IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 07:26
Létrehozva: #21

-

Csoport: Members
Regisztrált: 17-August 11
Azonosító: 6,343

IDÉZET(nm_ @ Sep 3 2011, 08:23) *
Itt megy közben az X-faktor, hát ez a feka gyerek nem volt semmi. Apám, amit leművelt mozgásban, meg hangban a színpadon az brutál volt. ohmy.gif

+1
Go to the top of the page

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 3 2011, 07:59
Létrehozva: #22

moving to Brackley

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(nm_ @ Sep 3 2011, 08:23) *
Itt megy közben az X-faktor, hát ez a feka gyerek nem volt semmi. Apám, amit leművelt mozgásban, meg hangban a színpadon az brutál volt. ohmy.gif

Mikor megláttam ez ugrott be; "Hamilton". laugh.gif

Egyébként tőlem nagyon messze áll ez a műfaj, amit művel és aláírom, amit a Keresztes Ildikó mondott neki. Számomra túl magasan, nyávogósan énekelt, viszont egyértelműen tud (hogy táncolni vagy énekelni tud jobban, ezt még nem lehetett ennyiből eldönteni). De minimum az egyikben nagyon profi.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 3 2011, 08:12
Létrehozva: #23

Guests

A 16 eves csitri meg csiszolatlan gyemant, meg maga se tudja mennyire jo...

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 3 2011, 09:03
Létrehozva: #24

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Clyde @ Sep 3 2011, 09:12) *
A 16 eves csitri meg csiszolatlan gyemant, meg maga se tudja mennyire jo...

Meglepően jó volt szerintem is.Sőt! (És a fekete gyerek se volt rossz, bár a hangja nekem is túl nyávogós, szerintem egy Michael Jackson számmal tarolhat igazán.)
A mai adásban olyan hangot, amelyik annyira megfogott volna nem igazán hallottam, de a következőben már lesz az 100%, méghozzá: MURI ENIKŐ!!! rolleyes.gif smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 09:09
Létrehozva: #25

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(vingaal @ Sep 3 2011, 10:03) *
Meglepően jó volt szerintem is.Sőt! (És a fekete gyerek se volt rossz, bár a hangja nekem is túl nyávogós, szerintem egy Michael Jackson számmal tarolhat igazán.)
A mai adásban olyan hangot, amelyik annyira megfogott volna nem igazán hallottam, de a következőben már lesz az 100%, méghozzá: MURI ENIKŐ!!! rolleyes.gif smile.gif

+1 rolleyes.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Sep 3 2011, 09:11
Létrehozva: #26

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(hunnylander @ Sep 3 2011, 08:59) *
Mikor megláttam ez ugrott be; "Hamilton". laugh.gif

Egyébként tőlem nagyon messze áll ez a műfaj, amit művel és aláírom, amit a Keresztes Ildikó mondott neki. Számomra túl magasan, nyávogósan énekelt, viszont egyértelműen tud (hogy táncolni vagy énekelni tud jobban, ezt még nem lehetett ennyiből eldönteni). De minimum az egyikben nagyon profi.

+1

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 09:22
Létrehozva: #27

-

+2

Az ő hangja engem is nagyon megfogott. Szerintem hülyeség volt Gesztitől, hogy nem vitte el magával az élő show-ba. Szerintem sokkal jobb lett volna, mint az első kieső csaj, valami Fanni volt. Remélem, hogy most tovább jut és sok szép kis számot énekel majd el nekünk. smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 09:34
Létrehozva: #28

Vörösparaszt

IDÉZET(Massiás @ Sep 3 2011, 10:22) *
+2

Az ő hangja engem is nagyon megfogott. Szerintem hülyeség volt Gesztitől, hogy nem vitte el magával az élő show-ba. Szerintem sokkal jobb lett volna, mint az első kieső csaj, valami Fanni volt. Remélem, hogy most tovább jut és sok szép kis számot énekel majd el nekünk. smile.gif

Ezzel teljesen egyetértek. Én korábban a Viván láttam Muri Enikőt, szintén ilyen tehetségkutatós valami volt. Az karaokee show volt inkább. Azt is megnyerte. Akkor volt 16 éves. Meg én is tongue.gif Tehát az xfaktorba, amint megláttam sejtettem, hogy nem semmi lesz.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 09:41
Létrehozva: #29

-

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 10:34) *
Ezzel teljesen egyetértek. Én korábban a Viván láttam Muri Enikőt, szintén ilyen tehetségkutatós valami volt. Az karaokee show volt inkább. Azt is megnyerte. Akkor volt 16 éves. Meg én is tongue.gif Tehát az xfaktorba, amint megláttam sejtettem, hogy nem semmi lesz.

