IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 10:09
Létrehozva: #41

Vörösparaszt

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 11:04) *
Igen, ez így volt! Szerintem több kategória is van a tehetség megmutatására(lehet, hogy még ennél több is):
Van,
1. aki poénból elmegy és kiderül, hogy tényleg lehet belőle valami,
2. aki énekelgetett és próba-szerencse alapon mutatja meg a tehetségét,
3. aki tudja, hogy jó abban, amit csinál és ezért keményen dolgozik, küzd is érte.
A cél mindenkinél ugyanaz, a siker, de a háttérben teljesen másképp dolgozzák fel a kudarcot is, értelem szerűen.Nem tudom, hogy érted-e, hogy mire gondolok? Nyilván nehezebb annak, akinek eltúlozva "ez az élete", mint aki próbaképpen "lesz, ami lesz alapon" megy el énekelni. Ez az X-faktor meg egy elég nagy lehetőség számukra, ami manapság kell a sikerhez nekik is.
Mikor megláttam, hogy a következő részben lesz ő is, nagyon megörültem, mert én is azok közé tartozom, akik tavaly is drukkoltak neki és nagyot csalódtak, amikor kiesett. Az igaz, hogy az első számmal elég magasra tette a lécet, és jött utána egy kis visszaesés, de véleményem szerint az élő adásban újra azon a magas szinten lett volna, mint korábban. Remélem bejut az élő showba és elkápráztat pár jó nótával. Mindenesetre én drukkolok neki. smile.gif

Kb. ezt tudnám én is leírni. Azért kemény és fárasztó egy ilyet végigcsinálni. Ez is egy verseny fejben, is ott kell enni, nem feltétlen elég a tudás.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!
Go to the top of the page

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 3 2011, 10:12
Létrehozva: #42

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 10:53) *
Nekem szimpatikus.

+1 smile.gif

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 3 2011, 10:15
Létrehozva: #43

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 10:50) *
Nagyon gáz az a csaj... volt 1 jó éneke, és ennyi.

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

A többieket kb meghallgattam.

Volt, akinek meg egy se és mégis ott lehetett, nem igaz?
Petra is jó volt.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 3 2011, 10:23
Létrehozva: #44

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 11:15) *
Volt, akinek meg egy se és mégis ott lehetett, nem igaz?
Petra is jó volt.

A csaj nekem egy rosszindulatú, akarnok hisztigép benyomását keltette. Az indexesek körében volt olyan tag, aki ezt személyesen is megerősítette. És simán kinézem a csajból.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 3 2011, 10:25
Létrehozva: #45

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Egyébként a tavalyi megában indult a Páll Tímea nevű csaj (fekete göndör hajú), már akkorsem győzött meg, most sem.

A csajok közül egyértelműen Petra. A magas hangjairól Ruzsa Magdi ugrott be rögtön. A mélyebb részeken viszont szebb a hangja, mint Magdié, így talán messzire juthat.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 10:27
Létrehozva: #46

Vörösparaszt

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:25) *
Egyébként a tavalyi megában indult a Páll Tímea nevű csaj (fekete göndör hajú), már akkorsem győzött meg, most sem.

A csajok közül egyértelműen Petra. A magas hangjairól Ruzsa Magdi ugrott be rögtön. A mélyebb részeken viszont szebb a hangja, mint Magdié, így talán messzire juthat.

Ebben most egyetértünk. Nekem is ő jutott eszembe róla. smile.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 3 2011, 10:39
Létrehozva: #47

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:23) *
A csaj nekem egy rosszindulatú, akarnok hisztigép benyomását keltette. Az indexesek körében volt olyan tag, aki ezt személyesen is megerősítette. És simán kinézem a csajból.

Nem ismerem személyesen, így ezt se cáfolni, se megerősíteni nem tudom. Nekem meg bejött, amit a színpadon mutatott. Az, hogy milyen ember a magánéletben az itt teljesen mindegy, hiszen nem egy-két olyan híres énekes is van, akinek baromi jó hangja van, de egy hulladék ember a magánéletben. Viszont az előbbi miatt híres és ezért is veszik a lemezét.
Messziről jött ember meg azt mond, amit akar. Lehet ki lett kosarazva és azért mondta azt, amit. biggrin.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Sep 4 2011, 07:21
Létrehozva: #48

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(forza @ Sep 3 2011, 10:42) *
Most minden rossz szándék nélkül, de amikor kiesett, előtte nyilatkozta, hogy ha most nem jut a döntőbe, ő abbahagyja örökre az éneklést. Nem telik el egy év, és megint indul. Amúgy tényleg jól énekel, ezzel semmi probléma, tehetséges, meg jó is, hogy végül mégse hagyta abba. Csak nem értem, mi szükség volt erre tavaly, hogy már előre, meggondolatlanul ezt így kijelentette.

