IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

43 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
2014-es labdarúgó-világbajnokság
Ki nyeri a 2014-es Mundialt?
Ki nyeri a 2014-es Mundialt?
Brazília [ 5 ] ** [20.83%]
Argentína [ 4 ] ** [16.67%]
Németország [ 7 ] ** [29.17%]
Spanyolország [ 0 ] ** [0.00%]
Belgium [ 0 ] ** [0.00%]
Olaszország [ 0 ] ** [0.00%]
Anglia [ 2 ] ** [8.33%]
Franciaország [ 2 ] ** [8.33%]
Uruguay [ 0 ] ** [0.00%]
Portugália [ 0 ] ** [0.00%]
Hollandia [ 1 ] ** [4.17%]
Kolumbia [ 0 ] ** [0.00%]
Chile [ 2 ] ** [8.33%]
Ororszország [ 0 ] ** [0.00%]
a felsoroltakon kívül más [ 1 ] ** [4.17%]
Ki lesz a torna gólkirálya?
Messi [ 5 ] ** [20.83%]
Neymar [ 5 ] ** [20.83%]
Agüero [ 1 ] ** [4.17%]
Higuain [ 0 ] ** [0.00%]
Müller [ 4 ] ** [16.67%]
Fred [ 0 ] ** [0.00%]
Cristiano Ronaldo [ 2 ] ** [8.33%]
Diego Costa [ 1 ] ** [4.17%]
Suarez [ 0 ] ** [0.00%]
Klose [ 1 ] ** [4.17%]
Cavani [ 0 ] ** [0.00%]
Van Persie [ 0 ] ** [0.00%]
Lukaku [ 1 ] ** [4.17%]
Balotelli [ 1 ] ** [4.17%]
a felsoroltakon kívül más [ 3 ] ** [12.50%]
Összes szavazat: 24
A vendégek nem szavazhatnak 
vingaal
hozzászólás Jun 12 2014, 10:46
Létrehozva: #21

McLarenben bizakodó

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

Syd mindjárt mea culpázom neked! biggrin.gif Mekkora BRUTÁLIS bírói tévedés volt az a tizenegyes?!!! biggrin.gif biggrin.gif

Többet vártam a braziloktól, az olyan szezon eleji formának tűnik tőlük. Ettől függetlenül az a rengeteg szurkoló óriási erőt adhat nekik. smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jun 12 2014, 10:59
Létrehozva: #22

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

Egyáltalán nem értek a focihoz, csak az eb- meg a vb-meccsekbe szoktam belenézni. Kincstári jelleggel Hollandiának és Angliának drukkolok biggrin.gif

Milyen esélyeik vannak?

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jun 12 2014, 10:59
Létrehozva: #23

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Nem gondoltam volna, hogy brazil öngóllal fog kezdődni a VB. biggrin.gif
A kamu 11-esért viszont kár, bár jobbak voltak a brazilok, azért sajnálom a horvátokat. Az első félidő nem volt rossz, a 2. már annál inkább.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 12 2014, 11:00
Létrehozva: #24

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Többet vártam a braziloktól, de a horvátok nagyon erősek, jól és szervezetten játszottak. Ha ezt a formát tudják hozni Mexikó és Kamerun ellen akkor a második hely biztos nekik.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 12 2014, 11:02
Létrehozva: #25

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(A Professzor @ Jun 12 2014, 11:59) *
Egyáltalán nem értek a focihoz, csak az eb- meg a vb-meccsekbe szoktam belenézni. Kincstári jelleggel Hollandiának és Angliának drukkolok biggrin.gif

Milyen esélyeik vannak?

angliának jó esélye van a csoportkörből való búcsúzásra is, gondolom ezt akartad hallani. tongue.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 12 2014, 11:13
Létrehozva: #26

McLarenben bizakodó

Milyen esélyeik vannak?