Mondjuk az öltözködése volt csak egy "kicsit" gázos. De komolyan mondom: őszintén nem értem, hogy miért nem adott neki akkor esélyt a Geszti...?

Talán most az élet igazságot szolgáltat és megmutathatja, hogy mit tud. Szerintem elég erős lehet arra, hogy jó sokáig elmeneteljen. Bár egyelőre nem lehet azt tudni, hogy a többiek milyenek lesznek majd, meg, hogy milyen erős lesz a mezőny. Ma én kb. 3 olyat láttam, akik elég jók lehetnek a győzelemre, de legalábbis esélyesek rá.

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 3 2011, 09:42
Létrehozva: #30

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Most minden rossz szándék nélkül, de amikor kiesett, előtte nyilatkozta, hogy ha most nem jut a döntőbe, ő abbahagyja örökre az éneklést. Nem telik el egy év, és megint indul. Amúgy tényleg jól énekel, ezzel semmi probléma, tehetséges, meg jó is, hogy végül mégse hagyta abba. Csak nem értem, mi szükség volt erre tavaly, hogy már előre, meggondolatlanul ezt így kijelentette.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 09:45
Létrehozva: #31

-

IDÉZET(forza @ Sep 3 2011, 10:42) *
Most minden rossz szándék nélkül, de amikor kiesett, előtte nyilatkozta, hogy ha most nem jut a döntőbe, ő abbahagyja örökre az éneklést. Nem telik el egy év, és megint indul. Amúgy tényleg jól énekel, ezzel semmi probléma, tehetséges, meg jó is, hogy végül mégse hagyta abba. Csak nem értem, mi szükség volt erre tavaly, hogy már előre, meggondolatlanul ezt így kijelentette.

Én elképzelhetőnek tartom azt, hogy azért mondta, mert ezzel arra akarta sarkallni a mentorokat, hogy adjanak neki esélyt, mert kár lenne veszni hagyni egy ilyen jó hangot, szuper énekest, stb.

De azt mindenesetre én is jó döntésnek tartom, hogy nem 'akasztotta szegre a mikrofonját' és, hogy újra megpróbál bejutni. Hátha most nagyobb sikerrel. smile.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 3 2011, 09:50
Létrehozva: #32

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Nagyon gáz az a csaj... volt 1 jó éneke, és ennyi.

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

A többieket kb meghallgattam.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 09:52
Létrehozva: #33

Vörösparaszt

Nem jelentette ki, csak azt tartotta fent, hogy nincs kizárva.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 09:53
Létrehozva: #34

Vörösparaszt

IDÉZET(Euloálius @ Sep 3 2011, 10:50) *

A mostani felhozatalból tetszett a feka srác, a Petra nevű csaj (bár lehet, hogy Enikőhöz hasonlóan egy patronja van), és a végén az a buzis gyerek, na annak sem akármilyen előadásmódja volt. A 16 éves csajnak várnia kellett volna.

Nekem szimpatikus.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 3 2011, 09:57
Létrehozva: #35

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Nekem se szimpatikus, meg különösebben nem is hat meg, de szakmai szemmel nézve, van benne lehetőség. Kell egy jó stylist mellé kapásból, meg valami hozzá illő zenei stílust kell találni, ami jól áll neki.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 10:00
Létrehozva: #36

-

Miért? Szerintem nagyon jó volt. A zsűriben is mindenkinek tetszett, le voltak nyűgözve. Egy kicsit izgult és a mozgás még nem az ő terepe, persze amit az előadás, éneklés közben csinált, de majd azt is elsajátítja. Nagyon jó volt, az intonációk meg minden. Ha nem láttam volna a képet, akkor nem is biztos, hogy meg tudtam volna mondani-e, hogy ez egy felnőtt vagy egy gyerek. Hatalmas átéléssel énekelt, nagyon tetszett.

A buzis gyerek is nagyon jó volt. Keresztes Ildikó is mondta, hogy nem érti, hogy egy ilyen fiatal fiúba, hogy tud ennyi érzelem lenni. Ő volt az egyike nekem abból a 3-ból akik ma nagyon tetszettek. Amúgy: Adam Lambert - Mad World. Ő is remekül énekelte, hozzá kell tenni. Úgy látszik, hogy 'buzi szokás' ezt a dalt választani... laugh.gif
De mindezek ellenére nagyon jó volt.

