IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

81 Oldal V  « < 79 80 81  
Reply to this topicStart new topic
Sport, Asztalitenisztől a zsákbafutásig! :)
Minősítés 4 V
stoke
hozzászólás Apr 25 2015, 09:47
Létrehozva: #1601

Howzzat?!

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Megvan!!! Jövőre "A" csoport! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-
Go to the top of the page

+Quote Post
stoke
hozzászólás May 7 2015, 12:41
Létrehozva: #1602

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Jégkorong VB-t nézi valaki?

Nem volt semmi tegnap, ahogy Kanada felállt a padlóról, pontosabban jégről (0-3-ról 5-4). Kár, hogy nekem pont a svédek a kedvenceim. sad.gif biggrin.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 7 2015, 01:22
Létrehozva: #1603

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

37 év után American Pharoah az első ló, aki egy évben megnyerte a Kentucky Derby-t, a Preakness Stakes-t és a Belmont Stakes-t(ma hajnalban). Összesen 12 ló volt erre képes a történelem során.
Hihetetlen látni/hallani, ahogy 100e ember egy lónak szurkol. smile.gif

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 7 2015, 08:54
Létrehozva: #1604

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(dawyd728 @ Jun 7 2015, 02:22) *
37 év után American Pharoah az első ló, aki egy évben megnyerte a Kentucky Derby-t, a Preakness Stakes-t és a Belmont Stakes-t(ma hajnalban). Összesen 12 ló volt erre képes a történelem során.
Hihetetlen látni/hallani, ahogy 100e ember egy lónak szurkol. smile.gif

Pariah meg Pharaoh kifejezésről hallottam de Pharoah-ról még nem. biggrin.gif Te mit nem követsz? tongue.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 7 2015, 09:28
Létrehozva: #1605

bentlakásos

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 7 2015, 09:54) *
Pariah meg Pharaoh kifejezésről hallottam de Pharoah-ról még nem. biggrin.gif Te mit nem követsz? tongue.gif

Követek olyat, aki követi a lóversenyeket. tongue.gif
Amúgy Overdose óta kicsit jobban érdekel az egész.

Amúgy a mai napról még Stan Wawrinka érdemel említést, aki egy jól, helyenként kiválóan játszó Djokovics ellen tudott győzni egy történelmi meccsen. Salakon ennyi nyerőt és nem akármilyen nyerőket ütni, én még nem láttam. Legalább volt 10-15 olyan megnyert pontja, amikor csak kapkodtam a fejemhez.
Nem nézek mostanában annyi tenisz, mint régebben, de ez a mai ott van az általam látott top3 meccs között. A maival Stan, ha holnap visszavonulna, már akkor is a tenisztörténelem megkerülhetetlen része lenne.

--------------------

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jun 7 2015, 09:49
Létrehozva: #1606

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(dawyd728 @ Jun 7 2015, 10:28) *
Követek olyat, aki követi a lóversenyeket. tongue.gif
Amúgy Overdose óta kicsit jobban érdekel az egész.

Amúgy a mai napról még Stan Wawrinka érdemel említést, aki egy jól, helyenként kiválóan játszó Djokovics ellen tudott győzni egy történelmi meccsen. Salakon ennyi nyerőt és nem akármilyen nyerőket ütni, én még nem láttam. Legalább volt 10-15 olyan megnyert pontja, amikor csak kapkodtam a fejemhez.
Nem nézek mostanában annyi tenisz, mint régebben, de ez a mai ott van az általam látott top3 meccs között. A maival Stan, ha holnap visszavonulna, már akkor is a tenisztörténelem megkerülhetetlen része lenne.

Megelőztél, most akartam írni Stanimalról. Fantasztikusat teljesített, igazi esélytelen underdogként. A RG történetének egyik, és 25 év óta abszolút a legidősebb győztese. Mindkét eddigi GS döntőjét megnyerte, ráadásul mindkettőben egy-egy másik világelsőt legyőzve, ráadásul különböző borításokon.

