IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Tarzaan
hozzászólás Nov 7 2010, 10:22
Létrehozva: #1

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Sziasztok!

Sajna úgy néz ki egy leejtés következtében elbúcsúzhatok 5 éve jól szolgáló k750-esemtől, bár még teszek egy próbát, menthető-e.

Az első kérdésem az lenne a kérdésem, hogy mely SE telefononk tekinthetők a k750i leszármazottjának. Gondolom egyfelől a k850i, de esetleg van még későbbi is?

A másik kérdésem, hogy a telefon memóriában tárolt számokat le lehet-e valahogy meneni, és ha igen, hogy.

Előre is köszönöm a válaszokat.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 7 2010, 10:52
Létrehozva: #2

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 7 2010, 10:22) *
Sziasztok!

Sajna úgy néz ki egy leejtés következtében elbúcsúzhatok 5 éve jól szolgáló k750-esemtől, bár még teszek egy próbát, menthető-e.

Az első kérdésem az lenne a kérdésem, hogy mely SE telefononk tekinthetők a k750i leszármazottjának. Gondolom egyfelől a k850i, de esetleg van még későbbi is?

A másik kérdésem, hogy a telefon memóriában tárolt számokat le lehet-e valahogy meneni, és ha igen, hogy.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Captain Hindsight* azt üzeni hogy a telefonszámokat a memóriakártyára is és a kompra is elkellett volna mentened! tongue.gif

*Ő mindig tudja mit kellett volna csinálni! cool.gif

De hogy írjak valami értelmeset is, van nekem is egy kérdésem! Létezik olyasmi hogy a teló zárlatos és amiatt leszívja az akkut egy nap alatt, ami addig 4 napig is tartott? Elvittem javítatni a Nokia n73-mat, rosz volt a joystick de nem csak azt cserélték hanem a komplett billentyűzetet a joystick-kal együtt. Azóta naponta töltöm. Vettem már másik originál akkut is és az is csak 1 napig tartja. Vissza vittem az akkut, mondom nekik hogy rosszabb mint a kínai ami előtte volt erre ő egyből rávágta hogy valószinűleg zárlatos a teló.

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Nov 7 2010, 10:59

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 7 2010, 12:10
Létrehozva: #3

Schumanoid

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 7 2010, 10:52) *
Captain Hindsight* azt üzeni hogy a telefonszámokat a memóriakártyára is és a kompra is elkellett volna mentened! tongue.gif

De hogy írjak valami értelmeset is, van nekem is egy kérdésem! Létezik olyasmi hogy a teló zárlatos és amiatt leszívja az akkut egy nap alatt, ami addig 4 napig is tartott? Elvittem javítatni a Nokia n73-mat, rosz volt a joystick de nem csak azt cserélték hanem a komplett billentyűzetet a joystick-kal együtt. Azóta naponta töltöm. Vettem már másik originál akkut is és az is csak 1 napig tartja. Vissza vittem az akkut, mondom nekik hogy rosszabb mint a kínai ami előtte volt erre ő egyből rávágta hogy valószinűleg zárlatos a teló.

Hogy kell?

Még működik a teló, nem ment teljesen tönkre.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
nm_
hozzászólás Nov 7 2010, 12:16
Létrehozva: #4

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 7 2010, 10:52) *

Igen, zárlatos lesz, arra utal a jelenség. (nem érzed, hogy melegedne valahol?) Nyilván otthagytak egy kis óndarabot a nyákon valahol.

Egyébként a kínai nokia aksik a legjobbak, sokáig ezzel foglalkoztam, több eszközt csak kínai aksival lehetett kiküldeni, mert azok voltak a legjobbak.

+Quote Post
nm_
hozzászólás Nov 7 2010, 12:25
Létrehozva: #5

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 7 2010, 12:10) *
Hogy kell?

Nokiánál a gyári progijával át lehet menteni a komplett telefonkönyvet a számítógépre, onnan vissza a következő nokia telefonra, stb. Ilyen nincs a SE-nál?

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 7 2010, 12:29
Létrehozva: #6

McLaren fan

IDÉZET(nm_ @ Nov 7 2010, 12:25) *
Nokiánál a gyári progijával át lehet menteni a komplett telefonkönyvet a számítógépre, onnan vissza a következő nokia telefonra, stb. Ilyen nincs a SE-nál?

Telóba van olyan opció hogy a bejegyzéseket másolja a memóriakártyára (na most nem tudom hogy van e ez az opció minden telóba de az enyémben van) , aztán a telót egyszerű USB eszközként csatlakoztatja a PC-re és leszedi a kártyáról. Még program se kell.

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Nov 7 2010, 12:30

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 7 2010, 12:45
Létrehozva: #7

Schumanoid

IDÉZET(nm_ @ Nov 7 2010, 12:25) *

Majd megnézem:)

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Vaant
hozzászólás Nov 7 2010, 12:54
Létrehozva: #8

Tón vón jó.

