IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V  « < 48 49 50  
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Mochok85
hozzászólás Dec 10 2015, 12:16
Létrehozva: #981

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 10 2015, 10:33) *
Ahogy Zava is mondta androidról beszéltem tongue.gif
IOS jó csak drága, irreálisan. Próbálj ki egy középkategóriás vagy afeletti androidot és rájössz, hogy annyival nem jobb az IOS, mint amennyibe kerül.

Mindent értek én, hogy az emberek szeretik az i termékeket nagyon de hogy az iMac-ben mi a tökömet látnak, azt nem. Olyan hardvert raknak bele hogy a házat is elhúzná de "nem lehet rajta játszani". biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Dec 10 2015, 09:11
Létrehozva: #982

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Zava @ Dec 9 2015, 09:40) *
"ha android" wink.gif

Igaz, efelett átsiklottam. mea culpa rolleyes.gif

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 10 2015, 10:33) *
Ahogy Zava is mondta androidról beszéltem tongue.gif
IOS jó csak drága, irreálisan. Próbálj ki egy középkategóriás vagy afeletti androidot és rájössz, hogy annyival nem jobb az IOS, mint amennyibe kerül.

Ár-érték arányban sajnos tényleg szar az iPhone, viszont ennyi pénzért cserébe kapsz több éves szoftvertámogatást, minőségi appokat és stabil rendszert. Középkategória fölé pozicionált Android készülékek terméktámogatása is gyorsan megszűnik mostanság. Nexust viszont speciel nem ismerem, de lehet én is mellette tenném le a voksom, ha Android vonalról lenne szó (Google hátszél miatt).
Egyébként hasonló funkciókat láttam a Windows mobil rendszerében (mint iOS esetén), de amikor megnéztem az alkalmazás boltot, inkább feketelistára tettem. Most vettem egyébként készüléket a húgomnak, meg volt rendelve egy Lumia 640 DS Black Fridayről, de neki nem pont azokra a szolgáltatásokra van szüksége, amiket ez a teló nyújt, szóval lemondtam a rendelést. Vettem neki helyette egy Meizu M2-őt, csak még nem bontottam ki, így nem tudok véleményt mondani róla, de nagyon kíváncsi vagyok 35.000-ért mit tud valójában.

IDÉZET(Mochok85 @ Dec 10 2015, 12:16) *
Mindent értek én, hogy az emberek szeretik az i termékeket nagyon de hogy az iMac-ben mi a tökömet látnak, azt nem. Olyan hardvert raknak bele hogy a házat is elhúzná de "nem lehet rajta játszani". biggrin.gif

Nem mindenkinek opció a játék. Jómagam speciel évek óta nem ültem neki játszani huzamosabb ideig semmivel, max csak kipróbáltam egy újdonságot. Pedig a gépem vinné, de nem érzek rá késztetést. És öreg se vagyok a magam 22 évével. Nincs semmi bajom a jelenlegi (jogtiszta) Win 8.1-el, de nem sírnék, ha hozzámvágnának egy iMac-et vagy Macbook-ot smile.gif

A hozzászólást -skullsplinter- szerkesztette a következő időpontban: Dec 10 2015, 09:14

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Dec 11 2015, 12:16
Létrehozva: #983

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(skullsplinter @ Dec 10 2015, 09:11) *
Igaz, efelett átsiklottam. mea culpa rolleyes.gif

Ár-érték arányban sajnos tényleg szar az iPhone, viszont ennyi pénzért cserébe kapsz több éves szoftvertámogatást, minőségi appokat és stabil rendszert. Középkategória fölé pozicionált Android készülékek terméktámogatása is gyorsan megszűnik mostanság. Nexust viszont speciel nem ismerem, de lehet én is mellette tenném le a voksom, ha Android vonalról lenne szó (Google hátszél miatt).
Egyébként hasonló funkciókat láttam a Windows mobil rendszerében (mint iOS esetén), de amikor megnéztem az alkalmazás boltot, inkább feketelistára tettem. Most vettem egyébként készüléket a húgomnak, meg volt rendelve egy Lumia 640 DS Black Fridayről, de neki nem pont azokra a szolgáltatásokra van szüksége, amiket ez a teló nyújt, szóval lemondtam a rendelést. Vettem neki helyette egy Meizu M2-őt, csak még nem bontottam ki, így nem tudok véleményt mondani róla, de nagyon kíváncsi vagyok 35.000-ért mit tud valójában.

Nem mindenkinek opció a játék. Jómagam speciel évek óta nem ültem neki játszani huzamosabb ideig semmivel, max csak kipróbáltam egy újdonságot. Pedig a gépem vinné, de nem érzek rá késztetést. És öreg se vagyok a magam 22 évével. Nincs semmi bajom a jelenlegi (jogtiszta) Win 8.1-el, de nem sírnék, ha hozzámvágnának egy iMac-et vagy Macbook-ot smile.gif

Nexus az több évig kapja direktben a google-tól a frissítéseket, minden probléma nélkül. Azokkal a telefonokkal van baj pl samsung, amiknek a szoftvere erősen a gyártótól függ és azok meg üzletpolitikai szempontból leszarják a régebbi modellelet. Én a 2 éves nexus 5-re is megkaptam a legújabb android frissítést.

Ezen felül nincs tele gyárilag mindenféle soha nem használt programokkal, hanem csak a google saját alkalmazásai vannak fent. Még egy facebook sincs feltelepítve alapból. Ez elég stabil. Olyan fail-ok meg vannak applenél is, hogy kijön az új rendszer és hemzseg benne a hiba. De hamar javítják mind a kettőnél.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Dec 12 2015, 11:45
Létrehozva: #984

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 11 2015, 12:16) *
Nexus az több évig kapja direktben a google-tól a frissítéseket, minden probléma nélkül. Azokkal a telefonokkal van baj pl samsung, amiknek a szoftvere erősen a gyártótól függ és azok meg üzletpolitikai szempontból leszarják a régebbi modellelet. Én a 2 éves nexus 5-re is megkaptam a legújabb android frissítést.

Ezen felül nincs tele gyárilag mindenféle soha nem használt programokkal, hanem csak a google saját alkalmazásai vannak fent. Még egy facebook sincs feltelepítve alapból. Ez elég stabil. Olyan fail-ok meg vannak applenél is, hogy kijön az új rendszer és hemzseg benne a hiba. De hamar javítják mind a kettőnél.

Samsung zászlóshajóra azért jönnek elég szépen a frissítések. A nem használt alkalmazásokat meg egyszerűen le lehet tiltani.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 13 2015, 12:08
Létrehozva: #985

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 11 2015, 12:16) *

Én a százpár eurós htc desire 310-esemmel a héten csináltam egy screenshot-ot. Emlékszem hogy te is kitetted a képet hogy 1000 óráig futott a mobilod. Régen tényleg gond volt ilyen téren az androiddal de nekem a 4.2.2-es verzión sincs már stabilitás gond az meg már elég öreg OS-nek számít, amilyen tempóval dobálják ki a piacra. 1066 óra volt a számlálón amikor csináltam a screen shot-ot és semmi jele nem volt a lassulásnak app nyitásoknál vagy netezésnél. "nm" ezt nem akarta elhinni hogy nekem semmi gondom nincs egy belépő kategóriás androidos telefonnal pedig tényleg semmi panasz a rendszer stabilitásra. Pedig még nem is az alap androidról beszélünk hanem ilyen htc által belenyulkált Sense UI van rajta. Meg még launchert is használok rajta. wink.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

50 Oldal V  « < 48 49 50
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 17th - 02:51