Félelmetesen játszott, a mai tenisze ellen senkinek sem lett volna esélye és a második szettől kezdve gyakorlatilag dominálta a döntő előtt sorozatban 28 meccset nyerő, év eleje óta a teniszvilágot demoralizálóan uraló Djokovicsot. Ahogy írtad, ez ma sporttörténelmi tett volt a részéről és számomra is az egyik legnagyobb meccs volt, amit láttam az elmúlt időben. Ez a fickó ahogy idősödik, úgy lesz egyre nagyobb bajnok. Hol vannak már azok az idők, amikor Federer árnyékában élve fanyar humorral azt mondta egyszer, "én vagyok az a svájci, amelyik ki szokott kapni".

Csodálatos támadó, látványos teniszt játszik és meggyőződésem, hogy a tenisz legszebb és leghatékonyabb fonákja az övé. Egyrészt egykezes fonákja van, ami szinte kihalófélben van a játékban, másrészt az a parittyaszerű mozdulat és erő, amivel szó szerint nyílegyenesen meglövi a sarkokat és a vonalakat. Egészen elképesztő ez az ütése, még a laikusokat is le szokta nyűgözni a mozdulat elegáns hatékonysága. Itt egy videó a mai nap legszebb ütéséről tőle, ez pedig egy amolyan megunhatatlan best of a karrierje legszebb fonákjairól.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 29 2015, 08:08
Létrehozva: #1607

bentlakásos

Szerencsére észhez tértek az illetékesek és Sochi után csak Rio-t kell valahogy kibekkelni.
Eurosporton lesz 2018-tól 2024-ig minden olimpia.
smile.gif

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 29 2015, 09:12
Létrehozva: #1608

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(dawyd728 @ Jun 29 2015, 09:08) *

remélem legalább annyi reklámmal teletűzdelve, mint a 24 órás, de lehetőleg még többel! rolleyes.gif

én nem feltétlen örülök ennek, otthon úgy rémlik nincs eurosport, bár ki tudja, addigra már lehet, hogy lesz, meg az is, hogy addigra már nem az lesz az otthon.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 30 2015, 07:19
Létrehozva: #1609

bentlakásos

IDÉZET(Zava @ Jun 29 2015, 10:12) *
remélem legalább annyi reklámmal teletűzdelve, mint a 24 órás, de lehetőleg még többel! rolleyes.gif

én nem feltétlen örülök ennek, otthon úgy rémlik nincs eurosport, bár ki tudja, addigra már lehet, hogy lesz, meg az is, hogy addigra már nem az lesz az otthon.

Az Euro tovább fogja értékesíteni a jogokat, ők csak az elsődleges közvetítési jogot vették meg, szóval a királyin vagy bármelyik másik TV-n, aki áldoz rá, ott lehet majd magyar érdekeltségű eseményeket követni.
Ők az olimpiát 0-24-ben nyomják majd, min. két csatornán, de a Discovery elvileg indít még egy Olimpic Channel csatornát is, szóval lehet akár 3 lesz az a kettő addigra.

Emellett nem lesz olyan, h a világ legjobban várt számairól csak pár perces összefoglalót nyomjanak le, MTVA says hi, mert nincs benne magyar, akkor arra biztos nem kíváncsi senki. Ezenkívül mindenféle archív jogokat is megvettek, szóval a felvezetés is minőségi lesz, és nem olyan fapados, mint a tavaly februári téli olimpia. Ezenkívül valószínű, bővítik a Player szolgáltatásukat, és minden élő helyszínről lesz élőkép, és te magad fogsz tudni vándorolni, h éppen melyiket akarod nézni, nyilván vagy csak angolul, vagy a 2012ig megszokott eurovision-ös kommentár nélküli verzióban.

Szerintem sokkal jobb lesz ez, mint a jelenlegi rendszer, ahol országonként 1-2 csatornának adták el a jogokat, viszont ez együtt jár azzal, amelyik ország csatornája nem akart az olimpiából, ott fullra elérhetetlenné váltak az események. Semmilyen hivatalos netes stream('12-ig volt az eurovision-ös megoldás), még kommentár nélküli se maradt elérhető. A geokódolásnak hála, a külföldi adók netes streamjeit se lehetett nézni.