Nem kell túlmagyarázni az egészet. Simán el tudom képzelni, hogy ilyen vérmérsékletű. Volt valami, amit nagyon akart, nem jött be, nagyon csalódott volt, ezért mondott ilyeneket. Nekünk kívülállóknak (főleg utólag) nagyon könnyű azt mondani, hogy kár ilyen-olyan meggondolatlan kijelentéseket tenni, de teljesen más az, amikor ott van valaki és vele történik mindez. Amikor ezt nyilatkozta, lehet, hogy tényleg így gondolta/érezte, aztán amikor sikerült lenyugodnia, átgondolta, hogy mégis csak kéne folytatni.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 4 2011, 07:43
Létrehozva: #49

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 11:25) *

Én csak úgy a műsor 1/3-át néztem, úgyhogy most csekkolgatok néhány versenyzőt, akiket felemlegettek. Ez a Petra valóban nagyon Rúzsa Magdi hangszínnel rendelkezik - nem lehet nem észrevenni - amely vonásnak szerintem több lesz majd az átka, mint a haszna a későbbiek során. Magdi artikuláltabban, kifinomultabban énekel a Petrához képest, akinek lesz még mit csiszolni a technikáján elérni a Rúzsa Magdi színvonalat.

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 4 2011, 10:05
Létrehozva: #50

-

Csoport: Members
Regisztrált: 17-August 11
Azonosító: 6,343

IDÉZET(Zoli @ Sep 4 2011, 08:21) *
Nem kell túlmagyarázni az egészet. Simán el tudom képzelni, hogy ilyen vérmérsékletű. Volt valami, amit nagyon akart, nem jött be, nagyon csalódott volt, ezért mondott ilyeneket. Nekünk kívülállóknak (főleg utólag) nagyon könnyű azt mondani, hogy kár ilyen-olyan meggondolatlan kijelentéseket tenni, de teljesen más az, amikor ott van valaki és vele történik mindez. Amikor ezt nyilatkozta, lehet, hogy tényleg így gondolta/érezte, aztán amikor sikerült lenyugodnia, átgondolta, hogy mégis csak kéne folytatni.

+1

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 4 2011, 10:08
Létrehozva: #51

-

Csoport: Members
Regisztrált: 17-August 11
Azonosító: 6,343

IDÉZET(hunnylander @ Sep 4 2011, 08:43) *
Én csak úgy a műsor 1/3-át néztem, úgyhogy most csekkolgatok néhány versenyzőt, akiket felemlegettek. Ez a Petra valóban nagyon Rúzsa Magdi hangszínnel rendelkezik - nem lehet nem észrevenni - amely vonásnak szerintem több lesz majd az átka, mint a haszna a későbbiek során. Magdi artikuláltabban, kifinomultabban énekel a Petrához képest, akinek lesz még mit csiszolni a technikáján elérni a Rúzsa Magdi színvonalat.

Pont ezért vannak a mentorok. Ezek még csiszolatlan gyémántok, akikbe ha sok munkát, időt fektetnek akkor belőlük valaki. Szerintem, ha eljut a döntőig, de legalábbis az élő show-ig, akkor már szerintem sokkal magasabb szinten fog énekelni, a kisebb-nagyobb hibákat is kijavítva. smile.gif

A hozzászólást -Massiás- szerkesztette a következő időpontban: Sep 4 2011, 10:08

+Quote Post
Réka
hozzászólás Sep 4 2011, 12:10
Létrehozva: #52

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 11:06) *
Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerk.:Mad World - Gary Jules

Adam Lambert egy homokos divat R&B énekes. A Néger ügyesen táncol és ügyesen mozog, de elcsépelt R&B műfaj tőlem nagyon távol áll. Tini lányok megőrülnek majd érte az biztos. De már tininek sem nagyon mondhatom magam.

Nem vagyok már tini lány sad.gif de nekem tetszett. Jó mozgása van, nem véletlenül tánciskola tulajdonos, a hangja még erősen fejlesztendő, de én szurkolok neki. smile.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Vaant
hozzászólás Sep 4 2011, 12:14
Létrehozva: #53

Tón vón jó.

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,446

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 11:06) *
Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerk.:Mad World - Gary Jules

Adam Lambert egy homokos divat R&B énekes. A Néger ügyesen táncol és ügyesen mozog, de elcsépelt R&B műfaj tőlem nagyon távol áll. Tini lányok megőrülnek majd érte az biztos. De már tininek sem nagyon mondhatom magam.

