IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Mochok85
hozzászólás Nov 16 2010, 07:39
Létrehozva: #21

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(still @ Nov 15 2010, 08:46) *
Havernek van, mezei filléres 5230-al használja.
Letöltötte direkt ehhez a típushoz, memóriakártyára másolta és használja, pár mega az egész.

Régen is free volt a térkép, csak a hang alapú navigációért kellett fizetni. Egy éve kábé ez is ingyenes.
Használható, jó kis program.

Leszedtem az Ovi maps-ot, leszedtem Szerbia térképét, leszedtem magyar nyelvet hozzá, kimentem kipróbálni és lám, müködik. Egyetlen gond hogy még a városaink se nincsenek kirajzolva csak az autóutak és a vasútvonalak, na meg a Duna. 10 Mb volt Szerbia térképe, most leszedem MO térképét ami 62 Mb. Érdekel hogy mi minden van abban benne.
Eddig úgy vagyok vele hogy sz@rják össze magukat.
Őszintén megmondjam, azt sem tudom mi zabál 10.3 megát Szerbia térképében. ph34r.gif
edit: Megnéztem MO térképét, az már elég kiforrott sok településsel és már a kissebb településeken is bevan írva elég sok utca. Poénból rányomtam hogy vezessen el engem Szegedre egy postára. Amikor megtalálta a műholdat, kiírta hogy innen oda semmiképp nem tud elnavigálni! laugh.gif
Mióta létezik ez az Ovi Maps? Egy év, két év? Elég röhejes ez a duma hogy hetvenvalahány országban elérhető meg stb.
Kiváncsi vagyok hány ország térképe van olyan aprólékosan megcsinálva mint pl. MO ebből a 7x-ből, mert szerintem harmada se.

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Nov 16 2010, 07:57

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
still
hozzászólás Nov 16 2010, 07:54
Létrehozva: #22

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 16 2010, 07:39) *
Leszedtem az Ovi maps-ot, leszedtem Szerbia térképét, leszedtem magyar nyelvet hozzá, kimentem kipróbálni és lám, müködik. Egyetlen gond hogy még a városaink se nincsenek kirajzolva csak az autóutak és a vasútvonalak, na meg a Duna. 10 Mb volt Szerbia térképe, most leszedem MO térképét ami 62 Mb. Érdekel hogy mi minden van abban benne.
Eddig úgy vagyok vele hogy sz@rják össze magukat.
Őszintén megmondjam, azt sem tudom mi zabál 10.3 megát Szerbia térképében. ph34r.gif

A magyar térkép az normál.
Szerintem a tiétek is hamarosan az lesz, Szerbia úgy látszik kissé mostohagyerekként van kezelve.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 16 2010, 08:15
Létrehozva: #23

McLaren fan

IDÉZET(still @ Nov 16 2010, 07:54) *
A magyar térkép az normál.
Szerintem a tiétek is hamarosan az lesz, Szerbia úgy látszik kissé mostohagyerekként van kezelve.

47 EU országból 22-t mondanák alaposnak, látva hogy MO 62 megából milyen jó (50 MB alattiakat nem tartottam alaposnak). A többit nevetséges támogatott országnak tekinteni jelen pillanatban. Egyértelmű hogy számolgatják hogy melyik országban mennyi készüléket értékesítenek és ezután cselekednek. Hogy őszinte legyek, nem bízok abban hogy hamarosan elkészül egy Szerbia térkép. Nem kis munka és a jelenlegi SRB "térképen" még a FŐVÁROS(!!!) sincs rajta! dry.gif
Azt viszont nemtom hogy miként megy ez a szakma. Megveszik egy másik cégtől az adott ország GPS térképét vagy csakis saját kezüleg végzik? Ha jól emlékszem tavaly lett feltérképezve a városom de azt nemtom hogy melyik cég által illetve az hajlandó e eladni azt pl. egy Nokia-nak.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 16 2010, 08:29
Létrehozva: #24

McLaren fan

Szóval annyit tudtam még meg hogy a Nokia kizárólag a Navteq térképeit használja, szóval arra kell várni hogy ez a cég feltérképezze a gyönyörű országomat. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Nov 16 2010, 08:38
Létrehozva: #25

Hát sajnálom, költözz át Magyarországra, más tanácsom nincs. biggrin.gif
Van nálatok működőképes navigáció egyáltalán?