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,446

IDÉZET(Tarzaan @ Nov 7 2010, 01:10) *
Hogy kell?

Nekem Sony Ericsson W szériás telefonom van, de szerintem hasonló lehet.
Bemész a telefonkönyvbe --> Lehetőségek --> Egyebek (legalsó menüpont nálam) --> Speciális (szintén legalsó) --> Másolás SIM-re

--------------------

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 7 2010, 01:05
Létrehozva: #9

Schumanoid

IDÉZET(Vaant @ Nov 7 2010, 12:54) *
Nekem Sony Ericsson W szériás telefonom van, de szerintem hasonló lehet.
Bemész a telefonkönyvbe --> Lehetőségek --> Egyebek (legalsó menüpont nálam) --> Speciális (szintén legalsó) --> Másolás SIM-re

Thx, ez megvolt.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 8 2010, 01:09
Létrehozva: #10

McLaren fan

Elmentem az üzletbe megnézni mi újdonság a telómmal, kész e már. Mondja az ember hogy még nem kész mert én pénteken vittem be a telót nekik és ő még aznap elérkezte vinni javításra de nem hiszi hogy hétvégén dolgoztak rajta! Mondom neki hogy szerdán vittem nem pénteken, erre összezavarodott és megint elmondta hogy ő pénteken birta csak bevinni. smile.gif
Akkor megkérdezte hogy nem e ázott meg a telefon-nem e attól zárlatos? Mondom neki hogy nem hanem több mint valószinű hogy az új billentyűzet amit nemrég cseréltettem és pontosan azóta problémázik a teló! Erre kicsit meglepődve kérdezi hogy miért nem így kezdtem, ezt ő is megjavíthatta volna nem kellett volna ezért beküldeni a szervizbe, erre mondom én neki hogy mondtam a nőnek aki átvette a telefont....
Basszus...kommunikáció hiány ezerrel. Még jó hogy megtudta az ember hogy van az üzletében egy telefon ami javításra vár, nem tudta elmondani a főnökének azt hogy új a billentyűzet-nagyon arra húz hogy az lesz a baja...birom amikor betesznek egy olyan munkást aki f@szt se ért a dologhoz (aki általában nő). Volt egyszer egy olyan esetem is hogy át se akarta venni a telefont javításra, jöjjek vissza d.u. 5 után mert akkor lesz ott a főnök.

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Nov 8 2010, 11:24
Létrehozva: #11

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 8 2010, 01:09) *
Elmentem az üzletbe megnézni mi újdonság a telómmal, kész e már. Mondja az ember hogy még nem kész mert én pénteken vittem be a telót nekik és ő még aznap elérkezte vinni javításra de nem hiszi hogy hétvégén dolgoztak rajta! Mondom neki hogy szerdán vittem nem pénteken, erre összezavarodott és megint elmondta hogy ő pénteken birta csak bevinni. smile.gif
Akkor megkérdezte hogy nem e ázott meg a telefon-nem e attól zárlatos? Mondom neki hogy nem hanem több mint valószinű hogy az új billentyűzet amit nemrég cseréltettem és pontosan azóta problémázik a teló! Erre kicsit meglepődve kérdezi hogy miért nem így kezdtem, ezt ő is megjavíthatta volna nem kellett volna ezért beküldeni a szervizbe, erre mondom én neki hogy mondtam a nőnek aki átvette a telefont....
Basszus...kommunikáció hiány ezerrel. Még jó hogy megtudta az ember hogy van az üzletében egy telefon ami javításra vár, nem tudta elmondani a főnökének azt hogy új a billentyűzet-nagyon arra húz hogy az lesz a baja...birom amikor betesznek egy olyan munkást aki f@szt se ért a dologhoz (aki általában nő). Volt egyszer egy olyan esetem is hogy át se akarta venni a telefont javításra, jöjjek vissza d.u. 5 után mert akkor lesz ott a főnök.

biggrin.gif
Nekem a Sharp GX25-ösömmel volt még anno probléma. Egyszer kikapcsolt és utána semmi. Garanciás volt, bevittem az üzletbe. Kérdezték, hogy cserekészüléket kérek-e? Mondtam, hogy az jó lenne, mert másik híján, nem tudok telefonálni. Erre, mondja a csávó, hogy megnézi, hogy van-e egyáltalán működőképes cserekészülék. (V...fone) Egyet talált, egy Sony J70-es őskövületet. Még azon se problémáztam, hogy nem egy kategória a kettő, fogtam és eljöttem, az enyémre meg egy hetes javítást ígértek. Ismerkedvén az "új" telefonnal, megnéztem rajta a csengőhangokat, nem kellett volna. Mikor visszamentem a saját készülékemért megkérdeztem az ott dolgozó hölgyet, hogy szokták-e nézni azt, hogy milyen csengőhangot tesznek rá. Erre ő, nem. Miért?
Az egyik ez volt: -Mi van te köcsög neked is ez a szar köll? A másik: Kurva anyád te .........
Lejátszottam neki mind a kettőt, (tele is volt az üzlet), erre úgy kikapta a kezemből, pedig nem is értem miért? biggrin.gif Azért egy Vodafone-nál legyenek már annyira igényesek, hogy megnézik mit adnak ki a kezükből, nem? A GX25-nek software baja volt, a garanciális időszak lejárta után nem sokkal végleg megadta magát, és addig se volt tökéletes. sad.gif Azóta GX29-re váltottam, ami kb.:5,5x olcsóbb volt, de nem volt még vele eddig problémám( már több, mint 2,5 éve) smile.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 12 2010, 07:10
Létrehozva: #12