Hollandok jók, bár most volt némi nézeteltérés két holland játékos között az edzésen(Robben meg Martins Indi).
Az angolok meg, ahogy Syd? is írta korábban, majd kiesnek tizenegyesekkel. Ugyanis
IDÉZET
Az angol válogatott a legrosszabb tizenegyespárbaj-mérleggel rendelkező csapat a világbajnokságok történetében.

ez a jóskönyvek szerint sem jó ómen. biggrin.gif Most külön pszichológust alkalmazhatnak ennek a rossz sorozatnak a megtöréséért. smile.gif

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 12 2014, 11:13
Létrehozva: #27

nevenincs user

Milyen esélyeik vannak?

Angoloknak jó keretük van, de szerintem a végső győzelemre nem esélyesek. Sok a jó tehetséges fiatal van a csapatban(Wilshere, Sturridge, Chamberlain, Sterling, Henderson, Shaw, Barkley) és vannak rutinos rókák(Rooney, Lampard, Gerrard). Ha Hodgson megtalálja köztük az összhangot sokáig mehetnek, de Hodgson egy senkiházi edző. A csoportjuk elég erős, Uruguay és Olaszország is ugyanakkora eséllyel pályázik a továbbjutásra, mint az angolok.

Hollandia is hasonló. Sok a fiatal, otthon játszó játékos, és van 1-2 tapasztaltabb sztár a csapatban. Csoportjukban Spanyolország kiemelkedik szerintem, Chile a fő ellenfelük a csoportban. A vb egészét tekintve nem tartom őket sem esélyesnek.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jun 12 2014, 11:32
Létrehozva: #28

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

Ez hatalmas

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jun 12 2014, 11:36
Létrehozva: #29

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

Amúgy a kamu tizenegyesig a horvátoké volt a második félidő, nem nagyon volt benne a levegőben egy brazil gól, aztán utána megváltozott a játék képe. Na mindegy az x igazságosabb lett volna.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 12 2014, 11:37
Létrehozva: #30

nevenincs user

„Ha ez tizenegyes volt, akkor nincs szükség többé a futballra. Játsszunk inkább kosárlabdát. Ez szégyen. Jobb, ha most rögtön feladjuk és hazamegyünk. A tiszteletről beszélek, amit Horvátország ma nem kapott meg" – nyilatkozott csalódottan Niko Kovac, a horvátok szövetségi kapitánya a lefújást követően.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 12 2014, 11:50
Létrehozva: #31

nevenincs user

IDÉZET(Chips @ Jun 12 2014, 09:58) *
Bár focit nem nézek, ez érdekes rolleyes.gif

Ez nem érdekes, hanem inkább baromság.

Kolumbia 59,5 milliót ér? LOL. James Rodriguezért a Monaco most fizetett ki 40 millió fontot, Adrian Ramosért meg a Dortmund 8-at. És akkor még nem is beszéltünk a Portos Jackson Martinezről, akit a Valencia akar megvenni kb 20 millióért. Emellett ott van a napolis Zuniga, a sevillás Bacca, az interes Guarin, a fiorentinás Cuadrado(és akkor ebből a keretből még kimaradt sérülés miatt a legértékesebb játékos, az 52 milliós Falcao).

Meg Chile 72? Csak Vidal és Sanchez ér ennyit...
A hitelesebb transfermarkt.de szerint a kolumbiai keret 167,38 millió fontot, a chilei pedig 122,58 millió font.

Vicc ez a lista.

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jun 12 2014, 11:55
Létrehozva: #32

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(Gooner @ Jun 13 2014, 12:50) *
Ez nem érdekes, hanem inkább baromság.

Kolumbia 59,5 milliót ér? LOL. James Rodriguezért a Monaco most fizetett ki 40 millió fontot, Adrian Ramosért meg a Dortmund 8-at. És akkor még nem is beszéltünk a Portos Jackson Martinezről, akit a Valencia akar megvenni kb 20 millióért. Emellett ott van a napolis Zuniga, a sevillás Bacca, az interes Guarin, a fiorentinás Cuadrado(és akkor ebből a keretből még kimaradt sérülés miatt a legértékesebb játékos, az 52 milliós Falcao).