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 30 2015, 07:42
Létrehozva: #1610

bentlakásos

A kazanyi magyar úszócsapat tagjai és programjuk:

nők:
Burián Katalin (200 méter hát)
Hosszú Katinka (200 és 400 méter vegyes, 100 és 200 méter gyors, 100 és 200 méter hát, 200 méter pillangó)
Jakabos Zsuzsanna (50 méter gyors, 200 méter vegyes, 400 méter vegyes)
Kapás Boglárka (400 méter gyors, 800 méter gyors, 1500 méter gyors)
Szilágyi Lilána (50 méter pillangó, 100 méter pillangó, 200 méter pillangó)
Sztankovics Anna (50 méter mell, 100 méter mell, 200 méter mell)
Verrasztó Evelyn (200 méter gyors, 100 méter pillangó)

férfiak:
Balog Gábor (50 méter hát, 100 méter hát, 200 méter hát)
Bernek Péter (200 méter gyors, 400 méter gyors, 800 méter gyors, 1500 méter gyors, 200 méter hát)
Cseh László (50 méter pillangó, 100 méter pillangó, 200 méter pillangó, 200 méter vegyes)
Grátz Benjámin (400 méter vegyes)
Gyurta Dániel (100 méter mell, 200 méter mell)
Gyurta Gergely (800 méter gyors, 1500 méter gyors)
Horváth Dávid (50 méter mell)
Takács Krisztián (50 méter gyors, 100 méter gyors)
Verrasztó Dávid (400 méter vegyes)

Két(három) nagy hiányzónk van, Kenderesi Tamás, Kozma Dominik és Biczó Bence. Előbbi esete fájóbb, mert betegsége(mononukleózis) már a nevezési határidő után derült ki, így nem lehetett helyette Biczó Bencét(világranglista 14.) nevezni. Amúgy Tamás második volt az idei világranglistán, de majd az olimpián.
Dominik kiesése hetekkel ezelőtt biztos volt. Őt vállműtét akadályozta meg a szerepléstől, de nála is a legfontosabb, az olimpia.

Vasárnaptól meg szurkolni! cool.gif

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 31 2015, 12:37
Létrehozva: #1611

bentlakásos

2006 óta egyedül Londonban volt európai olimpia.
Peking 2008
Vancouver 2010
London 2012
Sochi 2014
Rio 2016
PyeongChang 2018
Tokyo 2020
Peking 2022 (ma derült ki)
??? 2024

Nem az a gond, h 16 éves periódusban 1(2)db európai olimpia volt/lesz, sokkal inkább kezd kicsit(nagyon) sok lenni a távol-keletből. Én bírom az éjszakázást, de hiszem, h Európában sokan vannak így ezzel. Majdnem 20 év telik el, h ne vagy csak alig érzi meg vki, milyen is egy olimpia, mekkora dicsőség 1-1 sportolónak etcetc. Réges-régen élt még az a nézet, h 1-1 kontinens azért nem kaphat pár éven belül olimpiát, mert úgy a jó, ha változatosan területi alapon szét vannak szórva a világban. A mai felfogástól hányingerem van. Blattert támadják jobbról balról, teljesen jogosan, holott az ő mutyijai meg se közelítik a NOB-ét.

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jan 5 2016, 01:37
Létrehozva: #1612

bentlakásos

Pár napja egy hosszú hszem veszett oda, az olimpia kapcsán, aztán már újra írni nem volt kedvem, de szerencsére ma kijött egy indexes cikk, ami kb 99%-ban lefedi, amit akartam mondani.
Sorvad a hazai sport, de Rióban még dobhat egyet
kvalifikációs helyzet

Az én tippem 120 fős lesz az olimpiai csapat és 12 érmet szereznek, kb egyenletes leosztásban.