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 16 2010, 08:45
Létrehozva: #26

McLaren fan

IDÉZET(still @ Nov 16 2010, 08:38) *
Hát sajnálom, költözz át Magyarországra, más tanácsom nincs. biggrin.gif
Van nálatok működőképes navigáció egyáltalán?

tongue.gif
Van valami. Főnökömnek, egyik haveromnak is van valami Blueberry-je I-Go mappával. Részletes, pontos.
Tanulság nektek ez az én kínom. Nem is olyan rosz MO-n élni, csak nem UK-hoz kell hasonlítani! smile.gif

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Dec 8 2010, 11:40
Létrehozva: #27

Nokia C3-01

Tetszetős, bár nem értem miért kell egyszerre hagyományos billentyűzet, és touch-screen.

"A C3-01 a Nokiától mostanság megszokott szolid kis kék kartondobozban érkezik, melybe nemhogy 15 millió, de vélhetően még 5 millió forint is csak nagy nehezen lenne betuszkolható." biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 13 2011, 03:21
Létrehozva: #28

McLaren fan

Nem tudom hanyan neteztek mobilrol de ha van valaki akkor ajanlom neki hogy frissitse az Opera-jat 11.10-esre. Megeri. Eddig ugy tunik hogy stabilabb is, par hasznos dolgot beleraktak mint pl. a gorgetes, ez az ami a legjobban hianyzott mert a regebbiben alig hajtott lejjebb az oldalon ha meghuztuk az ujjunkat/stilust a kijelzon. Most meg egy nyil is kiugrik, ha azt megnyomjuk akkor az oldal aljara dob persze attol fuggoen hogy merre gorgettunk. Jo az amikor egy software frissitesnel valoban elorelepes lathato. Nokia 5800-t hasznalok es az elobbi Opera szerette kidobni a memory full hibajelzest. Ugy tunik mar egy kicsit optimalizaltak is mert meg azzal se talalkoztam.
Btw:Androidra van Opera vagy csak Symbian exkluziv?

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 13 2011, 04:35
Létrehozva: #29

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 13 2011, 03:21) *
Nem tudom hanyan neteztek mobilrol de ha van valaki akkor ajanlom neki hogy frissitse az Opera-jat 11.10-esre. Megeri. Eddig ugy tunik hogy stabilabb is, par hasznos dolgot beleraktak mint pl. a gorgetes, ez az ami a legjobban hianyzott mert a regebbiben alig hajtott lejjebb az oldalon ha meghuztuk az ujjunkat/stilust a kijelzon. Most meg egy nyil is kiugrik, ha azt megnyomjuk akkor az oldal aljara dob persze attol fuggoen hogy merre gorgettunk. Jo az amikor egy software frissitesnel valoban elorelepes lathato. Nokia 5800-t hasznalok es az elobbi Opera szerette kidobni a memory full hibajelzest. Ugy tunik mar egy kicsit optimalizaltak is mert meg azzal se talalkoztam.
Btw:Androidra van Opera vagy csak Symbian exkluziv?

Androidra még Quake 3 is van laugh.gif . Az opera az alapböngésző, bárr nem tudom h miféle vagy hányas verzió. Ami most van az S2-n meg tökéletesen jó. Napközben szinte csak arról netezek smile.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 14 2011, 09:57
Létrehozva: #30

McLaren fan

Na a memory full még mindig be be ugrik.

--------------------

+Quote Post
nm_
hozzászólás Jul 14 2011, 02:57
Létrehozva: #31

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(still @ Dec 8 2010, 11:40) *
Nokia C3-01

Tetszetős, bár nem értem miért kell egyszerre hagyományos billentyűzet, és touch-screen.

Én spec nem nagyon vennék olyan telefont amin nincsenek gombok (ki vagyok ezektől a full kijelzős vackoktól). Ugyanakkor az tök buli, ha a kijelzővel is tudok lapozni, pl névjegyzéket, fotókat, doksikat, stb. És még sokan így vannak ezzel.

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 14 2011, 03:24
Létrehozva: #32

Tékozló fiú

IDÉZET(nm_ @ Jul 14 2011, 02:57) *
Én spec nem nagyon vennék olyan telefont amin nincsenek gombok (ki vagyok ezektől a full kijelzős vackoktól). Ugyanakkor az tök buli, ha a kijelzővel is tudok lapozni, pl névjegyzéket, fotókat, doksikat, stb. És még sokan így vannak ezzel.