McLaren fan

Na visszakaptam tegnap a telómat. Úgy tünik már nem húzza le egy nap alatt, 1 csík fogyott reggel 8 óta viszont az új joystick meg a billentyűzet olyan ócska hogy mostmár visszasírom az eredeti billentyűzetet amin rosz volt a joystick! ph34r.gif
Az a gyanúm hogy spórolhatok lassan egy másik sz@rra. Erre már nem éri meg pénzt költeni mert elég ütött kopott is mindazmellett hogy rosz.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 13 2010, 12:12
Létrehozva: #13

McLaren fan

Qrva anyjáát.....reggelre kikapcsolt annyira leürült. angry.gif
Megyek és veszek egy Nokia 5800-t.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 15 2010, 07:23
Létrehozva: #14

McLaren fan

Nem tud valaki ajánlani egy (vagy 2) oldalt ahonnan le lehet szedni GPS navigációt telókhoz?

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Nov 15 2010, 08:14
Létrehozva: #15

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 15 2010, 07:23) *
Nem tud valaki ajánlani egy (vagy 2) oldalt ahonnan le lehet szedni GPS navigációt telókhoz?

Ha Nokiád van, akkor az OVI-nál nem kell jobb.
Teljesen ingyenes, a Nokia honlapjáról modellspecifikusan leszedheted.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 15 2010, 08:24
Létrehozva: #16

McLaren fan

IDÉZET(still @ Nov 15 2010, 08:14) *
Ha Nokiád van, akkor az OVI-nál nem kell jobb.
Teljesen ingyenes, a Nokia honlapjáról modellspecifikusan leszedheted.

Nokiám van
unsure.gif Teljesen ingyenes? Te használtad már, vagy valakid? Youtube-on megnéztem egy hirdető videót róla, minden szép és jó, mint a mesékben....

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Nov 15 2010, 08:46
Létrehozva: #17

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 15 2010, 08:24) *
Nokiám van
unsure.gif Teljesen ingyenes? Te használtad már, vagy valakid? Youtube-on megnéztem egy hirdető videót róla, minden szép és jó, mint a mesékben....

Havernek van, mezei filléres 5230-al használja.
Letöltötte direkt ehhez a típushoz, memóriakártyára másolta és használja, pár mega az egész.

Régen is free volt a térkép, csak a hang alapú navigációért kellett fizetni. Egy éve kábé ez is ingyenes.
Használható, jó kis program.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 15 2010, 08:53
Létrehozva: #18

McLaren fan

IDÉZET(still @ Nov 15 2010, 08:46) *
Havernek van, mezei filléres 5230-al használja.
Letöltötte direkt ehhez a típushoz, memóriakártyára másolta és használja, pár mega az egész.

Régen is free volt a térkép, csak a hang alapú navigációért kellett fizetni. Egy éve kábé ez is ingyenes.
Használható, jó kis program.

Kösz a gyors válaszokat! smile.gif Ki fogom próbálni és leírom amit tapasztalok. Remélem egy pozitív, reklám jellegű üzenetet fogok majd beírni!

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Nov 15 2010, 08:59
Létrehozva: #19

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 15 2010, 08:53) *
Kösz a gyors válaszokat! smile.gif Ki fogom próbálni és leírom amit tapasztalok. Remélem egy pozitív, reklám jellegű üzenetet fogok majd beírni!

Lehet, hogy telefonon működik, de így online beírtam a címem és 4 házzal visszább jelzi ki. De legalább az oldal jó, mert a Googel térkép a szemközti oldalra teszi. biggrin.gif

+Quote Post
still
hozzászólás Nov 15 2010, 09:03
Létrehozva: #20

IDÉZET(vingaal @ Nov 15 2010, 08:59) *
Lehet, hogy telefonon működik, de így online beírtam a címem és 4 házzal visszább jelzi ki. De legalább az oldal jó, mert a Googel térkép a szemközti oldalra teszi. biggrin.gif

Lehet tényleg ott laksz, és most vagy rossz helyen?

+Quote Post

50 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 12th - 01:29