IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 12:45
Létrehozva: #41

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Azt mai napig nem magyarázta meg nekem senki hogy minek ekkora felbontás? Billboard-ok készítéséhez? De ahogy írtam az előbb is, gyúrnak a kép minőségére is nem csak a kép nagyságára!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
befana
hozzászólás Jul 15 2011, 01:15
Létrehozva: #42

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Dankson @ Jul 15 2011, 09:23) *
A marketról fel kell tenni a bluetooth file transfer nevű app-ot és már van is smile.gif
Nekem pl a saját tapasztalat 2009 májusában vetten a Htc magicet. Melóban non-stop netezés. Szilikontokban kapot hideget-beleget, de basztam már ki a kocsiból is menetközben (nem a telefon húzott fel smile.gif 2 év alatt semmi műszaki hiba és 1db védőföliát fogyasztott. Most kapott új hátlapot és egy durv?bb aksit. Rootoltam a rendszerét és kicseréltem egy cyanogenmod 6-os alapúra. Ahoz képest h csak 32 mega a belső rendszermemória, profi kis teló.
A LG (optimus 3D) meg a Samsung Galaxy pláne az S2 sőt a Motorola Atrix 4G is röhögve lelépi a nokia bármelyik k?szűlékét. Beleértve az N8-at is.

smile.gif A két kezem összes ujjára nincs szükségem,hogy az általam ismert és megértett szavakat szépen összeszámoljam ebben a kommentben,amivel kiválóan példázom technikai fejlettségem... smile.gif

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 15 2011, 01:39
Létrehozva: #43

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 15 2011, 01:45) *
Azt mai napig nem magyarázta meg nekem senki hogy minek ekkora felbontás? Billboard-ok készítéséhez? De ahogy írtam az előbb is, gyúrnak a kép minőségére is nem csak a kép nagyságára!

Pl. hogy egy távolabb lévő objektum részletgazdagon meglegyen, és ránagyíthass utólag. wink.gif

Mondjuk beltéri fotózásnál én sem látom nagyon értelmét. F@szt sem érdekli egy részletes pattanás. smile.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 15 2011, 01:54
Létrehozva: #44

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Dankson @ Jul 14 2011, 04:24) *
Van jó oldala is. pl nem kopnak el a gombok biggrin.gif

Valóban, az utolsó 2 mobilom, amin még volt rendes billentyűzet, rekord idő alatt elkezdett kopni a festék. Most érintőkijelzős mobilom van (HTC Hero), nem a legjobb, de nekem bőven jó és teljesen meg vagyok elégedve vele. Most már nem is hiányoznak azok a mobilok, amin a kijelző nem sokkal nagyobb, mint egy bélyeg. biggrin.gif

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 15 2011, 02:02
Létrehozva: #45

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(befana @ Jul 15 2011, 01:15) *
smile.gif A két kezem összes ujjára nincs szükségem,hogy az általam ismert és megértett szavakat szépen összeszámoljam ebben a kommentben,amivel kiválóan példázom technikai fejlettségem... smile.gif

Na de Befcsi.... a fórum superwomanjének ez a kisujjában van smile.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
befana
hozzászólás Jul 15 2011, 02:28
Létrehozva: #46

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Dankson @ Jul 15 2011, 03:02) *
Na de Befcsi.... a fórum superwomanjének ez a kisujjában van smile.gif

Azt a kisujjamat általában nem hordom magammal. smile.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 05:53
Létrehozva: #47

McLaren fan

IDÉZET(stoke @ Jul 15 2011, 02:39) *
Pl. hogy egy távolabb lévő objektum részletgazdagon meglegyen, és ránagyíthass utólag. wink.gif

Mondjuk beltéri fotózásnál én sem látom nagyon értelmét. F@szt sem érdekli egy részletes pattanás. smile.gif

Ja, alapbol olyan kepeket csinalnak a telefonok hogy inkabb meg ki-zoom-olni akarod hatha segit rajta, nemhogy rakozelits. smile.gif
De komolyan, elso telo amit en eddig lattam ami valoban elfogadhato minosegu kepet csinal az az emlitett HD7-es. A tobbi bele ertve az enyemet is, mind bohockodas.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 05:59
Létrehozva: #48

McLaren fan

IDÉZET(befana @ Jul 15 2011, 02:15) *
smile.gif A két kezem összes ujjára nincs szükségem,hogy az általam ismert és megértett szavakat szépen összeszámoljam ebben a kommentben

Ja, mar en is akartam mondani Dankson-nak hogy ugyeljen a helyesirasra de latom te se birtad tovabb. tongue.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 15 2011, 06:12
Létrehozva: #49

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 15 2011, 05:59) *
Ja, mar en is akartam mondani Dankson-nak hogy ugyeljen a helyesirasra de latom te se birtad tovabb. tongue.gif biggrin.gif

Most már tudom miért Mochok laugh.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
streyker
hozzászólás Jul 20 2011, 12:49
Létrehozva: #50

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 8-July 09
Azonosító: 3,896

Sony Xperia x10 tapasztalatok?