Nem tudom Forza emlékszel-e a '12-es olimpia alatti/utáni kisebb vitánkra?
Ugye az akkori eredményességünkre én azt mondtam, h egy kifutott eredmény, ahol többségében jó végén voltunk a századoknak, és sok felülteljesítő volt. Ellentétben a Pekingi olimpiával, ahol sokan alulteljesítettek magukhoz képest.

Akkor azt mondtam, és ezt tartom most is, h a magyar sport/olimpiai sport folyamatos lejtmenetben van. Nem azért, mert az élsport ne kapna kellő támogatást, egyszerűen a hátország sorvadt el a legtöbb sportágnál. Az a hátország, ami alsó tagozatos gyerekeket egészen a felnőtt csapatig juttatná. Hiába szór bele a mostani kormány "rengeteg" pénzt (elnézünk nyugatra egyáltalán nem sok ez) az élsportba, ha egyre kevesebb tehetség jut el addig, h élsportoló lehessen. Amellett, h az a pénz amit beletesz, azt is elég érdekesen teszi. (direkt nem akarok itt pol-topicot)

Nekem amúgy az okozza a legnagyobb problémát, h a csapatsportjaink sorvadnak. Többször is mondtam, a csapatsportokat én mindig is többre taksáltam. Ezért sosem értettem egyet azzal, amikor egy vízilabda aranyérmes sportoló jóval kevesebb anyagi elismerést kap, mint egy egyéni.
Egyszerűen a csapatsportoknak közösség összetartó ereje van. Csapatsportokat lehet akkor is űzni, ha vkiből nem lesz profi sportoló, haverokkal barátokkal kikapcsolódásképpen, vagy akár 50-60 évesen is, addig a legtöbb egyéni sport(persze vannak kivételek) csak arról szól, ki tudja legtovább kitolni a fájdalomtűrő képességét. Persze tudom nem mind erről szól, viszont ott van aztán az is, h a legtöbb egyéni sportot a profi pályafutás végeztével az ember szinte örökre abbahagyja. Egyszerűen fizikailag nem engedi az emberi test, h 40 évesen vki lemenjen és csak a hecc kedvéből csináljon egy pl. gyűrű gyakorlatot, most mondtam vmit, de kb szerintem érthető.

Nekem az is megfelelne, ha csapatsportokra és 3-4 egyéni sportra kezdene el koncentrálni az ország és ha számszerűen kevés eredményt is hoznának az olimpiákról, de meg lenne a feltételrendszer ahhoz, h aktívan sportoljon az ország. Persze tudom ez nem csettintésre megy, ahogy az elsorvadás is évtizedek alatt tette meg jótékony hatását. Nem vagyok naív, tudom, ha hirtelen és azonnal töménytelen mennyiségű pénzt kezdenének önteni az átlagemberek sportoltatására attól nem lennénk sokkal előrébb. Ehhez hosszú évek munkája kell, viszont remélem amikor az én gyerekem(aki még gondolat se) lesz 10 éves, akkor ezen a mai hszen jót fogok mosolyogni és nem azért mert más országban kell erre rátaláljon. smile.gif

EDIT:
Na még két cikk Sárközy Tamás sportjogász tollából:
1. rész
2. rész

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Jan 5 2016, 03:37

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Mar 14 2016, 06:20
Létrehozva: #1613

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(dawyd728 @ Jan 5 2016, 01:37) *
Pár napja egy hosszú hszem veszett oda, az olimpia kapcsán, aztán már újra írni nem volt kedvem, de szerencsére ma kijött egy indexes cikk, ami kb 99%-ban lefedi, amit akartam mondani.
Sorvad a hazai sport, de Rióban még dobhat egyet
kvalifikációs helyzet

Az én tippem 120 fős lesz az olimpiai csapat és 12 érmet szereznek, kb egyenletes leosztásban.