Van jó oldala is. pl nem kopnak el a gombok biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 14 2011, 10:17
Létrehozva: #33

McLaren fan

IDÉZET(Dankson @ Jul 14 2011, 04:24) *
Van jó oldala is. pl nem kopnak el a gombok biggrin.gif

Ma dobtam ra uj foliat a kijelzore. smile.gif Regebben en is azt hittem hogy rengeteg hatulutoje van az erintokepernyosoknek de belattam hogy az is csak gyartotol fugg. Noverem LG-jen kellett cserelni a kijelzo elotti erzekelo lapot, pedig az ove semmi stressznek sincs kiteve. Enyem meg sajnos eleg sokat repul, van amikor fel meterrol de volt mar olyan is hogy bo 2,5 meter magasbol landolt. Semmi baja. Kovetkezo telom is touch screen lesz es valoszinuleg az is Nokia lesz. Ami jo azon nem kell valtoztatni.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 14 2011, 11:06
Létrehozva: #34

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 14 2011, 10:17) *
Ma dobtam ra uj foliat a kijelzore. smile.gif Regebben en is azt hittem hogy rengeteg hatulutoje van az erintokepernyosoknek de belattam hogy az is csak gyartotol fugg. Noverem LG-jen kellett cserelni a kijelzo elotti erzekelo lapot, pedig az ove semmi stressznek sincs kiteve. Enyem meg sajnos eleg sokat repul, van amikor fel meterrol de volt mar olyan is hogy bo 2,5 meter magasbol landolt. Semmi baja. Kovetkezo telom is touch screen lesz es valoszinuleg az is Nokia lesz. Ami jo azon nem kell valtoztatni.

Én is azt hittem, h a Nokia jó telefonokat csinál. De aztán kipróbáltam a HTC-t. smile.gif
A nokia most már csak árnyéka önmagának. Sok tüke meg az ájfón nevű fosba szerelmes biggrin.gif A SonyEriccson is egy szar lett, most Androiddal próbálják behozni amit az elmúlt pár évben elbasztak. Eközben farvizen felevezett az LG és a Samsung.
Most még mindegyik típusból lehet nagyon jót venni (kivéve persze az űjfónt). Haveromnak Nokia van és elégedett vele.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 12:21
Létrehozva: #35

McLaren fan

IDÉZET(Dankson @ Jul 15 2011, 12:06) *
Én is azt hittem, h a Nokia jó telefonokat csinál. De aztán kipróbáltam a HTC-t. smile.gif
A nokia most már csak árnyéka önmagának. Sok tüke meg az ájfón nevű fosba szerelmes biggrin.gif A SonyEriccson is egy szar lett, most Androiddal próbálják behozni amit az elmúlt pár évben elbasztak. Eközben farvizen felevezett az LG és a Samsung.
Most még mindegyik típusból lehet nagyon jót venni (kivéve persze az űjfónt). Haveromnak Nokia van és elégedett vele.

Haver vett egy HTC HD7-est, megtudtam hogy a bluetooth nem hasznalhato adatatvitelre, majdnem kikaptam a kezebol es a foldoz basztam. Mekkora faszsag mar az ilyesmi.
Arnyeka onmaganak vagy nem (Nokia) en megvagyok elegedve vele. LG-t meg Samsungot meg majd akkor veszek ha a Nokia gyartja nekik a telokat. biggrin.gif
Tesom haverjanak van/volt egy HTC-je alacsonyabb kategoriabol, meg le se jart a szerzodese de mar kinyult a mikrofon. :/

--------------------

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 15 2011, 06:50
Létrehozva: #36

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 15 2011, 01:21) *
Haver vett egy HTC HD7-est, megtudtam hogy a bluetooth nem hasznalhato adatatvitelre, majdnem kikaptam a kezebol es a foldoz basztam. Mekkora faszsag mar az ilyesmi.
Arnyeka onmaganak vagy nem (Nokia) en megvagyok elegedve vele. LG-t meg Samsungot meg majd akkor veszek ha a Nokia gyartja nekik a telokat. biggrin.gif
Tesom haverjanak van/volt egy HTC-je alacsonyabb kategoriabol, meg le se jart a szerzodese de mar kinyult a mikrofon. :/

Nekem annak idején az 5800-nak a hangszórója halt meg 1 hónap alatt. tongue.gif Gariban persze javították.

