IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

64 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Tv-sorozatok, mit szoktál nézni ?
Tarzaan
hozzászólás Mar 5 2008, 09:18
Létrehozva: #41

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(Tarzaan @ Mar 5 2008, 09:08) *
Az USA-ban most ért véget a The Sarah Connor Cronichles című Terminator-hoz kapcsolódó sorozat első évadja. Csak 9 epizód, de mivel jó volt a nézettség, gondolom folytatják. Mindenkinek, akinek tetszik a témakör tudom ajánlani - nagy nemzetközi torrentoldalakról leszedhető - mert bár az első 3 rész elég gáz volt, de a sorozat ezután érezhetően elkezdett javulni, a mostani két részt (az utolsó kettő) pedig kifejezetten jól megcsinálták. Magyarfelirat természetesen elérhető az összes részhez.

Fent van a youtube-on az utsó két rész, ha valaki nem akarná leszedni jó minőségben (csak nekik ajánlom):

Terminator The Sarah Connor Chronicles 1x08 S01E08

Part A
http://www.youtube.com/watch?v=TFHRNHV7oyw

Part B
http://www.youtube.com/watch?v=FtstCQ6b-nw

Part C
http://www.youtube.com/watch?v=0JLL8tQ_jHU

Part D
http://www.youtube.com/watch?v=6F5KNFy_QFA

Part E
http://www.youtube.com/watch?v=EGy5x7VHiVk

Terminator The Sarah Connor Chronicles 1x09 S01E09

Part A
http://www.youtube.com/watch?v=cxH9IqgNaGE

Part B
http://www.youtube.com/watch?v=phIP3RpTOCI

Part C
http://www.youtube.com/watch?v=Mf35V3pqmAk

Part D
http://www.youtube.com/watch?v=QjCHdnruxbA

Part E
http://www.youtube.com/watch?v=tyRuQaeKaQY

A többieknek pedig:

KÓD
http://www.eztv.it/index.php

Itt a keresésnél értelemszerűen ki kell választani a Terminator: The Sarah Connor Chronicles-t.

A 350-es változatok is elég jók, amelyik epizódnál van Repack, ott értelemszerűen azt ajánlom.

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: Mar 5 2008, 09:23

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Mar 6 2008, 10:31
Létrehozva: #42

Guests

Megcsodaltam tegnap az (i)GAZSAG ARA cimu remekmuvet a tv2-n. Eleve nem ertem, hogy miert 12-es karika 22:00 utan, lehet hogyha csak vizualisan is levetkozik valaki, akkor kell csak 16-os, 18-as karika? Jakupcsek meglepoen jol vezette az amugy szinvonaltalan musort, a kozonseg kotelezo tapsolasa inkabb idegesito volt, szerencsesebb lett volna szerintem ugy megcsinalni, hogy csaladtagok, Jakupcsek, jatekos lehet csak a studioban. (Olcsobb is, es ha jol emlekszem a "Leggyengebb lancszem"-nel sem volt kozonseg.) A kerdesek persze legkesobb a 6-7. kerdestol fogva szexistak. A poligrafot tudtommal meg kis felkeszulessel at lehet verni. A folyamat meg ahogy bekerulhettel: 2 kikerdezos tortura (itt kell esznel lenni, milyen melyen mit allitassz magadrol! - probalnak ugye a bizalmadba ferkozni a szerkesztok) jon a szemelyre szolo 100 kerdeses poligrafteszt - amit felkeszulten mar ugye manipulalhatsz - es vegul a musorban ebbol 21 kerdest tesznek fel, amikre "eloben" valaszolnod kell, tehat emlekezz ra mit valaszoltal es vallald.
Aranylag egyszeruen lehet igy 1-2-10 milliot nyerni, bar kivancsi leszek 20 millios kerdesert mit rangatnak ki az emberbol... Megalazobb kerdesekre szamitottam mellesleg.

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Mar 6 2008, 10:31

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Mar 6 2008, 11:07
Létrehozva: #43

Guests

Nyilvános kivégzés, szemérmes tanárnővel

Gruppen a gitárosokkal

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Mar 6 2008, 11:45

+Quote Post
befana
hozzászólás Mar 6 2008, 11:32
Létrehozva: #44

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Clyde @ Mar 6 2008, 10:31) *
Megcsodaltam tegnap az (i)GAZSAG ARA cimu remekmuvet a tv2-n. Eleve nem ertem, hogy miert 12-es karika 22:00 utan, lehet hogyha csak vizualisan is levetkozik valaki, akkor kell csak 16-os, 18-as karika? Jakupcsek meglepoen jol vezette az amugy szinvonaltalan musort, a kozonseg kotelezo tapsolasa inkabb idegesito volt, szerencsesebb lett volna szerintem ugy megcsinalni, hogy csaladtagok, Jakupcsek, jatekos lehet csak a studioban. (Olcsobb is, es ha jol emlekszem a "Leggyengebb lancszem"-nel sem volt kozonseg.) A kerdesek persze legkesobb a 6-7. kerdestol fogva szexistak. A poligrafot tudtommal meg kis felkeszulessel at lehet verni. A folyamat meg ahogy bekerulhettel: 2 kikerdezos tortura (itt kell esznel lenni, milyen melyen mit allitassz magadrol! - probalnak ugye a bizalmadba ferkozni a szerkesztok) jon a szemelyre szolo 100 kerdeses poligrafteszt - amit felkeszulten mar ugye manipulalhatsz - es vegul a musorban ebbol 21 kerdest tesznek fel, amikre "eloben" valaszolnod kell, tehat emlekezz ra mit valaszoltal es vallald.
Aranylag egyszeruen lehet igy 1-2-10 milliot nyerni, bar kivancsi leszek 20 millios kerdesert mit rangatnak ki az emberbol... Megalazobb kerdesekre szamitottam mellesleg.