A hozzászólást -Massiás- szerkesztette a következő időpontban: Sep 3 2011, 10:01

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 10:03
Létrehozva: #37

-

IDÉZET(forza @ Sep 3 2011, 10:57) *
Nekem se szimpatikus, meg különösebben nem is hat meg, de szakmai szemmel nézve, van benne lehetőség. Kell egy jó stylist mellé kapásból, meg valami hozzá illő zenei stílust kell találni, ami jól áll neki.

Hát az a nagymama-szoknya, az valami borzasztó volt. A Keresztes Ildi is, hogy oda szólt már neki. laugh.gif

Amúgy szerintem az énekhangjába nem nagyon lehet(ett) belekötni, főleg ha olyan számot énekel amit az ő hangjára írnak.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 3 2011, 10:04
Létrehozva: #38

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

Igen, ez így volt! Szerintem több kategória is van a tehetség megmutatására(lehet, hogy még ennél több is):
Van,
1. aki poénból elmegy és kiderül, hogy tényleg lehet belőle valami,
2. aki énekelgetett és próba-szerencse alapon mutatja meg a tehetségét,
3. aki tudja, hogy jó abban, amit csinál és ezért keményen dolgozik, küzd is érte.
A cél mindenkinél ugyanaz, a siker, de a háttérben teljesen másképp dolgozzák fel a kudarcot is, értelem szerűen.Nem tudom, hogy érted-e, hogy mire gondolok? Nyilván nehezebb annak, akinek eltúlozva "ez az élete", mint aki próbaképpen "lesz, ami lesz alapon" megy el énekelni. Ez az X-faktor meg egy elég nagy lehetőség számukra, ami manapság kell a sikerhez nekik is.
Mikor megláttam, hogy a következő részben lesz ő is, nagyon megörültem, mert én is azok közé tartozom, akik tavaly is drukkoltak neki és nagyot csalódtak, amikor kiesett. Az igaz, hogy az első számmal elég magasra tette a lécet, és jött utána egy kis visszaesés, de véleményem szerint az élő adásban újra azon a magas szinten lett volna, mint korábban. Remélem bejut az élő showba és elkápráztat pár jó nótával. Mindenesetre én drukkolok neki. smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 3 2011, 10:06
Létrehozva: #39

Vörösparaszt

IDÉZET(Massiás @ Sep 3 2011, 11:00) *
Miért? Szerintem nagyon jó volt. A zsűriben is mindenkinek tetszett, le voltak nyűgözve. Egy kicsit izgult és a mozgás még nem az ő terepe, persze amit az előadás, éneklés közben csinált, de majd azt is elsajátítja. Nagyon jó volt, az intonációk meg minden. Ha nem láttam volna a képet, akkor nem is biztos, hogy meg tudtam volna mondani-e, hogy ez egy felnőtt vagy egy gyerek. Hatalmas átéléssel énekelt, nagyon tetszett.

A buzis gyerek is nagyon jó volt. Keresztes Ildikó is mondta, hogy nem érti, hogy egy ilyen fiatal fiúba, hogy tud ennyi érzelem lenni. Ő volt az egyike nekem abból a 3-ból akik ma nagyon tetszettek. Amúgy: Adam Lambert - Mad World. Ő is remekül énekelte, hozzá kell tenni. Úgy látszik, hogy 'buzi szokás' ezt a dalt választani... laugh.gif
De mindezek ellenére nagyon jó volt.

Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerk.:Mad World - Gary Jules

Adam Lambert egy homokos divat R&B énekes. A Néger ügyesen táncol és ügyesen mozog, de elcsépelt R&B műfaj tőlem nagyon távol áll. Tini lányok megőrülnek majd érte az biztos. De már tininek sem nagyon mondhatom magam.

A hozzászólást -Pepperoni- szerkesztette a következő időpontban: Sep 3 2011, 10:08

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Massiás
hozzászólás Sep 3 2011, 10:09
Létrehozva: #40

-

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 3 2011, 11:06) *
Köze nem volt Adam Lambertnek ahhoz a számhoz.

Szerintem nem énekelte rosszul, sőt. Tavaly amikor a megasztárban Szíj Melinda énekelte ugyanezt a számot, akkor a szám után Mester Tamás (zsűri) elismerően nyilatkozott a Lambert-féle változatról, énekről. És az egyik legjobb előadásnak, elénekelt dalnak titulálta. De az én véleményem szerint is nagyon jó volt.

+Quote Post

101 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 24th - 23:26