Nem szerettem, örültem, h végre megszabadulhattam tőle. A vége fele már szarozott az érzékelő, úgyhogy egy stresszes napon, amikor 25-ször sem érzékelte az érintést, földhöz basztam és rátapostam, megőlve kijelzőt is. wacko.gif "Szerecsére" a telefon ki is kapcsolt. Mivel persze nem volt biztonsági mentésem, ezárt aztán adott volt a feladat: bekapcsolni, és megadni a pin kódot egy hol működő, hol nem működő érintőkijelzőnek, amikor nem működik a kijelző, tehát nem tudhatod, h hol vannak a gombok. biggrin.gif Szerencsére emlékezetből sikerült bekapcsolnom. Aztán USB kábel elő, és mehetett a mentés. smile.gif

Ezzel az egésszel csak azt értem el, h egyből kellett telót cseréljek, és már nem tudtam 6 hetet várni az S2-re. Úgyhogy maradt a sima S., pedig nem lett volna nagy az árkülönbség. (kb 15%) Azt kell mondjam, h ég és föld a symbianos 5800-hoz képest. Nem értem, a Nokia miért erőlteti a Symbiant.

Mochi, megoldódott a navigáció gondod? Symbianra van Garmin navigáció, szerintem elég jó volt. (Persze azért nem egy Igo.. tongue.gif)
Nézd meg, ha érdekel. Mondjuk Szerbia térképet nem tudom, h hogyan tudsz szerezni hozzá. sad.gif
Meg az oldalon látok valami Sygic navigációt is, de azt nem ismerem.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 15 2011, 08:23
Létrehozva: #37

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 15 2011, 12:21) *

A marketról fel kell tenni a bluetooth file transfer nevű app-ot és már van is smile.gif
Nekem pl a saját tapasztalat 2009 májusában vetten a Htc magicet. Melóban non-stop netezés. Szilikontokban kapot hideget-beleget, de basztam már ki a kocsiból is menetközben (nem a telefon húzott fel smile.gif 2 év alatt semmi műszaki hiba és 1db védőföliát fogyasztott. Most kapott új hátlapot és egy durv?bb aksit. Rootoltam a rendszerét és kicseréltem egy cyanogenmod 6-os alapúra. Ahoz képest h csak 32 mega a belső rendszermemória, profi kis teló.
A LG (optimus 3D) meg a Samsung Galaxy pláne az S2 sőt a Motorola Atrix 4G is röhögve lelépi a nokia bármelyik k?szűlékét. Beleértve az N8-at is.

A hozzászólást -Dankson- szerkesztette a következő időpontban: Jul 15 2011, 08:40

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 12:05
Létrehozva: #38

McLaren fan

IDÉZET(stoke @ Jul 15 2011, 07:50) *
Nekem annak idején az 5800-nak a hangszórója halt meg 1 hónap alatt. tongue.gif Gariban persze javították.

Nem szerettem, örültem, h végre megszabadulhattam tőle. A vége fele már szarozott az érzékelő, úgyhogy egy stresszes napon, amikor 25-ször sem érzékelte az érintést, földhöz basztam és rátapostam, megőlve kijelzőt is. wacko.gif "Szerecsére" a telefon ki is kapcsolt. Mivel persze nem volt biztonsági mentésem, ezárt aztán adott volt a feladat: bekapcsolni, és megadni a pin kódot egy hol működő, hol nem működő érintőkijelzőnek, amikor nem működik a kijelző, tehát nem tudhatod, h hol vannak a gombok. biggrin.gif Szerencsére emlékezetből sikerült bekapcsolnom. Aztán USB kábel elő, és mehetett a mentés. smile.gif

Ezzel az egésszel csak azt értem el, h egyből kellett telót cseréljek, és már nem tudtam 6 hetet várni az S2-re. Úgyhogy maradt a sima S., pedig nem lett volna nagy az árkülönbség. (kb 15%) Azt kell mondjam, h ég és föld a symbianos 5800-hoz képest. Nem értem, a Nokia miért erőlteti a Symbiant.

Mochi, megoldódott a navigáció gondod? Symbianra van Garmin navigáció, szerintem elég jó volt. (Persze azért nem egy Igo.. tongue.gif)
Nézd meg, ha érdekel. Mondjuk Szerbia térképet nem tudom, h hogyan tudsz szerezni hozzá. sad.gif
Meg az oldalon látok valami Sygic navigációt is, de azt nem ismerem.

Hát nem tudom, enyém magyar gyártmányú Nokia szóval még állítólag a rosszabbik, mert hát a finn az atyaúristen, bárkit is kérdezel. Egy telefonnak se kéne ezt kibirnia amit tőlem kap. Najó kis túlzással írom ezt de tényleg ledöbbentem amikor a 2.5 méteres esés után is bekapcsolt. biggrin.gif
Használat közben nem melegszik, stabil a szisztém, relative gyors, persze mindig lehetne gyorsabb, de figyelembe kell venni a kijelző felbontást meg a procit is.
Haver HD7-ese minden túlzás nélkül süt. smile.gif Meg hogy őszinte legyek nekem akkora telefon nem kell. Az már nem telefon.
Hogy miért ragaszkodik a Symbianhoz nemtom de ha jól tudom nemrég hosszabbítottak.