Engem inkább az háborított fel,hogy miért kell ilyen arcátlan módon ötleteket adni a férjemnek ezzel a hazugságvizsgálóval...?!?Eddig kis mélyen szembe nézés,pislogás után készséggel elhitte,hogy "ez a cipő már nagyon régi...,tényleg,észre sem vettem,hogy a snowboard edző jóképű...stb.,stb...",most pedig felkapta a fejét erre az új lehetőségre,úgyhogy most mehetek Sharon Stone-hoz órákat venni á la Elemi ösztön hazugságvizsgáló-becsapásból...Irgum-burgum! wink.gif

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Mar 6 2008, 12:50
Létrehozva: #45

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Clyde @ Mar 6 2008, 11:07) *

Nem láttam, de ezekután nem is fogom!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Mar 11 2008, 05:12
Létrehozva: #46

Guests

Jobb helyre most nem tudtam epp tenni:

Kérlek NE dugd meg a lányom

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Mar 11 2008, 05:13

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 11 2008, 09:36
Létrehozva: #47

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Clyde @ Mar 11 2008, 05:12) *
Jobb helyre most nem tudtam epp tenni:

Kérlek NE dugd meg a lányom

Ahogy elnézem a kiscsajt ezen már rég túl vannak.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 8 2008, 05:51
Létrehozva: #48

Ferrarisan Schumacheres Blogos

Regisztrált: 24-October 07
Azonosító: 253

Jellemző, hogy a nézhető műsorokat bedobják egy akármilyen show blink.gif mögé.
Showder Klub
Aki szereti a humort, annak ajánlom. Egész jó volt. smile.gif

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 8 2008, 07:34
Létrehozva: #49

Guests

IDÉZET(Boszi27 @ Apr 8 2008, 06:51) *
Jellemző, hogy a nézhető műsorokat bedobják egy akármilyen show blink.gif mögé.
Showder Klub
Aki szereti a humort, annak ajánlom. Egész jó volt. smile.gif

Egyetertek... En mar lattam a sracokat eloben is, a Dumaszinhazban.

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 12 2008, 10:25
Létrehozva: #50

Majdnem off, de mégsem, mert televízió: Adják már a Figo wub.gif reklámot. rolleyes.gif smile.gif

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 12 2008, 10:27
Létrehozva: #51

IDÉZET(Clyde @ Apr 8 2008, 08:34) *
Egyetertek... En mar lattam a sracokat eloben is, a Dumaszinhazban.

smile.gif Most olvastam, hogy elkezdenek majd ők is foglalkozni még többet? a magyar "sztárokkal". Inkább maradjanak meg az élethelyzeteknél, politika és hasonlók. smile.gif

--------------------

Taku!

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 13 2008, 07:12
Létrehozva: #52

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Boszi27 @ Apr 12 2008, 11:25) *
Majdnem off, de mégsem, mert televízió: Adják már a Figo wub.gif reklámot. rolleyes.gif smile.gif

Az RTL-en már adják.Bérletem van a TV elé. smile.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 13 2008, 08:24
Létrehozva: #53

Guests

IDÉZET(befana @ Apr 13 2008, 08:12) *
Az RTL-en már adják.Bérletem van a TV elé. smile.gif

Es a jovo heten jon Keanu Reeves is, szinten asvanyvizreklamban szerepelni. biggrin.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 13 2008, 09:15
Létrehozva: #54

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Clyde @ Apr 13 2008, 09:24) *
Es a jovo heten jon Keanu Reeves is, szinten asvanyvizreklamban szerepelni. biggrin.gif

Jó,szólok a meleg ismerőseimnek. wink.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 13 2008, 01:13
Létrehozva: #55

Civakodó

IDÉZET(befana @ Apr 13 2008, 09:15) *
Jó,szólok a meleg ismerőseimnek. wink.gif

Keanu nem buzi! biggrin.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 13 2008, 01:56
Létrehozva: #56

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(tifosi @ Apr 13 2008, 02:13) *

Hát,nem is túl maszkulin.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Apr 13 2008, 04:53
Létrehozva: #57

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(tifosi @ Apr 13 2008, 02:13) *

Pedig pár éve hozzáment David Geffenhez...

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 13 2008, 07:50
Létrehozva: #58

Civakodó

IDÉZET(Tarzaan @ Apr 13 2008, 04:53) *

Az jó régi hír már.....nem sokkal később kiderűlt, hogy kamu, sosem találkoztak, nemhogy leányk...feréfikérés legyen belőle.
Ráaádsul akkoriban is volt nője, aki aztűán öngyilkos lett. Vágom a témát, húgom nagy Kenus. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 13 2008, 10:18
Létrehozva: #59

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Apr 13 2008, 05:53) *

Most akkor Trintity meg Neo megsem jarnak?! sad.gif
Ne abranditsatok ki. biggrin.gif

Elore felek, ha a Traubisoda-t teszemazt Johnny Deeppel akarnak reklamozni, a nejem eltunne par napra... biggrin.gif

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Apr 13 2008, 10:18

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 14 2008, 05:32
Létrehozva: #60

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Clyde @ Apr 13 2008, 11:18) *
Most akkor Trintity meg Neo megsem jarnak?! sad.gif
Ne abranditsatok ki. biggrin.gif

Elore felek, ha a Traubisoda-t teszemazt Johnny Deeppel akarnak reklamozni, a nejem eltunne par napra... biggrin.gif

Vele tartanék! smile.gif De Ti,elárvult férjek addig szervezhetnétek Johnny Depp-klubot! smile.gif

+Quote Post

64 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 29th - 09:51