Nem tudom Forza emlékszel-e a '12-es olimpia alatti/utáni kisebb vitánkra?
Ugye az akkori eredményességünkre én azt mondtam, h egy kifutott eredmény, ahol többségében jó végén voltunk a századoknak, és sok felülteljesítő volt. Ellentétben a Pekingi olimpiával, ahol sokan alulteljesítettek magukhoz képest.

Akkor azt mondtam, és ezt tartom most is, h a magyar sport/olimpiai sport folyamatos lejtmenetben van. Nem azért, mert az élsport ne kapna kellő támogatást, egyszerűen a hátország sorvadt el a legtöbb sportágnál. Az a hátország, ami alsó tagozatos gyerekeket egészen a felnőtt csapatig juttatná. Hiába szór bele a mostani kormány "rengeteg" pénzt (elnézünk nyugatra egyáltalán nem sok ez) az élsportba, ha egyre kevesebb tehetség jut el addig, h élsportoló lehessen. Amellett, h az a pénz amit beletesz, azt is elég érdekesen teszi. (direkt nem akarok itt pol-topicot)

Ha a múltat vesszük alapul, akkor a pekingi olimpia volt a kisiklás, és nem a londoni volt a kifutott eredmény. Ha a jelen helyzetet veszem alapul, akkor meg a pekingi a realitás. Ami azért nem tragédia egyébként, mert ahhoz képest, hogy egy 10 milliós kis ország vagyunk, éppenséggel még az is óriási eredmény.

A személyes véleményem az, hogy ez a riói olimpia most nem lesz a legcsúcsabb magyar szempontból, valahol Peking és London közé várom eredményesség tekintetében. Katinka hoz 2 aranyat szvsz, Cseh Lacit majd meglátjuk, mire futja Tőle, de azért Phelps esélyesebb. Mindenesetre úszásból és kajak-kenuból összehozhatunk 4-5 aranyat. Hogy a többi sportágban mire jutunk, na az nagy kérdés. Vízilabdában most nem mi vagyunk a legnagyobb favoritok, csodálkoznék, ha ezt a sajtot most bárki kiénekelné a szerbek szájából. Azért egy érem mindenképp benne van. A női vízilabdások szintén éremesélyesek, az arany sem elképzelhetetlen, de nagyon nehéz az odáig vezető út. Birkózás, párbajtőr stb. - ezekről nem sokat tudok, de sok-sok szerencse is kell a végső sikerhez, meglátjuk.

A hátország meg a sport elsorvadása kérdésben én azért optimistábban látom a jelen helyzetet és a jövőt is. Vannak sportágak, ahol most a múltunkhoz képest nem megfelelően szerepeltünk, pl. kézilabda, viszont több sportágban elindultunk felfelé, ahol eddig meg nem nagyon voltunk tényezők, gondolok itt pl. a téli sportokra - Miklós Edit, jégkorong-válogatott, Shaolin-testvérek. Hogy a kézilabdában pl. mi az oka a csúfos leszereplésnek, nem tudom. Szerintem van egy jó férfi és egy jó női válogatottunk, itt inkább edzői bakikat, rossz taktikákat sejtek a háttérben. Szerintem összességében vannak pozitív jelek a csapatsportok terén, bizonyos sportágakban szerintem kifejezetten szélesedett a hátország főként azáltal, hogy vidéki bázisok jöttek létre - pl. kézilabda: Veszprém, Szeged, Győr; kosárlabda: Sopron, Pécs, Szolnok, Paks; foci: Debrecen, Székesfehérvár; vízilabda: Eger, Szolnok, Szeged. Így hirtelen ezek jutottak eszembe, de az amolyan trendféleségnek látszik, hogy az élet egyéb területein tapasztalható budapesti vízfejűség a sportban nincs jelen olyan mértékben, ami azért fontos, mert ugye cca. 7 millió ember van, aki csak úgy tud csapatsportot űzni vagy a gyerekét edzésekre járatni, ha ennek megvannak a megfelelő vidéki bázisai is.

