IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

81 Oldal V  « < 79 80 81  
Reply to this topicStart new topic
Moto GP és Superbike, Száguldás két keréken
Jeti
hozzászólás May 19 2016, 06:53
Létrehozva: #1601

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Gooner @ May 19 2016, 12:35) *
Szépen beindult a pilótakeringő a GP-ben. Lorenzo-->Ducati, Vinales-->Yamaha, Iannone-->Suzuki, Sam Lowes-->Gresini, Smith-->KTM, Folger-->Tech 3 Yamaha. Dovi, Rossi és Pedrosa biztosan marad a helyén.

Be-be. Nekem viszont nagy szívfájdalmam, hogy Pedrosa maradt a seggén. sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Gooner
hozzászólás May 22 2016, 04:41
Létrehozva: #1602

nevenincs user

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Jeti @ May 19 2016, 07:53) *
Be-be. Nekem viszont nagy szívfájdalmam, hogy Pedrosa maradt a seggén. sad.gif

Sajnálom egyébként Pedrosát, mert több volt benne szerintem. Viszont mindenkinek jobb lenne, ha nem foglalná a gyári Honda helyet. Ő meg újra felépíthetné magát, nem kéne Marquez árnyékában bohóckodnia. De jó lenne egy csúcsformában lévő Stoner...

A mai futam is szenzációs volt, főleg az utolsó kör, már szinte elhittem, hogy Marquez nyert. Sajnáltam Rossit, de legalább Iannone odafért a 3. helyre.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 22 2016, 10:35
Létrehozva: #1603

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Gooner @ May 22 2016, 04:41) *
Sajnálom egyébként Pedrosát, mert több volt benne szerintem. Viszont mindenkinek jobb lenne, ha nem foglalná a gyári Honda helyet. Ő meg újra felépíthetné magát, nem kéne Marquez árnyékában bohóckodnia. De jó lenne egy csúcsformában lévő Stoner...

A mai futam is szenzációs volt, főleg az utolsó kör, már szinte elhittem, hogy Marquez nyert. Sajnáltam Rossit, de legalább Iannone odafért a 3. helyre.

Én nagyon örültem volna a Yamahás szerződésnek, mert szerintem neki jót tenne egy kis környezetváltozás, de ennél még a Suzuki is jobb lett volna, mert az esélye legalább meg lenne egy másodvirágzásnak. MM mellett már úgysem rúghat igazán labdába.
Stoner viszont már úgysem jön vissza, meg lett volna az alkalma a Hondával is, meg a Ducatival is a visszatérésre, de nem élt vele. Kár érte...

A futam tényleg jó volt, és mindhárom kategóriában! Binder és Zarco szerintem a jövő nagy bajnokai, szerintem.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jun 5 2016, 11:20
Létrehozva: #1604

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Így búcsúztatták a pénteken elhunyt Luis Salomot: https://twitter.com/MotoGP/status/739371527963959296

RIP Luis!

A hozzászólást -Gooner- szerkesztette a következő időpontban: Jun 5 2016, 11:22

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 5 2016, 11:51
Létrehozva: #1605

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Gooner @ Jun 5 2016, 12:20) *
Így búcsúztatták a pénteken elhunyt Luis Salomot: https://twitter.com/MotoGP/status/739371527963959296

RIP Luis!

Néztem a videót a balesetről, akár a pálya mellett is lehetne a fal, annyira kicsi a bukótér.
Védőhálók valamilyen fajtája nem használható ilyesmire? Kellene agyalni rajta hogy ne birja letépni a végtagokat vagy nehogy a nyakára csavarodjon de lehetne tenni valamit.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jun 5 2016, 10:25
Létrehozva: #1606

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 5 2016, 12:51) *
Néztem a videót a balesetről, akár a pálya mellett is lehetne a fal, annyira kicsi a bukótér.
Védőhálók valamilyen fajtája nem használható ilyesmire? Kellene agyalni rajta hogy ne birja letépni a végtagokat vagy nehogy a nyakára csavarodjon de lehetne tenni valamit.

Hasonlóra gondolsz, mint, amit a sí lesiklásnál használnak? Sztem nem hülyeség.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Jun 5 2016, 10:29
Létrehozva: #1607

Speechless

Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

Azért gondolj bele, itt két nehéz tárgyat kellene megfogni, de úgy, hogy ne találkozzanak, mert különben a motor kivasalja a versenyzőt. Nem tudok rá megfelelő módszert.

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post

81 Oldal V  « < 79 80 81
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 September 26th - 13:49