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 20 2011, 01:05
Létrehozva: #51

Guests

IDÉZET(streyker @ Jul 20 2011, 01:49) *

Jo, vedd meg.

+Quote Post
streyker
hozzászólás Jul 20 2011, 06:54
Létrehozva: #52

betérő

Regisztrált: 8-July 09
Azonosító: 3,896

IDÉZET(Clyde @ Jul 20 2011, 02:05) *
Jo, vedd meg.

Mondjuk gondolom nem véletlen ilyen magas az ára, szerintem várok még vele egy félévet

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 20 2011, 09:17
Létrehozva: #53

Tékozló fiú

IDÉZET(streyker @ Jul 20 2011, 12:49) *

Jo anyag. De androidos termékből van most jopar. s2, atrix, optimus 3d, x10... Mindegyiknek megvan a durva jo tulajdonsaga. t

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 22 2011, 10:08
Létrehozva: #54

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Sony Erricson Xperia mini/Mini Pro-ról valami tapasztalat/vélemény? smile.gif

http://www.technet.hu/telefon/20110823/son...teszt_cukipofa/

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_x...i/bevezeto.html

Ami még érdekelne az az Xperia? active, bár az ha jól nézem még nem jött ki.
http://www.sonyericsson.com/cws/products/m...u#view=overview
http://www.youtube.com/watch?v=2a0KEBx33qY

Ui: látom előttem is kb. ezt kérdezték smile.gif

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: Sep 22 2011, 10:27

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Sep 22 2011, 10:34
Létrehozva: #55

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 22 2011, 11:08) *

A hardver nem tűnik rossznak, nem szaggat, de szerintem kicsi a kijelzője, ami megnehezítheti a gépelést. A pro-t nem venném meg, én nagyon nem szeretem ezeket a mini billentyűzeteket (próbáltam nagyobb telefonokon, olyat is, amit agyon dicsértek a fasza billentyűzete miatt, de szerintem azon se volt könnyű írni). Jelenleg HTC Herót használok, azon még úgy ahogy tudok írni (annak kicsivel nagyobb a kijelzője, 3,2", az xperia minié 3,0").

Az Xperia Neo egy kicsit drágább, de jobb is. Én személy szerint három telón filózok, az Xperia Neón, az Arcon és a Rayen. Csak még várok, hogy emberi ára legyen. biggrin.gif

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 22 2011, 10:36
Létrehozva: #56

Schumanoid

IDÉZET(Zoli @ Sep 22 2011, 11:34) *
A hardver nem tűnik rossznak, nem szaggat, de szerintem kicsi a kijelzője, ami megnehezítheti a gépelést. A pro-t nem venném meg, én nagyon nem szeretem ezeket a mini billentyűzeteket (próbáltam nagyobb telefonokon, olyat is, amit agyon dicsértek a fasza billentyűzete miatt, de szerintem azon se volt könnyű írni). Jelenleg HTC Herót használok, azon még úgy ahogy tudok írni (annak kicsivel nagyobb a kijelzője, 3,2", az xperia minié 3,0").

Az Xperia Neo egy kicsit drágább, de jobb is. Én személy szerint három telón filózok, az Xperia Neón, az Arcon és a Rayen. Csak még várok, hogy emberi ára legyen. biggrin.gif

Nekem az Active jönne be, mert az néz ki a leinkább strapabíróbbnak smile.gif Esetleg még a Live with Walkman™

http://www.sonyericsson.com/cws/products/m...cc=hu&lc=hu

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 22 2011, 11:32
Létrehozva: #57

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 22 2011, 11:08) *

http://www.sonyericsson.com/cws/products/m...u#view=overview
http://www.youtube.com/watch?v=2a0KEBx33qY

Xperia mini noknek valo Tarzaan tongue.gif
Az ujrol meg nincs tapasztalat.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 22 2011, 11:35
Létrehozva: #58

Schumanoid

IDÉZET(Clyde @ Sep 22 2011, 12:32) *
Xperia mini noknek valo Tarzaan tongue.gif
Az ujrol meg nincs tapasztalat.

Fekete hátlappal? Még úgy is nagyobb, mint a k750i-m.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 22 2011, 11:50
Létrehozva: #59

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 22 2011, 12:35) *
Fekete hátlappal? Még úgy is nagyobb, mint a k750i-m.

Bonnienak X8-asa van, az ferfias telefon tongue.gif

+Quote Post
Bonnie_
hozzászólás Sep 22 2011, 12:55
Létrehozva: #60

betérő

Regisztrált: 11-September 11
Azonosító: 6,354

IDÉZET(Clyde @ Sep 22 2011, 12:50) *
Bonnienak X8-asa van, az ferfias telefon tongue.gif

És az sem nagy. Az X10 minit épp ma láttam valaki kezében... szerintem szörnyű. Mármint méret tekintetében.

+Quote Post

50 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 15th - 10:59