Meg Chile 72? Csak Vidal és Sanchez ér ennyit...
A hitelesebb transfermarkt.de szerint a kolumbiai keret 167,38 millió fontot, a chilei pedig 122,58 millió font.

Vicc ez a lista.

Ez a kimutatás szerintem a csapatok kereteiben szereplő játékosok biztosításának a teljes összegét adja ("total insurable value"), nem a csapatok egyes játékosainak piaci összértékét.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 13 2014, 12:13
Létrehozva: #33

nevenincs user

IDÉZET(A Professzor @ Jun 13 2014, 12:55) *
Ez a kimutatás szerintem a csapatok kereteiben szereplő játékosok biztosításának a teljes összegét adja ("total insurable value"), nem a csapatok egyes játékosainak piaci összértékét.

Igazad van, nem figyeltem oda, de még így utánaolvasva is hülyeségnek tartom a listát. Olyan felfoghatatlan baromságok vannak benne, hogy az nem igaz. Például Kamerun egy szinten van Olaszországgal, USA 110 millió aztán 1 ismertebb játékosuk sincs, miközben Chile és Kolubmia több ismert játékossal alattuk van. A legjobb afrikai csapatnál(Elefántcsontpart), Ghána és Kamerun is előrébb van.

Cebr used players’ wages and endorsement incomes, alongside a collection of additional indicators, to construct an economic model which estimates players’ incomes until retirement. These projections formed the basis for assessing insurable values by player age, playing position and nationality.

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jun 13 2014, 10:19
Létrehozva: #34

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(vingaal @ Jun 12 2014, 11:46) *
Syd mindjárt mea culpázom neked! biggrin.gif Mekkora BRUTÁLIS bírói tévedés volt az a tizenegyes?!!! biggrin.gif biggrin.gif

Többet vártam a braziloktól, az olyan szezon eleji formának tűnik tőlük. Ettől függetlenül az a rengeteg szurkoló óriási erőt adhat nekik. smile.gif

kicsit sok a biggrin.gif szmálji ahhoz képest, hogy mi történt. a tizenegyesig egyenlő felek voltak a csapatok? kamu volt a tizenegyes? döntően befolyásolta a meccset? akkor nincs több kérdésem smile.gif.

amúgy nehogy azt higgyétek, hogy utálom a brazilokat, Ronaldinho hatalmas nagy kedvencem volt, az igazi Ronaldo meg az utolsó klasszikus 9-es, imádtam. én ezt a "toljuk a házigazdát (+ nagycsapatokat) mindenáron" stílust utálom. meg azt, hogy japán bírót küld a FIFA egy ilyen meccsre. oké, japánban legalább él egy halvány fogalom a fociról, de akármelyik európai bírónak több rutinja lenne. és valamelyik vb-n vanuatui (!4!négy!) bíró is volt, ha jól emlékszem. most őszintén, az ilyenek a Dzsunkakészítők-Rákhalászok meccsen kívül hol szerezhetnének komoly tapasztalatot? elküldi őket a gyökér FIFA a vb-re és Pilátusként mossák kezeiket, hogy "de hát minden kontinens játékvezetőinek lehetőséget kell adnunk, a hiba meg a futball része". persze, képmutató pöcsök.

edit: nem találtam meg, csak azt, hogy olimpiai focidöntőn volt vanuatui partjelző: http://www.origo.hu/sport/focivilag/200509302000.html .

A hozzászólást -Syd_Barrett- szerkesztette a következő időpontban: Jun 13 2014, 10:21

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jun 13 2014, 10:38
Létrehozva: #35

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Áron @ Jun 12 2014, 01:10) *
Ha a világklasszis szintből és a hibafaktorból indulunk ki, akkor a szerb csapatnak a 2010-es VB-n el kellett volna jutnia a negyeddöntőig.

volt olyan, amikor a szerbeket, illetve akkor Jugoszláviát nagyon sokan várták a négybe (aztán onnan ki tudja?), de az 1998-ban volt, amikor minket ugye 12-1-re picsáztak ki a pótselejtező két meccsén. félreértés ne essék: nem ezért várták őket annyira előre, hanem a Szavicsevics, Mijatovics, Milosevics (nem az!), Mihajlovics, Jugovics, Sztojkovics stb. csapat miatt. sőt, ha valami csoda folytán együtt indulhattak volna Horvátországgal (Boban, Proszinecski, Suker, stb.) akkor ki se lett volna értelme írni a vb-t, megkaphatták volna előre az aranyat biggrin.gif.

