IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
Lancelot
hozzászólás May 29 2011, 07:36
Létrehozva: #1

Praetor

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

Na, tegnap csodával határos módon végre szinkronba került a zsűri, a közönségszavazatok és a saját álláspontom a "Csillag születik"-ben!

Ádám ismét hihetetlenül profi volt! "A dongó"-t három nap alatt így betanulni és előadni?!... Hm, nem semmi a gyerek! Igazi őstehetség!

Végre megváltunk Gomestől. Már kb. négy héttel ezelőtt ennek be kellett volna következnie, ha normálisan mennek a dolgok.

Most már úgy igazándiból gyenge pontja egy van a "mezőnynek", az pedig Teca. De őt meg a fogyatékossága miatt nyilván rokonszenv szavazatok támogatták eddig is.
Go to the top of the page

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 29 2011, 08:05
Létrehozva: #2

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Soha egyetlen epizódot nem néztem meg ezekből :-)

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás May 29 2011, 08:37
Létrehozva: #3

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 09:05) *
Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Pedig vannak tehetséges fiatalok, akiket érdemes megnézni, például a tangóharmonikás srác eszméletlen jó.

+Quote Post
stoke
hozzászólás May 29 2011, 08:48
Létrehozva: #4

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 09:05) *
Megasztár
Csillag születik
Megatánc
X-Faktor
stb

Hát ja, Ezek nem ütik meg a VV szintjét! cool.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
forza
hozzászólás May 29 2011, 08:52
Létrehozva: #5

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Tegnap először néztem bele ebbe a CSISZ-be, és pont a harmonikás srác szerepelt, valószínűleg ez volt az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam tovább azonnal. Na az a gyerek az egyetlen igazán nagy tehetség ott az összes közül. Kb. olyan egyértelmű a fölénye mindenkivel szemben, mint anno Rúzsa Magdinak a Megasztárban...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
forza
hozzászólás May 29 2011, 08:52
Létrehozva: #6

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(stoke @ May 29 2011, 09:48) *
Hát ja, Ezek nem ütik meg a VV szintjét! cool.gif

Most már az "Alekosz - Szerelem a legfölsőbb szinteken" a menőség. cool.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 29 2011, 09:08
Létrehozva: #7

Schumanoid

IDÉZET(Triki Lauda @ May 29 2011, 09:37) *
Pedig vannak tehetséges fiatalok, akiket érdemes megnézni, például a tangóharmonikás srác eszméletlen jó.

Biztos. Viszont van 1001 dolog, amit érdemesebb csinálni, mint ezeket nézni smile.gif Ráadásul a zsűrizős dolgokat sosem szerettem.

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: May 29 2011, 09:08

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás May 29 2011, 09:10
Létrehozva: #8

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Tarzaan @ May 29 2011, 10:08) *
Biztos. Viszont van 1001 dolog, amit érdemesebb csinálni, mint ezeket nézni smile.gif Ráadásul a zsűrizős dolgokat sosem szerettem.

Pl, fórumozás? happy.gif

+Quote Post
Vaant
hozzászólás May 29 2011, 09:14
Létrehozva: #9

Tón vón jó.

Azonosító: 1,446

IDÉZET(forza @ May 29 2011, 09:52) *
Tegnap először néztem bele ebbe a CSISZ-be, és pont a harmonikás srác szerepelt, valószínűleg ez volt az egyetlen ok, amiért nem kapcsoltam tovább azonnal. Na az a gyerek az egyetlen igazán nagy tehetség ott az összes közül. Kb. olyan egyértelmű a fölénye mindenkivel szemben, mint anno Rúzsa Magdinak a Megasztárban...

Én még azt nem láttam. Van olyan jó mint....:

?
biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 29 2011, 09:22
Létrehozva: #10

Schumanoid

IDÉZET(Triki Lauda @ May 29 2011, 10:10) *
Pl, fórumozás? happy.gif

Így van. Az legalább interaktív. Tévénézésnél az ember csak passzív szemlélő.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás May 29 2011, 12:52
Létrehozva: #11

Praetor

IDÉZET(Vaant @ May 29 2011, 10:14) *
Én még azt nem láttam. Van olyan jó mint....:

?
biggrin.gif

Semmi köze az általad betetthez. Ez itt egy kókler pénzhajhász, Ádám viszont már most virtuóz és MŰVÉSZ!

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jun 5 2011, 06:35
Létrehozva: #12

Praetor

Megdöbbentem! De nem is tudom miért? Irányított, műanyag szarok ezek a műsorok, egyre inkább ez a meggyőződésem!

Szabó Ádám szinte az életét tette fel erre a hgangszerre. Látszik a mérhetetlen munkamennyiség és átüt a tehetség. Teljesen biztos voltam/vagyok benne, hoyg ezt a műsort megnyeri, ill. neki kellett volna nyernie. És nem!...

