint széttépte a kicsinyeit sad.gif
Ennek ellenére ismét egérkét szeretnék, imádom a kis drágákat smile.gif Az pedig már régen bebizonyosodott, hogy a macsekot cefetül nem érdekli, anno rájuk sem hederített laugh.gif

Olvasom,hogy Te perfekt vagy rágcsáló témában. Nekem is volt egy hörcsögöm régen,de egy éves kora körül bedobta a törölközőt sad.gif Aztán a barátnőmmel közösen neveltünk másik kettőt,de azok is csak pár hónapig bírták sad.gif És haláluk előtt pár nappal piros lett a kis kukijuk unsure.gif blink.gif
Szerinted?
Én kangörcsre tippeltem laugh.gif (A kutyámnak is az lett a veszte sad.gif )

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 19 2007, 11:44
Létrehozva: #30

Guests

IDÉZET(anita @ Nov 19 2007, 11:19) *
Olvasom,hogy Te perfekt vagy rágcsáló témában. Nekem is volt egy hörcsögöm régen,de egy éves kora körül bedobta a törölközőt sad.gif Aztán a barátnőmmel közösen neveltünk másik kettőt,de azok is csak pár hónapig bírták sad.gif És haláluk előtt pár nappal piros lett a kis kukijuk unsure.gif blink.gif
Szerinted?

Nem kell meztelenul flangalni a lakasban biggrin.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Nov 19 2007, 01:32
Létrehozva: #31

Civakodó

Egyszer láttam, hogy az anyahörcsög megette a saját kölykeit. Azóta utálom a rágcsálókat.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Sway
hozzászólás Nov 19 2007, 06:13
Létrehozva: #32

IDÉZET(anita @ Nov 19 2007, 10:19) *
Szerinted?

Hát szakértő nem vagyok, de gondos gazdiként már rég utánanéztem ilyesmiknek.
Az álatalad felvázolt probléma jelenthet bőrfertőzést, viszketéssel járó belsőszervi betegséget, az alom helytelen tisztításából adódó fertőzést, allergiát, vagy egyszerűen unalmat, amit vakarózással próbálnak elütni ezáltal képesek sebet ejteni önmagukon, ami a bacik táptalajává válhat.
Ne keverd a kutyákat a rágcsálókkal, náluk aligha fordulhat elő kangörcs...A pirosodás oka szerintem a fentebb leírtakban található, de ha ismét lesz egy hörid és ilyen tüneteket észlelsz rajta a biztonság kedvéért vidd dokihoz.

--------------------

+Quote Post
Ecet
hozzászólás Nov 19 2007, 07:27
Létrehozva: #33

törzsvendég

IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 01:32) *
Egyszer láttam, hogy az anyahörcsög megette a saját kölykeit. Azóta utálom a rágcsálókat.

Kutya is hajlamos rá, hogy megegye a kölykeit.

+Quote Post
anita
hozzászólás Nov 19 2007, 08:53
Létrehozva: #34

újonc
*

IDÉZET(Sway @ Nov 19 2007, 06:13) *
Hát szakértő nem vagyok, de gondos gazdiként már rég utánanéztem ilyesmiknek.
Az álatalad felvázolt probléma jelenthet bőrfertőzést, viszketéssel járó belsőszervi betegséget, az alom helytelen tisztításából adódó fertőzést, allergiát, vagy egyszerűen unalmat, amit vakarózással próbálnak elütni ezáltal képesek sebet ejteni önmagukon, ami a bacik táptalajává válhat.
Ne keverd a kutyákat a rágcsálókkal, náluk aligha fordulhat elő kangörcs...A pirosodás oka szerintem a fentebb leírtakban található, de ha ismét lesz egy hörid és ilyen tüneteket észlelsz rajta a biztonság kedvéért vidd dokihoz.

Elvittem dokihoz,kapott is szurit és mégis kimúlt sad.gif
Pedig el volt kényeztetve,mint minden más jószágom. A kutyának viszont tényleg a kangörcs okozta a végzetét, felakasztotta magát sad.gif sad.gif Szegééény!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Nov 19 2007, 10:01
Létrehozva: #35

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Clyde @ Nov 19 2007, 11:44) *
Nem kell meztelenul flangalni a lakasban biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Nov 19 2007, 10:27
Létrehozva: #36

Civakodó

IDÉZET(Ecet @ Nov 19 2007, 07:27) *
Kutya is hajlamos rá, hogy megegye a kölykeit.

Ahhoz még nem volt szerencsém, szerencsére. Biztos vmi vitaminhiány lehet.

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Nov 19 2007, 10:28
Létrehozva: #37

Civakodó

IDÉZET
A kutyának viszont tényleg a kangörcs okozta a végzetét, felakasztotta magát sad.gif sad.gif Szegééény!

Igazán megkönyörülhettél volna rajta. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
anita
hozzászólás Nov 19 2007, 11:08
Létrehozva: #38

újonc
*

IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 10:28) *

Nem vagyok én Kelemen Annácska!!! tongue.gif Nincsenek perverzióim. Asszem. Remélem. rolleyes.gif blink.gif

De ez tanulság lehet minden férfi számára!!! biggrin.gif Csak nem tudom,hogyan hirdessem az ilyen veszélyeket... huh.gif cool.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Nov 19 2007, 11:14
Létrehozva: #39

Guests

IDÉZET(anita @ Nov 20 2007, 12:08) *
Nem vagyok én Kelemen Annácska!!! tongue.gif Nincsenek perverzióim. Asszem. Remélem. rolleyes.gif blink.gif

De ez tanulság lehet minden férfi számára!!! biggrin.gif Csak nem tudom,hogyan hirdessem az ilyen veszélyeket... huh.gif cool.gif

Te vagy a megmentonk! rolleyes.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Nov 20 2007, 06:55
Létrehozva: #40

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 10:28) *

A legkisebb is számít... tongue.gif laugh.gif wink.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post

15 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 29th - 09:56