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 13 2014, 11:51
Létrehozva: #36

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jun 13 2014, 11:19) *
kicsit sok a biggrin.gif szmálji ahhoz képest, hogy mi történt. a tizenegyesig egyenlő felek voltak a csapatok? kamu volt a tizenegyes? döntően befolyásolta a meccset? akkor nincs több kérdésem smile.gif.

amúgy nehogy azt higgyétek, hogy utálom a brazilokat, Ronaldinho hatalmas nagy kedvencem volt, az igazi Ronaldo meg az utolsó klasszikus 9-es, imádtam. én ezt a "toljuk a házigazdát (+ nagycsapatokat) mindenáron" stílust utálom. meg azt, hogy japán bírót küld a FIFA egy ilyen meccsre. oké, japánban legalább él egy halvány fogalom a fociról, de akármelyik európai bírónak több rutinja lenne. és valamelyik vb-n vanuatui (!4!négy!) bíró is volt, ha jól emlékszem. most őszintén, az ilyenek a Dzsunkakészítők-Rákhalászok meccsen kívül hol szerezhetnének komoly tapasztalatot? elküldi őket a gyökér FIFA a vb-re és Pilátusként mossák kezeiket, hogy "de hát minden kontinens játékvezetőinek lehetőséget kell adnunk, a hiba meg a futball része". persze, képmutató pöcsök.

edit: nem találtam meg, csak azt, hogy olimpiai focidöntőn volt vanuatui partjelző: http://www.origo.hu/sport/focivilag/200509302000.html .

Nem vagyok az a sírós típus, én minden apróságnak tudok örülni. Fórumon ezt így tudom kifejezni -> biggrin.gif
Ne is kérdezd, mert azt írtam én is.
De ezt szerintem a másik oldalon is befújta volna a spori, annyira látszott rajta a hozzáértés. Ez viszont nem a brazilok hibája, hanem ahogy taglaltad te is a FIFA bűne, hogy ilyen bírókat küld ki. De ahogy kijött az egész nekem vicces volt! Bocs! biggrin.gif

Szerk.:
IDÉZET
Vedran Corluka azt is kifogásolta, hogy a japán bíró nem beszélt angolul, és senki nem értette, mit akar mondani a játékosoknak. „Ilyet még nem láttam, hogy egy játékvezető nem tud angolul... A 11-es pedig kétségbeejtő volt. Ettől változott meg a meccs. Gratulálok a braziloknak, de úgy gondolom, nem szolgáltak rá a győzelemre."

Ez viszont már egyáltalán nem vicces. sad.gif

A hozzászólást -vingaal- szerkesztette a következő időpontban: Jun 13 2014, 12:22

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Jun 13 2014, 06:59
Létrehozva: #37

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

Ez egy kifejezetten jó meccs volt. smile.gif Kameruniak azért elég sokat bénáztak.

Tartok tőle, hogy az esti meccs fele ennyire se lesz jó.

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jun 13 2014, 07:35
Létrehozva: #38

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Gooner @ Jun 13 2014, 12:37) *
„Ha ez tizenegyes volt, akkor nincs szükség többé a futballra. Játsszunk inkább kosárlabdát. Ez szégyen. Jobb, ha most rögtön feladjuk és hazamegyünk. A tiszteletről beszélek, amit Horvátország ma nem kapott meg" – nyilatkozott csalódottan Niko Kovac, a horvátok szövetségi kapitánya a lefújást követően.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jun 13 2014, 07:35
Létrehozva: #39

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Jun 13 2014, 08:34
Létrehozva: #40

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

2,5 meccs alatt 4 óriási bírói hiba. Jó lesz ez.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post

43 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 29th - 15:15