Attila a székelyföldi kisfiú, aki elindult szerencsét próbálni, őszinte, riadt tekintetével és valóban szép hangjával, elvitte előle a pálmát. Nekem szimpatikus Attila félre ne értse senki! A hangja is tetszik még tájszólásán és csiszolatlanságán keresztül is. Én én valóban a szívemet adnám a határon túli magyarokért (Tegnap volt a "Legbátrabb város" délután a M1-en pl. ami nagyon megérintett ismét!), de...

A döntő június 4-re esett a magyarság gyásznapjára! Mi köze a kettő ténynek egymáshoz? Nos, az összekötteést direkt módon Attila teremtette meg, amikor felhozta a trianoni tragédiát "utolsó szó jogán" és ezzel megpendítette a magyar szív legrejtettebb húrjait, összetömörítette falanxba a magyarság hazafias érzelmű részét maga mellett. Már akkor sejtettem, hogy ebből "gond" lesz, ugyanis nagyon átütött a tegnapi nap hangulatán ez a direkt kapcsolatteremtés. Hát így lett!... Nem irigylem tőle, hogy első lett, de ki kell mondjam: voltak nála jobbak!!!

Na nem a vak lány, hiszen neki már régen nem volt itt a helye szerintem. Bár a mostani mezőnyben talán mégis. Ám engem soha nem győzött meg a tehetségéről.

Az April Projekt láthatóan nagyon sok munkát fektetett a produkciójába, de valahogy mégsem felé hajlott/hajlik a szívem és az eszem. Ők egy csapat, akik egymást is támogatták a produkció során (bár egy is elrionthatta volna elismerem az egész összhatását!), így kevésbé tarom nagy fegyverténynek, amit csináltak.

Ám volt egy életvidám, tehetséges, őszinte fiú, aki rengeteg látható/hallható gyakorlással eljutott idáig egy olyan hangszerrel, ami ma nem a legdivatosabb (nem is értem miért?)és aki végig vérprofin oldotta meg a feladatát. Aki egyedül kiállt a harmóikájával (Mónikával!) a színpadra és csakis magában bízhatva, elkápráztatott! Ez a fiú igenis győzelmet érdemelt! A végén még az énekhangját is lehetett hallani, ami nem kis dolog egy döntőben! És azt szinte meg sem említette a zsűri! A szavazatok alapján pedig nem ő nyert! Egyszerűen hihetetlen és elkeserítő!

Persze: mondhatják minek hisztizek, hiszen ez csak egy műsor, meg úgyis sajthető volt, hogy nem a valós eredmények lesznek a végén. Én azonban még sokadjára is pofára tudok esni, és megdöbbenésemre, ez a pofára esés még mindig fáj! unsure.gif sad.gif sad.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 5 2011, 06:47
Létrehozva: #13

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Lancelot @ Jun 5 2011, 07:35) *
Megdöbbentem! De nem is tudom miért? Irányított, műanyag szarok ezek a műsorok, egyre inkább ez a meggyőződésem!

Szabó Ádám szinte az életét tette fel erre a hgangszerre. Látszik a mérhetetlen munkamennyiség és átüt a tehetség. Teljesen biztos voltam/vagyok benne, hoyg ezt a műsort megnyeri, ill. neki kellett volna nyernie. És nem!...

Attila a székelyföldi kisfiú, aki elindult szerencsét próbálni, őszinte, riadt tekintetével és valóban szép hangjával, elvitte előle a pálmát. Nekem szimpatikus Attila félre ne értse senki! A hangja is tetszik még tájszólásán és csiszolatlanságán keresztül is. Én én valóban a szívemet adnám a határon túli magyarokért (Tegnap volt a "Legbátrabb város" délután a M1-en pl. ami nagyon megérintett ismét!), de...

A döntő június 4-re esett a magyarság gyásznapjára! Mi köze a kettő ténynek egymáshoz? Nos, az összekötteést direkt módon Attila teremtette meg, amikor felhozta a trianoni tragédiát "utolsó szó jogán" és ezzel megpendítette a magyar szív legrejtettebb húrjait, összetömörítette falanxba a magyarság hazafias érzelmű részét maga mellett. Már akkor sejtettem, hogy ebből "gond" lesz, ugyanis nagyon átütött a tegnapi nap hangulatán ez a direkt kapcsolatteremtés. Hát így lett!... Nem irigylem tőle, hogy első lett, de ki kell mondjam: voltak nála jobbak!!!

Na nem a vak lány, hiszen neki már régen nem volt itt a helye szerintem. Bár a mostani mezőnyben talán mégis. Ám engem soha nem győzött meg a tehetségéről.