Garmin DVD-n, itt csücsül az asztalon de most még nem teszem fel. Adria térkép ami nagyjából exYugo országokból áll nem kell, full EU térkép meg nagyobb mint a jelenlegi MicroSD-m, amit épp nemrég tettem bele(ingyen kaptam egy 4GB-osat), gondolom tudod mivel jár egy kártyacsere....adat átpakolása, applikációk újratelepítése stb.... semmi kedvem újra csinálni most.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 15 2011, 12:28
Létrehozva: #39

McLaren fan

IDÉZET(Dankson @ Jul 15 2011, 09:23) *
A marketról fel kell tenni a bluetooth file transfer nevű app-ot és már van is smile.gif
Nekem pl a saját tapasztalat 2009 májusában vetten a Htc magicet. Melóban non-stop netezés. Szilikontokban kapot hideget-beleget, de basztam már ki a kocsiból is menetközben (nem a telefon húzott fel smile.gif 2 év alatt semmi műszaki hiba és 1db védőföliát fogyasztott. Most kapott új hátlapot és egy durv?bb aksit. Rootoltam a rendszerét és kicseréltem egy cyanogenmod 6-os alapúra. Ahoz képest h csak 32 mega a belső rendszermemória, profi kis teló.
A LG (optimus 3D) meg a Samsung Galaxy pláne az S2 sőt a Motorola Atrix 4G is röhögve lelépi a nokia bármelyik k?szűlékét. Beleértve az N8-at is.

Na továbbítottam neki az infót, ne szégyenítse magát ha netán valaki el akar neki küldeni valami képet. biggrin.gif
Én a munkám miatt koptatom kicsit gyorsabban a védőfóliát, piszok szemcsét amikor megtolod stilus-szal, direkt érzed hogy vési a fóliát! laugh.gif
Végülis ez az egész arról szól hogy mik az elvárásaid a készüléktől. Valakinek elég annyi is hogy hívhasson meg üzenetezzen és kész. Én attól kicsit többet várok el egy telótól, legyen net, Wifi, mp3-at lehessen rápakolni, ha úgy adódik rákapcsolom egy autórádióra is és hadd szóljon amit mi akarunk hallgatni. Gondolom aki megvesz egy Galaxy S2-t az már full web browsing-ot vár el, esetleg kicsit játszani is, nameg hogy semmi lag ne legyen, 8MP-es tücsökkuki fényképezőgépet, meg hogy full HD-ben kamerázhasson. Haver HD7-ese is már komoly képeket csinál és most itt nem a felbontásról/képméretről beszélek hanem a minőségről. Még a vakuja is erősebb mint az enyém.
Telefont még egyszer sem basztam földhöz akarattal. Az elsőn kívül mindet saját pénzemből fizettem, úgyhogy máshogy vezetem le a gőzt. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 15 2011, 12:40
Létrehozva: #40

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 15 2011, 12:28) *
Na továbbítottam neki az infót, ne szégyenítse magát ha netán valaki el akar neki küldeni valami képet. biggrin.gif
Én a munkám miatt koptatom kicsit gyorsabban a védőfóliát, piszok szemcsét amikor megtolod stilus-szal, direkt érzed hogy vési a fóliát! laugh.gif
Végülis ez az egész arról szól hogy mik az elvárásaid a készüléktől. Valakinek elég annyi is hogy hívhasson meg üzenetezzen és kész. Én attól kicsit többet várok el egy telótól, legyen net, Wifi, mp3-at lehessen rápakolni, ha úgy adódik rákapcsolom egy autórádióra is és hadd szóljon amit mi akarunk hallgatni. Gondolom aki megvesz egy Galaxy S2-t az már full web browsing-ot vár el, esetleg kicsit játszani is, nameg hogy semmi lag ne legyen, 8MP-es tücsökkuki fényképezőgépet, meg hogy full HD-ben kamerázhasson. Haver HD7-ese is már komoly képeket csinál és most itt nem a felbontásról/képméretről beszélek hanem a minőségről. Még a vakuja is erősebb mint az enyém.
Telefont még egyszer sem basztam földhöz akarattal. Az elsőn kívül mindet saját pénzemből fizettem, úgyhogy máshogy vezetem le a gőzt. wink.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post

50 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 23rd - 01:33