Nem azt mondom, hogy a dolgok jól mennek minden téren, de nem akkora a baj összességében, hogy most majd aztán jönnek az "eredménytelen" olimpiák. Azért amíg a 3 aranyérem számít eredménytelenségnek, addig olyan nagy baj nincs. Indiának összesen van 9 aranya. Persze tudom, hogy sok szempontból ez a hasonlat értelmetlen, de én úgy gondolom, hogy a nagy pekingi leszereplés se volt tulajdonképpen leszereplés, abszolút vállalható és reális lenne, ha minden olimpián 1-2-3 aranyat nyernénk "csak". Olyan országok, akik sokkal profibban és bőkezűbben kezelik a sport kérdését, mint mi, sokszor csak a hátunkat nézik az éremtáblázaton. Hogy ennek mi az oka, nem tudom, de talán épp az, hogy nem olyan könnyű egyről a kettőre jutni, vagyis nálunk az élsport egy igazi nagy kitörési lehetőség, miközben mondjuk Németországban postásként is tudsz annyit keresni, ami elég a jóléthez. Na meg nálunk egy ezüstérmet elintéznek egy legyintéssel, míg mondjuk Amerikában egy olimpiai ezüst annyit jelent, hogy életed végéig lógathatod a tököd, előadásokra hívnak stb. Nálunk igazán "befutni", sztárrá válni csak arannyal lehet, ez megint csak egy nagyon nagy ösztönző. Biztos nem csak ez az ok, de tény, hogy a mindenkori magyar olimpiai küldöttségben mindig benne van, hogy az elvártat túlteljesítik.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Mar 14 2016, 06:31
Létrehozva: #1614

bentlakásos

Köszi, h válaszoltál. Jó érzés, h nem csak a pusztába kiabálok. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Mar 14 2016, 10:12
Létrehozva: #1615

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(dawyd728 @ Mar 14 2016, 06:31) *
Köszi, h válaszoltál. Jó érzés, h nem csak a pusztába kiabálok. biggrin.gif

Nincs mit. biggrin.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jul 19 2016, 09:29
Létrehozva: #1616

bentlakásos

158 magyar induló

Bevallom az úszásban kb 8-10 versenyzőt nem láttam előre. Illetve az atlétikában leginkább a gyaloglók és marathoni futók ilyen nagy számú kijutása lepett meg igazán.
Plusz ugye télen a női vízilabdának semmi esélyt nem adtam. Ha ezt nézzük kB meg is van az a 30 fő, amivel több magyar lesz kint, mint vártam.

Számolgattam.
Legrosszabb esetben lesz 12 érmünk. Ez alatt akkor leszünk, ha vmi óriási pechsorozat üt be.
Legjobb esetben pedig 20 érem. Több fizikailag nincs a csapatban. Persze, ha vki vilagranglista 58. megtáltosodik, akkor lehet több, de ennek vajh mi kevés esélye.
Összességében 16 érmet remélek. Remélem 6 arannyal. smile.gif

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Jul 19 2016, 09:31

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 7 2016, 01:17
Létrehozva: #1617

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(dawyd728 @ Jul 19 2016, 10:29) *
158 magyar induló

Bevallom az úszásban kb 8-10 versenyzőt nem láttam előre. Illetve az atlétikában leginkább a gyaloglók és marathoni futók ilyen nagy számú kijutása lepett meg igazán.
Plusz ugye télen a női vízilabdának semmi esélyt nem adtam. Ha ezt nézzük kB meg is van az a 30 fő, amivel több magyar lesz kint, mint vártam.

Számolgattam.
Legrosszabb esetben lesz 12 érmünk. Ez alatt akkor leszünk, ha vmi óriási pechsorozat üt be.
Legjobb esetben pedig 20 érem. Több fizikailag nincs a csapatban. Persze, ha vki vilagranglista 58. megtáltosodik, akkor lehet több, de ennek vajh mi kevés esélye.
Összességében 16 érmet remélek. Remélem 6 arannyal. smile.gif

Kettő már megvan. Jól kezdődik az olimpia. smile.gif

+Quote Post

81 Oldal V  « < 79 80 81
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 22nd - 18:08