Az az igazság, hogy még Gary Julesnak "sem". Persze csak ha így nézzük.
Tears for Fears - Mad World

A hozzászólást -Vaant- szerkesztette a következő időpontban: Sep 4 2011, 12:16

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 4 2011, 01:22
Létrehozva: #54

Vörösparaszt

IDÉZET(Réka @ Sep 4 2011, 01:10) *
Nem vagyok már tini lány sad.gif de nekem tetszett. Jó mozgása van, nem véletlenül tánciskola tulajdonos, a hangja még erősen fejlesztendő, de én szurkolok neki. smile.gif

Réka az, hogy valaki(lány) 2x évesen bizonyos helyzetekben tinilányként viselkedik azengem egyáltalán nem zavar. Csak a megfelelő helyzet nem mind1 tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Réka
hozzászólás Sep 4 2011, 01:31
Létrehozva: #55

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 10:50) *
Nagyon gáz az a csaj... volt 1 jó éneke, és ennyi.

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

A többieket kb meghallgattam.

Barna Gergelynek hívják... smile.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 4 2011, 01:34
Létrehozva: #56

Vörösparaszt

IDÉZET(Réka @ Sep 4 2011, 02:31) *
Barna Gergelynek hívják... smile.gif

buzi Barna rolleyes.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 4 2011, 02:16
Létrehozva: #57

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

Elindult a selejtező és már az első adás után így megosztja a közvéleményt,ami a TV2 gyors visszavonulását támasztja alá,akik elnapolták a Megasztárt,hiába volt telis tele a Vörösmarty tér az önjelölt jelentkezőikkel,de ez a pincurka piac egyszerre csak egy tehetségkutatót bír el.Nagyjából ugyanazokat találtam érdekesnek,mint Ti:a Hamilton-arcú kis félvér táncos fiút,aki bár mozgásban sokkalta erősebb volt,mint énekhang tekintetében,de már egy Madonna Luise Ciccone nevű előadóművész sikerrel bizonyította,hogy kellő szorgalom,eltökéltség és szerencse mellett a háttértáncos is betöltheti a színpadot,mikrofonnal a kézben,hosszú évtizedekre. wink.gif smile.gif
A melegoid külsejű,anyuka kicsi fia,18 éves,sebzett lelkű srác dala közben folyamatosan futóversenyt rendezett rajtam a liba és az ő bőre,de az a Nikolas-féle igazi szív-attack elmaradt,amitől elkötelezett rajongójává tudnék válni.Viszont hihetetlen mennyiségű bizonyítási kényszer lapul benne,ami jó kiindulási alap. wink.gif
Petra szerintem nagyon jó,erős,öblös,kiforrott hangú lány,aki esztétikailag sem mutat rosszul a színpadon;a tündérke arcú ikerlányoknak pedig érdekes módon külön-külön nem szólt jól a hangjuk,együtt viszont remek volt.Nekem tetszett a három karikatúra külsejű fickó is,akik azt hiszem rock trióként aposztrofálták magukat,de nyilvánvalóan jónéhány patront eldurranás nélkül hagyott az RTL a későbbi szenzációk érdekében.
Szörnyen öltöző,nemtuddommilyen Enikő az én várakozásomra sem számíthat,mert a bemutatkozó egy szem érdeklődésre számot adó dalán kívül csak a lelki vérzéseivel és a szakításával tudta felhívni magára a figyelmem.Ám bátran cáfoljon rám,elvégre fejlődőképes,hiszen már kategóriákkal jobban össze is volt rakva a jövő heti beharangozó filmecskében a körétekerintett sáljával,mint a tavalyi gyermekotthonos nevelőnő külseje. wink.gif smile.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Sep 5 2011, 07:45
Létrehozva: #58

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Szélesvásznú az RTL Klub! Yay!! smile.gif
Monza már nem lesz torz, Hamilton is könnyebben előz mert keskenyebbek a gépek! cool.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 5 2011, 07:53
Létrehozva: #59

Vörösparaszt

IDÉZET(Mochok85 @ Sep 5 2011, 08:45) *
Monza már nem lesz torz, Hamilton is könnyebben előz mert keskenyebbek a gépek! cool.gif

Hát én nem örülök neki tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 5 2011, 07:55
Létrehozva: #60

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Mochok85 @ Sep 5 2011, 08:45) *

Az érdekelne, hogy Alonso fejformája milyen irányban fog változni? tongue.gif biggrin.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post

101 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 22nd - 18:10