Az April Projekt láthatóan nagyon sok munkát fektetett a produkciójába, de valahogy mégsem felé hajlott/hajlik a szívem és az eszem. Ők egy csapat, akik egymást is támogatták a produkció során (bár egy is elrionthatta volna elismerem az egész összhatását!), így kevésbé tarom nagy fegyverténynek, amit csináltak.

Ám volt egy életvidám, tehetséges, őszinte fiú, aki rengeteg látható/hallható gyakorlással eljutott idáig egy olyan hangszerrel, ami ma nem a legdivatosabb (nem is értem miért?)és aki végig vérprofin oldotta meg a feladatát. Aki egyedül kiállt a harmóikájával (Mónikával!) a színpadra és csakis magában bízhatva, elkápráztatott! Ez a fiú igenis győzelmet érdemelt! A végén még az énekhangját is lehetett hallani, ami nem kis dolog egy döntőben! És azt szinte meg sem említette a zsűri! A szavazatok alapján pedig nem ő nyert! Egyszerűen hihetetlen és elkeserítő!

Persze: mondhatják minek hisztizek, hiszen ez csak egy műsor, meg úgyis sajthető volt, hogy nem a valós eredmények lesznek a végén. Én azonban még sokadjára is pofára tudok esni, és megdöbbenésemre, ez a pofára esés még mindig fáj! unsure.gif sad.gif sad.gif

Nem sok jelentősége van ennek a nyerésnek. Ádám megmutatta, hogy mit tud, ez a lényeg, és hogy beinduljon a karrierje. És be is fog, ne aggódj!

April Project: ügyes, kis meleg srác: fos, vak kislány: nagyon gyenge, zsűri: kritikán aluli

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jun 5 2011, 02:12
Létrehozva: #14

Praetor

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 5 2011, 07:47) *
Nem sok jelentősége van ennek a nyerésnek. Ádám megmutatta, hogy mit tud, ez a lényeg, és hogy beinduljon a karrierje. És be is fog, ne aggódj!

Ezt én is így gobndolom! Ez dobbantónak jó volt neki. Megismerték a nevét, a tehetségét. Sokra viszi. A két énekes meg 12 egy tucat. Sőt a vak lány még annyi sem.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jun 6 2011, 06:41
Létrehozva: #15

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Ma este "szezonzáró" Showder Klub, kíváncsi leszek Badárra. smile.gif

Amúgy kár, hogy ilyen későn megy, biztos többen néznék, ha korábban menne.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jun 7 2011, 10:07
Létrehozva: #16

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Zoli @ Jun 6 2011, 07:41) *
Ma este "szezonzáró" Showder Klub, kíváncsi leszek Badárra. smile.gif

Amúgy kár, hogy ilyen későn megy, biztos többen néznék, ha korábban menne.

Vissza lehet énzni neten. Énsokszor VV-t ias úgy néztem, nem jöttem azért haza.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jun 7 2011, 02:15
Létrehozva: #17

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Pepperoni @ Jun 7 2011, 11:07) *
Vissza lehet énzni neten. Énsokszor VV-t ias úgy néztem, nem jöttem azért haza.

Hát csak a VV-ért én se jönnék haza. tongue.gif biggrin.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jun 8 2011, 06:32
Létrehozva: #18

-

Azonosító: 4

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 5 2011, 07:47) *

April Project: ügyes, kis meleg srác: fos, vak kislány: nagyon gyenge, zsűri: kritikán aluli

Egyetértek.... nekem ez a székely gyerek hallgathatlan volt amúgy, olyan a hangja, mint a száraz kenyérnek az íze. A kislány is gyengus volt, csak a vaksága miatt lehetett ott, benne láttam némi szikrát, persze mondjuk egy X faktorban nem jutott volna a legjobb 50 közé se. Az a kínai lány is katasztrófa volt, egyedül az öreg Joe énekelt jól. A 2 tánccsoport különösebben nem érdekelt, ezt az áprilisi projektet néha elnézegettem, de ennyi. Az orkfejű szörnyeteg no comment.

Szabó Ádám egy igazi virtuóz volt, messze a legjobb mind közül. Amit levágott a 100 tagú cigányenekarral, nem semmi.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
send
hozzászólás Jun 8 2011, 08:31
Létrehozva: #19

törzsvendég

Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(Lancelot @ Jun 5 2011, 08:35) *

+1

+Quote Post
nm_
hozzászólás Sep 3 2011, 07:23
Létrehozva: #20

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Itt megy közben az X-faktor, hát ez a feka gyerek nem volt semmi. Apám, amit leművelt mozgásban, meg hangban a színpadon az brutál volt. ohmy.gif

+Quote Post

101 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 29th - 09:59